Skocz do zawartości

GP Brazylii dyskusja.


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

straszne pieprzenie tych komentatorów. takie puszczanie bez walki jak to zrobil shumi z vettelem to jest wlasnie psucie wyscigu i ustawianie wyniku .. sportowa byla by wlasnie walka na torze na kazdej pozycji, bo o te pojedyncze punkciki sie 'rozchodzi', a nie o bezposrednia konkurencje dwoch kierowcow ktorzy scigaja sie do ostatniego zakretu leb w leb sick.gif

tak samo jak web puscil vet, a mas przepuscil alo ... faktycznie sport oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> straszne pieprzenie tych komentatorów. takie puszczanie bez walki jak to zrobil shumi z vettelem to

> jest wlasnie puscie wyscigu i ustawianie wyniku .. sportowa byla by wlasnie walka na torze na

> kazdej pozycji, bo o te pojedyncze punkciki sie 'rozchodzi', a nie o bezposrednia konkurencje

> dwoch kierowcow ktorzy scigaja sie do ostatniego zakretu leb w leb

> tak samo jak web puscil vet, a mas przepuscil alo ... faktycznie sport

Kasa, kasa, kasa zlosnik.gif

A komentatorzy męczą jak cholera swoim pierdzieleniem i byciem często "poza wydarzeniami na torze"

No i koniec bo SC znowu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kasa, kasa, kasa

no pewnie ze kasa .. teraz But powinien sie zatrzymac i puscic Alonso ... bo przeciez nie chce przeszkadzac i wplywac na wynik wyscigu clown.gif

bardziej w sumie wkurza mnie pitolenie komentatorow ktorzy twierdza ze takie puszczanie nie jest niczym zlym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no pewnie ze kasa .. teraz But powinien sie zatrzymac i puscic Alonso ... bo przeciez nie chce

> przeszkadzac i wplywac na wynik wyscigu

> bardziej w sumie wkurza mnie pitolenie komentatorow ktorzy twierdza ze takie puszczanie nie jest

> niczym zlym

Komentatorzy są "bohaterami" każdego wyścigu. zlosnik.gif

No i koniec. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no pewnie ze kasa .. teraz But powinien sie zatrzymac i puscic Alonso ... bo przeciez nie chce

> przeszkadzac i wplywac na wynik wyscigu

> bardziej w sumie wkurza mnie pitolenie komentatorow ktorzy twierdza ze takie puszczanie nie jest

> niczym zlym

i po wyścigu

vet mistrzem frown.gif dowiezie tytuł za SC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i po wyścigu

> vet mistrzem dowiezie tytuł za SC

CO by nie mówić kawał roboty zrobił w pierwszej części wyścigu, chciaż już się ucieszyłem, że ALO może się uda. W każdym razie koncertowo ALO nie jechał. Jakby mu pary brakowało.

Super wyścig pod kątem emocji na poczat ok.gifku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawy wyścig...do końca miałem nadzieję, że jednak coś pójdzie nie tak i że jednak Vet "ustąpi" mistrzostwo Alo. Jednak Vet ma mistrzostwo i claps.gif dla niego.

Co do "ustępowania" miejsca to, jeśli sytuacja rozgrywa się między zawodnikami z tego samego team'u IMO ok.gif, ale ustępowanie przez Msc miejsca Vet już IMO no.gif.

Fajny sezon, fajne zakończenie. I teraz czekamy do wiosny wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też liczyłem jakoś że może jednak Alonzo food.gif

Ale za to co Vetel dziś pokazał claps.gif

Młody jest - 25 lat - 3 tytuł claps.gif

Shumacher miał 31 lat - jak miał 3 tytuł - może dlatego mu ustąpił wink.gif

Wyścig na PIĘĆ - choć o głupiej godzinie był sick.gif - walka nie tylko na torze była - ale przed TV o pilota palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawy wyścig...do końca miałem nadzieję, że jednak coś pójdzie nie tak i że jednak Vet "ustąpi"

> mistrzostwo Alo. Jednak Vet ma mistrzostwo i dla niego.

