Skocz do zawartości

Nietypowe auto do 15kzł


swienty

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy do wydania 15kzł i szukamy auta które nie jest zbyt popularne na drogach.

Wybrałem:

1. Lexus IS200 - aktualnie faworyt - chętnie IS300 ale braknie funduszy

2. Volvo C70

2. Saab 9-3 cabrio

3. Saab 9-5

4. Honda Legend - ale chyba odpada, duży silnik, mało mocy i automat sick.gif

Typ nadwozia w zasadzie bez różnicy, byle przewiozło 4/5 osób, z tyłu rzadko kogoś wożę więc ilość miejsca nie ma znaczenia.

Mile widziane 0-100 poniżej 8s. Oczywiście można zrobić wyjątek jeśli auto się spodoba, ale lepiej nie. zlosnik.gif

Po głowie chodzi jeszcze ST220, E39 530i/535i/540i ale to już nie są rzadko spotykane auta więc na razie odpadają.

Miał ktoś do czynienia z w/w samochodami? O IS200 wyczytałem że dużo pali i ma drogie części zawieszenia. O reszcie nie wiem nic. niewiem.gif

Jakieś inne propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 15kpln to tylko te dwa Saaby a i tak będą to pierwsze generacje. Do sprawdzenia odmy i panewki grinser006.gif

IS200 sam przeglądałem dla siebie ale jednak będzie to kosztowna sprawa raczej i budżet wg mnie za mały żeby trafić w niezłym stanie i niepognitego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Za 15kpln szukaj saabow beda w dobrym stanie bez rdzy i z fajnymi osiagami tylko nie patrz na

> ogloszenia ponizej 10kpln bo auta beda zajechane

Popieram ok.gif

Saaby nawet z 2004 roku chodzą po allegro nawet mniej niż 10 tys. Sugeruje nie patrzeć na rocznik tylko szukać auta od klubowicza np.

Zapraszam na forum saaba i kacik przed zakupem. Poczytasz trochę i zaczniesz inaczej patrzeć na te okazję ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mamy do wydania 15kzł i szukamy auta które nie jest zbyt popularne na drogach.

> Wybrałem:

> 1. Lexus IS200 - aktualnie faworyt - chętnie IS300 ale braknie funduszy

> 2. Volvo C70

> 2. Saab 9-3 cabrio

> 3. Saab 9-5

> 4. Honda Legend - ale chyba odpada, duży silnik, mało mocy i automat

> Typ nadwozia w zasadzie bez różnicy, byle przewiozło 4/5 osób, z tyłu rzadko kogoś wożę więc ilość

> miejsca nie ma znaczenia.

> Mile widziane 0-100 poniżej 8s. Oczywiście można zrobić wyjątek jeśli auto się spodoba, ale lepiej

> nie.

> Po głowie chodzi jeszcze ST220, E39 530i/535i/540i ale to już nie są rzadko spotykane auta więc na

> razie odpadają.

> Miał ktoś do czynienia z w/w samochodami? O IS200 wyczytałem że dużo pali i ma drogie części

> zawieszenia. O reszcie nie wiem nic.

> Jakieś inne propozycje?

Jak masz ja.. to

Subaru sxv wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.