Skocz do zawartości

Mini test: Nissan Pulsar/Sylphy/Sentra[...]


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

Mini test: Nissan Pulsar/Sylphy/Sentra[...] - wersja super bieda[...] czyli podstawowa...

W sumie mialem spokojny dzien, pozniejszy lot, malo tloku, ot po prostu chyba pierwszy dzien od dawana gdzie sie nie spiesze. Widze z daleka swoje imie - E10 - szukamy, E10001.gif, ach stary dobry Commodoreok.gif, wrzucilem walizki... i ... zobaczylem to:

hlff.jpg

Pure Drivezlosnik.gif[...]

hmm.gif, toz juz lata minely kiedy drive.gif Pulsar....001.gif. Ot nowa generacja... przypomnialy mi sie lata mlodosci, gdzie Pulsar SSS byl krolem893goodvibes.gif, a kolega mial rejestracje "PUS 55Y" na swoimhahaha.gif[...]

5ucg.jpg

Ruszeylem 4 litery i zmieszlame sie z plebsowymi klientamilizak.gif - "Mattttttey - I wanna swap C're for Pulsar"spineyes.gif[...]

Popatrzyl na mnie jak na idiotezlosnik.gif - i odpowiedzial "No worries mate"

.... i tym sposobem worcilem do lat mlodoscizlosnik.gif[...]

vo1i.jpg

Co i jakidea.gif[...]

Czym jest Pulsar hmm.gif dla Oz001.gif, pewnie tym czym Golf-Astra dla EU... Od od wieczny konkurent Toyota Corolla na rynkach Asia Pacific, USDM, JDM.... EU go pewnie pamieta jako... Nissan Sunnywink.gif[...][...], inne rynki jako Sentra, Sabre, Sylphy

Dzis Sunny lub jak ktos woli Almera - w zaleznosci od rynku to Micra z kufremlizak.gif - ot brzydalfoch.gif

800px-Nissan_Sunny_N17_China_2012-04-15.JPG

Pulsar z drugiej stornyhmm.gif - IMVHO wyglada ladniewaytogo.gif, calkowicie inny design niz Corolla001.gif[...]

Przod troche z Maximawink.gif[...], nie wiele, ale plastikowy chorme ma dodowac urokumulher.gif[...]

wjsj.jpg

Bok, calkowicie inny niz Corolla czy Golf - wow - te drzwii maja jakies przetloczeniapanic.gif[...]

hwct.jpg

Bok probuje byc klasycznyfly.gif[...]

nkbl.jpg

3d2z.jpg

... a tyl... autophile pewnie go chca270747800-sex.gif[...]

1soe.jpg

Generalnie IMVHO auto wyglada nie zle001.gif. Oczywiscie opinie sa jak d... jedni wola grube, drudzy chude... Mnie sie Pulsar podobafoch.gif[...]

Wnetrze

No wiec rozsiadlem sie - pardon, to zbyt wielkie stiwerdzeniehmm.gif, od jakos do srodka wdepnalem. 001.gif, bo drzwi otwieraja sie dosc szerokook.gif[...]

tjjx.jpg

Pierwsze wrazenie - wow - ukradli projektantow z VeeDudpanic.gif[...]

s58x.jpg

Dlaczegohmm.gif - wezmy np Golf 7idea.gif[...], materialy miekkie, dosc porzadne w dotyku, dobrze poskladane....ok.gif[...]

Tu naprawde dobry material uzyty - zdaje sie, ze EU nazywa to weluridea.gif[...].

rkqm.jpg

Pierwsza rzecz - to np obicia drzwii - mieciutkiewaytogo.gif[...], super w dotykuok.gif

9ulz.jpg

Aleold.gif - po posadzeniu 4 liter w fotelu i oparciu reki na tych dobrze wylozonych drzwiach... odkrywamy, ze ...lizak.gif[...]

Grubosc dobrego maaterialu jest na ok 1-2mmhahaha.gif i normalnie lapa boli od trzymania jej tampad.gif[...] Ech Marketing tez od Golf przyszedlzlosnik.gif[...]

W miare jak zaczynamy sie przygladac autu, czar powoli uciekaalien.gif[...]