Wymarzony poczatek. Jakbym to wyrezyserowal. hehe.gif

Niewiele zabraklo, zeby Seb dalej nie pojechal. Mocno dostal. Ale to farciarz. zlosnik.gif

> Co do "ustępowania" miejsca to, jeśli sytuacja rozgrywa się między zawodnikami z tego samego team'u

> IMO , ale ustępowanie przez Msc miejsca Vet już IMO .

Mysle podobnie. Walczyc trzeba z kazdym do konca. Tak jak Alonso walczyl z Petrovem w 2010. ok.gif

Dosc prawdopodobne, ze Toro Rosso mialo udzial w szybkim odrobieniu kilku pozycji Vettela. niewiem.gif

Z reszta nie tylko w tym ostatnim wyscigu. sick.gif

> Fajny sezon, fajne zakończenie. I teraz czekamy do wiosny

Sezon trzymal w napieciu. Ale chcialbym widziec sporo zmian w regumalinie w przyszlosci. ok.gif

Mam wielka sympatie dla Massy. Swietnie asekurowal Alonso. Po prostu perfekcyjnie. ok.gif

Raikkonen zaliczyl wtope na miare Buttona, ktory zalogowal sie w boksie R&B w zeszlym roku. hehe.gif

Hulkenberg jechal swoj najlepszy wyscig ale ostatecznie negatyw. no.gif

Hamilton jedzie jak nigdy, konczy jak zwykle... icon_rolleyes.gif

Webber - bez komentarza. oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Wy na to, chociaz teraz to juz po miodzie:

Quote:

Vettel the cheat!!!. Passed under a yellow flag condition and went unpunished. Should have had a drive through penalty or a stop go. Other drivers have been penalized for this and he went unpunished. Rules are rules and this should be across the board and not otherwise.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też liczyłem jakoś że może jednak Alonzo

> Ale za to co Vetel dziś pokazał

> Młody jest - 25 lat - 3 tytuł

> Shumacher miał 31 lat - jak miał 3 tytuł - może dlatego mu ustąpił

> Wyścig na PIĘĆ - choć o głupiej godzinie był - walka nie tylko na torze była - ale przed TV o

> pilota

Czy możliwe jest obejrzenie powtórki w internecie? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co Wy na to, chociaz teraz to juz po miodzie:

> Quote:

> Vettel the cheat!!!. Passed under a yellow flag condition and went unpunished. Should have had a

> drive through penalty or a stop go. Other drivers have been penalized for this and he went

> unpunished. Rules are rules and this should be across the board and not otherwise.

Skad cytat? Ferrari zlozylo protest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet ich przebija

"Na 55. okrążeniu wyścig musiał zakończyć jeden z jego faworytów, Lewis Hamilton. Brytyjczyk zderzył się z Hulkenbergiem, urwał przednie koło i nie mógł kontynuować wyścigu w normalnym tempie."

hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Onet ich przebija

> "Na 55. okrążeniu wyścig musiał zakończyć jeden z jego faworytów, Lewis Hamilton. Brytyjczyk

> zderzył się z Hulkenbergiem, urwał przednie koło i nie mógł kontynuować wyścigu w normalnym

> tempie."

Czyli w jakimś tam innym tempie mógł, tylko jest leniwy i mu się nie chciało hehe.gif Fachowcy smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skad cytat? Ferrari zlozylo protest?

nie, jakis widz, za sky sport.

bo nasi moderatorzy to sporo rzeczy dzisiaj pomineli lub piescili wlasne ego.

fakt, ze na poczatku paluch szybko straty odrabial a jak wiadomo na poczatku zolta flaga troche wisiala.

jakby nie patrzec skubaniec w ostatnich wyscigach mial super fuksa.

ale massa to dzisiaj przepieknie oslanial ferdka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie, jakis widz, za sky sport.

