Skocz do zawartości

co się stało tym zdjęciom?


Blues_Brother

Rekomendowane odpowiedzi

> witam

> http://allegro.pl/signum-1-9cdti-120km-xenon-skora-navi-mega-opcja-i3981152591.html

> czy to był zabieg celowy?

> pozd

ludzie wbijcie sobie do głowy, że Niemiec nie kupi diesla jak nie będzie nim robił co najmniej 50 kkm rocznie !!! Więc jak łatwo obliczyć ten opel ma nalatane co najmniej 300 kkm panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy to był zabieg celowy?

Nie wiem, ale dzisiaj wyniosłem na śmietnik zużyte buty za które cztery lata temu zapłaciłem 270 złotych. Jak bym je tak obfocił i wystawił na tablicy za stówę, to byś je kupił? A może jakiś nurek znajdzie je w kontenerze i wystawi za tą stówę, może nawet z wysyłką gratis grinser006.gif, sprzeda i zarobi. To Signum też ktoś gdzieś tam wyrzucił na śmietnik old.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy to był zabieg celowy?

zapytaj sprzedającego, nawet nie wie co dokładnie sprzedaje.

fragment aukcji zlosnik.gif

Quote:

PIĘKNY CZARNY LAKIER NADAJE TEMU AUTKU BARDZO EFEKTOWNĄ PREZENTACJE !!!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ludzie wbijcie sobie do głowy, że Niemiec nie kupi diesla jak nie będzie nim robił co najmniej 50

> kkm rocznie !!! Więc jak łatwo obliczyć ten opel ma nalatane co najmniej 300 kkm

Może Niemiec tak, ale tych rodowitych jest coraz mniej za naszą zachodnią granicą grinser006.gif, a tak już bardziej serio to można trafić diesla z mniejszym przebiegiem, ale można mieć mega farta, albo był bity samochód, który stał i czekał na naprawę. Tak więc te szablony często się nie zgadzają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się to samo co wszystkim innym z podrabianymi tablicami rejestracyjnymi z Allegro i takimi pięknymi kolorowymi opisami, tzn. celowe rozpikselowanie szpar między blachami żeby różnic nie było widać. Tyle że tu jakiś początkujący to jeszcze robi albo Mirek czy inny Kazio co robi "biznesy" a że teraz bez tego biznesy nie idą to mu syn pokazał jak takie coś w fotoszopie czy innym programie zrobić.

Jak kiedyś opisałem że tak robią to mnie "forumowi fotografowie" zawodowi mało nie zjedli że się nie znam, ale co ja tam wiem.

Na jednym ze zdjęć widać (w lusterku wstecznym) że nie było robione komórką czy pralką czy gofrownicą, wiec takie przskalowanie zdjęć jest celowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> co nie tak ze skrzynia bywa?

> pozd

Na poczatek leca lozyska, skrzynia zaczyna szumiec, potrafia halasowac tryby 5 i 6 biegu.

W kolejnym stadium peka obudowa, od grzejacego sie lozyska.

Jest w necie sporo info o M32, generalnie skrzynia zrobiona pomyslowo, ale delikatna. Pierwsze problemy zaczynaja sie przewaznie przy przebiegu okolo 100-150kkm, ale bywaja i duzo wczesniej oslabiony.gif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Stało się to samo co wszystkim innym z podrabianymi tablicami rejestracyjnymi z Allegro i takimi

> pięknymi kolorowymi opisami, tzn. celowe rozpikselowanie szpar między blachami żeby różnic nie

> było widać. Tyle że tu jakiś początkujący to jeszcze robi albo Mirek czy inny Kazio co robi

> "biznesy" a że teraz bez tego biznesy nie idą to mu syn pokazał jak takie coś w fotoszopie czy

> innym programie zrobić.

> Jak kiedyś opisałem że tak robią to mnie "forumowi fotografowie" zawodowi mało nie zjedli że się

> nie znam, ale co ja tam wiem.

> Na jednym ze zdjęć widać (w lusterku wstecznym) że nie było robione komórką czy pralką czy

> gofrownicą, wiec takie przskalowanie zdjęć jest celowe.

Oczywiście że celowe Ale to co opisujesz to też nie prawda.

Jest mocno podbity kontrast i nieumiejetne prześladowanie i przeostrzone zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> witam

> http://allegro.pl/signum-1-9cdti-120km-xenon-skora-navi-mega-opcja-i3981152591.html

> czy to był zabieg celowy?

> pozd

Oczywiście że celowy koleś podbił mocno kontrast oraz przestraszyl zdjęcia przy zmniejszaniu. Zdjęcia dość małe po to żeby niedopatrzec się przetarc ubitych foteli i innych niedoskonałości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.