Skocz do zawartości

Za ile sprzedać Octavię


brydzia123321

Rekomendowane odpowiedzi

> Dokładnie ta dzisiaj już sprzedana za 28 tys.można zamykać wątek-Dziękuję wszystkim

:-O

w życiu bym nie uwierzyła w taki opis

jeżdżone tylko w trasy (80KM?!), myte po każdej itd itp...

po tak fantazyjnym opisie pewnie dalej juz bym sobie tym autem głowy nie zawracał...

z ciekawości ile z tego jest prawdą... (procentowo)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Są jeszcze ludzie, którzy ponad osiągi i związane z tym problemy (łańcuchy, turba, dwumasy)

> stawiają na ekonomię. I taka osoba zapewne kupiła od kolegi tą skodę z silnikiem od motopompy.

nie widze w tym ekonomii bo maly silnik w duzym samochodzie trzeba krecic zeby jechac to raz a dwa, ze ja jednak nad ekonomie stwiam bezpieczenstwo, wole miec 100 kucy za duzo i nigdy ich nie wykorzystac niz miec jednego za malo, ktorego zabraknie akurat w krytycznej sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fenomen skody

> za 5letniego c-max'a płaciłem podobne pieniądze

> (auto od pierwszego właściciel z 70kkm na liczniku)

Pytanie za ile go teraz sprzedasz zlosnik.gif

Co do OCT 2 fajne autko znajomy kupił na taxi w wyprzedaży rocznika(2-3 lata temu?) za 40 parę tysięcy nówkę z 1,6 102km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie widze w tym ekonomii bo maly silnik w duzym samochodzie trzeba krecic zeby jechac to raz a dwa,

> ze ja jednak nad ekonomie stwiam bezpieczenstwo, wole miec 100 kucy za duzo i nigdy ich nie

> wykorzystac niz miec jednego za malo, ktorego zabraknie akurat w krytycznej sytuacji

ta Octavia ma moment 130Nm ale przy 5tys.Tak realnie po mieście ,niech autor wątku się wypowie udało CI się zejść poniżej 10l?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie za ile go teraz sprzedasz

a tą rdzą ... jak napisałem że za 8kzł to miałem zapchaną skrzynkę z PW hehe.gifwink.gif

ja nie muszę sprzedawać, mam jeszcze spory zapas hemerajtu grinser006.gif

> Co do OCT 2 fajne autko znajomy kupił na taxi w wyprzedaży rocznika(2-3 lata temu?) za 40 parę

> tysięcy nówkę z 1,6 102km.

miałem kupować nową octe tour czy jak się tam zwała (Igen)

za 50-55kzł były wersje kombi z LPG lub TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 110 Nm przy 3750 to ja mam w motocyklu

Nie wiem ja dzieciaki wożę i spod świateł nie startuje.Uważam ,że około 100 KM i moment w granicach 170 Nm pozwala spokojnie pojeździć po mieście.A masa Octavi to tak jak pamiętam w okolicach 1300kg.Więc pomysł z tym silnikiem uważam ,za słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem takimi dwoma (w czasie kiedy przez dwa miesiące ASO próbowało mi pomalować drzwizlosnik.gif).

Zgadzam się co do silnika - głośny i bardzo słaby.

Natomiast z nawiązką rekompensuje to cała reszta. Moim zdaniem OII przed liftem była również ładniejsza od poliftowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena jak za 7 letnie auto ja bym nie kupił tego, a ile za nią dałeś w salonie 7 lat temu, z tego co pamiętam na forum octavii takie można było kupić za niewiele ponad 40 tys, masakra znalazłem cennik takiej octavii z cennika:

CENNIK OCTAVII TOUR

Po rabacie pewnie za 40-43 tys góra. Ktoś zrobił interes życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajna cena jak za 7 letnie auto ja bym nie kupił tego, a ile za nią dałeś w salonie 7 lat temu, z

> tego co pamiętam na forum octavii takie można było kupić za niewiele ponad 40 tys, masakra

> znalazłem cennik takiej octavii z cennika:

> CENNIK OCTAVII TOUR

> Po rabacie pewnie za 40-43 tys góra. Ktoś zrobił interes życia.