Moze najpierw plusyhmm.gifwaytogo.gif:

Zaczniejmy nie typowo - od tylu

bsvx.jpg

Wyglada, ze miejsca dosc sporo i.. rzeczywiscieidea.gif, mimo, ze jest to auto miejskie ilosc z tylu bije wiekszosc w jakis siedzialem 10sec z tyluzlosnik.gif[...]. Np porownujac to do Cruze - to jest autobuszlosnik.gif[...]

Siedzenie przednie odsuniete na 6'1 lub jak kto woli 185cm. A jednak z tylu da sie w miare wygodnie usiascok.gif[...]

t9xt.jpg

I wygodnie reke polozyc - podlokietnik - oraz kawe gdzies potrzymacok.gif

m00g.jpg

Wieksze butelki np pojemnosci EU silnikowzlosnik.gifgrinser006.gif - 600ml cokezlosnik.gif - no problem - mieszcza sie w drzwiachok.gif[...] - te tylne otwieraja sie pod katem prawie 90 stopniok.gif[...]

rgfi.jpg

Palstiki generalnie sa dosc dobrze spasowane i niezle w dotykuhmm.gif[...]

2esi.jpg

Spasowanie - coz auto Made in Thailand - moglo by byc lepsze, ba dawniej jak Nissan na miejscu klepal mam wrazenie, ze te Made in Australia byly jakos lepiej poskladane001.gifniewiem.gif

Dodatkowo - stylzlosnik.gif[...]

ab0w.jpg

To mi przypomina Wall-Ewink.gif[...], tylko mu jakos zle kolory dobrali001.gif[...]

wall-e-poster1-big.jpg

ab0w.jpg

Bagaznik dosc glebokiwaytogo.gif i naprawde sporo miesciok.gif

2w6a.jpg

Przydala by sie siatka, ale wersja bieda wiec nie mafoch.gifbuu.gif[...]

Popatrzmy jednak znow na te szczegoly001.gif[...]

Zawiasy w bagazniku rozwiazane tak - coz moglo by byc lepiej001.gif

cwt3.jpg

Tylne siedzenia sie NIEnono.gif skladajapad.gif[...]

v76k.jpg

Nigdy nie jezdzilem autem, gdzie wszelkie HVAC by chodzily tak, ze trzeba jakiejs ogromenj sily i full continental breakfast aby je przekrecic... facepalm%5B1%5D.gif. Przy tym plastik uzyty jest jak z butow Made in China.... sick.gif[...] - z calym szacunkiem dla tych butow robionych w pocie czola...

2nqe.jpg

Radio i podswietlanie hahaha.gif - kurcze, zegarki w latach 80 robili lepszepanic.gif[...] Naprawde taniobuu.gif[...]

Najlepiej tym jezdzic w nocyzlosnik.gif, przynajmniej w oczy nie razilizak.gif

a9b5.jpg

Jesli o nocy mowa, to najbardziej rozwalily mnie podswiatlane przyciski ..w drzwiachdrive.gif[...]

Dzienlizak.gif sugeruje trzyzlosnik.gif, noc oddaje prawde. Nissan ukradl zarowki w fabrycewink.gif[...]

w2ej.jpg

Z drugiej strony w podwietlanie zegarow w nocy - ludzie z innych fabryk, brac i rozebrac i skopiowac pls - Optitron Toyota, czy Vee Dud, Audi moze sie schowacwaytogo.gif[...]

syj2.jpg

Tak samo z podswiatlaniemok.gif, Nissan wstawil LED - nigdy jeszcze nie jezdzilem autem z takim jasnym podswietlaniemwaytogo.gif[...]

Alezlosnik.gif - schowek na sunnies juz nie wyscielony niczympad.gif[...]

Schowek na drobiazgi taki maly, ze miesci jedynie 355ml standardowa puszke Cokehmm.gif[...]

50go.jpg

Lusterka w wersji bieda sa, ale podswietlania juz brak...

91uv.jpg

No i test mojej reki - auto jest cholerniepanic.gif waskiebuu.gif[...]

ygfa.jpg

Schowek przed pasazerem dosc dziwny - pamietam takie z aut z wczesnych lat 90tychzlosnik.gif - ot trzeba zanurkoac na poleczkiclown.gif, aby cos dostacwink.gif

o3op.jpg

Otwieranie bagaznika, tez w takim miejscu, ze trzeba leb wsadziczlosnik.gif, aby przycisk znaleschmm.gif - nie wiem co ergonomi projektant ddostalhmm.gif - Fail?confused.gif

7k0u.jpg

Rzecz ktora manie doprawadzala do szalu... zostawilem sobie na konieclizak.gif[...]

