Skocz do zawartości

Philips D1S z Allegro, oryginalny inaczej!


ABM

Rekomendowane odpowiedzi

> Poniżej zdjęcia palinka D1S firmy Philips, kupionego dwa dni temu na Allegro od użytkownika

> xentex2013

> Zastanawiam się czy wysłać te zdjęcia do Philips Polska?

100% pozytywów biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 100PLN to chyba ciezko oczekiwac, ze bedzie oryginal?

Kupując przedmiot opisany jako Philips i w takowym opakowaniu, oczekuję właśnie produktu tej firmy, cena jest bez znaczenia. Kupiłem ten palnik specjalnie, ponieważ byłem w 99% przekonany, ze w środku zastanę to co widać na zdjęciach. Żal mi ludzi, którzy wystawili pozytywne komentarze - widocznie nie palą się przetwornice po aplikacji. Zastanawiam się czy napisać do zadowolonych klientów i popsuć im weekend?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupując przedmiot opisany jako Philips i w takowym opakowaniu, oczekuję właśnie produktu tej firmy,

> cena jest bez znaczenia. Kupiłem ten palnik specjalnie, ponieważ byłem w 99% przekonany, ze w

> środku zastanę to co widać na zdjęciach. Żal mi ludzi, którzy wystawili pozytywne komentarze -

> widocznie nie palą się przetwornice po aplikacji. Zastanawiam się czy napisać do zadowolonych

> klientów i popsuć im weekend?

Podziwiam zatem zaufanie do sprzedawcow na allegro grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poniżej zdjęcia palinka D1S firmy Philips, kupionego dwa dni temu na Allegro od użytkownika

> xentex2013

> Zastanawiam się czy wysłać te zdjęcia do Philips Polska?

A tak w 3 słowach co jest nie tak. Po czym poznać, że to podróbka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja sie zastanawiam czy gdzieś da się kupić oryginał...

> Krawiec

Ja sie niestety tak nacialem kupujac 2 zarniki, i kacikowicz ktory od mnie kupil auto, pisze mu ze sie xenon spalil, a ja rok wczesniej wymienialem i szok, okazalo sie ze chinczyki kupilem sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja sie zapytam, ile jeszcze takich postow bedzie - skoro wiadomo ze szansa kupna palnika oryginalnego na allegro to jak znalezienie igly w stogu siana po co tam kupujecie?

Nie prosciej podjechac do jakiegos sieciowego sklepu - Feuvert, Carservis, czy co tam pod reka jest i miec problem z glowy confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja sie zapytam, ile jeszcze takich postow bedzie - skoro wiadomo ze szansa kupna palnika

> oryginalnego na allegro to jak znalezienie igly w stogu siana po co tam kupujecie?

> Nie prosciej podjechac do jakiegos sieciowego sklepu - Feuvert, Carservis, czy co tam pod reka jest

> i miec problem z glowy

No właśnie. Sporo kupuję różnych rzeczy na aledrogo, ale nigdy jeszcze nie kupiłem żadnej nowej części samochodowej od handlarza. Wolę zapłacić trochę więcej u oficjalnego dystrybutora i mieć praktycznie pewność jakości i ew. gwarancję. Czy ludzi pociąga ryzyko czy może lubią sami komplikować sobie życie?

Przykład sprzed kilku dni: kolega kupił 10szt. świec żarowych na aledrogo do 2 aut w swojej rodzinie. Cena hurtowa u oficjalnych dystrybutorów powyżej 40pln/szt, on zapłacił 29pln/szt. + przesyłka. Podobno niby wyglądają na oryginały, ale wszystko się okaże po czasie. Jak zaczną szybko padać i będzie sajgon z urywaniem przy wykręcaniu to nieźle go to uderzy po kieszeni, nawet jeśli za same świece dostanie zwrot $$$ skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest naiwnosc narodowa….kiedy zrozumiemy ze pewne rzeczy kosztuja X - i mowimy tu zarowno o zwyklych czesciach, zarowkach, samochodach itp a jesli ktos sprzedaje za 0,5X to nie znaczy ze jest swietym mikolajem tylko….niech sobie kazdy dopisze co tam mysli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To jest naiwnosc narodowa….kiedy zrozumiemy ze pewne rzeczy kosztuja X - i mowimy tu

> zarowno o zwyklych czesciach, zarowkach, samochodach itp a jesli ktos sprzedaje za 0,5X to

> nie znaczy ze jest swietym mikolajem tylko….niech sobie kazdy dopisze co tam

> mysli...

