Skocz do zawartości

wyzsze 4x4 z automatem nowe


ppmarian

Rekomendowane odpowiedzi

> do 80kPLN

> koniecznie 4x4, wyzszy przeswit niz pospolity kompakt, automat, klimatyzacja

> silnik bez naznaczenia

> SUBARU XV1.6 CVT

> SUZUKI JIMNY 1.3 4AT

> SUZUKI SX4 niestety juz nie produkuja z AT

ale mozesz jeszcze kupic

link

> co sie jeszcze lapie?

85 juke

link

jakieś koranda ale to szkoda kasy

generalnie z takimi wymaganiami za tą kasę nie poszalejesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale mozesz jeszcze kupic

> link

> 85 juke

> link

> jakieś koranda ale to szkoda kasy

> generalnie z takimi wymaganiami za tą kasę nie poszalejesz

zapomnialem dodac to ma byc nowe auto z salonu zadne otomoto, czy brokery nie wchodza w gre

ten samochod bedzie ostatnim dla nowego wlsciciela dlatego odbior ma byc "z kwiatami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dostałeś konkretny przykład i jeszcze jojczysz

> A co takiej skodzie brakuje?

> Xenony, navi, skóra? To nie za 80.tys

nic nie brakuje, ale takie przyklady tylko utrudniaja wybor kandydatow

jakie wiec rabaty mam zalozyc u innych producentow zeby sie zlapac w zalozeniach?

P.S. do lutego nikt na to auto nie bedzie czekac, bo moze nie doczekac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakie wiec rabaty mam zalozyc u innych producentow zeby sie zlapac w zalozeniach?

Nie mam bladego, znam od wczoraj temat z Yeti to podałem.

> P.S. do lutego nikt na to auto nie bedzie czekac, bo moze nie doczekac....

A taki klimat oslabiony.gif

XV jako jedynego subaru bym się wystrzegał.

Mój dentysta kupił taki wynalazek i dwa razy laweta sciagała go do serwisu.

Oprócz tego plastik - fantastik i grzechotka na drodze no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a chce wszystko w fure utopić?

> Nie lepiej jeszcze świata pozwiedzać?...

zdrowie nie pozwala musi byc raz dziennie w szpitalu i wlasnie dojady tam maja byc w milej "atmosferze" nowego auta

potem to auto trafi do jego wnuka, ale to juz bez znaczenia dla mnie

a 4x4 bo cale zycie o tym marzyl, automat bo ma dysfunkcie lewej nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdrowie nie pozwala musi byc raz dziennie w szpitalu i wlasnie dojady tam maja byc w milej

> "atmosferze" nowego auta

To ja bym kupił s-klase używaną zlosnik.gif

> potem to auto trafi do jego wnuka, ale to juz bez znaczenia dla mnie

To niech wnuk wybiera co mu pasuje

> a 4x4 bo cale zycie o tym marzyl, automat bo ma dysfunkcie lewej nogi

Do tego szpitala jeździ przez pola i lasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja bym kupił s-klase używaną

Niegłupie. Nie musi się martwić o trwałość.

> To niech wnuk wybiera co mu pasuje

Jasne, i będzie jeździł stuningowaną hondą CRX pierwszej generacji. hehe.gif

> Do tego szpitala jeździ przez pola i lasy?

Zima idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niegłupie. Nie musi się martwić o trwałość.

tylko mało wygodne wsiadanie/wysiadanie bo jednak nisko

> Jasne, i będzie jeździł stuningowaną hondą CRX pierwszej generacji.

sądzę, że można dać zakres i jakoś pogadać co mu się bardziej podoba. Tak czy inaczej spadek w postaci auta za 80k to już wystarczająco żeby nie marudzić

> Zima idzie.

no i? przy dojazdach po drogach utwardzonych starszej osobie to niczego nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niegłupie. Nie musi się martwić o trwałość.

rozumiem, ze ta osoba jest na wylocie ksiadz.gif, wiec nie bardzo rozumiem, po co pcha sie w nowy...bez polotu niewiem.gif

> Jasne, i będzie jeździł stuningowaną hondą CRX pierwszej generacji.

za 80 tys? icon_eek.gif

> Zima idzie.

to mam tez kupic 4x4? niewiem.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> do 80kPLN

> koniecznie 4x4, wyzszy przeswit niz pospolity kompakt, automat, klimatyzacja

> silnik bez naznaczenia

> SUBARU XV1.6 CVT

> SUZUKI JIMNY 1.3 4AT

> SUZUKI SX4 niestety juz nie produkuja z AT

> co sie jeszcze lapie?