One wtedy grubo ponad 60k kosztowaly za bide wersje Mint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> One wtedy grubo ponad 60k kosztowaly za bide wersje Mint.

Ja dwa razy podchodziłem do kupna Octavii ... i za pierwszym razem nie kupiłem ze względu na małą ilość miejscana tynej kanapie, a za drugim ze względu na cenę i lekkie oszustwo z wypasem w wersji Mint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja dwa razy podchodziłem do kupna Octavii ... i za pierwszym razem nie kupiłem ze względu na małą

> ilość miejscana tynej kanapie, a za drugim ze względu na cenę i lekkie oszustwo z wypasem w

> wersji Mint.

Teraz jest podobnie jak chcesz jezdzic dobrze wyposazona wersja nie 1.2T to cena przyprawia o zawrot glowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Teraz jest podobnie jak chcesz jezdzic dobrze wyposazona wersja nie 1.2T to cena przyprawia o

> zawrot glowy

Sensowny kompakt ociera się o 80 kzł. Ciężko zejść bliżej 70kzł.

Niestety no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sensowny kompakt ociera się o 80 kzł. Ciężko zejść bliżej 70kzł.

> Niestety

Pamiętam jak w '99 kupowaliśmy Octavię 1,9 TDI, wersja GLX - bez klimy i szyby na korbkę. Cena w granicach 55 tys PLN. Za wersję SLX, z klimatyzacją manualną i szybami elektrycznymi, alufelgami trzeba było położyć 65 tys.

Patrzę na tegoroczną najtańszą wersję i nie licząc stalówek ma chyba takie samo wyposażenie co wtedy było oferowane w najdroższej SLX, a kosztuje 73 kPLN w cenniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sensowny kompakt ociera się o 80 kzł. Ciężko zejść bliżej 70kzł.

> Niestety

Na szczęście francuzy ratują sytuację - za 60k jest już ładnie wyposażony kompakt (zob. np. c4 po rabatach), więc nie trzeba kupować skody wink.gif

A 70-80k za kompakt to spore przegięcie jakikolwiek znaczek by miał na masce no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupowałem w 2006 r.

> Wtedy Octy II ceniły się w salonach.

> Przyzwoita wersja kosztowała 70 kzł, a promocyjna Mint ponad 60 kzł

> W 2008 to i Lacetti szły za grosze, chyba poniżej 40 kzł

Pamietam, ze Octa 2 FL w lutym 2010 za podstawowa wersje 1,6+LPG+lepsze radio+alarm za 72kzl poszla yikes.gif

Nie pamietam juz roku ale chyba 2009, wyprzedaz 2008 to Lacetti 1,4 z klima szlo wyjsciowo za 34kzl, oddawali za 32. Full wyposazonego diesla sedana chcieli mi opchnac za 41kzl.

Nie wiem jak Octa 2 ale ostatnie egzemplarze 1 z klima opychali za 36kzl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fajna cena jak za 7 letnie auto ja bym nie kupił tego, a ile za nią dałeś w salonie 7 lat temu, z

> tego co pamiętam na forum octavii takie można było kupić za niewiele ponad 40 tys, masakra

> znalazłem cennik takiej octavii z cennika:

> CENNIK OCTAVII TOUR

> Po rabacie pewnie za 40-43 tys góra. Ktoś zrobił interes życia.

Znajdz cennik z odpowiednim rocznikiem, a nie wyprzedaz resztek magazynowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pamietam, ze Octa 2 FL w lutym 2010 za podstawowa wersje 1,6+LPG+lepsze radio+alarm za 72kzl poszla

> Nie pamietam juz roku ale chyba 2009, wyprzedaz 2008 to Lacetti 1,4 z klima szlo wyjsciowo za

> 34kzl, oddawali za 32. Full wyposazonego diesla sedana chcieli mi opchnac za 41kzl.

