Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Jak już jest temat, to sie z ciekawości podczepię. > Jakie jeszcze silniki wolnossące w Subaru nadają sie do LPG, min chodzi mi o "prostą regulację" > zaworów. Czy jakieś mocniejsze silniki od tego 2.0 są gazowalne? 2.5 albo inaczej wszystkie sa gazowalne T też ale sohc jest łatwiej "regulowalny"
  2. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Skośnookie
    > Konretnie to kibel > Wolny, głośny i niepolecany. Przynajmniej tak było w przypadku jego montażu w Civicach. W Accordzie > zapewne jest podobnie dzieki
  3. mokrii odpowiedział mokrii na temat - Skośnookie
    > rovera a cos konkretniejszego chodzi o wersje 105kM ?
  4. > Witam > Mogę nabyć Hondę CR-V 2,0, zagazowaną, rocznik 2002 (wersja II), przebieg 260 tys km, cena 20 000. > Stan ogólny dobry, dużo dodatków (orurowanie, komplet kół z oponami zimowymi i letnimi, > bagażnik dachowy itp.). Brać, czy przy tym przebiegu i wieku może okazać się skarbonką? proszę > o konkretne porady. > Artur nie pamietam nicka kolegi ktory tu mial crv i zajezdzał ja przez ponad 300kkm ale pewnie sie zaraz pojawi auto nie do zabicia (podobno)
  5. czyj jest ten silnik ?
  6. mokrii odpowiedział spad na temat - BMW
    > U mnie jest jeden górnik co skoczył z corsyB na E90 320D bo stwierdził że 38K to nie 200tyś no i mial racje
  7. > Kup sobie Civica Type`r, taniej Cie wyjdzie W sumie to trochę dokładając możesz kupić Hondę S2000, > a to już inna liga bez sensu naped nie ten i wyglad tez rx8 jest sliczna
  8. mokrii odpowiedział spad na temat - BMW
    > Tylko w europejskiej wersji kombi. Do tego wyróżniały je ksenony i hill holder. oraz lsd na tyle - czy moze cos pokrecilem ?
  9. mokrii odpowiedział spad na temat - BMW
    > wez kredyt idz do pracy fak ju kredyt biore na remoncik domku
  10. mokrii odpowiedział spad na temat - BMW
    > Zastanawiam się na tą subaryną ładna ta świnka tyle ze ku,.#%#$^&%^ nie mam kasy
  11. > kumpel zakupił od 1 właściciela - który, żeby nie było, zostawił sobie jeszcze Mediterana w > podobnym stanie > pamiętam, mój dziadek miał podobną, pomarańczową z pomarańczową "pluszową" tapicerką - przy > 80-90km/h wydaje charakterystyczne "bziiii" z tłumiczka - generalnie bardzo przyjemne autko do > jazdy z gliwic ?
  12. > A jak ruszales? Bo w czasie jazdy to banal sie awaryjnie z rozrusznika rusza
  13. > > podobne osiągi to miał Fiat Coupe Turbo Plus do 4C trochę brakuje. 6 a 4,5 sekundy to już bardzo > odczuwalna różnica - jak między Ferrari a Hondą Prelude... 4c ma 1.7T jak sbROO udostepni ( a zdaje sie juz sa kity ) turbo czy kompresor bedzie mozna porownywac
  14. > w cenie 2 toybaaru masz 1 alfę średnia konkurencja:) alfa stanieje albo beda taaaaaaakie rabaty
  15. > Jak głosi tytuł jednego z artykułów "Jest piękna, tylko nie patrz jej w oczy" no prosze ledwie pojawilo sie toybaru a juz ma konkurenta
  16. > Wołga, Volvo, Łada, Fiat 131, 132, 124 itd. post wyzej
  17. > mnie jednak dalej nie pasuje... podobna ale jakby nie ta sama... chyba, że to jakaś > podrubka/tiuningowana... > jedyne co mi w nich pasuje to lewa krawędź... zdajesz sobie sprawe ze prawa lampa bedzie odwrocona o 180° ? co wiecej wziales do porownania dół lampy a chodzi o bok lampy to cos co jest na błotniku
  18. > Jeep Gran Cherokee 4.0, Żuk, Lublin 2.4td, 126p,Syrena , Polonez itp hint osobowym to raz a dwa ilosc miejsca pod maska w wiekszosci osobowek wymusza w mniejszym lub wiekszym stopniu pochylenie silnika ale oczywiscie masz racje
  19. > Doczytałem jeszcze, że w silnikach benzynowych trzeba regulować luz zaworowy co 40 tys. Czy to jest > droga impreza i bardzo problemowa? sprawdzic, bo zwykle nie ma potrzeby regulowania a jak juz bedzie potrzeba regulacji to bedzie słychac
  20. > Tak i to w wielu tak calkowicie w pionie ? .T .| .| .0 poza starymi mercedesami to chyba w zadnym osobowym tak nie ma
  21. > A ten silnik tak specjanie jest pod takim kątem? > Ma niwelować obciążenie kierowcy? ja tak z ciekawosci widziales silnik w jakimkolwiek aucie co mialby tłoki w gore pionowo ? hint zerknij na wielkosc tego motoru to bedziesz wiedzial czemu jest pod kątem
  22. > Bo zarówno LPG niech pali 20 ladujesz do takiego walec 150 tankujesz 120l lpg i jedziesz 600km
  23. > po to żeby lepiej hamować. hamowac bedzie tak samo > a czy warto to się właśnie pytam. a lubisz jak ci z przodu przy hamowaniu dziwne dzwieki dochodza ? znajomi w rajdowkach maja zwykle tarcze i daja rade
  24. > Zastanawiam się nad nacinanymi i nawiercanymi tarczami firmy Mikoda, do miasta, po co ?
  25. mokrii odpowiedział Quadri na temat - Motokącik
    > Z zewnątrz przepiękne, do tego V12 > Ale wewnątrz zbyt daleko posunięty kosmos. no pacz a lambo przenosi kosmos na zewnatrz tyle ze to nieładny kosmos jest

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.