KIEROWNICApad.gif[...], ktos albo za duzo Sake popil, albo mu sie cosscrewy.gif - totalnie nie logiczna...001.gif[...]

PO prawej mamy Cruise Control, nic nadzyczajnego... lewa - welllizak.gif[...]

Sterowanie mini komputer (zuzycie paliwa, DTE, l/100km... etc)

Zmiane kanalow (SEEK)

Sterowanie glosnoscia (tak takie malezlosnik.gif[...] i Bluetooth.

Co robimy czescie, sciszamy radio, BT, telefon, czy walimy miedzy kanalamizlosnik.gif?

t4rc.jpg

Za kazdym razem, a to za kazdym pad.gif, zamiasc sciszyc palec idzie i ..zmienia stacjenono.gif, zeby dorwac sie do glosnosci, trzeba zwyczajnie oderwac oczy od drive.gif[...]nono.gif

Dodatkowo Bluetooth - lizak.gif, z iPhone polaczyl sie - no problem - z HTC One juz niefoch.gif[...]

Podobno ten typ tak ma001.gif[...]

Generalnie jednak jak na wersje bieda to mozna przyczepic sie do szczegolow....

Skrzynia, SIlnik i Wrazenia z drive.gifbth_trabant-emoticon.gif

7mq2.jpg

Auto ma tylko jeden silnik 1.8l naturalne 4 cylindry o mocy 97kW. - 130KM jak kto woli.... To o 6 kW mniej niz starsza generacja hmm.gif[...]

9oiz.jpg

Dodatkowo jako hatchback jest wersja 1.6l Turbo z 140kW (188KM) w sedan niestety nie oferowana...

Wszystko polaczone jest w 1 stopniowa skrzyniewink.gif ... czyli CVT001.gif[...]

Naczytalem sie och i ach jakto najlepsza skrzynia CVT na swieciefacepalm%5B1%5D.gif][...]

No wiec albo Nissan naprawde uczy sie od ludzi z Wolfsburg i przekupil wszystkich pismakow, albi ci tak sie zalalipub2.gif, ze im sie cos pomieszalo.

Bezapelacyjnie to najgorsze CVT jakim w zyciu jezdzilem...001.gif[...]

Zaczniejmy, od tego, ze auto mialo 3 tygodnie - 6 k km, znaczy jeszcze jak drive.gif w rental nie 270747800-sex.gif za bardzo....

CVT - coz "moj" egzemplarz po kazdym silniejszym nacisninciu gazu lecial do 3,500rpm gdzie mial lag gorszy niz turbo...pad.gif[...], zanim pomyslal, przez ok3 sec i wystrzeliwal do przodu niczym rakieta001.gif[...]

Raz o malo nie zostalem wyczyszczony przez Road Trainpanic.gif, naprawde mi sie rece ( i nie tylko shhh.gif) spocily - widzac Kenworth w tylnym lusterkupanic.gif

2wxg.jpg

Z drugiej strony, lekkie operowanie gazem i "normalne" przyspieszenie sprawialo, ze auto bylo naprawde ciche. Baold.gif stojac na swiatlach mialo sie wrazenie, ze to ..Hybridzlosnik.gif, tak cicho w srodku...ok.gif

Jazda na dostosowanym do naszych drog zawieszeniu IMVHO dosc wygodna, nie dawno jezdzac Corolla - ta zle znosila jakie poprzeczene nierownosci - twardo, gdzie Nissan, przejzdzal je komfortowo...

Jesli chodzi o moc to do poruszania sie po miescie auto wystarczaohmm.gif, freeways i motorways - coz trzymalem sie lewej strony - auto jest po prostu tozydelkiem lub nawet pospolitym toczydelkiem. hmm.gif.

Kierownica chodzila lekko, ale dosc IMVHO nieprecyzyjna. Na szczescie tego auta nie da sie szybko rozpedziczlosnik.gif, wiec to by tlumaczylo taki set up a nie inny001.gif[...]

