Skocz do zawartości

Kia Rio 2013 - wart swojej ceny ?


Marcin79

Rekomendowane odpowiedzi

> jakiś tekst

> oni to marka ani jakiś wypas, małe auto za prawie 50 kwałków .

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

Przejedź się i oceń czy według Ciebie jest warty czy niewarty ok.gif

To jest samochód klasy B, wersja L jest chyba tam jedną z lepszych, więc auto pewnie dobrze wyposażone jak na swój segment. Takie auta chyba mniej więcej tyle kosztują hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> oni to marka ani jakiś wypas, małe auto za prawie 50 kwałków .

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

byłem oglądałem, zależy od priorytetów (jeśli np wielkość to raczej górna połowa, w tej klasie aut)

mi nie podpasował, wziąłem Swifta

ale jak to było z ta pupą... yyy gustami znaczy się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> oni to marka ani jakiś wypas, małe auto za prawie 50 kwałków .

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

Jako alternatywa dla http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-2-tsi-105-km-ambit-plus-mixx-C30623202.html

może być calkiem ciekawe auto.

Nie miałem okazji się przejechać,ale stylistycznie mi się podoba.Fajne miejskie auto. food.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

To już jest przesada, ale można dołożyć 5 tys. i wyjechać nowym Cee'd M z podobnym wyposażeniem, jak nie lepszym. Rio to jest bardzo ładny samochód, wygląda na droższy i lepszy niż jest grinser006.gif. Na tle konkurencji z tego segmentu ma chyba więcej miejsca w środku i bagażniku, lepsze materiały i jakość wykonania. Czułem się w nim jak w średniej klasy kompakcie. Kupując nowe miejskie auto do 50 tys. na pewno warto wziąć Rio pod uwagę. Tym bardziej, że po małych negocjacjach z ceny w podanym linku zrobi się 44 tys. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy na L'kach jak narazie nie narzeka, no ale dopiero kilka miesięcy jeżdżą.

> ps. poprzednie jariski 1.0 były pancerno niezniszczalne

yariska jest całkiem fajna , kiedyś w rozliczeniu długu dostałem yariske właśnie po Lce i nie powiem, że się źle jeździło...a spalanie w mieście 5litrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yariska jest całkiem fajna , kiedyś w rozliczeniu długu dostałem yariske właśnie po Lce i nie

> powiem, że się źle jeździło...a spalanie w mieście 5litrów

Taaa.... Ja mam teraz zastępcze 1.0 z minimalnym przebiegiem. 1.0 nie dość, że w nowej budzie już wcale nie jedzie to spalanie w mieście mam 7,8L/100km grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jako alternatywa dla http://otomoto.pl/skoda-fabia-1-2-tsi-105-km-ambit-plus-mixx-C30623202.html

> może być calkiem ciekawe auto.

> Nie miałem okazji się przejechać,ale stylistycznie mi się podoba.Fajne miejskie auto.

porownujac i silnik i wyposazenie to zadna konkurencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Taaa.... Ja mam teraz zastępcze 1.0 z minimalnym przebiegiem. 1.0 nie dość, że w nowej budzie już

> wcale nie jedzie to spalanie w mieście mam 7,8L/100km

z kilku komputerów/aut, każde po kilkadziesiąt tysi nakrecone przez uczniów - rozstrzał między 7.4 a 7.7 więc IMO rewelacja biorąc pod uwagę styl jazdy L'ek zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> oni to marka ani jakiś wypas, małe auto za prawie 50 kwałków .

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

Jak juz szukasz w tej kategorii pojazdow to ja za 46000 wyrwalem z wyprzedazy rocznika Aveo 5d 1.4 w wersji LTZ. Prezentuje sie duzo lepiej niz Rio 3D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak juz szukasz w tej kategorii pojazdow to ja za 46000 wyrwalem z wyprzedazy rocznika Aveo 5d 1.4

> w wersji LTZ. Prezentuje sie duzo lepiej niz Rio 3D

Prezentuje się dużo gorzej, w środku to nawet nie ma o czym dyskutować. Widać, że nawet nie widziałeś Rio na parkingu pod Tesco hehe.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

> oni to marka ani jakiś wypas, małe auto za prawie 50 kwałków .

> Wart swojej ceny , kiedy Optimę można kupić nową za 80 000

Dlaczego "ani marka"? Kia należy najmniej awaryjnych samochodów smile.gif

Tu przesadzili z ceną - lepiej byś zainteresował się dieslem - może po negocjacjach spusciliby z ceny? hmm.gif Koreańskie turbodiesle są bardzo żwawe smile.gif Nie wiem jak ten 1,4 WGT ale mój 1,5CRDI ma rozrząd na łancuchu, wiec odpadaja problemy z paskiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Prezentuje się dużo gorzej, w środku to nawet nie ma o czym dyskutować. Widać, że nawet nie

> widziałeś Rio na parkingu pod Tesco .

Nawet nim jeździłem. Dolnej czesci ciala nie urywa, dlatego jezdze Aveo, a nie Rio. Porownaj wyposazenie Aveo LTZ i Rio L w 3D

pic11l.jpg

Gdzie ten szał w Rio?

versus z opcja MyLink

1000x400_gallery_interior_aveo4d5d_002.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z kilku komputerów/aut, każde po kilkadziesiąt tysi nakrecone przez uczniów - rozstrzał między

> 7.4 a 7.7 więc IMO rewelacja biorąc pod uwagę styl jazdy L'ek

Dziś robiłem trasę autostradą z prędkościami 150-160km/h - spalanie średnie 10,1L/100km hehe.gifhehe.gifhehe.gif

Przy tych prędkościach Malibu 2,4 bierze 8L palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziś robiłem trasę autostradą z prędkościami 150-160km/h - spalanie średnie 10,1L/100km

> Przy tych prędkościach Malibu 2,4 bierze 8L

Będąc w Polsce jeżdżę klekoczącym audi a3 z 1996 wokół komina i pali do 6.5l; moja klekocząca 13 lat młodsza kijanka pali 2 litry więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Yariska dostanie nową skrzynię

pożal się boże na Lancara , deal kia

1. mieli zaprosić ja jazdę próbną jak będą dysponowali rio z 1.2 - nie zadzwonili

2 sam pojechałem , mieli przygotować ofertę leasingową - nie przygotowali

3. zwolnili doświadczonego handlowca który moją firmę obsługiwał, na salonie został młody chłopak który nawet o cenach porozmawiać nie może sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pożal się boże na Lancara , deal kia

> 1. mieli zaprosić ja jazdę próbną jak będą dysponowali rio z 1.2 - nie zadzwonili

> 2 sam pojechałem , mieli przygotować ofertę leasingową - nie przygotowali

> 3. zwolnili doświadczonego handlowca który moją firmę obsługiwał, na salonie został młody chłopak

> który nawet o cenach porozmawiać nie może

1. Nie Lancar tylko Landcar

2. Ciekawe czy sprzedawca z kitką, o którym kiedys pisalismuy, jeszcze pracuje u Marvela? hmm.gif

3. Może u Pokorskiego byłoby lepiej? Nie wiem jak tam jest ze sprzedażą, ale kiedyś dzwoniłem do serwisu i miły pan kierownik udzielił mi wyczerpujących informacji technicznych ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.