Skocz do zawartości

A mnie ubawił gość puszką wczoraj


balu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma filmiku ale napiszę co i jak wink.gif

Jadę sobie w korku, jak to w korku, do przodu między autami na rondzie przed siekierkowskim w kierunku pragi. Już mam światła palacz.gif stoje między puszkami i gitarka wink.gif

ciepło czerwone smile.gif motko pyrka ja czekam na zmianę świateł wink.gif

widze, że dla pieszych się zmieniło na czerwone więc delikatnie odpychając się od ziemi wysuwam się przed autko by stwierdzić czy auta z prawej już się zatrzymują 893goodvibes.gif

a tu koleś po prawej do przodu by mi zasłonić yikes.gif więc ja jeszczez kroczek a on dalej jeszcze grinser006.gif i jeszcze kroczek he he he

aż w końcu się światło zmieniło yay.gif

opóźniłem się jakąś 1 s. kolo ruszył do przodu zjeżdzając do lewej by mi uniemożliwić minięcie frown.gif

ale szczęśliwie kierowniczka z lewego spokojnie równo ze mną ruszyła dając mi przed sobą miejsce

ech tak chciałem coś napisać smile.gif))))) 033102bebe_1_prv.gif

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma filmiku ale napiszę co i jak

> Jadę sobie w korku, jak to w korku, do przodu między autami na rondzie przed siekierkowskim w

> kierunku pragi. Już mam światła stoje między puszkami i gitarka

> ciepło czerwone motko pyrka ja czekam na zmianę świateł

> widze, że dla pieszych się zmieniło na czerwone więc delikatnie odpychając się od ziemi wysuwam się

> przed autko by stwierdzić czy auta z prawej już się zatrzymują

> a tu koleś po prawej do przodu by mi zasłonić więc ja jeszczez kroczek a on dalej jeszcze i

> jeszcze kroczek he he he

> aż w końcu się światło zmieniło

> opóźniłem się jakąś 1 s. kolo ruszył do przodu zjeżdzając do lewej by mi uniemożliwić minięcie

> ale szczęśliwie kierowniczka z lewego spokojnie równo ze mną ruszyła dając mi przed sobą miejsce

> ech tak chciałem coś napisać )))))

> pozdrawiam

zdarzają się. na szczescie rzadko, kierowcy z małymi siurkami.

mi wczoraj wyjechała straż miejska. wiem że mnie widzieli, i się nonszalancko wtoczyli na mój pas. dzisiaj z kolei kierowniczka Yeti tak samo. zatrzymała się żeby się upewnić, i ruszyła. ale co zrobisz - wyprzedzasz, kiwasz głową - może zrozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz, ze np: w Niemczech motocyklisci nie przepychaja sie w korku miedzy samochodami tylko

> grzecznie stoja w kolejce

a wiesz ze w Anglii motocykliści jeżdżą lewą stroną zlosnik.gif

Ps. wczoraj miśki mi zjechały na margines zebys smignal dalej smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdarzają się. na szczescie rzadko, kierowcy z małymi siurkami.

> mi wczoraj wyjechała straż miejska. wiem że mnie widzieli, i się nonszalancko wtoczyli na mój pas.

> dzisiaj z kolei kierowniczka Yeti tak samo. zatrzymała się żeby się upewnić, i ruszyła. ale co

> zrobisz - wyprzedzasz, kiwasz głową - może zrozumie.

a ja wczoraj delikatnie zjechałem na zatoczkę żeby puścić motocyklistę za co wystawił kciuka i pojechał dalej zlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja wczoraj delikatnie zjechałem na zatoczkę żeby puścić motocyklistę za co wystawił kciuka i

> pojechał dalej

zły wątek.

na tym wątku psioczymy na puszkarzy z małymi siurkami, a Ty psujesz wizerunek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiesz ze w Anglii motocykliści jeżdżą lewą stroną

> Ps. wczoraj miśki mi zjechały na margines zebys smignal dalej

W ubiegłym tygodniu widziałem w Lublinie jak dwóch motocyklistów zostało zatrzymanych przez niebieskiego na motocyklu po tym jak przejechali w korku na pole position... ciekaw jestem co on od nich chciał :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz, ze np: w Niemczech motocyklisci nie przepychaja sie w korku miedzy samochodami tylko

