Skocz do zawartości

Szukamy następcy Signum


wicia

Rekomendowane odpowiedzi

Rozglądam się za innym autem, chyba obecne mi się znudziło  :bzik:

Ma być obszerne i komfortowe (klasa D) oraz koniecznie bezproblemowy automat.

Nadwozie hatchback lub kombi

Z wyposażenia miło by było, żeby nie było uboższe nić obecnie:

- klima dwustrefowa

- czujniki parkowania przód/tył

- skóra + grzane zydle

- wygodny podłokietnik

- tempomat

- navi

Sinik, może być diesel (jeżeli nie nazbyt kapryśny) nie mniej niż 150KM, ewentualnie benzyna dobrze znosząca LPG.

Nadwozie nie lubiące się z rudą

Rocznik nie straszy niż 2006.

Budżet ~ 25K + pakiet startowy

Na razie w oko wpadła mi Laguna III, co jeszcze w tych wymaganiach ?

Edytowane przez wicia23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna III za 25kzł najśmieszniejsze co dziś czytałem :)

Za ładną z 2008/9r z 2.0T trzeba dać w okolicy 32-36kzł zerknij na mobile.de nie sugeruj się cenami idiełek na allegro, kilka oglądałem między 26-29kzł i naprawdę nie ma z czego wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ciesze się, że poprawiłem Ci humor :D

Nie musi być 2.0T, może być diesel. Rocznik może być 2007.

Pakiet startowy liczyłam na 3K, więc powiedzmy jak to nazywasz za "ładny" egzemplarz (nie koniecznie LIII) jestem skłonny dać 30. 

Coś innego w tych pieniądzach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, ciesze się, że poprawiłem Ci humor :D

Nie musi być 2.0T, może być diesel. Rocznik może być 2007.

Pakiet startowy liczyłam na 3K, więc powiedzmy jak to nazywasz za "ładny" egzemplarz (nie koniecznie LIII) jestem skłonny dać 30. 

Coś innego w tych pieniądzach ?

 

Fiat Croma moze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

koniecznie bezproblemowy automat.

 

Po Oplu to chyba wiem, dlaczego to wymaganie jako pierwsze postawiłeś :]

 

Z propozycji to przychodzi mi do głowy wspomniana wcześniej Laguna III.
Do tego Citroen C5, Ford Mondeo (konkretnie taki: http://allegro.pl/ford-mondeo-z-niemiec-2-3benz-160km-ghia-full-i5522798445.html )
Przychodzi mi do głowy jeszcze Honda Accord, ale tutaj cienko za taką kasę.

 

 

Wygląda przyzwoicie ale z tego co się orientuje to siedzi tam automat Aisin AF-40 a one mają słabe opinie.


Słabe to bardzo delikatnie powiedziane ...
Właśnie dlatego mimo, że Croma fajna to z automatem bym jej nie kupił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Oplu to chyba wiem, dlaczego to wymaganie jako pierwsze postawiłeś

 

akurat w oplu wiedziałem że siedzi ten sam AF-40 więc nie brałem automatu :D

 

 

 

Z propozycji to przychodzi mi do głowy wspomniana wcześniej Laguna III.

Do tego Citroen C5, Ford Mondeo (konkretnie taki: http://allegro.pl/fo...5522798445.html )

Przychodzi mi do głowy jeszcze Honda Accord, ale tutaj cienko za taką kasę.

 

Na C5 MK3 by pasował  :jem: ale chyba trzeba trochę dołożyć. Accord kombi nie podoba się.

Ford - jak z diezlami w MK4 ? Mam nieciekawe doświadczenia z dieslami forda (1,8 TDCi Focus oraz 2,0 TDci w Mondku MK3)

Ten 2,3 co podlinkowałeś lubi się z LPG ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się za innym autem, chyba obecne mi się znudziło  :bzik:

Ma być obszerne i komfortowe (klasa D) oraz koniecznie bezproblemowy automat.

Nadwozie hatchback lub kombi

Z wyposażenia miło by było, żeby nie było uboższe nić obecnie:

- klima dwustrefowa

- czujniki parkowania przód/tył

- skóra + grzane zydle

- wygodny podłokietnik

- tempomat

- navi

Sinik, może być diesel (jeżeli nie nazbyt kapryśny) nie mniej niż 150KM, ewentualnie benzyna dobrze znosząca LPG.

Nadwozie nie lubiące się z rudą

Rocznik nie straszy niż 2006.

Budżet ~ 25K + pakiet startowy

Na razie w oko wpadła mi Laguna III, co jeszcze w tych wymaganiach ?

 

Citroen C5 / C6, Mondeo?  :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A jakby w bawarkę wejść, E91
http://otomoto.pl/of...j-ID6y7iMF.html
aukcja przykładowa - za 30 nie będzie ulep ?

 

Przeciez napisane "Super Stan 100% BEZWYPADEK Oryginalny Przebieg Navi Prof Panorma Okazj". Wiec nie moze byc ulep ;)

 


obszerne

 

Jezeli chodzi o BMW to raczej zly adres. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam opisów ale musi sprzedawca uczciwy :D

Ale, żeby nie było SIGNUM kupiłem od handlarza. Nie oszukał mnie a auto nie jest ulepem - przypadek ?

 

Zły bo? Za mały budżet ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Do tego Citroen C5, Ford Mondeo (konkretnie taki: http://allegro.pl/fo...5522798445.html )

 

Chyba się mocno rozpędziłeś z modelami, chyba że cytryna to polift a nie nowy model, a mondek jakiś +400 tys. Takie mondki nawet na aukcjach poleasingów kosztują ponad 30 tys, więc nie ryzykowałbym wycieczek na doszukiwanie się gdzie zostało zaoszczędzone, czy na przebiegu, czy na wypadku czy na papierach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na C5 MK3 by pasował   ale chyba trzeba trochę dołożyć.