To znaczy że podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Nie ma tu o czym dyskutować. Kupuje żarówkę philipsa to ma być philips a nie podróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To znaczy że podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Nie

> ma tu o czym dyskutować. Kupuje żarówkę philipsa to ma być philips a nie podróbka.

To naiwny jestes...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałeś na zdjęciach, w jakim kartoniku był żarnik?

ze sprzedawcą się kontaktowałeś? Wygląda mi na przypadkowego dilera chińszczyzny bo nic o paragonie, f-v nie pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co za problem podrobic pudelko?

> myslisz, ze te wszystkie tanie perfumy na allegro to tez oryginaly?

Dalej kolego nie rozumiesz - kupiłem ten żarnik specjalnie, nie żal mi tej stówki. Mylisz kolego moje wyobrażenia z ofertą handlową, którą oferuje zarejestrowany w Polsce przedsiębiorca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ze sprzedawcą się kontaktowałeś? Wygląda mi na przypadkowego dilera chińszczyzny bo nic o

> paragonie, f-v nie pisze

Zobacz w zakładkę - dostawa i płatność, to firma i wystawia FV. Koledzy tu nie chodzi i zwrot pieniędzy, ponieważ ten już mam i to bez odsyłania towaru - chodzi o eliminację nieuczciwych sprzedawców. Zanim podejmę radykalne kroki, przeprowadzę jeszcze ze sprzedawcą rozmowę, która utwierdzi mnie lub nie w celowym wprowadzaniu kupujących w błąd. Jest tez wiele ofert, gdzie sprzedają hurtowo osoby prywatne i nie wystawiają rachunków, to na 1000% jest przekręt. Może czas najwyższy, żeby w ramach forum, wziąć się za piętnowanie takich sprzedawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz w zakładkę - dostawa i płatność, to firma i wystawia FV. Koledzy tu nie chodzi i zwrot

> pieniędzy, ponieważ ten już mam i to bez odsyłania towaru - chodzi o eliminację nieuczciwych

> sprzedawców. Zanim podejmę radykalne kroki, przeprowadzę jeszcze ze sprzedawcą rozmowę, która

> utwierdzi mnie lub nie w celowym wprowadzaniu kupujących w błąd. Jest tez wiele ofert, gdzie

> sprzedają hurtowo osoby prywatne i nie wystawiają rachunków, to na 1000% jest przekręt. Może

> czas najwyższy, żeby w ramach forum, wziąć się za piętnowanie takich sprzedawców?

ja wiem o co Ci chodzi i po co kupiłeś ten żarnik, domyśliłem się 001.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zobacz w zakładkę - dostawa i płatność, to firma i wystawia FV. Koledzy tu nie chodzi i zwrot

> pieniędzy, ponieważ ten już mam i to bez odsyłania towaru - chodzi o eliminację nieuczciwych

> sprzedawców. Zanim podejmę radykalne kroki, przeprowadzę jeszcze ze sprzedawcą rozmowę, która

> utwierdzi mnie lub nie w celowym wprowadzaniu kupujących w błąd. Jest tez wiele ofert, gdzie

> sprzedają hurtowo osoby prywatne i nie wystawiają rachunków, to na 1000% jest przekręt. Może

> czas najwyższy, żeby w ramach forum, wziąć się za piętnowanie takich sprzedawców?

