Skocz do zawartości

Loeb


maagog

Rekomendowane odpowiedzi

> to co Loeb pokazał na 1OS należą się duże , szkoda tylko Kubicy, oby jutro nie wypadł jak

> najlepiej odrabiając straty

> edit: fajne się ogląda relacje z OS-u na żywo na polsat sport extra

Przy okazji Kubicy, myslal, myslal i wymyslil wlasny team i troche niekonkurencyjny samochod. Szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ciekawie to by mogło być jakby nie było kary u Qbka i nie wydzwonił ....

nie ukrywam że byłem zaskoczony wygraniem przez Qbka 3 odcinków, warto dodać że jedzie jako jedyny z czołówki na oponach pirelli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie ukrywam że byłem zaskoczony wygraniem przez Qbka 3 odcinków, warto dodać że jedzie jako jedyny

> z czołówki na oponach pirelli

Każdy kolejny przejazd to w niektórych partiach syf na jezdni więc czasami ten kto jedzie pierwszy ma dużą przewagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde gdyby nie te 10 minut kary to by walczył o 3 miejsce w generalce

I tak by Kubicy nie pokazali na profilu WRC, w podsumowaniach OS-ów itp. Ciekawa sprawa - 4 wygrane OS-y, 2 drugie miejsca i faceta nie ma w oficjalnym podsumowaniu... Wiadomo, że pieniądze rządzą dużym sportem, ale bez jaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurde gdyby nie te 10 minut kary to by walczył o 3 miejsce w generalce

Nie lubię takiego gdybania. Każdy ma powiedzmy równe szanse. Kubica pokazał zwłaszcza na tym 50km oesie zabójcze tempo, ale jest tam gdzie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak by Kubicy nie pokazali na profilu WRC, w podsumowaniach OS-ów itp. Ciekawa sprawa - 4 wygrane

> OS-y, 2 drugie miejsca i faceta nie ma w oficjalnym podsumowaniu... Wiadomo, że pieniądze

> rządzą dużym sportem, ale bez jaj...

Na fejsie polscy kibice zbombardowali dosłownie posty WRC zalewając je zdjęciem auta Roberta z wielkimi logotypami sponsorów hehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I tak by Kubicy nie pokazali na profilu WRC, w podsumowaniach OS-ów itp. Ciekawa sprawa - 4 wygrane

> OS-y, 2 drugie miejsca i faceta nie ma w oficjalnym podsumowaniu... Wiadomo, że pieniądze

> rządzą dużym sportem, ale bez jaj...

bo im się nie mieści w szablony ta sytuacja i nie wiedzą czy to wypada biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie lubię takiego gdybania. Każdy ma powiedzmy równe szanse. Kubica pokazał zwłaszcza na tym 50km

> oesie zabójcze tempo, ale jest tam gdzie jest.

powiedzmy że zespół fabryczny ma trochę większe szanse niż zespół RK&szwagier Zenek biglaugh.gif (bo tak w porównaniu z zespołem fabrycznym wygląda zespół roberta - oczywiście są tam specjaliści co się znają na robocie ale przy fabrycznym to jest to taki garażowy team wink.gif )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiedzmy że zespół fabryczny ma trochę większe szanse niż zespół RK&szwagier Zenek (bo tak w

> porównaniu z zespołem fabrycznym wygląda zespół roberta - oczywiście są tam specjaliści co się

> znają na robocie ale przy fabrycznym to jest to taki garażowy team )

Chodziło mi bardziej o regulamin który dotyczy wszystkich tak samo, czyli o np. kary. Każdego może to spotkać, tak jak wypadnięcie z trasy. Dlatego gdybanie nic nie wnosi i tego nie lubię grinser006.gif

Pocisnął wczoraj świetnie i tego się trzeba trzymać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwszy lepszy

> jakiś tekst

Dobra akcja ok.gif

Wiadomo, że kary są równe dla wszystkich - ale weź pod uwagę, że głupia awaria (nikt z czołówki niczego takiego nie zaliczył) spowodowała stratę 10 minut. Bez tej kary Kubek byłby tuż za podium i byłby w stanie walczyć o nie. Gdybanie gdybaniem, ale to, że jedzie tak szybko, w tak trudnych warunkach i dosłownie leje mistrzów - jadących znacznie lepiej wspieranymi technicznie autami i teoretycznie o wiele bardziej doświadczonych coś mimo wszystko podpowiada.

