Skocz do zawartości

Nowy lub prawie nowy samochod w okolicy 50 tysi...


manau

Rekomendowane odpowiedzi

> A pod każdym! I niech mi tutaj ktoś podskoczy i wyjedzie z lepszym... No dajesz...

To nie kacik na przepychanki dla radosci z przepychania, ale zaczynalem juz podzielac Twoje zdanie, ze nie moze byc nic wyzszego od Lanosa rotfl.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przez kolejne 10 albo więcej lat. Dokładnie pooglądałem sobie ten samochód - wszystko jak w

> Lanosie , więc większość spraw ogarnę pod domem i z piwnicy . Tak jak w 98 roku nikt nie

> dawał więcej za wypasionego Lanosa, tak dzisiaj nikt nie podskoczy do Cruze w wyższej klasie

> kompaktów.

Co to jest wyzsza klasa kompaktow?

Jakie masz wyposazenie? Klima manual czy klimatronic dwustrefowy? Czujniki parkowania, czujnik deszczu, szyby i lusterka el. ? Dobre audio z zestawem glosnomowiacym? Poduszki i kurtyny boczne? Tempomat, ESP i tym podobne gadzety?

Bo ja w salonie widzialem malo wypasiona wersje - el. szyby i klima manualna, ktora z silnikiem diesla kosztowala jakies 68 tys. To niemalo, zwlaszacza ze mowilismy o.samochodach wyprodukowanych w 2011r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw tylko jestem jak długo zamierzasz tym cruzem jeżdzić. Bo jak następne 15 lat to spoko ale jak za 5 ma być zmiana to sądzę, że będziesz miał bardzo dużą utratę wartości. Nie czarujmy się auta na dość egzotyczne zlosnik.gif

> Najtańszy LS z klima, dywanikami i zimówkami , ale ma wszystko czego potrzebuję i więcej niż ma

> Lanos SX!. Tak czuję, że wyprodukowany w tej samej fabryce w Bupyong posłuży nam bezawaryjnie

> przez kolejne 10 albo więcej lat. Dokładnie pooglądałem sobie ten samochód - wszystko jak w

> Lanosie , więc większość spraw ogarnę pod domem i z piwnicy . Tak jak w 98 roku nikt nie

> dawał więcej za wypasionego Lanosa, tak dzisiaj nikt nie podskoczy do Cruze w wyższej klasie

> kompaktów. A jak to widzą sąsiedzi przez okna, jak zwykle mi to zwisa ...

> Może zachowam się teraz jak baba , ale gdyby nie ten kolor, to pewnie dalej bym szukał .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ciekaw tylko jestem jak długo zamierzasz tym cruzem jeżdzić. Bo jak następne 15 lat to spoko ale

> jak za 5 ma być zmiana to sądzę, że będziesz miał bardzo dużą utratę wartości. Nie czarujmy

> się auta na dość egzotyczne

Już nie. Obecnie sa robione na tej samej platformie co Ople. Sprzedawane na świecie w setkach tys. egz. ... Cruze chyba już 1,5 mln przekroczył. W Polsce w tym roku sprzedało się ponad 10 tys. Chevroletów. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już nie. Obecnie sa robione na tej samej platformie co Ople. Sprzedawane na świecie w setkach tys.

> egz. ... Cruze chyba już 1,5 mln przekroczył. W Polsce w tym roku sprzedało się ponad 10 tys.

> Chevroletów.

2,5 tysiąca dziennie? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że cruz jest na platformie opla ale zapewne połowa części okaże się być inna. Znajomy przerabiał to w lancii niby fiat a jednak nie do końca....

A jestem wyczulony bo w firmie znajomego w 2008 roku wpadli na genialny pomysł zakupu kii magentis z silnikami cdri. Od początku 2012 roku przez pół roku bujali się z ich sprzedażą a poszły w cenie fiata punto z tego rocznika w wersji bieda......

> Już nie. Obecnie sa robione na tej samej platformie co Ople. Sprzedawane na świecie w setkach tys.

