Skocz do zawartości

Co nowego w cenie +/- 40 zl dla teściowej


matadorRS

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam auta dla teściowej. Spodobał jej się mój scenic i to jak fajnie się wsiada (wysoko).

Co można by kupić nowego w cenie około 40 (45 to max) benzyna z klimą żeby wyżej się wsiadało.

Moje typy to :

- Duster ale taki z klima to około 50 tysięcy (chyba że da rade coś wytargować)

- Lodgy tu znowu troche za duzy

- Sandero Stepway - jeździł tym ktoś jak się wsiada?

- Kia Venga

Jakieś pomysły? Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze poprzymierzać trzeba. Moja mama chciała Mini, ale wybiłam jej z głowy właśnie ze względu na wsiadanie, kupiła w końcu C4 i jest zadowolona. Ja się właśnie przesiadłam na 207 i byłam w szoku jak wysoko można tam podnieść fotel, po roverze czuję się jakbym siedziała na krześle, a jeszcze nie jest maksymalnie podniesiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta dla teściowej. Spodobał jej się mój scenic i to jak fajnie się wsiada (wysoko).

> Co można by kupić nowego w cenie około 40 (45 to max) benzyna z klimą żeby wyżej się wsiadało.

> Moje typy to :

> - Duster ale taki z klima to około 50 tysięcy (chyba że da rade coś wytargować)

> - Lodgy tu znowu troche za duzy

> - Sandero Stepway - jeździł tym ktoś jak się wsiada?

> - Kia Venga

> Jakieś pomysły? Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

nowe c3 jest w miarę i w tej cenie spokojnie się zmieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Troche wychodzi ponad 45tysi nawet po rabatach (patrze tylko na allegro). Bardziej chciała by coś w

> granicach 42-43.

w takim razie zwykłe auta klasy B + sandero stepway innego wyboru już nie ma, a w nich (procz sandero) nie siedzi sie tak wysoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby nie było wymogu wysokiego siedzenia za kółkiem to Aveo ma fajne ceny np. taki

Na Aveo zwróciłem uwage. Trzeba będzie się przymierzyć bo ceny są naprawde super a jeszcze mjaą kredyt 4x 25% który by jej super pasował. Ciekawe czy Cruza biednego z klima by wyszarpal za te 45 tysięcy hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiesz jak się ma 40 tysięcy to mozna dołyć 2 -3. Ale wiesz jakjest jak juz masz 45 to czemu nie 50

> na jeszcze lepsze

no za 55 dziabnie yeti zlosnik.gif odzyska kase łatwo przy odsprzedaży zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta dla teściowej. Spodobał jej się mój scenic i to jak fajnie się wsiada (wysoko).

> Co można by kupić nowego w cenie około 40 (45 to max) benzyna z klimą żeby wyżej się wsiadało.

> Moje typy to :

> - Duster ale taki z klima to około 50 tysięcy (chyba że da rade coś wytargować)

> - Lodgy tu znowu troche za duzy

> - Sandero Stepway - jeździł tym ktoś jak się wsiada?

> - Kia Venga

> Jakieś pomysły? Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

Nowa Dacia Sandero Stepway ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nissan Micra k13.

Osobiście miałem odczucie dość wysokiego położenia fotela kierowcy.

Wsiadanie bardzo łatwe, ale ja siadam do swojego w miarę nisko więc może mam inne odczucia wink.gif Ale ogólnie na jeździe próbnej odczułem że to super autko miejskie.

W wyprzedaży rocznika z dobrym wyposażeniem 35-38 k PLN

np. ZŁOCIUTKI

No i kobietom się bardzo podoba ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta dla teściowej. Spodobał jej się mój scenic i to jak fajnie się wsiada (wysoko).

> Co można by kupić nowego w cenie około 40 (45 to max) benzyna z klimą żeby wyżej się wsiadało.

> Moje typy to :

> - Duster ale taki z klima to około 50 tysięcy (chyba że da rade coś wytargować)

> - Lodgy tu znowu troche za duzy

> - Sandero Stepway - jeździł tym ktoś jak się wsiada?

> - Kia Venga

> Jakieś pomysły? Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

Nissan Note - za około 43 kzł wersja podstawowa + klima spokojnie, a za 46 kzł już naprawdę dobrze wyposażoną wersję można znaleźć patrząc tylko na aledrogo, przy czym są to modele z zeszłego roku.

Wsiada się naprawdę fajnie, do tego auto jest trochę wyższe (prześwit 17 cm bodajże) więc krawężniki i dziury nie są, aż tak straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tylko vengę i Dacie duster przy okazji szukania auta dla ojca. Venga jest OK - zwłaszcza kobiecie będzie pasować ok.gif. Wysoko, krótki przód i dobra widoczność. A co do dacii to z zewnątrz są OK, ale wnętrze wykonane w standardzie typu polonez, lub fiat 1500. Stara nubira CDX ojca z 2001r. to mercedes przy dacii. Dramat moim zdaniem no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

Dobra oferta kredytowa ??? Tylko na pierwszy rzut oka. Spójrz dokładnie ile prowizji i dodatkowych opłat.

Jak szukasz dacii to mam namiary do kolegi - handlowca, na priv, może zaproponuje coś w dobrej cenie. Chwalił dustery, że idą jak świeże bułeczki a ponadto tani serwis nawet w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem Dustera zaraz po tym, gdy pojawił się na rynku i odniosłem podobne wrażenie - ładny z zewnątrz, a w środku tandetny i pełny niedoróbek.

