Zawartość dodana przez mokrii
-
COTY 2013
> 2,0 nazywasz silnikiem...? Toż to agregacik Ty zdaje sie masz ten agregacik az o 1/5 wiekszy taaaak ?
-
Który obszar zabudowańszy?
> Quiz: dla każdego z 7 fragmentów drogi określić dopuszczalną prędkość. Możliwe odpowiedzi to: 50, > 70, 90. > film wiesz popatrzyłbym sobie ale Quote: Ten film wideo jest prywatny. > Nagrodą za prawidłowe odpowiedzi jest satysfakcja że można zostać fachowcem od znaków. Ciekaw ilu z > was się nadaje - zachęcam zwłaszcza piewców tezy "każde ograniczenie jest uzasadnione".
-
Gdyby ktoś chciał kupić nowe BMW 1
> To dostałem bardzo dobrą ofertę od jednego z dealerów pod warunkiem zakupu do końca lutego. Auto z > benzynowym silnikiem 170 km . co rozumiesz przez "bardzo dobrą" to bedzie 2.o czy jakis wiekszy motor ?
-
Jeep Cherokee 2014
> Znaczy wlasciciele Juke'a? Przeciez to emeryci, nikt oprocz emerytow nie kupuje tego auta, > przynajmniej z tego co widze gdyby mnie bylo stac mialbym JOKE z 1.6t
-
Polskie drogi - wzór dla Ukrainy.
> Takie tam, z "dobrych" DK porownaj to z drogami krajowymi na ukrainie
-
Jeep Cherokee 2014
> Oficjalne fotki > Realny dramat no to za 6 lat kupie se jeepa ktory bedzie bardzo tani
-
Co to za samochód?
> > czyli egzemplarz na zdjęciu ma ponad 50 lat Mokrii pomylił się o jakieś 30 lat podając datę > produkcji Quote: Nash Metropolitan - subkompaktowy samochód osobowy produkowany w latach 1953–1961 nie trzydziesci tylko troche mniej bo ztcp to napisalem sprzed kryzysu <'80 > Podobno dosyć cenny okaz kolekcjonerski - Steve Jobs miał takiego jednego
-
Mazda RX8- cool czy ból?
> > tysiac razy bardziej wolalbym s2000 kup se honde ja sie w tych (rx8) ksztaltach zakochalem > ani to jakos jedzie ani nie wyglada - fajne ma tylko zegary hunda 240kM vs rx8 231kM no tak 9kunikow mniej i juz nie jedzie
-
Nowy rok nowe glosowanie ....
> ...czyli prosba o glosy > GLOSOWANIE > Zeby swieckiej tradycji stalo sie zadosc prosba o glosy na Kajetanowicza w powyzszym linku > A i można głosowac 5 razy... > DZIEKI +1
-
Co to za samochód?
2 drzwiowy cabrio z cala pewnoscia nie europejski jest maly wiec z czasow kryzysu lata <"80
-
Czy istnieje taki bolid którego...
> ano właśnie... masz 16V... Masz inny rozkład momentu... ja nie potrzebuje go ciągnąć tak wysoko > skoro moment mam już dostępny tak od... no... 2500... bosh ludziki coscie sie na ten moment uparli? wezcie wykres 8v i 16v i wam wyjdzie ze dostepny moment jest ( przy takich samych obrotach w 8v i 16v ) taki sam
-
Yaris 2011 vs. Swift 2011.
> Mój dyrektor miał tego nagradzanego diesla... makabra jakaś. Nowe auto ciągle w serwisie. dyrektor jezdzil popierdolką z 1.3 pod maską buechecheche
-
Yaris 2011 vs. Swift 2011.
> Witam, > Suzuki Swift 2011. > Czy silnik 1.3 DDIS w Swifcie jest wart uwagi? Co to w ogóle za konstrukcja? 1.3ddis czy warto zdania sa podzielone, sa tacy ktorzy uwazaja ze to najgorsze padło na rynku ale i tacy ktorzy - jak w artykule do swifta nie wiem nie jezdzilem klekotem > Który byście wybrali i dlaczego? chyba raczej swifta (nie jezdzilem Y2 ) i napewno z benzynowym motorem - a najchetniej z 1.6
-
Czy istnieje taki bolid którego...
> Nie. Wynalazek ma pojemność 994cm3 a zwlaszcza 998ccm montowany w uno clip
-
Nalewanie płyny do spryskiwacza w pandzie II
> Dokładnie! Może w padach nie leje się płynu? > Po kilku minutach zabawy z tym wlewem prościej i szybciej było nawrzucać śniegu na szybę > W tej pandzie maska nawet sama nie opadała kto ostatnio sie chwalil ze jechał gofemR ? znaczy pytam czyim klonem jest to cos komu odpisuje bo zasadniczo to prowokacja marna
-
Czy istnieje taki bolid którego...
> ... średnie spalanie lpg mieści się w max 6l/100km? a do tego kosztuje max 5 tys... Cięzkie chyba > warunki do spełnienia ale może macie jakeiś pomysły swift 1.0 ale z tym max 6l lpg to trzeba sie mocno zapierac
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> jakie półosie? Przecież tu nigdzie ich nie widać. och przepraszam drażki kierownicze
-
1.4 95 km 16v fiatowski
> czyli można zaprogramować żeby po stanięciu na światłach odpalał się na LPG? > nie będzie problemu z instalacją? z silnikiem? z wtryskiwaczami? itd? mi silnik jezeli jest rozgrzany odpala po krotkim postoju na gazie, a czy w fiacie z s&s sie da to zalezy chyba od sterownika
-
Torowe Porsche 924 by Walenda Motorsport
> Jak na razie około 600 godzin przy aucie spedziłem > Tryśniete, w poniedziałek pakuje motor > Pzdr, > AW slicznie polosie tylko w polowie trysniete ?
-
1.4 95 km 16v fiatowski
> To nie to samo. Odpalanie awaryjne zazwyczaj osiąga się przez przytrzymanie włącznika od instalacji > gazowej podczas uruchamiania. no patrz a u mnie nie ma BRC seq 4
-
1.4 95 km 16v fiatowski
> ok. > dobrze rozumuję? zle jak silnik jest nagrzany do pracy moze wystartowac na gazie
-
Motoryzacja Al Dente z nutką bazylii i parmezanu
> w sumie racja... edytowałem - zostały same szurki za same sznurki powinien byc ban ---zerknij w regulamin tego kacika maja byc foty
-
czy warto pchać się w BMW E38 740d ??
> Quote: > STAN LICZNIKA RZECZYWISTY > Ale zapomniał podać. 343600 jest w zdjeciach
-
Subaru Legacy 2.0 1995 rok - mieszane uczucia.
> Co sądzicie ? > Brać ? ja bym brał
-
Downsizing jest be...
> Aaa, no i np. ludzie narzekają w > Lancerze na brak regulacji kierownicy "na siebie, od siebie". tego nie ma nawet w evo co ciekawe w evo nie ma tez regulacji wysokosci siedziska i co jeszcze ciekawsze po zajeciu miejsca i ustaleniu odleglosci nic nie musialem robic