> bo nasi moderatorzy to sporo rzeczy dzisiaj pomineli lub piescili wlasne ego.

> fakt, ze na poczatku paluch szybko straty odrabial a jak wiadomo na poczatku zolta flaga troche

> wisiala.

> jakby nie patrzec skubaniec w ostatnich wyscigach mial super fuksa.

> ale massa to dzisiaj przepieknie oslanial ferdka.

Nigdzie nikt nie zamiescil informacji o kontrowersjach i wyprzedzaniu przy zoltej.

Massa pojechal doskonaly wyscig. Dobrze straszyl R&B. zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raikkonen zaliczyl wtope na miare Buttona, ktory zalogowal sie w boksie R&B w zeszlym roku.

Komentarz Rai:

Quote:

Na 52. okrążeniu wypadłem w ostatnim zakręcie i nic nie widziałem, bo miałem brudną i zaparowaną szybkę w kasku. W tym miejscu można wrócić na tor przejeżdżając przez aleję serwisową, z której korzystają serie towarzyszące, ale trzeba przejechać przez bramę. Wiem o tym, bo tak samo zrobiłem w 2001 roku i wtedy brama była otwarta. Teraz ktoś ją zamknął... Mam nadzieję, że w przyszłym roku zostawią mi ją otwartą!


zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nigdzie nikt nie zamiescil informacji o kontrowersjach i wyprzedzaniu przy zoltej.

> Massa pojechal doskonaly wyscig. Dobrze straszyl R&B.

jednak cos sie dzieje:

Quote:

The FIA have insisted that Sebastian Vettel's controversial overtake past Kamui Kobayashi on lap nine of the Brazilian GP was legal, Sky Sports F1 have reported.

According to Sky F1 pundit Martin Brundle, the Interlagos race stewards deemed the pass to have taken place under the red-yellow flags which warn drivers of slippery conditions.

Had the move been deemed to have occurred when yellow flags were being waved then Vettel's overtake would have been illegal and his title victory could, at least in theory, have been subject to a retrospective appeal.

"I've spoken to Gary Connolly, one of the race stewards, and he has absolutely confirmed that they were red-and-yellow boards," Martin reported.


sznurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komentarz Rai:

> Quote:

> Na 52. okrążeniu wypadłem w ostatnim zakręcie i nic nie widziałem, bo miałem brudną i zaparowaną

> szybkę w kasku. W tym miejscu można wrócić na tor przejeżdżając przez aleję serwisową, z

> której korzystają serie towarzyszące, ale trzeba przejechać przez bramę. Wiem o tym, bo tak

> samo zrobiłem w 2001 roku i wtedy brama była otwarta. Teraz ktoś ją zamknął... Mam nadzieję,

> że w przyszłym roku zostawią mi ją otwartą!

http://www.youtube.com/watch?v=Pyrz-a_D7dY&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jednak cos sie dzieje:

> Quote:

> The FIA have insisted that Sebastian Vettel's controversial overtake past Kamui Kobayashi on lap

> nine of the Brazilian GP was legal, Sky Sports F1 have reported.

> According to Sky F1 pundit Martin Brundle, the Interlagos race stewards deemed the pass to have

> taken place under the red-yellow flags which warn drivers of slippery conditions.

> Had the move been deemed to have occurred when yellow flags were being waved then Vettel's overtake

> would have been illegal and his title victory could, at least in theory, have been subject to

> a retrospective appeal.

> "I've spoken to Gary Connolly, one of the race stewards, and he has absolutely confirmed that they

> were red-and-yellow boards," Martin reported.

