Zawartość dodana przez mokrii
-
Pojazdy wolnobieżne, bez tablic rejestracyjnych
> Dla tych co spełniają warunki do poruszania się po niej. w ktorym miejscu pojazdy wolnobiezne nie spelniaja warunkow/wymogow ? bo przypomne w polsce nawet po autostradzie mozesz jechac 20km/h a szerokosc pasa ruchu to zawsze 3metry
- E46 - jaki silnik
-
acropolis rally 2014
> No i jest fajnie - 3 miejsce w generalce...
-
BMW - koncept
nie moga probowac ale e9/12 juz im sie nie uda drugi raz zrobic
-
audi 80 cabrio
> Ja zakładałem gaz do Łady. Przebieg roczny ok 7 000km. I też słyszałem... mało jeździsz.... po co > instalacja. No i po 4rech latach daaaawno się zwróciło.... Michau pokaz no te Twoje nowe cudo lepiej
-
Sportowe odmiany aut cywilnych i ich oznaczenia.
> VRS to Skoda a ten emblemat? GTi pzdro z prawego
-
Sportowe odmiany aut cywilnych i ich oznaczenia.
> Brakuje najważniejszego yhym GTi i STi
-
ekologiczny kaszlak
widziany sorry ze nie obrocilem alem jakem go zobaczyl to padlem i jeszcze leze
-
Mitsubishi Galant automat. Rocznik okoo 2001. Opinie
> w galant siedzial tylko 4biegowy automat z i bez funkcji triptonic (+/-) tez mnie sie tak zdaje ale viki twierdzi cos innego - byc moze w vr4 albo japoncach byla 5g
-
Mitsubishi Galant automat. Rocznik okoo 2001. Opinie
> > Co to za skrzynia tam siedzie? Bo raz piszą, ze Multitronic innym razem że Tiptronic wg viki 4g to klasyczny automat 5g to http://en.wikipedia.org/wiki/Tiptronic > Który silnik wybrać? 2.0 czy 2.5 litra ? A może 2.4 ? 2.4 do niedawna byly niegazowalne (wtrysk bezposredni) > W grę wchodzi tylko wersja kombi > Jakie są typowe bolączki tego samochodu? Na co uważać? Jak z rdzą ? jesli nie ma na nadkolach i czesci progu to juz mial robione, na mitsumaniakach twierdza ze lepiej brac z purchlami > Tutaj przykładowa aukcja ALLEGRO > Ale nie musi być taki tani idealny imo auto ktore jeszcze dlugo bedzie przyciagac spojrzenia
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> Ja rozumiem, że wyspa i daleko... Ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora... > I te perełki przeszły NCT? takie perelki jezdza po wyspach a skoro u nich tez sie tzw: prezent zostawia w aucie to znaczy ze tam tez tak robią
-
Torowe BMW E30 IS na sterydach by Walenda Motorsport
> To jest BMW czesciej takie koncowki widac na oplach i innych fordach ze o volkvagginie nie wspomne
- F1 i dzwiek bolidow
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> P.S. kiedys jz ktos mi tu udowadnial, ze jego kolega pracuje na stacji diagnostycznej w uk i wie > jak sie robi moty i wszystkie te auta nie przeszlby przegladu w Pl... czujesz? > Tak wiec szkoda pradu na jalowe dyskusje kolega "swiko" ( jak nie pomylilem ) pracuje na SKP* w GB i swego czasu zalozyl na fordziazach watek o tym jakie "perełki" mu sie na stacji pojawiają - jesli ktos jeszcze zechce napisac ze polowa polskich aut nie przeszloby mot niech wlezie w tamten watek
-
Torowe BMW E30 IS na sterydach by Walenda Motorsport
> Update: > Układ wydechowy: końcowka - ma jakis konkretny cel ? bo jesli tylko wyglad to
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> Wyczuwam zasyp polskich dróg Skyline'ami widze sie w takim
-
No i jest wyrok - samochody RHD w Polsce.
> Natomiast cieszy mozliwosc legalniego kupienia i > uzywania auta, ktore nie mialo wersji z kierownica po prawidlowej stronie tyle ze zawsze byla taka mozliwosc
-
Ktos chetny na Land Rover 6x6 za $900 - ex Mil specs
> U mnie na wsi używają takich: > Do tego jeżdżą bez tablic rejestracyjnych pracowniczy w kghm ?
-
Kupuje E38 na co zwrocic uwage...
> nie zatrybilem, ze jak?
-
Nowe lub używane ale młode auto jak najbardziej oszczędne
> To też powiedziałem ale on się uparł że ma być tanie i proste. Nie diesel. SDI tak wiem ze nie diesel - ale zgaduje ze sie boii padu np wtryskow czy innej turbiny w tym tego nie ma
-
Kupuje E38 na co zwrocic uwage...
> wy-le-czy-lem sie ja mhym
-
Nowe ciężarówki w UE: 25 m długości i 60 ton masy!
> Jeśli chcesz liczyć dokładniej, to dwie 25m to odpowiednik trzech standardowych... jak to policzyles? bo chyba cos nie wyszlo w dodawaniu standartowa naczepa ma 13.6m co daje prawie rowne 92m3 pojemnosci (x3 270m3) a tu wychodzi z 24m 167m3 wiec 2 to 330m3
-
renault 3.5v6
> czytałem coś kiedyś, że w renówkach inaczej rozwiązany jest jakiś element związany z chłodzeniem > czy tam smarowaniem (a być może to kwestia samego umiescowienia silnika w komorze?)...no w > każdym razie, że chyba miały problem z przegrzewaniem się którychś cylindrów właśnie w > renówkach...szczegółów nie znam niestety a to dobrze slyszales tylko nie doslyszales ze chodzi o 3.0 dci @3.5 w maximie - prosty "bezobslugowy" silnik pali okolice +/-15 litrow lpg
-
pit 2013 ulga remontowa
> Przytulić? nie trzeba ale mogłbyś jakoś podsumowac bo nic z tego co jest wyzej napisane nie rozumiem
-
Nowa Mazda 3 - lud i rzucil i wykupuje...
> tylko kiera nie po tej stronie > A na poważnie: nie wiedziałem, że są takie wersje. kangura pytaj to img z pierwszego posta w tym temacie przekleilem