> grzecznie stoja w kolejce

a wiesz, ze to nie jest prawda? niektorzy tak, ale sa i tacy co sie przeciskaja i tacy co potrafia awaryjnym ciac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ubiegłym tygodniu widziałem w Lublinie jak dwóch motocyklistów zostało zatrzymanych przez

> niebieskiego na motocyklu po tym jak przejechali w korku na pole position... ciekaw jestem co

> on od nich chciał :-)

najczesciej chca jednego - sprawdzaja czy masz prawko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiesz, ze to nie jest prawda? niektorzy tak, ale sa i tacy co sie przeciskaja i tacy co potrafia

> awaryjnym ciac

A są i tacy, którzy wyprzedzają na zakazie przy okazji zdrowo przekraczając ograniczenie prędkości - zupełnie jak w Polsce. Nie ma co generalizować. smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg moich obserwacji najmniej uprzejmi a wręcz agresywni dla motocyklistów są kierowcy suv`ów typu

> X5, Q7.

to mam podobnie. ale mysle ze to nie jest agresja skierowana do motocyklistów a do całego świata w koło smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A z kolei z moich doświadczeń wynika, że najmniej przewidywalni są dziadziusiowie w swoich

> pikaczento...

> Zielone Tico zasługuje na specjalne wyróżnienie.

najmniej przewidywalne to są laski w tigrach, fiatach 500 albo corsach grinser006.gif.

W suvach goście są najbardziej agresywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiesz, ze to nie jest prawda? niektorzy tak, ale sa i tacy co sie przeciskaja i tacy co potrafia

> awaryjnym ciac

To wiadomo, ze wszedzie znajda sie jakies czarne owce wink.gif. Ale chyba wiekszosc nie przeciska sie.

Info z zeszlego tygodnia, w sumie 4 czy 5 sporych korkow na autostradach i kazdy na 2oo grzecznie stal wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To wiadomo, ze wszedzie znajda sie jakies czarne owce . Ale chyba wiekszosc nie przeciska sie.

> Info z zeszlego tygodnia, w sumie 4 czy 5 sporych korkow na autostradach i kazdy na 2oo grzecznie

> stal

to zobacz co sie stanie jak zaczniesz jechac pomiedzy puszkami ...... po chwili do Ciebie dolacza lokalesi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dwóch motocyklistów zostało zatrzymanych przez

> niebieskiego na motocyklu

> ciekaw jestem co on od nich chciał :-)

Nie wiem, czy to prawda, ale słyszałem, że gliniarze dzielą się na dwie grupy: tych, co jeżdżą na moto i całą resztę grinser006.gif

Co mógł chcieć: n-ry telefonów, bo mu "wpadli w oko" hehe.gifbiglaugh.gif albo chciał zapytać, jak się przeciskać w korku, bo on tego nie potrafi... biglaugh.gifzlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a wiesz ze w Anglii motocykliści jeżdżą lewą stroną

> Ps. wczoraj miśki mi zjechały na margines zebys smignal dalej

A ja w tym tygodniu widziałem jak mocno przekroczyli prędkość ci dwaj policjanci co u nas jeżdżą na motorach.

Jechali od 3 maja,wjechali na Śląską i ogień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a tu koleś po prawej do przodu by mi zasłonić więc ja jeszczez kroczek a on dalej jeszcze i

> jeszcze kroczek he he he

> aż w końcu się światło zmieniło

> opóźniłem się jakąś 1 s. kolo ruszył do przodu zjeżdzając do lewej by mi uniemożliwić minięcie

Miałem to samo jak jechałem rowerem beka niesamowita z takich ludzi, no dosłownie jak dzieci z piaskowniy kto pierwszy ten lepszy...

o co chodzi w takich sytuacjach? oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie ma filmiku ale napiszę co i jak

> Jadę sobie w korku, jak to w korku, do przodu między autami na rondzie przed siekierkowskim w

> kierunku pragi. Już mam światła stoje między puszkami i gitarka

> ciepło czerwone motko pyrka ja czekam na zmianę świateł

> widze, że dla pieszych się zmieniło na czerwone więc delikatnie odpychając się od ziemi wysuwam się

> przed autko by stwierdzić czy auta z prawej już się zatrzymują

> a tu koleś po prawej do przodu by mi zasłonić więc ja jeszczez kroczek a on dalej jeszcze i