Po paru dniach odkrylem jednak, ze drive.gif z moimi nogami jest ciut niewygodne... Otoz tunel CVT jesd dosc duzy i ... wysokinono.gif[...]

tj8u.jpg

... i generalnie nie da sie wygodnie rozsiasc001.gif

l5lj.jpg

IMVHO to raczej jednak wada wszelkich malych aut a nie tylko Pulsar, ale musze przyznac, ze ten byl szczegolnie douczliwy dla moich nognono.gif[...]

Wie Viel???

Za srednia roczna pensje mozna miec prawie 4lizak.gif, jeden na lato, drugi na zime, nastepny na wiosne i jesienhahaha.gif[...]

Standardowo 3 lata/100kkm gwarancji od zderzaka do zderzka, ale 6 lat - 120kkm taniego servicewaytogo.gif

jx6r.jpg

Cena oczywiscie do negocjacji (obejmuje roczne ubezpieczenie, roczna stanowa rejestracje, wszelkkie podatki stanowe i federalne)[...]

Czy wartohmm.gif?

IMVHO za $18,990 zeby postawic na ulice jest wiele lepszych aut ... ale czy ladniejszychniewiem.gif[...]

xe0e.jpg

Mysle, ze majac poczatki 20 lat lub jako drugie auto w rodzinie Nissan moze powalczyc. Miesiacznie znajduje ok 1,500 nowych domow - wiec jakos ludziom do gustu przypadl... i to bardziej w wersji sedan niz hatch

5uyf.jpg

TYlko czy to nie bardziej sentyment i legendahmm.gif???

Nie ..wiemniewiem.gif[...]

bwx2.jpg

Wiem, ze w Poniedzialek biore Commodorehahaha.gif[...]

Text i ikonka_photo2.gif byOziskromny.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

You're white mate zlosnik.gif Not enough sun in Australia zlosnik.gif

IMHO - wolałbym to ze skrzynią manualną od Rapida.

CVT - jakoś mi się to nie widzi.

Co do zarobków się nie wypowiadam, trudny temat u nas na wschodzie Europy beksa.gifzlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Peżo 3001, jest jeszcze prawie identyczny Szitroen C-Elysée

> Auta na rozwijające się rynki, dla wielbicieli "limuzyn"

hmm.gif - patrze na ikonka_photo2.gif i nie wim czy to naprawde takie szkaradne, czy ikonka_photo2.gif ciut nie oddaja ksztaltow001.gif[...]

.. bo to jest jakos w miare zgrabnezlosnik.gif[...]

800px-Citroen_C-Elysee_1.6i_2013.jpg

IMVHO to ma szanse na rynki rozwijajace siewaytogo.gif, male, tanie z kufremhmm.gif[...]

Ciekawe, ze kwalifikuja to jako Compact Car001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> manualna klima to jeszcze nie jest ewenement, ale suwak?!

Stare przyzwyczajenia nie umieraja tak latwo.zlosnik.gif, ze tak ma to nie wazne - ale jakiej silyold.gifpanic.gif nalezy uzyc zeby go przesunachahaha.gifweight-lifting-emoticon.gif Moana cos do spodni zrobichahaha.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> You're white mate Not enough sun in Australia

zlosnik.gif, It's a camozlosnik.gif[..]

> IMHO - wolałbym to ze skrzynią manualną od Rapida.

> CVT - jakoś mi się to nie widzi.

Ja wiem, ze w gazecie oferuja manual, ale zaloze sie o $50, ze u dealera zadnego manuala na placu nie znajdzieszzlosnik.gif[...] Nissan ma dziwna polityke, oferowania z manual- zeby ad w gazecie bylo taniejlizak.gif[...], ale jeszcze nie widzialem zadnego manual Pulsarzlosnik.gif[...]

> Co do zarobków się nie wypowiadam, trudny temat u nas na wschodzie Europy

Dlatego, przestalem podawac ceny dawno temu001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przejedz sie nowym forkiem 2.0XT CVT

drive.gif jak tylko wyszedlhmm.gif, i napewno jest przepasc miedzy tym, tym, czyms a Subaru, dlatego nie uwazam, ze kazde CVT to ZUOzlosnik.gif, ale...old.gif

> na inne skrzynie nawet nie bedziesz chial patrzec 7DSG, ZF 8biegowe, itp sa lata swietlne z tylu za

> ta skrzynia...