Z mojej perspektywy dobra postawa Kubicy (wiadomo jak się taka jazda flat out kończyła w zeszłym sezonie) jest też spowodowana ogólnym doświadczeniem za kierownicą - w tym oczywiście prędkościami, do których jest on przyzwyczajony. Mało który zawodnik WRC (może żaden poza Kubicą? niewiem.gif) miał możliwość "podróżowania" (w warunkach konkurencji) samochodem z prędkościami rzędu 300 km/h. Dlatego dla Kubicy jazda na limicie o połowę wolniej mimo wszystko nie dodaje pewnego rodzaju "strachu przed prędkością", jaki może pojawiać się u innych zawodników.

Nie jestem fanboyem Kubicy i staram się patrzeć na to obiektywnie - niemniej jednak jest przyjemny widok biało-czerwonej flagi w czołówce i jednak nieco oburza fakt systemowego ignorowania tego faktu przez organizację, która powinna walczyć o fair play w tej dyscyplinie a robi coś wręcz odwrotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robertowi zarzucano to, że jedzie cały czas full atack. Sordo był kiedyś przerażony widząc ślady hamowania po Robercie (że robi to tak późno).

Kimi też był przyzwyczajony do wysokich prędkości. Wypadał jeszcze częściej. Przypadek? grinser006.gif

No i na dzisiaj ma koniec jazdy. Awaria hamulców na lotnym finiszu! Urwane oba przednie koła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Robertowi zarzucano to, że jedzie cały czas full atack. Sordo był kiedyś przerażony widząc ślady

> hamowania po Robercie (że robi to tak późno).

> Kimi też był przyzwyczajony do wysokich prędkości. Wypadał jeszcze częściej. Przypadek?

> No i na dzisiaj ma koniec jazdy. Awaria hamulców na lotnym finiszu! Urwane oba przednie koła...

Na ktorym SS? SS14 niezle miejsce 6, wiec chyba bez awarii. A na 15 PS juz nie startuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pech... tuż za metą

Szkoda tym bardziej, że auto nawaliło, a nie Kubica. Przez moment zaglądnąłem na wp, tuż po info o wypadku. 100% hejtów w komentarzach, wszyscy "wiedzieli, że to się tak skończy". no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wypadku. 100% hejtów w komentarzach, wszyscy "wiedzieli, że to się tak skończy".

Tak myślałem no.gif w necie to łatwo hejtować old.gif

A mało kto śledzi losy rajdu, cały odcinek zjeżdżali w dół... hamulce się pewnie zagotowały. Szkoda, dla mnie i tak Robert klasę pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 100% hejtów w komentarzach, wszyscy "wiedzieli, że to się tak skończy".

Niestety tak wyglądają polskie portale. W artykułach o RK na portalach zawsze sa dwa elementy: 1. sensacyjny tytuł 2. dużo hejtów. Ja już nawet nie otwieram artykułów o RK tam. Jak ktoś się nie chce stresować, to polecam robertkubica-klubkibicow.pl i wrc.com.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Niestety tak wyglądają polskie portale. W artykułach o RK na portalach zawsze sa dwa elementy: 1.

> sensacyjny tytuł 2. dużo hejtów. Ja już nawet nie otwieram artykułów o RK tam. Jak ktoś się

> nie chce stresować, to polecam robertkubica-klubkibicow.pl i wrc.com.

Dokładnie ok.gif Ja w ten weekend na bieżąco śledziłem http://powrotroberta.blogspot.com Poprzedni sezon śledziłem zdawkowo, zresztą przekaz w mediach był dość skromny. W tym postanowiłem uważniej przyglądać się wynikom Roberta. Zaglądnę też na te, które Ty polecasz. waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.