Skocz do zawartości

Volkswagen Jetta 2011r.


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Dawno nie widziałem tak nudnego, stylistycznie bez żadnego wyrazu auta...

> pozdrawiam,

> bromsky

hmmm kazde VW jest tak samo nudne. nawet zdeptany golf -> scirocco. czy roztopiony passat -> CC smile.gif widac kolejne bez zmian.

ale konsekwencja w tej nudzie VW jest godna podziwu smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od wyglądania to w koncernie VW jest Audi i Seat choć nie zawsze im to wychodzi patrząc choćby na

> tył Altei

Toledo też do pięknych nie należy. zlosnik.gif Przy podobnej bryle nadwozia Renault Vel Satis to po prostu piękniś jest na tle tej pokraki. no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Owszem, ale ci klienci chyba nie widzą co kupują albo kupują bo to VW Panie Mi osobiście podoba

> się tylko jeden VW- Scirocco, reszta modeli kompletnie się od siebie nie różni poza wielkością

> budy

po przeczytaniu twojego posta od razu pomyslałem pewnie kierowca Fiata hehe.gif

mysle jednak ze nie kupuje sie tego auta dla znaczka ok.gif

Ci którzy kupuja "bo to VW Panie" to bardziej golfy 3 i paski szczegolnie juz wiekowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale to Amerykańska Jetta wiec chyba nasza Bora ?

> Sądzą po zegarach w których to prędkościomierz kończy się na 160

ostatni model "golfa sedan" u nas też się nazywał jetta, więc tym razem pewnie będzie tak samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny! Niesamowity! Jestem pod wrażeniem! Ta sylwetka!

A poważnie to jakiś taki przyciężkawy, tylnie światła od Audi A4, z daleka troszkę wygląda jak BMW 3 a może jak A4? Przód trochę jak nowy Accord (USA). Ekranik do nawigacji maleńki, wskaźniki ubogie, kręciołki do klimy jak w jakimś tanim samochodziku.

Pewnie będzie tani i tylko tym przyciągnie kupujących dla których Corolla to za mało a Camry za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Golf niby nie jest nudny stylistycznie?

Golf to specyficzne auto - z duża historią. Myślę, ze duże zmiany mogłyby mu zaszkodzić.

To tak jak z Porsche 911 wink.gif

Golf ma klasyczną sylwetkę i w tych skromnych zmianach z modelu na model jest jakiś urok smile.gif Myślę że można go lubić za ten konserwatyzm wink.gif

A co do tej Jetty - mam wrażenie, że specjalnie tak nakręcili ten film, żeby niewiele było widać. Bo z tego co widać to samochód jest przeraźliwie nijaki. Właściwie już teraz wygląda na przestarzały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ci którzy kupuja "bo to VW Panie" to bardziej golfy 3 i paski szczegolnie juz wiekowe.

Sprzedaz nowych VW w Polsce jest dla koncernu marginalna. Wazny jest dla nich rynek niemiecki a tam sa takie gusta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> hmmm kazde VW jest tak samo nudne. nawet zdeptany golf -

> ale konsekwencja w tej nudzie VW jest godna podziwu

Bo VW nigdy nie stosuje starej techniki nono.gif , to jest technika sprawdzona 033102bebe_1_prv.gif

Ludzi bez odrobiny fantazji jest naprawde duzo - reszta kupuje Citroeny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.