Skocz do zawartości

Od jakiego auta moze byc ta lampa ?


mDziubek

Rekomendowane odpowiedzi

> Najgorsze że możemy nie poznać odpowiedzi ...

Nie wiadomo czego się trzymać, może blenda, może nie. Terenówki typu Land Cruiser mają lampy wysoko, ciężarówka by sie tam niby nie zmieściła spineyes.gif Jadę się rozglądać ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiadomo czego się trzymać, może blenda, może nie. Terenówki typu Land Cruiser mają lampy

> wysoko, ciężarówka by sie tam niby nie zmieściła Jadę się rozglądać

Tego że biała część idzie w kierunku wyoblenia/łuku a w wszystkich lampach mamy odwrotnie ... biała cześć lampy cofania idzie w kierunku ostrych kantów bo jest dalej kontynuowana na drugiej części lampy w błotniku...

W dodatku widać wyraźnie że czerwony odblask się kończy równo z białą szybką i tworzy bardzo regularny prostokąt... hmm.gif

Może powinniśmy zapytać gdzie to się stało.... na placu budowy czy pod ekskluzywnym butikiem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo podobna jest wewnętrzna lampa tylna Hondy Civic VI Coupe np '96

Lampy te występują w różnych odmianach, być może to jakaś amerykancka albo aftermarketowa.

Obrysem pasuje idealnie, umiejscowieniem czerwonego, białego i pomarańczowego (jak się przyjrzeć obok białego jest pomarańczowe) także pasuje.

Aczkolwiek nie znalazłem w necie wersji pasującej w 100%

htup_0808_04_z+1996_honda_civic_coupe_ej+rear_view.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo, ale to bardzo podobna jest wewnętrzna lampa tylna Hondy Civic VI Coupe np '96

> Lampy te występują w różnych odmianach, być może to jakaś amerykancka albo aftermarketowa.

> Obrysem pasuje idealnie, umiejscowieniem czerwonego, białego i pomarańczowego (jak się przyjrzeć

> obok białego jest pomarańczowe) także pasuje.

> Aczkolwiek nie znalazłem w necie wersji pasującej w 100%

są dwie spore różnice, lampa od civic'a jest płaska, a ten kawałek lekko wypukły

w tym kawałku dolny narożnik jest prawie pod kątem 90', a honda ma tą krawędź pod kątem

hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no dobra, nie napewno

> niech autor sprawdzi czy tam jest 90'

coraz bardziej się upewniam...

tym bardziej, że sprawdziłem, że lampy w klapie civica 2d 96-00 nie są płaskie ale lekko wygięte jak ten kawałek.

Są dziesiątki różnych aftermarketów do tego modelu.

Taki znalazłem podobny kolorystycznie:

21400330057_large.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> coraz bardziej się upewniam...

> tym bardziej, że sprawdziłem, że lampy w klapie civica 2d 96-00 nie są płaskie ale lekko wygięte

> jak ten kawałek.

> Są dziesiątki różnych aftermarketów do tego modelu.

> Taki znalazłem podobny kolorystycznie:

Nic z tego wink.gif

kawałek ma zaokrąglony róg, poza tym 28cm! gdzie tam w civicu zmieścisz taką lampę?

286751016-21400330057_large.jpg286751016-286743520-lampa.jpg

Ja podejrzewam, że jest to fragment lampy, który zachodzi na błotnik - czyli jest widoczny z boku auta. Dlatego jest w miarę płaski i pole czerwone jest jakby odblaskiem. Tylko w dalszym ciągu nie wiem jakie auto ma takie proste, zachodzące na bok lampy. Nawet dziś obejrzałem lampy w moim galaxy - zachodzą na błotniki i też są biało czerwone....ale jednak inne zlosnik.gif

post-6413-14352519476402_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nic z tego

> kawałek ma zaokrąglony róg, poza tym 28cm! gdzie tam w civicu zmieścisz taką lampę?

