Skocz do zawartości

Fiat Avventura


pawel182

Rekomendowane odpowiedzi

> Quote:

> sluszna decyzja

> Lancia nie zostanie zlikwidowana, a ma jedynie "przezimować" na rynku włoskim z ypsilonem, a jak

> już zarobią miliony to powstanie nowa delta integrale

Jestes pewien, bo na necie byly juz artykuly na temat likwidacji Lancii...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Vectra jest fajna nawet dzisiaj , Croma to porażka..może funkcjonalna z fajnym silnikiem ale nadal

> porażka

dwa cytaty apropo fiata - tekst pochodzi z jednego z tutejszych wątków...

Niestety, z autorem postów, które zaraz zacytuję, zgadzam się w 100%... są niestety prawdą... po prostu faktem, świetnie zresztą ujęty w słowa grinser006.gif

Quote:

Zauważyłem taką prawidłowość. Jak Fiat jest "drogi" to zaraz porównuje sie go do tanszej konkurencji, ale nie wspomina sie , że ta konkurencja to ma szyby na korby itp. Ludzie uważają, że jak fiat to ma dać wypasu po uszy za mniejsze pieniądze niż inne popularne marki. Niestety Fiat to nie jest chinska marka i tańszy od europejskiej konkurencji być nie może. Nie ma nic za darmo. Póki w narodzie będzie jeszcze pokutować ta komunistyczna mentalność, póty takie myślenie będzie funkcjonować.


Quote:

Fiat nawet jakby miał złote klamki to cena powinna być 29900 zł Lepiej przepłacić za strucla w tedeiku po powodzi, bo Fiat to ma byc tani. Sam widzisz jakie to nasze społeczeństwo jest zlasowane.


source

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fajny ale wizualnie kicha i jak widać po wynikach nie tylko dla mnie

wizualnie Croma po lifcie na wypasie jest ładniejsza o nijakiej Vectry. Jak widzisz, to kwestia gustu, a wyniki sprzedaży Cromy nie świadczą, że to niefajny samochód. Jak widać teraz używki są bardzo popularne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wizualnie Croma po lifcie na wypasie jest ładniejsza o nijakiej Vectry. Jak widzisz, to kwestia

> gustu, a wyniki sprzedaży Cromy nie świadczą, że to niefajny samochód. Jak widać teraz używki

> są bardzo popularne.

ja nie pamiętam kiedy na drodze widziałem ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> serio nie przypominam sobie kiedy ostatnio widziałem a zwracam uwagę np stilo widziałem wczoraj

Ja też nie widziałem jak nie kupiłem , a teraz trochę tego widze. Tak to jest że jak masz to wtedy dopiero zwracasz bardziej uwage na taki model

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> - Fiat zajmie się tym, na czym ma największe szanse zarobić i w czym faktycznie jest najlepszy,

> czyli małe autka (500, Panda) i ich wariacje (500L,500X). Ma być to marka kojarzona z takimi

Jak dla mnie to nie jest dobry pomysl ,,Fiat chce umocnic Alfe ale maja to byc auta niby premium ,a co z tanszymi ,nie kazdy bedzie chcial Mito czy inna Guliette .Jezeli Fiat przestanie produkowac auta segmentu b czy c to ludzie kupia Skode czy inna Kie ,a nie Alfe ktora bedzie droga ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Quote:

> sluszna decyzja

> Lancia nie zostanie zlikwidowana, a ma jedynie "przezimować" na rynku włoskim z ypsilonem, a jak

> już zarobią miliony to powstanie nowa delta integrale

Ale gdzie to beda sprzedawac? W sensie w jakim salonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wygląda źle, ale technicznie to już dziadek (GP miało swoją premierę 9 lat temu). Ile razy Fiat

> może odgrzewać tego samego kotleta

Powiem szczerze, że Fiat jest dla mnie taką wielką zagadką. Jak kiedyś zasypywali rynek nowymi modelami, niektórymi kompletnie bez sensu, byle było inne niż cała reszta, tak teraz taktyka CTRL+C CTRL+V a'la Volkswagen mnie osobiście zaczęła irytować. IMHO albo coś w końcu nowego pokażą, co zwali na kolana, albo pójdą pakować zabawki i na zieloną trawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wlasnie dlatego, ze Dacia jest tania

> A Fiat od pewnego juz czasu nie...