Jednak ostatnio nieco zweryfikowałem moje zdanie, bo oglądałem najnowszego Logana i Sandero. I w tym wypadku Daćka nie ma się już czego wstydzić, bo znacznie poprawili swoje wynalazki i wykończenie wnętrz nie odbiega zbytnio od konkurencji w podobnym przedziale cenowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Porównaj wymiary obu aut. Aveo jest sporo większe od micry. Natomiast niekoniecznie spełnia wymóg

> "wygodnego wsiadania". To nie mikrovan tylko zwykły hatchback.

Z tym sporo to troche przesadziłes no ale jest dłuższy od 20cm szerszy o 10 itd. Wiec wydaje się to wystraczać. Ale chyba trzeba bedzie sprawdzić organoleptycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Picasso fajne. A Note wydaje mi sie "stary" modelowo. Pewnie niedługo wyjdzie nowy, ten juz mi się

> opatrzył.

Bartek, jak masz możliwość to przejedź się takim nissanem...

Ja ostatnio mialem możliwość pośmigać 1.6turbo i powiem Ci że byłem zaskoczony tym autkiem. W środku bardzo fajnie i cicho, sporo miejsca, siedzi się wysoko - naprawdę dobra opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bartek, jak masz możliwość to przejedź się takim nissanem...

> Ja ostatnio mialem możliwość pośmigać 1.6turbo i powiem Ci że byłem zaskoczony tym autkiem. W

> środku bardzo fajnie i cicho, sporo miejsca, siedzi się wysoko - naprawdę dobra opcja.

edit - chodziło mi o juka.... sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Szukam auta dla teściowej. Spodobał jej się mój scenic i to jak fajnie się wsiada (wysoko).

> Co można by kupić nowego w cenie około 40 (45 to max) benzyna z klimą żeby wyżej się wsiadało.

> Moje typy to :

> - Duster ale taki z klima to około 50 tysięcy (chyba że da rade coś wytargować)

> - Lodgy tu znowu troche za duzy

> - Sandero Stepway - jeździł tym ktoś jak się wsiada?

> - Kia Venga

> Jakieś pomysły? Może coś z Chevroletów bo mają fajne ceny i dobra ofertę kredytową?

w vendze fotel mozesz napompować pod sam dach smile.gif wiem bo sam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Picasso fajne. A Note wydaje mi sie "stary" modelowo. Pewnie niedługo wyjdzie nowy, ten juz mi się

> opatrzył.

Zgadza się w tym roku na jesień ma wejść nowy model, który już nie będzie mikrovanem a hatchbackiem.

Poza tym z racji długiego stażu na rynku (od 2006) i liftingu samochód na tyle dopracowany, że największe bolączki ma już za sobą. Do tego daje zupełnie przyzwoite wyposażenie (m.in. 4 x el. szyby, tempomat, bluetooth, przesuwana tylna kanapa, podłokietnik przód i tył, radio z usb, że o klimie, abs, esp nie wspomnę) i silniki bez żadnych turbo udziwnień, które palą naprawdę przyzwoite ilości paliwa (mówię tu o 1.4), a do tego elastyczne i na łańcuchu. Ma też fajne reflektory przednie, które, pomimo, że są na H4 świecą bdb, a do tego wymiana żarówki może odbyć się z zamkniętymi oczami bo dostęp jest wzorowy.

Warto podjechać do salonu i z ciekawości obejrzeć auto, bo wydawać się może niepozorne, a przyjazne dla użytkownika w dalszej eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądałem Dustera zaraz po tym, gdy pojawił się na rynku i odniosłem podobne wrażenie - ładny z

> zewnątrz, a w środku tandetny i pełny niedoróbek.

> Jednak ostatnio nieco zweryfikowałem moje zdanie, bo oglądałem najnowszego Logana i Sandero. I w

> tym wypadku Daćka nie ma się już czego wstydzić, bo znacznie poprawili swoje wynalazki i

> wykończenie wnętrz nie odbiega zbytnio od konkurencji w podobnym przedziale cenowym.

No cos za coś Kolego:) Zawsze można kupić coś innego w tej klasie tylko ze 20 tyś drożej:) To są samochody, które maja być z założenia tanie i w zakupie i obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na zdjęciach wydaje sie większe bardziej mi micra do Sparca podchodziła niz do Aveo.

nic bardziej mylnego.

Micra już nie jest tak micro jak kiedyś.

To całkiem przestronne autko.

To mój faworyt na przyszły rok, wyposażeniem w tej cenie bije konkurencje na łeb.

Ma nawet radio z MP3 i blutufem w standardzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak tak jak napisałem wcześniej, te nowe Daćki Logan II i Sandero II nie są już tak tandetne jak wcześniej. W cenie za którą można je kupić są w każdym razie bezkonkurencyjne. I chyba nawet Polacy zaczęli je doceniać, bo gdy parę dni temu pytałem o możliwość zakupu nowego Logana, to pan z salonu powiedział, że mają tyle zamówień, że odbiór będzie możliwy dopiero w okolicach sierpnia bądź nawet września. icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdaję sobie z tego sprawę. Jednak tak jak napisałem wcześniej, te nowe Daćki Logan II i Sandero II

> nie są już tak tandetne jak wcześniej. W cenie za którą można je kupić są w każdym razie

> bezkonkurencyjne. I chyba nawet Polacy zaczęli je doceniać, bo gdy parę dni temu pytałem o

> możliwość zakupu nowego Logana, to pan z salonu powiedział, że mają tyle zamówień, że odbiór

> będzie możliwy dopiero w okolicach sierpnia bądź nawet września.

To świadczy o duzym zainteresowaniu i coraz większym przekonaniu klientów do rumunek. A rynek używanych aut prawie nie istnieje prócz ulęgałek z Francji:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.