> Nie wiem jak Octa 2 ale ostatnie egzemplarze 1 z klima opychali za 36kzl.

w 2010 była w sprzedaży jeszcze jedynka, jako tour i tak jak pisałem, kosztowało to od 50-55kzł

lacetti był nieco tańszy, ale też pod 50kzł

podobnie kia ok 55-60kzł

fajna była promocja na xsare picsso, za 55kzł

wszystkie w wersji kombi, w std minimum klima i silnik nie z tych najsłabszych

octavia II była wtedy dużo droższa, pewnie pod 70kzł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kiedy był lifting O2? Kupowaliśmy przedlifty w podstawie czyli el. szyby klima i radio golasy pod

> wypożyczalnie. W poniedziałek zerkne w dokumenty to Ci powiem który rok. Ale jedno jest pewne

> auta nie do zabicia

porównujesz zakup flotowy do klienta indywidualnego ?

gdyby się wtedy dało kupić II za 50kzł (z klimą i sensownym silnikiem) to bym taką jeździł dzisiaj wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> porównujesz zakup flotowy do klienta indywidualnego ?

> gdyby się wtedy dało kupić II za 50kzł (z klimą i sensownym silnikiem) to bym taką jeździł dzisiaj

Jaka flota? w jednym salonie kupowaliśmy 2 szt i w drugim 3 to nie flota, to były resztki magazynowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jaka flota? w jednym salonie kupowaliśmy 2 szt i w drugim 3 to nie flota, to były resztki

> magazynowe

No tak, ale przedlifty O2 jako resztki magazynowe to grubo pozniej chyba niz 2007rok?

Tamta byla brana jako normalna oferta a Wy braliscie "poprzedniczke aktualnej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Najtansza wersja wyprzedazowa 1 z klima w 2010 zostala kupiona w rodzinie za 36kzl, wiec daleko do

> 50kzl jeszcze.

kombi ? bo to już +kilka dobrych tysi

z jakim silnikiem ? bo mnie 1.4 nie urządzał

i co ciekawe wtedy TDI było w tej samej cenie co mocniejsza benzyna

takie coś znalazłem, ale czy dotyczy Igen, chyba tak

nowa-skoda-octavia-tour_2010.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znajdz cennik z odpowiednim rocznikiem, a nie wyprzedaz resztek magazynowych.

Sam sobie znajdź mnie to teraz nie interesuje. To nie jest wyprzedaż rocznika zobacz sobie od kiedy cennik, sam miałem kupować takiego toura 1.4 z optimum w 2009 czy 2010 i cena była w okolicy 40-43 tys po rabacie, teraz też bez problemu Octavie 3 1.2tsi idzie kupić za 51-52 tys ciekawe czy po 7 latach ktoś to kupi za 38 tys hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kombi ? bo to już +kilka dobrych tysi

> z jakim silnikiem ? bo mnie 1.4 nie urządzał

> i co ciekawe wtedy TDI było w tej samej cenie co mocniejsza benzyna

> takie coś znalazłem, ale czy dotyczy Igen, chyba tak

O znalazłeś ten cennik to jest dokładnie to nowa octavia tour czyli 2 przed liftem, pamiętam że cennik był gdzieś 42-44 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to może w 2009 szukałem

> skoro to już IIgen

W 2010 to już był chyba tour 2 generacji, ale ceny były podobne do 1.

chyba w 2011 wszedł tour 2 generacji.

To jest odbre 3 letni tour niewiele tańszy od nowego jak był kupowany hehe.gifhehe.gif; tour 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W 2010 to już był chyba tour 2 generacji, ale ceny były podobne do 1.

> chyba w 2011 wszedł tour 2 generacji.

> To jest odbre 3 letni tour niewiele tańszy od nowego jak był kupowany ; tour 2012

Tak, w 2010 byla juz O2 tour, ale 1 tez jeszcze wystepowala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.