... no wlasnie, rozumiem, cie jako fana marki, ale jednak np 8s auto z Chrysler jest IMVHO lepszyhmm.gif. Wyglada, tez ze Subaru wlasnie traci klientow przez CVThmm.gif - tak przynajnie twierdzi forum Roohmm.gif - jednoznacznie nie da sie stwierdzic - ale w zeszlym miesiacu sprzedali tylko 888 Forester001.gif, generalnie ten numer zawsze byl ok 1,200-1,500 sztuk na miesiac. a tu prawie polowabuu.gif.... Dlaczegoniewiem.gif - ale np Mazda CX5 1,500 sztuk, Toyota RAV4 1,300... Jesli w ciagu roku sprzedadza mniej niz 10,000 Forester u mnie, to bedzie naprawde katastrofa...

2013_subaru_forester_xt_firstdrive_01-0124-m:610x450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o gustach się niby nie dyskutuje, ale wszyscy widzimy, że TO coś jest paskudne, w sam raz dla tych,

> co mają gust, jak i kierownicę - po niewłaściwej stronie

hahaha.gifhahaha.gifwaytogo.gif

Czy ty nie widzisz tego artysytcznego bokuzlosnik.gif?

u6e9.jpg

Przeciez to jest Star Trekzlosnik.gif - foch.gifold.gifadmin.gif ..slepcuwink.gif

ASDB_logo.gif

xe0e.jpg

hahaha.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak tylko wyszedl, i napewno jest przepasc miedzy tym, tym, czyms a Subaru, dlatego nie uwazam, ze

> kazde CVT to ZUO, ale...

> ... no wlasnie, rozumiem, cie jako fana marki, ale jednak np 8s auto z Chrysler jest IMVHO lepszy.

Nie miałem przyjemności. Porównuje do bmw 8AT. I nie podoba mi się bo czuć było zmiany wyraźniej niż w w moim starym 4eat crazy.gif

> Wyglada, tez ze Subaru wlasnie traci klientow przez CVT - tak przynajnie twierdzi forum Roo -

> jednoznacznie nie da sie stwierdzic - ale w zeszlym miesiacu sprzedali tylko 888 Forester,

> generalnie ten numer zawsze byl ok 1,200-1,500 sztuk na miesiac. a tu prawie polowa....

> Dlaczego - ale np Mazda CX5 1,500 sztuk

Jaki tam silnik u was dają bo u nas marne 2.0 n/a 160KM

> Toyota RAV4 1,300...

Tu też tylko 2.0 n/a 150KM

> Jesli w ciagu roku sprzedadza

> mniej niz 10,000 Forester u mnie, to bedzie naprawde katastrofa...

Obawiam się że forek idzie w złym kierunku za bardzo staje się ciężkim suvem a przestaje być uniwersalnym lekkim zwinnym cross overem. I to jest powód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie miałem przyjemności. Porównuje do bmw 8AT. I nie podoba mi się bo czuć było zmiany wyraźniej

> niż w w moim starym 4eat

ZF generalnie robi jedne z lepszych skrzyni IMVHO, juz nie pamietam kto to dla subaru klepie- chyba Aisinniewiem.gif[...] ale AFAIK opracowana byla przez Fuji HIhmm.gif[...]

> Jaki tam silnik u was dają bo u nas marne 2.0 n/a 160KM

2.0l jest - 110kW;] ale np u mojego lokalnego delaer-a nie ma;] - czytaj nikt nie kupuje, ergo masz wybor kupic sobie 2.0l po cenie z cennika $30,990 - musza zamowic, albo zmienic od innego dealer-a, albo wyjechac 2.5l ... za ta sama cenehahaha.gif[...]

Wiekszosc, ba zdecydowana to 2.5l 126kW @ 5800rpm i oczywscie 2.0l Turbo. Dodatkowo jest Diesel 2.0l - i nawet widzialem pare sztukhmm.gif[...]

