Skocz do zawartości

Buick 55 Dragul


Rekomendowane odpowiedzi

> Auto jak najbardziej prawdziwe i co najważniejsze z Polski

fajny fajny, podobuje sie, chciałbym widzieć minę kogoś jakby go coś takiego wyprzedziło na jakimś zadupiu w ciemną jesienną noc rotfl.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tu kapkę przesadziłeś, on został sprowadzony prawie gotowy i lekko przerobiony jeszcze przez Whisky

> pzdr

to samo miałem napisać, byli w programie cruiser jak sie nie myle na tefauen burbo, mowa była o tym, że auto w Polsce jeździ, a owszem, ale modyfikowane było za Wielką Wodą, po czym sprowadzone i w Polsce robione tylko jakieś drobne pierdoły waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to samo miałem napisać, byli w programie cruiser jak sie nie myle na tefauen burbo, mowa była o

> tym, że auto w Polsce jeździ, a owszem, ale modyfikowane było za Wielką Wodą, po czym

> sprowadzone i w Polsce robione tylko jakieś drobne pierdoły

dokładnie tak, Dragman kupuje, robi co jeszcze uzna za słuszne, a potem to opycha do niemcowni lub innych rosjan bo w PL na to rynku jeszcze nie ma, nasz naród jeszcze za biedny i nie dorósł do AM carów, rat i hot rodów

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> masz racje

> a nie wiesz czy Impala tez przyjechał "zaczęty" ?

z tego co wiem (choć wszystkiego nie wiem) to wszystkie jego wozy są zrobione a on tylko poprawia według własnego widzi misie, co nie zmienia faktu że odwala kawał dobrej roboty ok.gif

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym tego nie nazwał "lekko" ale jak uważasz...

> Fotorelacja z budowy

> Buick przed przeróbką:

post nr: #285132320 - 03/07/2011 21:22

napisałem ze mogę nie wiedzieć wszystkiego, skoro sam robi aż tak dużo to jeszcze lepiej, wcześniej jego pracy były ograniczone do mniejszych przeróbek

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> post nr: #285132320 - 03/07/2011 21:22

> napisałem ze mogę nie wiedzieć wszystkiego, skoro sam robi aż tak dużo to jeszcze lepiej, wcześniej

> jego pracy były ograniczone do mniejszych przeróbek

> pzdr

Troche racji masz bo część z jego aut przyjeżdża do PL już przerobiona ale akurat w przypadku tego Buicka nakład pracy jest według mnie ogromny.

Dużo jego projektów jest opisanych na forum www.lowrider.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie znam tego filmu, jaki to gatunek? trza odwiedzić wypożyczalnię :D

Zdobywca 1-go miejsca na Festiwalu Filmow Drogi w Karlowych Warach 1971 rotfl.gif.

Duel_poster.jpg

Ciekawostka - to pierwszy film Spielberga cfaniaczek.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak technicznie zorganizowane są te iskry ?

> Bo przecież chyba nie drze gleby podłogą

Kawał metalu przyspawany do ramy w tylnej częsci. Często wymieniany zlosnik.gif

Tu dobrze widac o co chodzi (0:10)

Swoją drogą Caprice tego samego właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdobywca 1-go miejsca na Festiwalu Filmow Drogi w Karlowych Warach 1971 .

> Ciekawostka - to pierwszy film Spielberga .

Obejrzałem na youtube.

Kurcze, krótki film, zaledwie kilkunastominutowy film - a jednak trzyma za dupę :D I dale3j trzymam się tezy, iż stare filmy jw, czy "bullit" ciekawią i trzymają w napięciu bardziej niz jakieś tam dzisiejsze pościgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem na youtube.

> Kurcze, krótki film, zaledwie kilkunastominutowy film - a jednak trzyma za dupę :D

Jestes pewien, ze obejrzales to co trzeba? Oryginal w pierwotnym wydaniu ma 90 minut, a wykastrowana, ocenzurowana wersja dla wrazliwych odbiorcow w USA - 74 minuty hmm.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestes pewien, ze obejrzales to co trzeba? Oryginal w pierwotnym wydaniu ma 90 minut, a

> wykastrowana, ocenzurowana wersja dla wrazliwych odbiorcow w USA - 74 minuty .

panic.gif obejrzałem tę drugą klnie.gif ale podobuje się mnie to. jak znajdę obejrzę oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak btw. jesli mowa o pseudo horrorach motoryzacyjnych zlosnik.gif kto pamięta tytuł filmu też z lat 70-80,gdzie główną rolę grał jakiś czarny amerykański krążownik w nadwoziu coupe(coś jak charger),który gdzieś na wiosce położonej w terenie górzystym przejeżdżał ludzi,a miejscowa policja z szeryfem na czele nie mogła go złapać?Na końcu filmu auto uległo zniszczeniu,a chmura dymu z auta sugerowała,że kierował Nim sam szatan. icon_eek.gifzlosnik.gifNa początku filmu kojarzę,że to auto przejechało autostopowicza,który łapał okazję,kilkukrotnie. zlosnik.gifCo to był za film? grinser006.gif

EDYTA:To było auto w nadwoziu coupe,ale przedni grill miało taki rozbudowany w stylu starych Rolls-Royców. zlosnik.gif

Dobra,znalazłem.. zlosnik.gifklasyka! zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragul naprawdę złyyyyy uzbroj_zlo.gif Z chęcią bym sobie takiego przygarnął z jakimś potworem pod maską na wieczorne przejażdżki food.gif

> Tak btw. jesli mowa o pseudo horrorach motoryzacyjnych

Mi się zawsze podobała "Christine" zwłaszcza w takiej formie jak pod koniec tej sceny bbq.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.