Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kjk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kjk

  1. > świetlówki to problem bo bedzisz musiał dawac je parami - z przesunietą faża , na wszelki wypadek > gybyś chciał uzywać jakichś pił itp... To są bajki sprzed epoki elektronicznych układów zasilających. Taką oprawę IP65 (na 1 lub 2 świetlówki; IP65 głownie po to, żeby robale nie paskudziły w środku) można kupić poniżej 50 zł. k.
  2. kjk odpowiedział luki29m na temat - Motokącik
    > że psuje się w nim tylko to co francuskie. A i ma fajną rzecz w nim mianowicie płynną > regulację czasu pracy wycieraczek. Coś takiego było chyba w starych fiatach czy syrenkach. > Fajna sprawa. Regulacja czasu pracy wycieraczek w Syrence?
  3. kjk odpowiedział luki29m na temat - Motokącik
    > No to gratuluję eksploatacji pojazdów u Ciebie i twoim otoczeniu skoro "normalne" jest użytkowanie > pojazdu aż stanie a prosta wymiana stukajacego elementu zawieszenia to chuchanie i dmuchanie . To jest kwestia "kultury technicznej" i dotyczy traktowania wszelkich urządzeń. Jedni to mają, inni nie...
  4. > no i co, dogonisz go i jak go zatrzymasz? Normalnie: strzał z guna w koło, wyciągamy gościa z samochodu i na glebę. Jak w amerykańskim filmie
  5. > Kolego, mam wrazenie ze chcesz wykorzystac czyjas nieuwage zwyczajnie. Dorosły człowiek odpowiada za swoje błędy, również te wynikające z nieuwagi. Gimnazjaliści może jeszcze tego nie wiedzą
  6. kjk odpowiedział mira na temat - Motokącik
    > night breaker. I o dziwo jestem pozytywnie zaskoczony produktem z lidla - w mojej ocenie > świeci lepiej niż philipsy +30%. Przyglądałem się kiedyś uważnie żarówkom z Lidla i mam uzasadnione przypuszczenia, że są produkowane przez Osram. k.
  7. Wiadomo już co jest w środku - ktoś kupił, rozebrał i pokazał: LED, opornik i kondensator.
  8. kjk odpowiedział Iwin na temat - Motokącik
    Skleić cyjanopanem. Od środka można wzmocnić kawałkiem plastiku wyciętym z butelki PET i będzie jak nowa
  9. kjk odpowiedział jqr na temat - Motokącik
    > Z drugiej strony, dobrze, że są takie"cfaniki" przebiegłe jak ty. Jest komu strucla co się sypać > zaczyna opchnąć. No i nie trafiłeś - detektor ironii zawiódł Od 8 lat niezmiennie wożę tyłek tym samym, kupionym w salonie, samochodem. I nie chodziłem do salonu z miernikiem grubości lakieru
  10. kjk odpowiedział jqr na temat - Motokącik
    > Sprawdź z dołu i z góry > Ja odbierałem, sprawdziłem czy ma kierę i pedały, śpieszyłem się na spotkanie, wsiadłem, próbuje > odpalić i ... padł aku > Z kolei znajomy kupując focus RSa nie dopatrzył(ja też nie zwróciłem uwagi ) że drzwi kierowcy nie > są domalowane od dołu, odkrył to po roku użytkowania, podczas gruntownego czyszczenia auta. > Także ja widzisz, trzeba dokładnie obejrzeć auto bo potem już powiedzą Dlatego należy kupować używane z nalotem co najmniej 160kkm. Wtedy jest pewność, że wszystkie usterki już się ujawniły i zostały fachowo usunięte, frajerzy
  11. kjk odpowiedział stalan na temat - Motokącik
    Jak już licytujemy, to ja mam fabryczny akumulator Opla (chyba produkowany na Węgrzech), który przetrwał już 8 zim. Przed poprzednią na przeglądzie majster ostrzegał, że parametry już ma takie sobie, ale dał radę. Były nawet tygodniowe przerwy w jeżdżeniu i zero doładowywania. Ciekawe, czy 9. zimy w końcu padnie? k.
  12. > Ja znam jedna to śmieć. Jak będzie tanio, to ludzie wszystko wezmą. Wystawiłem kiedyś za parę zł na a.....o zużyte zimówki, bo nie chciało mi się szukać miejsca do zutylizowania. Sprzedały się w ciągu 15 minut, a klient dzwonił, żeby się upewnić że cena to nie żart. Stan opon był uczciwie opisany i uprzedzałem, że do jazdy zimą to one już się nie nadają. Jednak cena czyni cuda
  13. > Hm kilka godzi to ja pewnie poswięcam rocznie na czyszczenie wnętrza... Jeżeli od poniedziałku do soboty człowiek wchodzi do samochodu w uwalonych obornikiem gumofilcach i kufajce, a w niedzielę chce jechać w garniturze do kościoła, to faktycznie parę godzin roboty co tydzień może być. Druga możliwość to limuzyna wynajmowana na śluby itp., która musi błyszczeć, żeby na siebie i właściciela zarabiać. W pozostałych przypadkach to faktycznie kilka godzin pracy rocznie wystarczy żeby samochód przyzwoicie wyglądał.