> Tu też tylko 2.0 n/a 150KM

Z benzynowych 2.5l - ten sam co w Camry 132kW

> Obawiam się że forek idzie w złym kierunku za bardzo staje się ciężkim suvem a przestaje być

> uniwersalnym lekkim zwinnym cross overem. I to jest powód

Bingo;] - widzisz ostatnio sasaid sprzedal Toyota Prado i ... kupil Forester XT;], smialem sie z niego, bo twierdzi, ze jest .. wieksze;] niz Prado, dopoki, jego 6'3 17 letni syn nie potweirdzil, ze ... mu wygodniej z tyluhahaha.gif[...] I popatrzylem uwaznie, az takiej wielkiej roznicy nie ma - tj w miejscu na nogi z tylu, nie wymiarach zewnwtrznych...

. Jednak Forester jest zaliczany do klasy Medium SUVhmm.gif

162b5-prado-gxl-specs-737x297.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pewnie masz rację - nie znam się . Do tej pory nie rozumiem jak można chodzić do góry nogami i

zlosnik.gif

> jeździć autami z kierownicą po stronie pasażera

A tu powaznie, juz kiedys dyskutowalismy, jest po prostu ... bezpieczniej001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przejedz sie nowym forkiem 2.0XT CVT

> na inne skrzynie nawet nie bedziesz chial patrzec 7DSG, ZF 8biegowe, itp sa lata swietlne z tylu za

> ta skrzynia...

Racja. Dodam tylko, że ta skrzynia jest równie fajna w Outbacku diesel.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze skojarzenie- jak dla mnie to niemal identycznie wygląda jak to:

Mi też się skojarzyło. Co ciekawe, 301 też jest wąski i też ma mnóstwo miejsca z tyłu.

Tylko wnętrze ma jednak ładniejsze od Nissana:

peugeot-301-30.640.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - patrze na i nie wim czy to naprawde takie szkaradne, czy ciut nie oddaja ksztaltow[...]

> .. bo to jest jakos w miare zgrabne[...]

> IMVHO to ma szanse na rynki rozwijajace sie, male, tanie z kufrem[...]

> Ciekawe, ze kwalifikuja to jako Compact Car[...]

IMO to wydłużone auto klasy B. Do kompaktów to mu jeszcze brakuje. Moi rodzice zamówili takiego jakiś czas temu, odbiór za jakieś 2 tygodnie. Wrzucę potem tu jakiś test.

smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> IMO to wydłużone auto klasy B

Ja czytalem wikizlosnik.gif[...]

. Do kompaktów to mu jeszcze brakuje. Moi rodzice zamówili takiego

> jakiś czas temu, odbiór za jakieś 2 tygodnie.

Ktoregohmm.gif? tego brzydkiego czy tego ladnegozlosnik.gif?

>Wrzucę potem tu jakiś test.

duzoikonka_photo2.gif plsfly.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja czytalem wiki[...]

> Ktorego? tego brzydkiego czy tego ladnego?

> duzo pls[...]

Dokładnie takiego:

z12816038Q.jpg

Z takim wyposażeniem i w takim kolorze jak w reklamach. zlosnik.gif

Fotki może jakieś zrobię, tyle że to może być dopiero we wrześniu, bo oni go odbiorą akurat tuż przed moim wyjazdem na wakacje.

cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> , It's a camo[..]

> Ja wiem, ze w gazecie oferuja manual, ale zaloze sie o $50, ze u dealera zadnego manuala na placu

> nie znajdziesz[...] Nissan ma dziwna polityke, oferowania z manual- zeby ad w gazecie bylo

> taniej[...], ale jeszcze nie widzialem zadnego manual Pulsar[...]

Z jakiegoś powodu lubię wachlować biegami - najwyżej trzeba by zamówić specjalnie wink.gif

> Dlatego, przestalem podawac ceny dawno temu[...]

Przynajmniej nie grozi nam zderzenie z kangurem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z jakiegoś powodu lubię wachlować biegami - najwyżej trzeba by zamówić specjalnie

Wlasnie patrze na 86 w urzekajacym niebieskim kolorze, to mozesz kupic manual, a nie lodowkewink.gif[...]

i08h.jpg

EDIT: automaticzlosnik.gif[...]

m263.jpg

Kolor ladnnylizak.gif - obklejony folia $5k001.gif[...]

8gzx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OZI tak z innej bajki, testowałeś Civica IX gen? Ciekaw jestem twoich opinii.