Nie jest tak- dobrze wyposażone EVO 1.4 za ok 37 tyś z lakierem met kupisz bez kłopotu- tego nie dokonasz np z fabią, która z podobnym wypasem będzie dużo droższa.

Podobnie masz z Bravo- naprawdę relacja ceny do konkurencyjnych aut jest bardzo korzystna.

( np cena Golfa, Aurisa, Astry czy Focusa)

Podobnie jest z Pandą III-

Nawet Dacia lepiej wyposażona potrafi być droższa od ...np podobnego Renault spineyes.gif

Dacia jest tania ale w najtańszej wersji- każdy dodatek winduje cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest tak- dobrze wyposażone EVO 1.4 za ok 37 tyś z lakierem met kupisz bez kłopotu- tego nie

> dokonasz np z fabią, która z podobnym wypasem będzie dużo droższa.

> Podobnie masz z Bravo- naprawdę relacja ceny do konkurencyjnych aut jest bardzo korzystna.

> ( np cena Golfa, Aurisa, Astry czy Focusa)

> Podobnie jest z Pandą III-

> Nawet Dacia lepiej wyposażona potrafi być droższa od ...np podobnego Renault

> Dacia jest tania ale w najtańszej wersji- każdy dodatek winduje cenę.

Tylko popatrz na modele konkurencji, wszystko to swieżynki, a fiat ma punto z 2005 i bravo z 2006, ludzie nie chcą kupować mimo, ze cena konkurencyjna, samochodów które lada chwila znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie jest tak- dobrze wyposażone EVO 1.4 za ok 37 tyś z lakierem met kupisz bez kłopotu- tego nie

> dokonasz np z fabią, która z podobnym wypasem będzie dużo droższa.

> Podobnie masz z Bravo- naprawdę relacja ceny do konkurencyjnych aut jest bardzo korzystna.

> ( np cena Golfa, Aurisa, Astry czy Focusa)

> Podobnie jest z Pandą III-

> Nawet Dacia lepiej wyposażona potrafi być droższa od ...np podobnego Renault

> Dacia jest tania ale w najtańszej wersji- każdy dodatek winduje cenę.

Tylko, ze Punto nie ma zadnego sensownego silnika i tluka je od kilku lat bez zadnych zmian...

Dlaczego Fiat nie montuje tam 1, 4T?

Bravo bylo OK 7 lat temu, ale znowu tylko jedna wersja nadwoziowa no.gif

Wg mnie nie ma zadnych argumentow, zeby sprzedaz byla lepsza.

Z lidera sprzedazy w PL stali sie konkurentem dla Citroena...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale to tez wynika z czegoś prawda??

> i nawet dla mnie jest to zrozumiałe, kupic 2,3 letniego np. golfa (auto do bólu przewidywalne i

> dość dobre) czy fiata (jajko niespodziankę)...

Tak samo mówił mój znajomy póki mu silnika w golfie nie rozebrali, bo coś mu tam zaczęło stukać rok po gwarancji. No, ale to było do bólu przewidywalne, bo często się to zdarzało w tym silniku w przeciwieństwie do fiata, w którym taki fakap to byłaby wielka niespodzianka alien.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak samo mówił mój znajomy póki mu silnika w golfie nie rozebrali, bo coś mu tam zaczęło stukać rok

> po gwarancji. No, ale to było do bólu przewidywalne, bo często się to zdarzało w tym silniku w

> przeciwieństwie do fiata, w którym taki fakap to byłaby wielka niespodzianka

ok.gifhehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.