> egz. ... Cruze chyba już 1,5 mln przekroczył. W Polsce w tym roku sprzedało się ponad 10 tys.

> Chevroletów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajnie, że cruz jest na platformie opla ale zapewne połowa części okaże się być inna. Znajomy

> przerabiał to w lancii niby fiat a jednak nie do końca....

Lacetti to jeszcze nie "Opel" a jeszcze "Nubira" i obecnie nie ma najmniejszego problemu z częściami. Większe problemy z czasem dostawy miało ASO na gwarancji. zlosnik.gif Obecnie oddaję auto do warsztatu rano i odbieram wieczorem ok.gif

> A jestem wyczulony bo w firmie znajomego w 2008 roku wpadli na genialny pomysł zakupu kii magentis

> z silnikami cdri. Od początku 2012 roku przez pół roku bujali się z ich sprzedażą a poszły w

> cenie fiata punto z tego rocznika w wersji bieda......

Takie auta kupuje się w miarę tanio i należy jeździć min. 7 lat by nie było żal straty na wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pochwal się (może być na PW) jaki rabat otrzymałeś jeżeli oczywiście możesz.

W tygodniu idę wybrać ostateczną wersję i podpisać umowę. Myślisz, że od tych wyprz. cen można jeszcze coś urwać? Te 52 tys. to już jest "dycha" mniej od oficjalnej. Ja nie potrafię negocjować cen w sklepach grinser006.gif, budżet i tak już przekroczyłem. Do wersji LT za 56490 już nie dołożę, ale za obiecane 52 chciał bym mieć te kilka bajerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tygodniu idę wybrać ostateczną wersję i podpisać umowę. Myślisz, że od tych wyprz. cen można

> jeszcze coś urwać? Te 52 tys. to już jest "dycha" mniej od oficjalnej. Ja nie potrafię

> negocjować cen w sklepach , budżet i tak już przekroczyłem. Do wersji LT za 56490 już nie

> dołożę, ale za obiecane 52 chciał bym mieć te kilka bajerów.

Patrzyłeś na oferty nowych Cruze w otomoto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tygodniu idę wybrać ostateczną wersję i podpisać umowę. Myślisz, że od tych wyprz. cen można

> jeszcze coś urwać? Te 52 tys. to już jest "dycha" mniej od oficjalnej. Ja nie potrafię

> negocjować cen w sklepach , budżet i tak już przekroczyłem. Do wersji LT za 56490 już nie

> dołożę, ale za obiecane 52 chciał bym mieć te kilka bajerów.

Ja jestem zainteresowany LT+ 1.4T, objechaliśmy chyba z 5 salonów w trzech miastach wink.gif

Oprócz rabatów wyprzedażowego 2012 dostaliśmy jeszcze spory rabat od salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy jest przed liftingiem - odpada

> Dwa kolejne to jest to . Cena "katalogowa" po rabatach dla rocznika 2012 - 56490.- plus 1900 za

> lakier metalik. Ja już 53 tys. nie przekroczę! Wole dopłacić do większego telewizora

Ale to się mówi, proszę Pana jestem konkretnie zainteresowany ale w tej cenie chcę mieć metalik, mam nadzieję, że się da to podpisujemy umowę.

No wiem Pan, tak damy radę zapraszam do stolika ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego akurat diesel? Robia tak duze przebiegi? Gdyby mogli poczekac np. do marca to

> niewykluczone ze moglbm miec dla nich Civic'a 1.8 (obecnego). Co Ty na to Radziu?

Ja myślę za Radzia, że chcą nowe auto, a nie jakiegoś wypierdzianego Civika grinser006.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlaczego akurat diesel? Robia tak duze przebiegi?

Bo tak ;-)

Chca diesla i ja ich nie bede urabial.

> Gdyby mogli poczekac np. do marca to

> niewykluczone ze moglbm miec dla nich Civic'a 1.8 (obecnego). Co Ty na to Radziu?

Civica type S w dieslu zrobionego na 200KM niestety odrzucili.

"Auto dla singla" :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.