Jezdzilem sedan, chyba jeden dzien, jesli dobrze pamietam.

Generalnie u mnie jest roznica miedzy tymi dwoma, hatch a sedan. Hatch w starej generacji byl niesprzedwalny, Made in EU, $29k, sedan Made in Thailand lub Japan w zaleznosci od wersji $20kzlosnik.gif

Jezdzilem Hybrid, i generalnie u mnie uwaza sie to za EU odpowiednik Golf-a, czyli stoi wyzej w opini wielu niz inne auta miejskie. Pamietam, ze materialy miekkie, mile w dotyku, ale auto troche wysilone, z drugiej strony to Hybrid wiec ma byc oszczedne a nie byc zoom zoom zlosnik.gif. Z pamieci Hybrid ma 1.5 czy 1.6l silnik, benzyna t

Ylko jest 1.8l u mnie -ok 100kW, ale jak mowie tym nie drive.gif

Generalnie, pozytywne wrazenia, ale jak dla nas byl za maly... Jak wersja benzynowa niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie patrze na 86 w urzekajacym niebieskim kolorze, to mozesz kupic manual, a nie lodowke[...]

> EDIT: automatic[...]

> Kolor ladnny - obklejony folia $5k[...]

OZI - jestem za młody jeszcze na kryzys wieku średniego i "Sportowe" auto z wielkim spojlerem wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OZI - jestem za młody jeszcze na kryzys wieku średniego i "Sportowe" auto z wielkim spojlerem

Przeciez to auto dla 20-30 latkowzlosnik.gif[...]

Tego jest naprawde wysyp na ulicach... 001.gif, fabryka nie nadaza klepaczlosnik.gif[...]

Sprzedaz 2013

1.Japan 30,000

2. US 21,400

3. Australia 6,100

4.UK 2,400

4.Canada 2,400

Tylu 40 latkow nie ma zlosnik.gif[...] oni kupuja S5, AMG, M3zlosnik.gif, a nie 86 - z reszta, ktory 40to latek by na auto czekal 8 miesiecyhahaha.gif - ciepliowsc wraz z wiekiem ...malejewink.gif

vkxa.jpg

Chociazshhh.gif mimo moich 35 - ciezko mi bylo z tego wysiascwink.gif - za stary sie robiepanic.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przeciez to auto dla 20-30 latkow[...]

Przy zarobkach zachodnio-europejskich pewnie tak zlosnik2.gif

IMHO, wolę sprawnie przyspieszające kombi z oszczędnym silnikiem smile.gif

> Tego jest naprawde wysyp na ulicach... , fabryka nie nadaza klepac[...]

> Sprzedaz 2013

> 1.Japan 30,000

> 2. US 21,400

> 3. Australia 6,100

> 4.UK 2,400

> 4.Canada 2,400

> Tylu 40 latkow nie ma [...] oni kupuja S5, AMG, M3, a nie 86 - z reszta, ktory 40to latek by na

> auto czekal 8 miesiecy - ciepliowsc wraz z wiekiem ...maleje

Być może to sinusoida, obecnie jestem dużo bardziej cierpliwy niż kiedykolwiek wcześniej smile.gif

> Chociaz mimo moich 35 - ciezko mi bylo z tego wysiasc - za stary sie robie[...]

Jestem 4 lata młodszy i dramatu nie ma wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawia wrazenie mega taniego auta. Urodoa nie grzeszy ale cena mnie przekonal. Skoro mozna miec 4

> za roczna pensje to sie nadaje

Jeżeli zarabiałbyś jak wspomniany powyżej przeciętny Australijski Kowalski to bys wolał wydać 3 lub 4 pensje na coś fajniejszego. Chyba że to 2gie albo 3cie auto w rodzinie to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]to bys wolał wydać 3 lub

> 4 pensje na coś fajniejszego. Chyba że to 2gie albo 3cie auto w rodzinie to rozumiem.

A jednak jest popularnehmm.gif - z jakiego powodu - hmm.gif, mozliwe, ze to bardziej sentyment, ale widze mase ludzi w tym 20-30 lat, starsze panie ok 50 lathmm.gifniewiem.gif, no i rentalszlosnik.gif, auto zlapalo trakcjehmm.gif[...]