 

Nawet trochę więcej ;)

 


Ford - jak z diezlami w MK4 ? Mam nieciekawe doświadczenia z dieslami forda (1,8 TDCi Focus oraz 2,0 TDci w Mondku MK3)

 

Miałeś typowe fordowskie silniki, w MK IV siedzą diesle HDI, 2.0 ma niezłą opinię, natomiast ma wady jak każdy diesel w stylu dwumasa, wtryski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda przyzwoicie ale z tego co się orientuje to siedzi tam automat Aisin AF-40 a one mają słabe opinie.

 

a co ci po opiniach skoro jeżdzą bez problemów  :hehe: , mam wśród znajomych dwa ople, trzy fiaty, alfę i dwa volva - wszystkie śmigają z przebiegami powyżej 300-400 kkm 

i jeszcze moje własne z 240 kkm,  :old:

 

jedynie volvo xc90 sie posypało bo miało wirusa w silniku i wyszło, że za mocny był do tej skrzyni  :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nawet trochę więcej

 

Czyli odpada.

 


Miałeś typowe fordowskie silniki, w MK IV siedzą diesle HDI, 2.0 ma niezłą opinię, natomiast ma wady jak każdy diesel w stylu dwumasa, wtryski. 

 

Na to jestem przygotowany i liczę się z tym, że może wyskoczyć taka naprawa :ok:

 


a co ci po opiniach skoro jeżdzą bez problemów  , mam wśród znajomych dwa ople, trzy fiaty, alfę i dwa volva - wszystkie śmigają z przebiegami powyżej 300-400 kkm 
i jeszcze moje własne z 240 kkm, 
 
jedynie volvo xc90 sie posypało bo miało wirusa w silniku i wyszło, że za mocny był do tej skrzyni 

 

Jedne jeżdżą inne też ale nie tak jak powinny. Znane mi przypadki wtopy były identyko i kończyły się wymianą elektrozaworów i C1.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna III za 25kzł najśmieszniejsze co dziś czytałem :)

Za ładną z 2008/9r z 2.0T trzeba dać w okolicy 32-36kzł zerknij na mobile.de nie sugeruj się cenami idiełek na allegro, kilka oglądałem między 26-29kzł i naprawdę nie ma z czego wybrać

 

Fakt, ręce opadają... kupują ludzie Laguny III poniżej 30kzł i potem płaczą, że Renault to złom, bo się psuje... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ręce opadają... kupują ludzie Laguny III poniżej 30kzł i potem płaczą, że Renault to złom, bo się psuje... :facepalm:

Dokladnie.

Poza tym prosty rachunek.

Auto w DE 30kzl do tego oplaty z 2kzl plus Twoj czas z paliwem 1kzl a ktos sprzedaje na gotowo za 26kzl? To za ile musial kupic no i musi cos jeszcze na tym zarobic wiec wniosek sam sie nasuwa...

Oczywiscie sa ladne auta do kupienia za niskie pieniadze bo ktos potrzebuje pieniedzy na juz ale takie auta jak handlarz zgarnie to trafia do jego rodziny....

Znajomy w pracy ma kolege ktory sprowadza i zamowil auto dla siebie... uwaga czekal 5 miesiecy na auto a niby co wyjazd przywozonych jest 2-5aut! I sprowadzili mu P206 1,4 lekko puknietego przelecial nim w poltora roku 30kkm i nie bylo awarii ale cena byla odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ręce opadają... kupują ludzie Laguny III poniżej 30kzł i potem płaczą, że Renault to złom, bo się psuje... :facepalm:

Dokladnie.

Poza tym prosty rachunek.

Auto w DE 30kzl do tego oplaty z 2kzl plus Twoj czas z paliwem 1kzl a ktos sprzedaje na gotowo za 26kzl? To za ile musial kupic no i musi cos jeszcze na tym zarobic wiec wniosek sam sie nasuwa...

Oczywiscie sa ladne auta do kupienia za niskie pieniadze bo ktos potrzebuje pieniedzy na juz ale takie auta jak handlarz zgarnie to trafia do jego rodziny....

Znajomy w pracy ma kolege ktory sprowadza i zamowil auto dla siebie... uwaga czekal 5 miesiecy na auto a niby co wyjazd przywozonych jest 2-5aut! I sprowadzili mu P206 1,4 lekko puknietego przelecial nim w poltora roku 30kkm i nie bylo awarii ale cena byla odpowiednia.

Fakt, ręce opadają... kupują ludzie Laguny III poniżej 30kzł i potem płaczą, że Renault to złom, bo się psuje... :facepalm:

Dokladnie.

Poza tym prosty rachunek.

Auto w DE 30kzl do tego oplaty z 2kzl plus Twoj czas z paliwem 1kzl a ktos sprzedaje na gotowo za 26kzl? To za ile musial kupic no i musi cos jeszcze na tym zarobic wiec wniosek sam sie nasuwa...

Oczywiscie sa ladne auta do kupienia za niskie pieniadze bo ktos potrzebuje pieniedzy na juz ale takie auta jak handlarz zgarnie to trafia do jego rodziny....

Znajomy w pracy ma kolege ktory sprowadza i zamowil auto dla siebie... uwaga czekal 5 miesiecy na auto a niby co wyjazd przywozonych jest 2-5aut! I sprowadzili mu P206 1,4 lekko puknietego przelecial nim w poltora roku 30kkm i nie bylo awarii ale cena byla odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.