Skocz do zawartości

Widzieliscie juz takie Renault ?


MADAR

Rekomendowane odpowiedzi

reno od lat wypuszcza "nietypowe" auta. Trochę na siłę chcą być nowocześni (jeśli chodzi o design). Auta te słabo się sprzedają by po xx-dziestu latach stać się kultowymi. Pewnie tak się stanie z tymi:

avantime-2-zoom.jpg

Jacob1.jpg

czy:

z1416677X,Renault-Clio-V6.jpg

z Renault Wind pewnie będzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> reno od lat wypuszcza "nietypowe" auta. Trochę na siłę chcą być nowocześni (jeśli chodzi o design).

> Auta te słabo się sprzedają by po xx-dziestu latach stać się kultowymi. Pewnie tak się stanie

> z tymi:

> czy:

> z Renault Wind pewnie będzie podobnie

ten plastik w takim zestawieniu?

Nie. To jest odpowiedź renuara na Tigrę. małe, słitaśne auto. Nie przyjęło się za bardzo z jednego powodu: z tyłu nie ma tych fotelików na torebki. grinser006.gif

Ta półka z tyłu trochę jak w CRX Del Sol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> reno od lat wypuszcza "nietypowe" auta. Trochę na siłę chcą być nowocześni (jeśli chodzi o design).

Nie wiem czy na siłę.Jednak nawet bez znaczka wiadomo że to Renault i pierwszy rzut oka wystarczy by go rozpoznać. zlosnik.gif(mam na myśli kilka lat wstecz,bo teraz trendy się zmieniły).Teraz nawet przy zamianie logo nie wiesz co to za auto. zlosnik.gif

> Auta te słabo się sprzedają

Bo nie są Volkswagenami. hehe.gif

Podobno nie to ładne, co ładne, ale co się komu podoba.

Nie wiem czy kupiłbym Avantima niemniej jednak bardzo mi sę to auto podoba.Velsatis również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie to u nas ren. nie oferowało wszystkich modeli. Nie widziałem nigdzie Clio II V6 w cenniku ani tego czegoś psełdo sportowego- powód nikła podaż tego typu aut, ile widziałeś tigr CC? micry CC?? są to auta za drogie jako nowe na naszą biedną kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.