W zasadzie ciezko okreslic, kto jest odbiorca tego, ael IMVHO marketing zrobil swoje - 0% finance na auto, 6 lat 120,000 km service w smiesznych $$$, w miare dobry wyglad ... no i stock u dealer-a = czytaj pelne place, dobra cena - nie wiele majaca wspolnego z sugerowana detaliczna001.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

> IMHO, wolę sprawnie przyspieszające kombi z oszczędnym silnikiem

Czas zaczac myslec jak 40 latekspineyes.gifhahaha.gif . Kombi z oszczednym silnikime humoru nie poprawizlosnik.gif[...]

> Być może to sinusoida, obecnie jestem dużo bardziej cierpliwy niż kiedykolwiek wcześniej

Ja tezwink.gif, ale wiesz 40 na karku;) - to musi byc "tu i teraz"panic.gif270747800-sex.gif[...] Zeby z tortu kroliczek wyskoczyl,bunny-smiley.gif tezbys nie chcial czekachahaha.gif[...]

> Jestem 4 lata młodszy i dramatu nie ma

Wlasnie, dramat sie zaczniepanic.gif - wiesz jak ciezko do takiego sportowego wsiasc?zlosnik.gif

Pardon poprawka, wsiasc wsiadlem, ale wysiaschahaha.gif[...] uff ciezko,wink.gif

16ug6-86-interior-profile-940x529.jpg

Z resztashhh.gif, cos wiecje napisze o 86 w krotcespy.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z drugiej strony w podwietlanie zegarow w nocy - ludzie z innych fabryk, brac i rozebrac i

> skopiowac pls - Optitron Toyota, czy Vee Dud, Audi moze sie schowac[...]

> Tak samo z podswiatlaniem, Nissan wstawil LED - nigdy jeszcze nie jezdzilem autem z takim jasnym podswietlaniem[...]

A co takiego niezwykłego w zegarach i podświetleniu? hmm.gif

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co takiego niezwykłego w zegarach i podświetleniu?

> mar00ha

Tak jak mokrii mowi, sa niesamowicie widoczne, w sloncu, pod kazdym katem, w nocyok.gif, smiem twierdzic, ze nic lepszego nie ma na rynku, a najlepsze, ze imvho tanie rozwiaznie, po porostu chyba led wstawili, tak jak i do oswietlania wnetrza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak to jeździ ale wygląda i nazywa się bardzo słabo. Taki budżetowy pojazd do

> wypożyczalni.

Ale po nazwie nie kupujesz auta001.gif, a mozewink.gif? To po prostu proste male auto, i smiem twierdzic, ze bedzie w pierwszych miejscach jiezawodnosci... Walczylo z Corolla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak jak mokrii mowi, sa niesamowicie widoczne, w sloncu, pod kazdym katem, w nocy, smiem twierdzic,

> ze nic lepszego nie ma na rynku, a najlepsze, ze imvho tanie rozwiaznie, po porostu chyba led

> wstawili, tak jak i do oswietlania wnetrza...

Ale mam to samo w Golfie od 4 lat.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jezdziles jakims nissanem ?

> zegary jak widac sa na bialo i to moze powodiwac złudne wrazenie ze bedą razic nocą, "otóż

> nie Marianie, OTÓŻ NIE ! "

Białe, widoczne w dzień i nierażące nocą, zegary mam w Golfie z 2009 roku. Uważam, że to nic nowego, ani niezwykłego.

gti7.jpg

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale mam to samo w Golfie od 4 lat.

[...] ale uwierz mi, ze rozwiazanie w Golf oceniam na 6-7, a to na 10001.gif[...]

Optitron Toyota tez oceniam na 7, tu potrafili to tak dobrac, ze oczy sie praktycznie nie mecza - a aurat skonczylem 13h pracy ... wiec kazde wieksze swiatlo mnie denerwowalo001.gifzlosnik.gif,

si03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> [...] ale uwierz mi, ze rozwiazanie w Golf oceniam na 6-7, a to na 10[...]

Musiałbym porównać. Jednak zrobiłem kilka długich nocnych tras Golfem (PL-HR, PL-A, PL-D) i jedyne co waliło po gałach na desce to nawigacja (ale na szczęście można ekran wygasić).

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.