  14. > Jeszcze tylko trzeba pamiętać, że spora część z tych domów ma ogromne, zagospodarowane piwnince i > patia, które nie wliczają się do tych 100m2 Pierdolisz.
  15. > A może po prostu dom dobrany na miarę potrzeb. Jasne. Domy, które widziałem często są w skandalicznym stanie technicznym, zagrzybione, zapuszczone, krzywe, dziurawe, kiepsko zaizolowane (to ostatnie to akurat kwestia taniego ogrzewania, więc zrozumiałe). I pod taką chatą stoi sobie wypasiony kamper wielkości Solarisa Urbino i nowiutki, lśniący SUV/van/pickup z 8-cylindrowym silnikiem. Ameryka, panie
  16. > Na I5 w Californi widziałem chyba z 20 zestawów ciągnących camperem osobówki i średniej wielkości > SUVy za sobą A sam kamper wielkości typowego autobusu miejskiego Dom za to może być mały i z tektury. k.
  17. > ale wiesz, ze balans cialem jest potrzebny nie tylko do schodzenia na kolano? jest jeszcze cos > takiego jak przeciwskret, przeciwsiad i kilka innych glupot Z tym mitycznym przeciwskrętem to już robi się nudne. Już kilkulatki na rowerach stosują ten manewr, nawet nie mając pojęcia, że tak to się nazywa
  18. > A w Texasie legalne jest 85 MPH + policja nie łapie do 95 MPH = można całkiem fajnie jechać: Texas się nie liczy. Texas to taki specyficzny stan umysłu
  19. > Duże silniki nie są po to żeby nimi jeździć 300km/h tylko żeby na autostradzie przy 130 mieć > 1200rpm i z takimi obrotami wjeżdżać pod górki. Na wschodnim wybrzerzu standardowe ograniczenie na autostradzie to 65mph, więc nawet do tych 130km/h sporo brakuje
  20. > Że aż zapytam: Gdzie w Stanach można jechać 300 km.h? Myślę, że bez problemu da się znaleźć kawałek prywatnego toru za parę $$$. k.
  21. > Ciekawe czy potrafiłbyś ogarnąć na prostej > HanYs Nie przesadzaj. To nie jest kosmiczna technolgia. Co drugi głupi ogarnie Byle zachować minimum rozsądku i nie przesadzić z gazem.
  22. > no a jaka jest róznica w twardości śruby kupionej w sklepie "żelanym" o twardości 10,9 w stosunku > do takiej samej śruby 10,9 kupionej w markiecie ? Co to jest "markiet"?
  23. > Odkopuję temat. Ostatnio miałem okazję pojeździć trochę więcej po autostradach. Otóż wskaźnik > paliwa idzie tylko do góry, jadąc ze stałą prędkością, zaobserwowałem to podczas jazdy przez > około 100km z prędkościami 100-120 km/h. Problem nie występuje podczas jazdy po mieście, > natomiast podczas jazdy po trasie ilość paliwa rośnie do poziomu max. Wystarczy zgasić auto i > wskazówka pokazuje prawidłowy poziom paliwa, aż do chwili gdy zacznę jechać jakiś czas ze > stałą prędkością, potem jak tylko wjadę do miasta to spada do prawidłowego poziomu. Przepraszam za kolejne odkopanie trupa. Ostatnio na autostradzie zauważyłem dokładnie ten sam problem. Czy ktoś wie cokolwiek nowego na ten temat?
  24. > Bo używamy mózgu i każdy rozgarnięty człowiek z sytuacji drogowej i kontekstu domyśli sie co to za > znak i czego dotyczy. Nie amerykanizujmy. A właśnie w przypadku oznaczeń na drogach, amerykańskie, idiotoodporne rozwiązania, niepozostawiające wątpliwości odnośnie intencji stawiającego znak uważam za idealne. Na drodze i tak może wydarzyć się mnóstwo trudnych do przewidzenia sytuacji, więc po co jeszcze komplikować sprawę dziwnymi znakami??
  25. kjk odpowiedział figur na temat - Opel
    > Teoretycznie nie, ale z praktyki wiem , że tak. Tak samo jak w przypadku wymiany amortyzatorów - teoretycznie nie. Raz w to uwierzyłem i chwile później kupowałem nowe opony. Teraz zawsze sprawdzam..... k.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.