Czekaj, bo nie wiem czy dobrze rozumiem - specjalnie kupujesz tani badziew żeby potem straszyć sprzedawcę a on odsyła Ci pieniądze i nie chce już nawet towaru z powrotem? yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czekaj, bo nie wiem czy dobrze rozumiem - specjalnie kupujesz tani badziew żeby potem straszyć

> sprzedawcę a on odsyła Ci pieniądze i nie chce już nawet towaru z powrotem?

Kupiłem, ponieważ sprzedawca przez telefon potwierdził 100% oryginalność towaru i nawet po kilku precyzyjnych pytaniach, szedł w zaparte. Towar odeślę po zaksięgowaniu pieniędzy na mim koncie bankowym - na razie mam potwierdzenie przelewu. Zastanawiam się tylko czy odeślę towar sprzedawcy czy do Philips Polska. We wszystkich cywilizowanych krajach istnieje wiele organizacji konsumenckich, które eliminują takie patologie, niestety w Polsce długo się jeszcze takich organizacji nie doczekamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chcesz piętnować sprzedawcę a nawet negatywa boisz się wystawić !Dlaczego?bo sprzedawca oddał kasę?

> Wystaw negatyw i ostrzeż ty innych chętnych do kupienia podróbek

Bank potwierdzi przelew zwrotny, to wystawię odpowiedni komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ABM jest szefem wszystkich szefów i nazwie go OSZUSTEM (tak jak mnie oslabiony.gif). Nie da się kupić oryginalnych żarówek za 50% normalnej ceny a jeśli ktoś takowe kupuje musi się liczyć z tym, że mogą być podróbkami. Jak to ktoś kiedyś powiedział: tanie mięso to psy jedzą oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupiłem, ponieważ sprzedawca przez telefon potwierdził 100% oryginalność towaru i nawet po kilku

> precyzyjnych pytaniach, szedł w zaparte. Towar odeślę po zaksięgowaniu pieniędzy na mim koncie

> bankowym - na razie mam potwierdzenie przelewu. Zastanawiam się tylko czy odeślę towar

> sprzedawcy czy do Philips Polska. We wszystkich cywilizowanych krajach istnieje wiele

> organizacji konsumenckich, które eliminują takie patologie, niestety w Polsce długo się

> jeszcze takich organizacji nie doczekamy.

Odeślij do Urzędu Celnego. W Polsce to oni ścigają podróbki.

mar00ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ABM jest szefem wszystkich szefów i nazwie go OSZUSTEM (tak jak mnie ). Nie da się kupić

> oryginalnych żarówek za 50% normalnej ceny a jeśli ktoś takowe kupuje musi się liczyć z tym,

> że mogą być podróbkami. Jak to ktoś kiedyś powiedział: tanie mięso to psy jedzą

To nie jest takie proste. Popatrz na cenny Channel nr 5 na znanym portalu aukcyjnym. Zaczynają się pewnie od 10pln (na 100% podróba) a kończą sporo powyżej ceny z dobrej perfumerii. I teraz pokaż mi próg cenowy od którego zaczynają się oryginały... cfaniaczek.gif Jeżeli w opisie aukcji mam napisane Channel/Philips/Casio czy cokolwiek, to mam prawo oczekiwać oryginału, niezależnie od ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To nie jest takie proste. Popatrz na cenny Channel nr 5 na znanym portalu aukcyjnym. Zaczynają się

> pewnie od 10pln (na 100% podróba) a kończą sporo powyżej ceny z dobrej perfumerii. I teraz

> pokaż mi próg cenowy od którego zaczynają się oryginały... Jeżeli w opisie aukcji mam

> napisane Channel/Philips/Casio czy cokolwiek, to mam prawo oczekiwać oryginału, niezależnie od

> ceny.

