Skocz do zawartości

Regner autohandel i octavia do oceny


CZUCZU

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry itp niezależnie od wszystkiego.

Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

> http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

> Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

> Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry

> itp niezależnie od wszystkiego.

> Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

tak - cenę za takie auto biglaugh.gif

podejrzanie tania

przejrzyj ogłoszenia z tego rocznika - za tę cenę są auta z przebiegami ~200 tkm

z przebiegami poniżej 100tkm są dużo droższe - więc albo przebieg nie teges albo przebieg OK ale auto bardzo coś nie teges

skoro sprzedają na FV 23% to auto jest z jakiejś firmy a tam raczej rzadko jeżdzą po 20 tkm rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> tak - cenę za takie auto

> podejrzanie tania

> przejrzyj ogłoszenia z tego rocznika - za tę cenę są auta z przebiegami ~200 tkm

> z przebiegami poniżej 100tkm są dużo droższe - więc albo przebieg nie teges albo przebieg OK ale

> auto bardzo coś nie teges

> skoro sprzedają na FV 23% to auto jest z jakiejś firmy a tam raczej rzadko jeżdzą po 20 tkm rocznie

No właśnie jutro będe wiedział jakiej firmy było to autko konkretnie bo podjąde do kolegi do aso. No ale dają gwarancje przebiegu i bezwypadkowości i sam nie wiem co myśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie jutro będe wiedział jakiej firmy było to autko konkretnie bo podjąde do kolegi do aso.

> No ale dają gwarancje przebiegu i bezwypadkowości i sam nie wiem co myśleć

gwarancja przeiegu i bezwypadkowośc ? hehe.gifhehe.gifhehe.gif

a jak sie mylą to co i mzrobisz? biglaugh.gif 6 lat po sądach będziesz sie ciągał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gwarancja przeiegu i bezwypadkowośc ?

> a jak sie mylą to co i mzrobisz? 6 lat po sądach będziesz sie ciągał ?

no właśnie wiem że gdzieś jest haczyk. Z drugiej strony na klubie focusa i mondeo pieją z zachwytu ludzie nad nimi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> yto jedź tam z kimś z klubu skody

Słuchaj komis ma ogólnie kilka ciekawych aut. Jest octavia dwa golfy i cała trójka mi pasuje. Tylko przebiegi małe jak na tą cenę i ciekaw jestem skąd taka różnica. Nie powiem auto jest idealne, u nas na wiosce jest jeszcze lepsza ale ktoś zapłącił za czujniki parkowania, alusy a auto bez klimy i jutro jadę obczaić czy pomyłka w pisaniu czy jakiś baran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie wiem że gdzieś jest haczyk. Z drugiej strony na klubie focusa i mondeo pieją z zachwytu

> ludzie nad nimi

pozycz od kogoś miernik grubosci lakieru , wstepnie sobie pomierz, pozniej do lakiernika zeby popatrzył czy malowana

sprawdz szyby, historię wypadkowosci - jak w leasingu to musi miec AC przez okres leasingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby co skocze do aso w wawie nie problem, tylko pytam czy ktoś coś widzi. Dbane nie było pewnie

> bardzo bo zmieniali szybko sprzęgło

Mamy kilka takich pojazdów w fabryce.

Każdy ma ponad 300 000 bo w robocie lata po trasach.

DKZ nie ruszane, wnętrze pojazdu IMO oki.

Przebieg auta firmowego mnie rozczulił grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

> http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

> Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

> Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry

> itp niezależnie od wszystkiego.

> Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

jak ona jest bezwypadkowa to dlaczego napis octavia na tylnej klapie jest z prawej strony a nie z lewej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby co skocze do aso w wawie nie problem, tylko pytam czy ktoś coś widzi. Dbane nie było pewnie

> bardzo bo zmieniali szybko sprzęgło

Skoro z góry zakładasz, że auto nie było dbane a na pewno nie bylo to po co Ci taki samochod? Zrobisz 10, 20 no może 50 tys i wtedy dopiero wyjdzie, zmienianie oleju co 30 tys, katowania na zimno itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Skoro z góry zakładasz, że auto nie było dbane a na pewno nie bylo to po co Ci taki samochod?

> Zrobisz 10, 20 no może 50 tys i wtedy dopiero wyjdzie, zmienianie oleju co 30 tys, katowania

> na zimno itp.

Auto potrzebuje do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

> http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

> Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

> Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry

> itp niezależnie od wszystkiego.

> Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

SPRZĘGŁO I KOŁO DWUMASOWE 78600km??

Coś to nie pasuje , chyba że na każdy przegląd przyjezdzali ze skorygowanym przebiegiem o 50 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wersja Mint - czyli bida + klimatyzacja.

> Mam taką w pracy - kratka z tyłu jest z blachą - nie złożysz tylnej kanapy.

> Sprawdź czy zarejestrowane na 4 czy 5 osób.

Kolego demontaż samemu, papiery 60 złotych, przegląd 186 złotych plus kilkadziesiąt za niepamiętam co i już mam osobówke. Od razu to zrobię jakby co.

W środe ojca toyotę przerabiałem i wyszło 300 złotych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. Jest takie autko:

> http://allegro.pl/octavia-kombi-1-9tdi-105km-salon-pl-1wl-fv23-i4345035960.html

> Wyposażenie mi pasuje, przebieg realny. NA wszystko są faktury.

