Skocz do zawartości

Jakies prezenty dla swoich francuzikow ostatnio zrobiliscie?


Muzyk

Rekomendowane odpowiedzi

> mysle ze zupelnie nie, 2.0T nie ma zmiennej fazy i posiada ciut tanszy rozrzad

a skrzynia i sprzęgło, ma dwumas? jak z mechniką i padającymi czujnikami ciśnienia, handsfree?

co tam lubi się popsuć, szukam czegoś z realnym przelotem do 120kkm 270635636-JUMP2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czujniki cisnienia sie wylacza bo nie wiem komu to do szczescia potrzebne, z hf jakies sporadyczne

> problemy, ale nie odnotowalem jakis strasznych problemow... sprzeglo i dwumas zywotne, jak to

> w benie

a hf da radę wyłączyć, żeby karta ogarniała jako zwykły pilot po naciśnięciu guzika? hmm.gif

ja ksenony sprawują się w porównaniu do zwykłych h7?

co lepsze przedlift, czy polift? lampa na lustrze, czy soczewce?

jak z jakością pełnych skór foteli?

jak z szyberdachem, lubi się psuć/przeciekać?

jest głośniej we wnętrzu przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Aaaa... zapomnialem ze manau ma nowo obszyta kiere

No, to ja jeszcze wymieniłem antenkę z totalnie sparciałą uszczelką na VW-look:

287171175-IMG_20130912_080014.jpg

Antenka ma jedną małą wadę tzn. nie odbiera na niej radio rotfl.gif

Ale nie cieknie to po pierwsze, i czuję się teraz jakbym jeździł jakimś Scirocco - to po drugie grinser006.gif

post-20663-14352521665357_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem klocki hamulcowe, z resztą kupione z pomocą autora wątku zlosnik.gif, naszykowałem nowe kólka na zimę i co 2 tygodnie ręcznie kładę wosk... hehe.gif...

Zasztanawiam się co zrobić żeby skutecznie wywalić świerszcza z podszybia....ponoć w megankach lubią tam siedzieć.... mad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co widac na poprzedni zdjeciu ktore wrzucilem 270751858-jezyk.gif

Kat z mniejsza iloscia cel, srodkowy i koncowy wink.gif taki troszke miszmasz, z racji tego ze srodkowe z millteka sie niestety psuja, to mam srodkowy magnaflow i koncowy milltek smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co widac na poprzedni zdjeciu ktore wrzucilem

> Kat z mniejsza iloscia cel, srodkowy i koncowy taki troszke miszmasz, z racji tego ze srodkowe z

> millteka sie niestety psuja, to mam srodkowy magnaflow i koncowy milltek

a kolektor już masz jakiś lepszy niż seria, czy może w serii wychodziły spawane 4w2w1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ssacy jest taki:

hqdefault.jpg

no wiesz, lata '90 i ~163km oraz ~200Nm bez zadnych udogodnien typu v-tec, zmienna faza, kolektor o zmiennej dlugosci... Takie silniki sie kiedys budowalo buu.gif

Musieli wydymac dolot i wydech zeby bylo dobrze.. gdyby nie cholerne Magneti-Marelli to mialbym aspiracje na atakowanie ~200km..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ssacy jest taki:

> no wiesz, lata '90 i ~163km oraz ~200Nm bez zadnych udogodnien typu v-tec, zmienna faza, kolektor o

> zmiennej dlugosci... Takie silniki sie kiedys budowalo

> Musieli wydymac dolot i wydech zeby bylo dobrze.. gdyby nie cholerne Magneti-Marelli to mialbym

> aspiracje na atakowanie ~200km..

ssaka kojarzę. Faktycznie, to były fajnie zbudowane silniki. Teraz to tylko jednorazowe softturbo w sprzedaży. Nawet reno rezygnuje z 2litrowego N/A w clio frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak dobrze pojdzie to w czwartek zdam relacje jak jezdza te nowe wydumki spod znaku Renault Sport,

> jest szansa ze wybiore sie na impreze na Bemowie

mnie tysz zaprosili, ale w srodku tygodnia to lipa... niestety. daj znac co tam mieli i obfoć conieco smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.