Nowe jest passe gay.gif

grinser006.gif

Yeti, XV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdrowie nie pozwala musi byc raz dziennie w szpitalu i wlasnie dojady tam maja byc w milej

> "atmosferze" nowego auta

> potem to auto trafi do jego wnuka, ale to juz bez znaczenia dla mnie

> a 4x4 bo cale zycie o tym marzyl, automat bo ma dysfunkcie lewej nogi

powinien pójść we wranglera używkę, ale jak nowy to niech bierze jimnego, wjedzie sobie w teren i poszaleje trochę a i młody potem będzie miał ciekawe auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> marak bez znaczenia, ma byc nowy. skoda nie lapie sie w budzecie

Jak Skoda którą można kupić za 80 nie mieści się w budżecie który jest 80, to znaczy że szukasz auta za 70.

Zmień parametry w głównym wątku. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> myslalem o jimny ale boje sie o jego kregoslop...

Jeśli nie jest to bardzo wysoka albo bardzo otyła osoba to powinno być w sumie OK - z tym, że starsza osoba może wbrew pozorom mieć trudności ze wsiadaniem, więc w razie wyboru tego wariantu warto zamówić razem z autem dedykowane stopnie boczne. Piękne nie są, ale na prawdę ułatwiają wsiadanie:

99000_990YB_784__90070.1408461537.1280.1280.jpg

i montaż jest bezinwazyjny (więc gdy przestaną być potrzebne to można je usunąć).

Tylko pytanie, czy Jimny na prawdę będzie tej osobie pasował - warto to najpierw sprawdzić na jakiejś dłuższej jeździe próbnej bo to mimo wszystko pojazd dosyć specyficzny i nie każdemu podchodzi - i pomijam tu tak oczywiste ograniczenia jak ilość miejsca w środku.

Automat w wersji Elegance działa przyzwoicie w zestawieniu z tym silnikiem - tzn. osiągi nie odbiegają bardzo od wersji z manualem. Komfort w porównaniu z typowym popularnym autem segmentu B jest gorszy, ale głównie w sferze akustycznej - samochód jest słabo wyciszony. Zakres regulacji foteli jest dość ograniczony, więc trzeba się przymierzyć - może się okazać, że nie pasuje i już. Słabą stroną jest zabezpieczenie antykorozyjne - ale w opisywanym przypadku chyba nie ma to znaczenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zadne otomoto, czy brokery nie wchodza w gre

ja właśnie odbieram auto z salonu, a cenę dał lepszą niż najtańszy broker (wysłałem mailem ofertę brokera i dealer opuścił 17% ceny z dotychczasowych uzgodnień)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja właśnie odbieram auto z salonu, a cenę dał lepszą niż najtańszy broker (wysłałem mailem ofertę

> brokera i dealer opuścił 17% ceny z dotychczasowych uzgodnień)

Jaka marka?

Czy to nie jest jawne robienie sobie wala z klienta z tymi zniżkami? To się nie wykloci ten frajer...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie jest to bardzo wysoka albo bardzo otyła osoba to powinno być w sumie OK - z tym, że

> starsza osoba może wbrew pozorom mieć trudności ze wsiadaniem, więc w razie wyboru tego

> wariantu warto zamówić razem z autem dedykowane stopnie boczne. Piękne nie są, ale na prawdę

> ułatwiają wsiadanie:

> i montaż jest bezinwazyjny (więc gdy przestaną być potrzebne to można je usunąć).