> sznurek

Fajnie przeanalizowali fragment z flagami. Jak patrze na Polsat... crazy.gif

Kontrowersje pozostana a 3 tytul wedruje do Sebastiana. Nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Komentarz Rai:

> Quote:

> Na 52. okrążeniu wypadłem w ostatnim zakręcie i nic nie widziałem, bo miałem brudną i zaparowaną

> szybkę w kasku. W tym miejscu można wrócić na tor przejeżdżając przez aleję serwisową, z

> której korzystają serie towarzyszące, ale trzeba przejechać przez bramę. Wiem o tym, bo tak

> samo zrobiłem w 2001 roku i wtedy brama była otwarta. Teraz ktoś ją zamknął... Mam nadzieję,

> że w przyszłym roku zostawią mi ją otwartą!

Dobry jest hehe.gif

Lotus F1 się też z tego śmieje i dziś wrzucili na FB zdjecie Kimiego jadącego z mapą przed sobą i komentarzem do niego "Kimi - you have 110 days to get to the Australian Grand Prix. At the end of Brazil take the first left..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doczepili sie tym razem do wyprzedzania Vergnea przez vettela. Ponoć widac jednoznacznie, ze zrobił to na żółtej, a nie na żółto czerwonej fladze. Ktoś ma nagranie? Prawda to? Konsekwencja to standardowo 20 sek a to oznacża spadek na 8 pozycje i stratę o jeden punkt mistrzostwa na rzecz alonso. icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tu zobacz

Faktycznie- niedopatrzenie sędziów. Szkoda, że nie zauważyli tego, no ale teraz już trudno. Robienie teraz jakiejs rewolucji i odbieranie Vettelowi punktów albo i tytułu, byłoby niepoważne i przynisłoby F1 więcej szkody niż pożytku. Cóż.. mogą mu się odwdzięczyć w przyszłym sezonie i go baardzo pilnować grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Faktycznie- niedopatrzenie sędziów.

Raczej pospólstwo dopatruje się dziury w całym smirk.gif

Między wyświetlanym zółtym a zielonym światłem na odcinku na którym

Vettel wyprzedził Vergna, po lewej stronie był jeszcze posterunek,

na którym manualnie pokazano zieloną flagę:

http://www.youtube.com/watch?v=sL437OC6Rx8

Czyli wyprzedzanie było w pełni legalne IThankYou.gif

Dziwię się naiwności ludzi, poddającym w wątpliwość kompetencje i intencje sędziów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej pospólstwo dopatruje się dziury w całym

> Między wyświetlanym zółtym a zielonym światłem na odcinku na którym

> Vettel wyprzedził Vergna, po lewej stronie był jeszcze posterunek,

> na którym manualnie pokazano zieloną flagę:

> http://www.youtube.com/watch?v=sL437OC6Rx8

> Czyli wyprzedzanie było w pełni legalne

> Dziwię się naiwności ludzi, poddającym w wątpliwość kompetencje i intencje sędziów.

xq7wq2yp.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> po lewej stronie był jeszcze posterunek,

> na którym manualnie pokazano zieloną flagę:

> http://www.youtube.com/watch?v=sL437OC6Rx8

> Czyli wyprzedzanie było w pełni legalne

"Formula One Management" zażądał usunięcia filmu z YT screwy.gif

Ale fakt pozostaje faktem, że zielona flaga była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Raczej pospólstwo dopatruje się dziury w całym

> Między wyświetlanym zółtym a zielonym światłem na odcinku na którym

> Vettel wyprzedził Vergna, po lewej stronie był jeszcze posterunek,

> na którym manualnie pokazano zieloną flagę:

> http://www.youtube.com/watch?v=sL437OC6Rx8

> Czyli wyprzedzanie było w pełni legalne

> Dziwię się naiwności ludzi, poddającym w wątpliwość kompetencje i intencje sędziów.

To tego nie zauważyłem ok.gif

Dobrze, że FIA dziś rozwiała wątpliwości i w sumie sprawa wygląda na zamkniętą.

> "Formula One Management" zażądał usunięcia filmu z YT

> Ale fakt pozostaje faktem, że zielona flaga była.

Mają do tego prawo i z niego korzystają - wszelkie prawa do transmisji należą do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.