Skocz do zawartości

Portugalia


kojdus

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro zaczynamy kolejną imprezę z udziałem Roberta Kubicy, więcej informacji.

Jak sądzicie,podoła nowej nawierzchni?-Po "luźnym" jeździł bardzo mało. Moim zdaniem meta będzie sporym sukcesem(oczywiście życzę żeby wygrywał z Lappi'm ale może być ciężko).

Ja trzymam kciuki i wierzę w dobry wynik ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jutro zaczynamy kolejną imprezę z udziałem Roberta Kubicy, więcej informacji.

> Jak sądzicie,podoła nowej nawierzchni?-Po "luźnym" jeździł bardzo mało. Moim zdaniem meta będzie

> sporym sukcesem(oczywiście życzę żeby wygrywał z Lappi'm ale może być ciężko).

> Ja trzymam kciuki i wierzę w dobry wynik

Ja mam nadzieje, ze w koncu uda mu sie ukonczyc caly rajd wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać ma do tego predyspozycje, bo idzie jak zły.

Jak ułoży w głowie, że rajdy to nie wyścigi, to może być bardzo ciekawie!

Trzymam kciuki waytogo.gif

Udział RK w rajdach bardzo pozytywnie wpływa na rajdy w Polsce.

Oby jak najdłużej jeździł i jak najlepiej mu szło, to może w końcu nastąpi jakieś odrodzenie u nas blagam.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Udział RK w rajdach bardzo pozytywnie wpływa na rajdy w Polsce.

> Oby jak najdłużej jeździł i jak najlepiej mu szło, to może w końcu nastąpi jakieś odrodzenie u nas

na to właśnie liczę , rajdy samochodowe to jest to ,

pot , brud i chwała zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Phi - ja liczę że właśnie mu wleje

Biedny Kościuch ma teraz jeszcze dodatkową presję. W Szwecji już mu Sołowow wlał słabszym autem, ale porażka z nowicjuszem Kubicą (w sportowej rywalizacji, bez awarii itp.) byłaby naprawdę ciężkim ciosem dla całego PR-u Michała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Biedny Kościuch ma teraz jeszcze dodatkową presję. W Szwecji już mu Sołowow wlał słabszym autem,

> ale porażka z nowicjuszem Kubicą (w sportowej rywalizacji, bez awarii itp.) byłaby naprawdę

> ciężkim ciosem dla całego PR-u Michała.

Będzie porażka znajdzie się i awaria smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie pamiętam kto, ale albo C. Gutowski albo M. Sokół pisali na fb, że RK wziął tylko jeden zapas,

> który wcześniej, niestety wykorzystał. Uzasadniał to tym, że wcześniej nie łapał gum i uznał,

> że jeden zapas wystarczy.

Dziwne tłumaczenie, zwłaszcza, że wszyscy wiedzą jak Portugalia "zjada" opony... oslabiony.gifoslabiony.gifoslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tu mała przygoda:

oj tam małą wycinkę zrobił hehe.gif

Ogólnie to Robert świetnie jedzie - przyznam, że jestem trochę zaskoczony, że startując pierwszy raz na szutrze jest aż tak szybki smile.gif Szkoda trochę tego pecha z oponami, ale najważniejsze, że jutro będzie jechał dalej i zbierał doświadczenie na szutrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> oj tam małą wycinkę zrobił

> Ogólnie to Robert świetnie jedzie - przyznam, że jestem trochę zaskoczony, że startując pierwszy

> raz na szutrze jest aż tak szybki Szkoda trochę tego pecha z oponami, ale najważniejsze, że

> jutro będzie jechał dalej i zbierał doświadczenie na szutrze.

Po cichu liczylem na lanie. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale za to jaki hardkor... Jechał w ciemno.

Quote:

- Wszystko dobrze poza awarią sterowania skrzynią biegów, którą mieliśmy po 10 kilometrach - powiedział Robert Kubica. - Musiałem zmieniać biegi dźwignią, a ona bardzo ciężko pracuje przy naszym systemie. Oes był zwariowany - bardzo ciasny, bardzo wolny. To dobry test dla mojej ręki, ale niedobrze dla wyniku. To duży wyczyn, że jesteśmy na mecie po tych przygodach.


To dla tych, co twierdzą, że ma rękę całkowicie niesprawną palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Serce podpowiada to samo, a głowa mówi, że lepiej, żebyśmy poczekali na to lanie jeszcze, widzac

> póki co Kubicę na metach rajdów...

Dzisiaj znowu z problemami. Moze naprawia usterki i na nastepnych SS bedzie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> Eryk Mełgwa napisał: Niestety Robert Kubica nie ukończy piątkowego etapu. Uszkodzona opona na 4os

> rozpadła się w drodze do Lizbony

no i dzisiejszy dzień też zakończony awarią - tym razem dyferencjał oslabiony.gif

Trzeba przyznać, że ten rajd to niezła szkoła dla RK (i dla jego organizmu) ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.