OCZYWISCIE ! Ale też gdy dostajemy towar trefny powinniśmy wystawić negatyw aby inni byli świadomi co kupuja a nie chować głowę w piasek i bać sie zwrotnego negatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie da się kupić

> oryginalnych żarówek za 50% normalnej ceny a jeśli ktoś takowe kupuje musi się liczyć z tym,

> że mogą być podróbkami. Jak to ktoś kiedyś powiedział: tanie mięso to psy jedzą

Czy tak nisko AK już upadło i Polacy,że jak cena jest niska i ktoś kupił podróbkę (na aukcji NIC nie wskazywało na podróbkę) to nawet nie ma prawa głośno nazwać sprzedającego OSZUSTEM?!

Ja mówię stanowcze NIE, ten co tak sprzedaje jest OSZUSTEM w MOICH oczach.

Matko czy kiedyś normalnie w tym kraju będzie.... facepalm%5B1%5D.gif

A teraz zamykam przeglądarkę bo zaraz się zlecą byznesmeny z "pewnego serwisu aukcyjnego" i będą mi udowadniać,że ja tępy i niedzisiejszy jestem... 30.GIF

chipsy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ABM jest szefem wszystkich szefów i nazwie go OSZUSTEM (tak jak mnie ). Nie da się kupić

> oryginalnych żarówek za 50% normalnej ceny a jeśli ktoś takowe kupuje musi się liczyć z tym,

> że mogą być podróbkami. Jak to ktoś kiedyś powiedział: tanie mięso to psy jedzą

Nazwałem sprzedawcę OSZUSTEM, ponieważ nim jest i basta. Gdyby wszyscy kupujący nazywali nieuczciwych sprzedawców oszustami i informowali o tym na forach i w inny sposób, to problem po niedługim czasie byłby marginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy boisz się i tyle. Jak oda kasę to jak kozak wystawisz negatyw jak nie to będziesz siedział

> jak myszka.

> PORAŻKA

Sam jesteś PORAŻKA i sam sobie wystaw negatywa. Mnie nikt tej stówy nie da w prezencie, tylko muszę na nią zarobić. Komentarz wystawię i będziesz mógł go przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sam jesteś PORAŻKA i sam sobie wystaw negatywa. Mnie nikt tej stówy nie da w prezencie, tylko muszę

> na nią zarobić. Komentarz wystawię i będziesz mógł go przeczytać.

Wystawisz jak odda kasę jak nie to nie wystawisz bi cienias jesteś narzekasz, że zostałeś oszukany wiesz o tym że koleś podróby sprzedaje i boisz się wystawiać komentarz. Pomyśl ilu ludzi przez ten czas czytając twój komentarz zastanowiło by się na d zakupem i nie zostało oszukanych a tak dupa i tylko się mądrzysz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystawisz jak odda kasę jak nie to nie wystawisz bi cienias jesteś narzekasz, że zostałeś oszukany

> wiesz o tym że koleś podróby sprzedaje i boisz się wystawiać komentarz. Pomyśl ilu ludzi przez

> ten czas czytając twój komentarz zastanowiło by się na d zakupem i nie zostało oszukanych a

> tak dupa i tylko się mądrzysz/

nie przesadzasz trochę ? to nie Twoja sprawa czy wystawi czy nie ok.gif

niw kumam po co go atakujesz, chłopak zrobił dobrą robotę i napisał żeby inni czasem nie wierzyli że taki zakup może być prawdziwy ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie przesadzasz trochę ? to nie Twoja sprawa czy wystawi czy nie

> niw kumam po co go atakujesz, chłopak zrobił dobrą robotę i napisał żeby inni czasem nie wierzyli

> że taki zakup może być prawdziwy

Dobrze zrobił bo powiadomił na Autokaciku, a czemu nie powiadomił potecjalnych kupców podróbek wystawiając komentarz na allegro? Bał sie zwrotego kometarza, oraz braku zwrotu kasy , choć sam przyznał, że wiedział w 99% przed zakupem że kupuje podróbę. Kto ma ostrzec potęcjalnych kupujących jak klient który to odkrył wystawiając odpowiedni kometarz, a nie trześąc portkami o zwrot kasy i zwrotny negatyw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.