Skocz do zawartości

Audi A3 ( opinia ze zdjęć)


StreetRacer

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko w kwestii formalnej. Miałem pare miesięcy temu Sportbacka 2008 wlasnie z tym silnikiem 1.4 125KM i w miescie pali 12 litrów to tak przy normalnej jeździe, przy dynamicznej wiecej ok.gif Mnie spalanie nie interesowalo, bo lalem ile trzeba było, ale ostrzegam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz talent Co to za miasto?

Radom i Wawa, pół na pół bo tam jezdzila moja mulher.gif . Normalna jazda to tak do 4 tys obr, a dynamiczna do czerwonego pola wink.gif Nie ukrywam ze bardzo przyjemnie się tym silnikiem jeździło, ja go uwielbiałem, o wiele przyjemniejszy niż TDI food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tylko w kwestii formalnej. Miałem pare miesięcy temu Sportbacka 2008 wlasnie z tym silnikiem 1.4

> 125KM i w miescie pali 12 litrów to tak przy normalnej jeździe, przy dynamicznej wiecej Mnie

> spalanie nie interesowalo, bo lalem ile trzeba było, ale ostrzegam

Sporo. Do niedawna jeździłem bravo 1,4 tjet 120KM i palił mi przy spokojnej jeździe 8.

Ten z audi jest taki paliwozerny?

Możesz coś więcej napisać o tym aucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sporo. Do niedawna jeździłem bravo 1,4 tjet 120KM i palił mi przy spokojnej jeździe 8.

Przy spokojnej mysle ze daloby rade zejść do 8-9.

> Ten z audi jest taki paliwozerny?

Nie wiem zlosnik.gif Mój tyle palil, ale spokojnej jazdy to nie miał nigdy (jak ja do niego wsiadałem to dużo "ostrzej" jezdzilem niż moim TDI bo rzadko miałem okazje nim jeździć wiec się nim chciałem nacieszyć - fajny bardzo elastyczny, a moja mulher.gif która nim jezdzila na codzien po prostu tak jeździ zlosnik.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sporo. Do niedawna jeździłem bravo 1,4 tjet 120KM i palił mi przy spokojnej jeździe 8.

> Ten z audi jest taki paliwozerny?

> Możesz coś więcej napisać o tym aucie?

TSI palą mniej niż Tjety. Potwierdzają to nawet testy, w których tsi palą niecały litr mniej niż tjety. Silnik bardzo fajny. Cichy, a od 4 tyś obr nawet fajnie brzmi jak na 1.4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klik audi a3

> Witam, czy coś niepokojącego widzicie na fotach na pierwszy rzut oka ?

> Cena trochę wysoka.

Kurcze auto za 60k i sterowania w kierownicy czymkolwiek brak???

AUDI tak maja czy dlaczego tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc na wyposażenie to możliwe że te 120 tys zł było mało, zobacz ile kosztuje podstawowe A3

Wyposażenie jak wyposażenie, poza skórą i ksenonami jakiegoś szału nie ma. Silnik słaby, praktycznie podstawowy. Spojrzałem w cennik i faktycznie podstawa w tej wersji koło 100 yikes.gif, jakby dodać skórę i kilka drobiazgów to do 120 blisko. Jak za kompakt troszkę przesada blush.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na tylnej klapie jest logo z lambo.Jeśli własciciel uważał, że to takie prawie lambo to na pewno

> nie oszczedzał

Taak, dobry argument hahaha.gif

Jakby na lambo byla naklejka firmy budowlanej to wlasciciel-skubaniec mogl piasek i pustaki wozic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> klik audi a3

> Witam, czy coś niepokojącego widzicie na fotach na pierwszy rzut oka ?

> Cena trochę wysoka.

foty same w sobie już budzą brak mojego zaufania (zbyt "wymuskane"-sesja jak nic, do tego, żadna na terenie posesji obok której jest moim zdaniem celowo fotografowana);

mą uwagę zwróciło także wytarcie napisu dilera na ramce przedniej (zwróć uwagę, że na tylniej napis jakoś cały czas jest) -kręcony i skosił więcej much niz wynika ze wskazań licznika/uderzony?