> Do zrobienia jest normalny serwis plus klocki plus profilaktycznie rozrząd, nabicie klimy filtry

> itp niezależnie od wszystkiego.

> Widzicie coś nie tak?? Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

jeżeli przebieg jest realny to kupuj, dla przykładu auto młodsze i przebieg prawie 500 tys. http://aukcje.efl.pl/SzczegolyAukcji.aspx?id=64773

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz z ciekawosci kod silnika, bo po 2008 albo 2009 roku byly problemy z silnikami 1.9 TDI 105KM, chyba BXE czy jakos tak. Zacieraly sie panewki na wale korbowym, kolega ma taka na warsztacie, to juz ktorys przypadek. Wal stoi na amen, nie da sie go obrocic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli przebieg jest realny to kupuj, dla przykładu auto młodsze i przebieg prawie 500 tys.

> http://aukcje.efl.pl/SzczegolyAukcji.aspx?id=64773

Wierzysz? To wychodzi ponad 800km dziennie licząc niedzielę i święta. A gdzie wymiana oleju, serwis, itd. ? Imo jakis błąd w ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wierzysz? To wychodzi ponad 800km dziennie licząc niedzielę i święta. A gdzie wymiana oleju,

> serwis, itd. ? Imo jakis błąd w ocenie.

i jaki to problem? w KGHM jest octavia ktora wozi zalogi pociagow na zmiany. Auto podobno praktycznie nie stoi, tylko kierowcy sie wymieniaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i jaki to problem? w KGHM jest octavia ktora wozi zalogi pociagow na zmiany. Auto podobno

> praktycznie nie stoi

juz nie pierwszy raz czytam o tym aucie, wszyscy o nim wiedzą, ale nikt nie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeżeli przebieg jest realny to kupuj, dla przykładu auto młodsze i przebieg prawie 500 tys.

> http://aukcje.efl.pl/SzczegolyAukcji.aspx?id=64773

Już wiem że jest jakiś wał z wyrazem bezwypadkowy. Przydał się kolega w asom ale więcej po weekendzie się dowiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawdz z ciekawosci kod silnika, bo po 2008 albo 2009 roku byly problemy z silnikami 1.9 TDI

> 105KM, chyba BXE czy jakos tak. Zacieraly sie panewki na wale korbowym, kolega ma taka na

> warsztacie, to juz ktorys przypadek. Wal stoi na amen, nie da sie go obrocic.

Niby nie to oznaczenie po vinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega pracuje w dużej, mega dużej instytucji finansowej (aby zaniżyć w pierwszej 10 banków) i robi przebiegi dzienne rzędu 800-1000 km dziennie bo paliwo jest tańsze niż pobyt w hotelu + delegacja z "żarciem" i co 3 lata wymieniają flotę. Zgadnij ile ma na budziku przy oddaniu do leasingu grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolega pracuje w dużej, mega dużej instytucji finansowej (aby zaniżyć w pierwszej 10 banków) i robi

> przebiegi dzienne rzędu 800-1000 km dziennie bo paliwo jest tańsze niż pobyt w hotelu +

> delegacja z "żarciem" i co 3 lata wymieniają flotę. Zgadnij ile ma na budziku przy oddaniu do

> leasingu

800-1000km w PL? Hmm, jak nie autostradami to nie ma bata, ściemniasz.

Jak autostradami i nie ściemniasz to Kolega cyborg. Dzień w dzień walić 1kkm i jeszcze coś tam popracować biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwagier pracuje w dużej firmie z branży recyklingu. Jest ich tam kilku którzy jeżdżą Skodami w leasingu i jeżdżą na tyle mało że zamawiają auta z silnikami benzynowymi. Rocznie te auta robią 20-30kkm bo są to 1-2 wyjazdy tygodniowo i to jeszcze w swoim regionie a nie latają na drugi koniec kraju. Tak więc wszystko zależy od firmy.

Ja kiedyś leasingowanym autem (diesel) w rok zrobiłem tylko 15-16kkm od nowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A to ta mega duża firma nie ma nikogo na miejscu?

Kuzyn pracuje w podobnym banku w top 5 banków.. Codziennie wyjeżdza z gdańska - wio do wawki - spotkanie i wio do gdańska. Czasem jeszcze wizyta w poznaniu. Został mu rok roboty i zmienia bo ma dosyć ale miesięczna pensja ma dużo zer. A w wawie nie mieszka bo o 14ej jest zwykle w domu i odpoczywa po prostu zmienił godziny życia codziennego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regner ma dobrą opinie, na którą kilka lat pracują.

Kupuję auta z tych aukcji co oni, widzę więc że nie oszukują na przebiegu.

Ta octavia musi być sprzedawana po kosztach zakupu lub nawet niżej. Na aukcji normalna cena za 2010r z takim przebiegiem, nawet biedę, to 28netto.

Auto pewnie miało kilka elementów lakierowanych, najpewniej kosmetyka lub kolizja. W leasingu, z którego jest ta skoda grubszych napraw się nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie taką zagwostke mam. (...) Szukam też opini o tym komisie i kurcze sporo pozytywów..

Widziałem inne auto od nich, jest ok.

Czasami mają auta z bussineslease`u albo LeasePlan`u. Tam jest zasada, że auta po większych szkodach są sprzedawane na innych aukcjach (albo inaczej opisane) niż auta po uszkodzeniach "eksploatacyjnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.