obróć jeszcze 90' (białym na dół) i porównaj do lampy z drugiej strony auta

wtedy kształtem z grubsza pasuje, choć dalej to nie to samo grinser006.gif

post-33658-14352519476889_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> obróć jeszcze 90' (białym na dół) i porównaj do lampy z drugiej strony auta

> wtedy kształtem z grubsza pasuje, choć dalej to nie to samo

aaa..że niby w ten sposób....no lepiej, ale 28 cm!!! IMO dalej pudło.....zaczynam mieć dość, a cholernie nie lubię jak mnie męczą takie zagadki sciana.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaa..że niby w ten sposób....no lepiej, ale 28 cm!!! IMO dalej pudło.....zaczynam mieć dość, a

> cholernie nie lubię jak mnie męczą takie zagadki

mnie dalej nie pasuje "wypukłość"

a zagadka, faktycznie wkurzająca, zwłaszcza że rozwiązania może nie być angryfire.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale sprawdzal ktos egzotyczne auta (egzotyczne dla nas), czyli Daihatsu, Protony, Taty, SsangYongi

> i inne?

ale kto ma sprawdzać ? icon_rolleyes.gif

wpisałem w googla "lampa tylna" po PL i angielsku i nic podobnego nie trafiłem

już miałem podejrzenia że to jakiś amerykaniec po przeróbce w PL grinser006.gif

ale skoro to się działo w CH to raczej mało możliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale kto ma sprawdzać ?

No niektorzy tu pisali ze przegladali cale allegro w poszukiwaniu lamp tylnych... wiec oni wink.gif A wlasnie lamp do takich egzotycznych aut nie ma na allegro w ogole...

> ale skoro to się działo w CH to raczej mało możliwe

I dlatego wlasnie moze to byc marka/model zupelnie obca dla Polaków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No niektorzy tu pisali ze przegladali cale allegro w poszukiwaniu lamp tylnych... wiec oni A

> wlasnie lamp do takich egzotycznych aut nie ma na allegro w ogole...

> I dlatego wlasnie moze to byc marka/model zupelnie obca dla Polaków...

na ebayu też nie ma biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czyli mamy zwycięzcę

> ufff, wszystkim będzie lżej

Ja myślę, że problem tutaj leży w tym... że to szkiełko źle leży na fotce i ludzie podświadomie tę prosta krawędź ustawiają na dole. A może by tak odwrócić fotkę na kolejny dzień poszukiwań o 90/180 stopni? palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja myślę, że problem tutaj leży w tym... że to szkiełko źle leży na fotce i ludzie podświadomie tę

> prosta krawędź ustawiają na dole. A może by tak odwrócić fotkę na kolejny dzień poszukiwań o

> 90/180 stopni?

pisalem już, że kręciłem tym w kółko....i dalej dupa grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aaa..że niby w ten sposób....no lepiej, ale 28 cm!!! IMO dalej pudło.....

Racja... Lampa tego Civica ma około 21cm

Dalej pudło....

A co do marek to patrzyłem już przeróżne egzotyki Talboty, Mercury, Saturny, Lotusy itd itp i nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Też oglądałem i pasowało, tylko że normalnie to ten kierunkowskaz jest tak jakby "wcięty" czego nie

> widać na tym kawałku...

> Oby to było to

ale że niby co? hehe.gif tylko nie mów, że civic sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tylko 1 post wyżej wystarczy spojrzeć....już wiemy, że to civic

No właśnie nie do końca... tam na żółto zaznaczyłem to co mi nie pasuje niewiem.gif ale niewiem.gif może jest jednak jakaś podróbka tej lampy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie nie do końca... tam na żółto zaznaczyłem to co mi nie pasuje

to NIE jest civic - zjadło mi się poprzedni słówko NIE - wymiary się nie zgadzają - lampa civica 21cm, tutaj fragment 28!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.