oraz stan podłogi bagażnika oraz tyłu oprać-co trzeba wrzucać i jak (albo co z tak ostrymi krawędziami wozić) żeby tak podziargać jedno i drugie

opis też:"Pełnej listy wyposażenia chyba nie będę wypisywał przy samochodzie tej klasy, bo jest zbyt długa smile.gif"... i to używanie formy "-my" ("sprawdzimy")... już jesteś jego przyjacielem...a przyjaciołom się nie odmawia

poza tym wiadomo, pojechać, obejrzeć, oceniać...auto, nie fotki i opis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> foty same w sobie już budzą brak mojego zaufania (zbyt "wymuskane"-sesja jak nic, do tego, żadna na

> terenie posesji obok której jest moim zdaniem celowo fotografowana);

> mą uwagę zwróciło także wytarcie napisu dilera na ramce przedniej (zwróć uwagę, że na tylniej

> napis jakoś cały czas jest) -kręcony i skosił więcej much niz wynika ze wskazań

> licznika/uderzony?

> oraz stan podłogi bagażnika oraz tyłu oprać-co trzeba wrzucać i jak (albo co z tak ostrymi

> krawędziami wozić) żeby tak podziargać jedno i drugie

> opis też:"Pełnej listy wyposażenia chyba nie będę wypisywał przy samochodzie tej klasy, bo jest

> zbyt długa "... i to używanie formy "-my" ("sprawdzimy")... już jesteś jego przyjacielem...a

> przyjaciołom się nie odmawia

> poza tym wiadomo, pojechać, obejrzeć, oceniać...auto, nie fotki i opis

masz racje z tą ramką tablicy, troche dziwne że napisy są tak mocno wytarte, nawet w pandzie mojej mamy która ma niewiele wiecej przejechane literki są jak nowe smile.gif

chyba kupie nowego cruze'a zlosnik.gif

oglądałem kilka samochodów w mojej okolicy i powoli dochodze do wniosku, że kupno fajnej używki jest trudniejsze niż myślałem crazy.gif

pokus jest wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tylko w kwestii formalnej. Miałem pare miesięcy temu Sportbacka 2008 wlasnie z tym silnikiem 1.4

> 125KM i w miescie pali 12 litrów to tak przy normalnej jeździe, przy dynamicznej wiecej Mnie

> spalanie nie interesowalo, bo lalem ile trzeba było, ale ostrzegam

powoerdzam - golf 1.4 120 kuni oraz 140 kuni tez ma takie spalanie. octawia 1.8 tfsi 160 kuni paliła mniej,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> najbardziej cieszy ta fotka z drzewa zza liści no co może fotograf sprzedaje swoje auto, można

> zapytać czym się zajmuje na co dzień, że takie zdjęcia pyka autu . Tym nie mniej ja brałbym

> nowego Cruze'a też niż to Audi za 60k.

i Exify wyciął skubany to musi być profi robota na zamówienie zlosnik.gif

doszedłem do wniosku, że zakup używki to nie na moje nerwy.

Nie mam ani czasu ani zdrowia do jeżdżenia od miasta do miasta w poszukiwaniu samochodu.

Każdy wciska kit przez telefon, a na miejscu okazuje się, że rocznik nie ten co w ogłoszeniu, a to że była lekka stłuczka (bo stłuczka to przecież nie jest wypadek więc w ogłoszeniu jest bezwypadkowy).

Że pierwszy właściciel tak ale w PL, a wcześniej w DE było dwóch.

itd itd itd

Prawda jest taka, że nikt w miarę młodego i dobrego auta nie sprzedaje.

A żona mówi że jestem zbyt wymagający zlosnik.gif

Wiec dorzucam trochę do puli i szukam nowego.

Na razie dostałem fajną oferte na aurisa demo i zastanawiam się czy ktoś da więcej za 77kzł. (taki też mam max budzet) (wersja prestige + navi + skóra + jbl)

Jedyny minus dla mnie to słaby silnik tych 132KM jakoś nie czuć.

Czy civic 1.8 też jest taki przymulony ? Ale z drugiej strony civic w ogole mi się nie podoba...

Nowy Golf jest OK ale za 77k to raczej biednie będzie.

Mazda 3 fajna ale na silniki 2.0 też chyba nie wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prawda jest taka, że nikt w miarę młodego i dobrego auta nie sprzedaje.

hmm 3-4 latki po leasingowe z DE jeżdżące w jakieś flocie, będą miały nalatane km (głównie po autobanach) więc nie będą mocno ściuchrane, serwisowane z pełną historią...

no ale dla każdego coś dobrego, jeden woli nowego chevi/dacie/kia inny 4latka z DE po dziadku 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.