> jeszcze kroczek he he he

> aż w końcu się światło zmieniło

> opóźniłem się jakąś 1 s. kolo ruszył do przodu zjeżdzając do lewej by mi uniemożliwić minięcie

> ale szczęśliwie kierowniczka z lewego spokojnie równo ze mną ruszyła dając mi przed sobą miejsce

> ech tak chciałem coś napisać )))))

> pozdrawiam

Mialem dokladnie tak samo w tymsamym miejscu z mieisac temu

Tyle ze ja, po tympierwszym "kroczek do przodu" poczulem cos niedobrego i ruszylem powoli, puszczajac tego z prawej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A wiesz, ze np: w Niemczech motocyklisci nie przepychaja sie w korku miedzy samochodami tylko

> grzecznie stoja w kolejce

Nie zawsze

Ostatnio zrobilem tam z 1,5 tys km

Niemcy tez jezdza baaaaaardzo roznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> widze, że dla pieszych się zmieniło na czerwone więc delikatnie odpychając się od ziemi wysuwam się

> przed autko by stwierdzić czy auta z prawej już się zatrzymują

a to nie wystarczy patrzyć w "swój" sygnalizator niewiem.gif

>wysuwam się przed autko by stwierdzić czy auta z prawej już się zatrzymują a tu koleś po prawej do przodu by mi zasłonić więc ja jeszcze z kroczek a on dalej jeszcze i jeszcze kroczek he he he

może on patrzył na auta z lewej a Ty mu zasłoniłeś hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdarzają się. na szczescie rzadko, kierowcy z małymi siurkami.

2 x dziennie przez całą Warszawę nauczyło mnie ignorować to kompletnie a nawet urozmaicać sobie tym dzień.

kiedyś miałem zamiar wystartować w gymkhana, trenowałem sobie nocami bardzo brutalne sterowanie przy minimalnych prędkościach, maksymalne kładzenie samego motocykla z odchylaniem się w drugą stronę, taką esencję.

Miny takich złośliwców, gdy po zajechaniu w lewo blokują przejazd a ty w pełnym ścisku robisz 90stopni i mijasz go z prawej, dla bezpieczeństwa aby nie ruszył jedziesz jeszcze jeden samochód i wracasz w takim samym stylu na przerwę między lewym a środkowym - bezcenne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, ze nie ma co porownywac, ale jezdze na rowerze kiedy tylko moge i bywa,ze ulica musze to wiadomo, cisne ile sie da ale ukrece moze ze 40kmh i slysze klakson z tylu, raz, drugi, trzeci, ja juz niemal po krawezniku ...mysle, chyba koles trabi, ze za blisko i za szybko, wiec co, ciach na srodek pasa i zwalniam do bezpiecznej predkosci dla roweru:)

Chamowa co?

Pomine mijanie na lusterko co wprawia o tetno 200 uderzen rowerzyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a ja wczoraj delikatnie zjechałem na zatoczkę żeby puścić motocyklistę za co wystawił kciuka i

> pojechał dalej

Wczoraj wracając z wybrzeża, zobaczyłem armaturę w lusterkach...zjechałem na margines, bo po co gość ma się przeciskać - razem z tymi jego kuframi, to miał szerokość połowy mojego vana. Jak mnie wyprzedził, to słyszę na cb szczekaczce podziękowania od kierownika motonga icon_eek.gif...to Gold Wing był, akurat trafiłem na moment, jak zmywarka była pełna hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj wracając z wybrzeża, zobaczyłem armaturę w lusterkach...zjechałem na margines, bo po co

> gość ma się przeciskać - razem z tymi jego kuframi, to miał szerokość połowy mojego vana. Jak

> mnie wyprzedził, to słyszę na cb szczekaczce podziękowania od kierownika motonga ...to Gold

> Wing był, akurat trafiłem na moment, jak zmywarka była pełna

hahaha.gif

wczoraj w Ułężu widziałam, jak dziadek na goldwingu wywijał na torze yikes.gif prawdziwy szacun dla takich umiejętności....

a w drodze powrotnej spotkało mnie duuuże zdziwienie, jak ciężarówka pięknie zjechała na pobocze, żeby mnie przepuścić, po czym wróciła na pas i osobówki jadące za mną już musiały kombinować z jej wyprzedzaniem hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.