Skocz do zawartości

Do oglądaczy ze zdjęć


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

> Znajomy się napalił czyżby perełka ?

> VN1F9BVE533462306

> TX94822

> http://otomoto.pl/opel-movano-2-5-cdti-51000km-igla-T4156091.html

z kilometra widać, że mocno picowane.

51 tys km w prawie dziesięcioletnim samochodzie tego typu?

rotfl.gifzlosnik2.gifhahaha.gif

Ktoś ma w takim wypadku fajne hobby, bo na pewno nie był kupiony do zarabiania.

spore ciężary bez przymocowania woził bo ściana grodziowa powgniatana. Pewnie kurier. Niech kolega sprawdzi czy nie ma śladu po naklejkach "DHL: na bokach grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy się napalił czyżby perełka ?

> VN1F9BVE533462306

> TX94822

> http://otomoto.pl/opel-movano-2-5-cdti-51000km-igla-T4156091.html

jak chcecie perełkę to zapraszam

link

auto mojego wuja, przebieg oryginalny, używał w spożywczaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcecie perełkę to zapraszam

> link

> auto mojego wuja, przebieg oryginalny, używał w spożywczaku

ok.gif

I to auto wygląda jak używane tyle ile powinno być. Parę zadrapań, coś odstaje, lakier już nie świeci jak psu jajca... znaczy nie był ostatnio u lakiernika.

Chociaż przebieg rzeczywiście symboliczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajomy się napalił czyżby perełka ?

> VN1F9BVE533462306

> TX94822

> http://otomoto.pl/opel-movano-2-5-cdti-51000km-igla-T4156091.html

Skoro jest przebieg potwierdzony książką, to poproś o zdjęcie książki i wklej ją tutaj, napisze się maila do serwisu z prośbą o potwierdzenie przebiegu-w 70% odpisują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro jest przebieg potwierdzony książką, to poproś o zdjęcie książki i wklej ją tutaj, napisze się

> maila do serwisu z prośbą o potwierdzenie przebiegu-w 70% odpisują, w 60% się różnią znacznie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to auto wygląda jak używane tyle ile powinno być. Parę zadrapań, coś odstaje, lakier już nie

> świeci jak psu jajca... znaczy nie był ostatnio u lakiernika.

> Chociaż przebieg rzeczywiście symboliczny.

bo jeździło ze sklepiku w miejscowości nurzec-stacja i chyba jeszcze z pokaniewa, do hurtowni w siemiatyczach, więc jakiś wielkich tras nie robiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjęcie książki jest w ogłoszeniu, ale pierwszy wpis z datą 19.2.2008 przebieg 11.500km, a auto z

> 2005 roku

> Co przez te 3 lata robił

> Pozdr

ponoć na poczcie jeździł z jednego do drugiego magazynu około 17km zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponoć na poczcie jeździł z jednego do drugiego magazynu około 17km

Czyli zgadłem z DHL palacz.gif

no... jasne... I pakowali listy po sam dach stąd taki powycierany.

Niesamowita jest różnica pomiędzy stanem powłoki lakiernicze wewnątrz przedziału bagażowego i na zewnątrz auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czyli zgadłem z DHL

> no... jasne... I pakowali listy po sam dach stąd taki powycierany.

> Niesamowita jest różnica pomiędzy stanem powłoki lakiernicze wewnątrz przedziału bagażowego i na

> zewnątrz auta.

wiesz nie moja brożka zlosnik.gif jadą go oglądać oczywiście można wracać jak wykupi się ubezpieczenie grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy że skręcił i pojechał żarówkę wymienić...

Ale nie ważne, ja bym się zastanowił dlaczego ramki od tablic wrzucone do środka i połowa zdjęć bez tablic. Strzelam że te co są na pierwszych zdjęciach to z innego auta i znowu mamy wałek na wyklejanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy że skręcił i pojechał żarówkę wymienić...

> Ale nie ważne, ja bym się zastanowił dlaczego ramki od tablic wrzucone do środka i połowa zdjęć bez

> tablic. Strzelam że te co są na pierwszych zdjęciach to z innego auta i znowu mamy wałek na

> wyklejanki.

Ja wiem że ludzie na AK bardzo łatwo dają osady... bez pokrycia Ale dla twojej informacji musiał by skręcać ten przegląd co każda wizytę w aso A było ich nie mało.

Co do ramek się zgodzę koleś twierdzi że są tablice wywozowe Ale coś tam gadał o jakims ubezpieczeniu więc ja stawiam na wklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stamtąd sprowadza się albo samochody po wypadku i naprawia po taniości, albo skręca przebieg, albo to i to w kombinacji, albo są wyraźnie droższe niż u nas. Pozostałe przypadki to może 1%. Tylko że ja jeszcze tego mitycznego 1% przypadku nie widziałem, a widziałem już wieeeele smile.gif Może inaczej: jak ktoś lubi wydawać 20-30 tys. zł na zgadywankę, to kto biednemu zabroni żyć na bogato?

https://www.facebook.com/pages/KTO-BIEDNEMU-ZABRONI-%C5%BBY%C4%86-BOGATO/505908499457819

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 51 tys km w prawie dziesięcioletnim samochodzie tego typu?

Phi... Mój lublin tyle ma. Pierwsza rejestracja: jesień 2006. IThankYou.gif

Że niby nie zarabia na siebie? Nic podobnego. Inna sprawa, że nie codziennie jeździ (bo wszyscy wolą upalać mastera), a poza granicami województwa był może trzy razy w "życiu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak wszystkim w naszych okolicach ostrzeszów, pleszew, jarocin.... same PEREŁKI

10/10. Zdarzają się, bo zasłyszałem że znajomy znajomego... tylko nikt takiej mitycznej perełki nie widział, albo widział a moje oględziny pozbawiały nowego właściciela złudzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 10/10. Zdarzają się, bo zasłyszałem że znajomy znajomego... tylko nikt takiej mitycznej perełki nie

> widział, albo widział a moje oględziny pozbawiały nowego właściciela złudzeń...

a ja kupiłem auto w waszych rejonach zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.