Zawartość dodana przez mokrii
- giełda?
-
Co myslicie o Suzuki Ignis,zamiast Corsy, Fiesty czy Fusiona
> Zwłaszcza napęd na 4 łapy . On ma sprzęgło wiskotyczne, czy stały 4x4 ? wiskoze czyli stały
- Loeb
- Loeb
- Loeb
-
Wątek nr 1024 - pytanie o REALNE spalanie benzyniaków.
> Ibiza przy 140 pali 8 tak tak
- Loeb
- Loeb
-
Wątek nr 1024 - pytanie o REALNE spalanie benzyniaków.
> Lanos 1.5 100 KM > Benzyna - miasto 10L > Trasa 6-8 > Sekwencja STAG, LPG: > miasto - 11-12 > Trasa 7-9 > Srednia wg motostat z ok. 20 tys km - 10L/100km > Pozdro buechecheche u mnie tak samo z tym ze na miescie jest zakres 7-10 a poza miastem 10-14 lanos jest kurcze ciezki -a ja w trasie gniote
-
Wątek nr 1024 - pytanie o REALNE spalanie benzyniaków.
> proszę Was byście wpisywali ile palą Wasze BENZYNOWE cuda, na zasadzie > - pojemność - moc (opcja) - spalanie i jeśli można z dopiskiem czy miasto czy trasa. > Dziękuję. Swift 1.3 8v 68kM od 4.3l do max 7.5l przy pałowaniu - srednia z 40kkm wychodzila okolo 6l w zasadzie w ruchu miejskim/podmiejskim ( tylko noPb ) Almera N14 sedan 1.4 16v 75kM od 4.8 do 8.5 z ~50kkm 7l noPb Lanos 1.5 16v 100kM z 2kkm srednia wychodzila 7 noPb zagazowany pali od 8l lpg do 14l lpg + rozruch a to ile auto pali jest zalezne od wielu czynnikow swift gti 1.3 16v 101kM ktorego pilotuje potrafi wsysnąć cały bak paliwa w 2.5 godziny
-
Szybkie pytanie - brak OC przez kilka godzin
> Skoro dostal to auto od to pytanie czy w miedzyczasie je przerejestrowal i gdziekolwiek zglaszal > ten fakt? > Bo jak nie, to IMHO jest szansa, ze OC sie jednak przedluzylo... OC po noweli sie nie przedłuza ! automagicznie
-
Suzuki swift 1.3/2007 - zakładać LPG ???
> Tylko ile wytrzyma ten > silnik ? http://klubsuzuki.pl/
-
ponizej tony, powyzej 100KM
> Jakie seryjne auta osobowe spelniaja ten warunek. Rocznik bez znaczenia suzuki swift GTi (~800kg 101kM )
-
Volkswagen do Brasil model SP2
> takie oto cudo ostatnio zostało przede mną odkryte. Produkt Volkswagen do Brasil, Volkswagen SP2 > '72r. folksfagen ktory mi sie podoba sliczny ale imo za drogo - ciekawe po ile sie sprzedaja w brazyli ?
-
wyliczcie mi prosze A3 8L TDI
odnośnie tego wątka http://forum.autokacik.pl/showflat.php?C...p;vc=1&nt=2 Jaką prędkość maxymalna może osiągnąc A3 8L tdi zmodzone na 180km zakladam ze skoro jest modzone to bedzie miec najdluzsza skrzynie jesli jest tu taki magik to stawiam wirtualnego browara
-
realne spalanie - był taki wątek
> 8.5-10 litrów, zależy jeszcze co to za tdi to raz, a dwa że będzie ok litra różnicy w zależności > czy to będzie 180 czy 200km/h, bo dwieście w większości będzie już prawie końcówką dla skrzyni > (5b passat B6 jechał 216 wg gpsu na dłuższym odcinku, od 200km/h to takie dożynki już, a w > okolicach 180 km/h jeździło się tym jeszcze dość komfortowo, więc różnica spora. a3 8l tdi zmodzone na 180km
-
realne spalanie - był taki wątek
realne spalanie - był taki wątek potrzebuje dane nt realnego spalania tdi przy predkosciach 180/200kmph poratuje ktos ?
-
Jännerrallye 2015
> KAAAJTOOOOOOOOOOOOOOOOOOO tyle w kwesti podsumowania
-
Nowe do 150tys
> Brzydszy od Golfa VII. Poprzednie Imprezy były piękne. widziales na zywo ? bo na zdjeciach faktycznie nie wyglada na zywo WRX robi zajewrażenie i tak jak widzialem render i zdjecia to pisałem ze źle skrecili (w sumie jesli o deske rozdzielcza chodzi wciaz tak twierdze )
-
Dakar 2015
> Małysz miał pożar i chyba się wycofał, pewnie szerzej powiedzą na Eurosporcie o 23:00 > EDIT : http://dakar.onet.pl/koniec-rajdu-dakar-dla-adama-malysza/26wgf https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-...amp;oe=556ED541
-
Jännerrallye 2015
> Oglądając relację z dzisiejszego dnia na Eurosporcie odnoszę wrażenie, że na tym rajdzie tylko > Kajto jedzie, a reszta próbuje się dowieść do mety... Ja na ME to marnie to świadczy o > poziomie... no chyba ze Kajto całą reszte przerasta o 2 klasy
-
Jännerrallye 2015
> Po 3 OS już 30 sekund przewagi Quote: 2:48 - tyle wynosi przewaga Kajetanowicza i Barana nad drugą załogą po 8. odcinku specjalnym Rajdu Janner. Na krętych i zaśnieżonych oesach austriackiego rajdu to załoga LOTOS Rally Team dyktuje tempo.
-
Nowy Yaris, Mazda 2, Hyu i20 czy Suzuki Swift?
> Up i citigo były pod lupą, ale żonie nie podoba się sposób otwierania okien z tyłu (uchylne). miałem uchylane szyby w swifcie genialne rozwiazanie + szyber i nie trzeba (prawie) klimatyzacji
-
Zakup uzywanego - brak wynikow wyszukiwania
> Zastanawiam sie nad czyms na przeczekanie, tj. 2-3 miesiace, ale jak sie potem pozbyc tego, czego > nikt nie kupil, nawet jak nie bylo wyboru? a4 za 5kpln
-
mini S do oceny...
> mam auto 30 letnie warte około 100000zł... nie o to pytałem. > pytałem o auto a nie o rocznik i cenę jak sie nie boisz francuskiego turbo silnika w niemieckim aucie brytyjskiej marki a powaznie moj mechanik robil juz kilka razy 1.6thp ja bym z checia wzial - tyle ze mnie chyba nie stac