> Tylko pytanie, czy Jimny na prawdę będzie tej osobie pasował - warto to najpierw sprawdzić na

> jakiejś dłuższej jeździe próbnej bo to mimo wszystko pojazd dosyć specyficzny i nie każdemu

> podchodzi - i pomijam tu tak oczywiste ograniczenia jak ilość miejsca w środku.

> Automat w wersji Elegance działa przyzwoicie w zestawieniu z tym silnikiem - tzn. osiągi nie

> odbiegają bardzo od wersji z manualem. Komfort w porównaniu z typowym popularnym autem

> segmentu B jest gorszy, ale głównie w sferze akustycznej - samochód jest słabo wyciszony.

> Zakres regulacji foteli jest dość ograniczony, więc trzeba się przymierzyć - może się okazać,

> że nie pasuje i już. Słabą stroną jest zabezpieczenie antykorozyjne - ale w opisywanym

> przypadku chyba nie ma to znaczenia...

Bardziej obawiam się zawieszenia

Dziś jedziemy na wycieczkę po salonach. Na pierwszy ogien suzuki potem Subaru Skoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardziej obawiam się zawieszenia

> Dziś jedziemy na wycieczkę po salonach. Na pierwszy ogien suzuki potem Subaru Skoda

zamowiony yay.gif Jimny wersja black - 68kPLN z pakietem gwarancji i pierdolami (dywanik, nakladki, prog, itp) odbior 20.11 claps.gif

subaru w budzecie - obiór polowa grudnia no.gif

skoda powyzej budzetu - po uspustach 6%, pierwszy mozliwy odbiu nowy luty/marzec pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamowiony Jimny wersja black - 68kPLN z pakietem gwarancji i pierdolami (dywanik, nakladki, prog,

> itp) odbior 20.11

Czy jesteś świadomy tego, że w Jimny nie ma centralnego mechanizmu różnicowego, więc przedni napęd można dołączyć tylko na drogach nieutwardzonych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zamowiony Jimny wersja black - 68kPLN z pakietem gwarancji i pierdolami (dywanik, nakladki, prog,

> itp) odbior 20.11

Daj znać czy po roku użytkowania zainteresowany będzie zadowolony.

Jimny to niewygodne pudło ogólnie jest, krótkie, podskakujące itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj znać czy po roku użytkowania zainteresowany będzie zadowolony.

> Jimny to niewygodne pudło ogólnie jest, krótkie, podskakujące itd.

Pierwszy raz w życiu jechałem jimny i bylem przygotowany na dużo mniejszy komfort. Rozczarowaniem się pozytywnie. Nie jest to oczywiście współczesna klasa b cxy c ale tragedii nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy raz w życiu jechałem jimny i bylem przygotowany na dużo mniejszy komfort.

Największy problem z Jimnym jest IMO wtedy, gdy do konkretnej osoby nie pasuje ustawienie foteli/kierownicy - kierownica nie jest regulowana w żaden sposób, a fotele mają bardzo mały zakres regulacji przód-tył, więc całość nie sprawia problemów ergonomicznych tylko przy pewnych określonych proporcjach budowy ciała. grinser006.gif

Co do samego zawieszenia to największym problemem jest mała długość auta i jak na tę wielkość samochodu potężna masa nieresorowana - ale przy względnie statecznym przemieszczaniu się da się z tym jakoś żyć - zdarzało mi się robić Jimnym i po kilkaset kilometrów dziennie i nie było tak źle, jak mogłoby się z pozoru wydawać, chociaż dłuższe trasy to nie jest oczywiście żywioł tego wehikułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na dzien dzisiejszy Jeep Renegade, ale w tej cenie nie bedzie z automatem i napedem 4x4

We Wrocławiu i okolicach Jeep to jest średni pomysł zlosnik.gif - albo trzeba jeździć do serwisu do Legnicy, albo liczyć się z ogromnymi problemami przy korzystaniu z wrocławskiego. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> We Wrocławiu i okolicach Jeep to jest średni pomysł - albo trzeba jeździć do serwisu do Legnicy,

> albo liczyć się z ogromnymi problemami przy korzystaniu z wrocławskiego.

Można z tym do Fiata jeździć. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.