Skocz do zawartości

[KzAK] SUV dla kobiety 150-200 tyś ?


Łukasz___F

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, żony Volvo XC60 wczoraj uległo samozniszczeniu :(  Szkoda całkowita na 100%. Żona cudem uszła z życiem :( .

Teraz na szybko trzeba coś kupić, za jakieś 2 tygodnie jak  :serce:  dojdzie do siebie, będzie potrzebny samochód. Do wydania 150-200 tyś brutto za nowe auto, rozważam też opcje zakupu czegoś używanego w cenie max 80 tyś, ale tylko taki model na którym przy sprzedaży za rok nie stracę dużo kasy. 

Auto, po pierwsze ma być bezpieczne, po drugie ma się kobicie podobać :phi: po trzecie musi być automat i napęd na 4 koła...silnik bez znaczenia. Acha.... i po czwarte, fajnie gdyby to nie było BMW :phi:

Są 3-4 typy, ale na razie nie chciałbym nic sugerować

 

Przy okazji zapytam, jak wygląda likwidacja szkody całkowitej ? Nie miałem nigdy z tym do czynienia.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc :piwko:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z faworytów :ok: chociaż z wyglądu troszkę się nie widzi. :hmm:

Wygląd trochę kiepski, fakt. Jednak jeśli nie Lexus to zostają auta oczywiste: BMW, Audi, Volvo etc.

IMO Lex jest tu najciekawszy. Ewentualnie może RR Evoque?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby Lex był nie wiadomo jak niesamowicie doskonały i wyprzedzające konkurencję o dekady to czymś tak obrzydliwym wstydziłbym się jeździć ...

 

A co do tematu, to co prawda to nie mój pułap cenowy, ale nowe XC90 wygląda imponująco na żywo  :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny jest Mercedes GLC :)

 

Volvo XC90 przekracza zakładaną sumę, ale to najbezpieczniejszy SUV na rynku, więc może warto?

 

Dlaczego BMW odpada?  :hmm:

GLC nasz faworyt nr 1 :)  Nie widziałem na żywo ale na zdjęciach fajnie się prezentuje.

XC90 za drogie i za duże, żona coś wspomina o drugim XC60 ale średnio mi się widzi kupowanie drugi raz takiego samego auta, jak się uprze to nie będzie wyjścia :phi:

BMW już jedno jest w garażu, X4 nie powinienem kupować ;] X3 średnio się podoba, wychodzi nowa X1 i nawet fajnie wygląda ale ..... raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choćby Lex był nie wiadomo jak niesamowicie doskonały i wyprzedzające konkurencję o dekady to czymś tak obrzydliwym wstydziłbym się jeździć ...

 

A co do tematu, to co prawda to nie mój pułap cenowy, ale nowe XC90 wygląda imponująco na żywo  :oki:

W fajnej wersji nie wygląda tak źle, ale fakt jest taki, że to auto z tych, które się podoba albo nie można na niego patrzeć....

XC90? też nie mój pułap cenowy :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLC nasz faworyt nr 1 :)  Nie widziałem na żywo ale na zdjęciach fajnie się prezentuje.

XC90 za drogie i za duże, żona coś wspomina o drugim XC60 ale średnio mi się widzi kupowanie drugi raz takiego samego auta, jak się uprze to nie będzie wyjścia :phi:

BMW już jedno jest w garażu, X4 nie powinienem kupować ;] X3 średnio się podoba, wychodzi nowa X1 i nawet fajnie wygląda ale ..... raczej nie.

 

Jeżdziłem, macałem i bawiłem się GLC oraz GLE Coupe, zwykłe GLE jedynie macałem :)

 

Największe wrażenie jakości zrobił na mnie o dziwo GLC, przyciski, plastiki w srodku naprawdę były dobrze wykonane, a ja na tym punkcie mam hopla, GLE i GLE Coupe mają stary panel kimatyzacji, który potrafi trzeszczeć :(

 

Wracając do GLC, bagażnik duży, z tyłu usiadłem spokojnie i nie miałem problemu z głową (mam 185cm), bardzo podoba mi się nielakierowane matowe drewno od merca, mozna wyczuć fakture słoji :)

 

Silnik 250 4x4 jakimś tam huraganem nie jest, ale też daje radę :)

 

Fajne autko ale jak to u merca, wyjsciowo nie masz nic, a po dodaniu potrzebnych elementów przekraczasz bazowa cenę dwukrotnie  ;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem, macałem i bawiłem się GLC oraz GLE Coupe, zwykłe GLE jedynie macałem :)

 

Największe wrażenie jakości zrobił na mnie o dziwo GLC, przyciski, plastiki w srodku naprawdę były dobrze wykonane, a ja na tym punkcie mam hopla, GLE i GLE Coupe mają stary panel kimatyzacji, który potrafi trzeszczeć :(

 

Wracając do GLC, bagażnik duży, z tyłu usiadłem spokojnie i nie miałem problemu z głową (mam 185cm), bardzo podoba mi się nielakierowane matowe drewno od merca, mozna wyczuć fakture słoji :)

 

Silnik 250 4x4 jakimś tam huraganem nie jest, ale też daje radę :)

 

Fajne autko ale jak to u merca, wyjsciowo nie masz nic, a po dodaniu potrzebnych elementów przekraczasz bazowa cenę dwukrotnie  ;l

Cena wyjściowa 175 tyś z automatem, nie jest źle, cudów żonie nie potrzeba, konfigurowałem na stronie i jakby iść na maksa budżetowo, to wychodzi jakieś 190 tyś,  za 210 już jest jak bardzo dobrze. Pewnie można wyrwać kilka % rabatu. Ciekawy jestem ile? Bo nie kupowałem nigdy mercedesa :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wyjściowa 175 tyś z automatem, nie jest źle, cudów żonie nie potrzeba, konfigurowałem na stronie i jakby iść na maksa budżetowo, to wychodzi jakieś 190 tyś,  za 210 już jest jak bardzo dobrze. Pewnie można wyrwać kilka % rabatu. Ciekawy jestem ile? Bo nie kupowałem nigdy mercedesa :hmm:

 

Niestety z zakupami merca w PL nie mam doswiadczenia, a polski rynek jest dosc specyficzny ;) Natomiast  te 5-7% powinno być do wyrwania bez wiekszego problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śfagier (jeżdżacy od nowości Q7 i zmieniający w najbliższym czasie na kolejna Q7)

żone szukał na zmianę "starego" Legacy czy tam Outbacka (juz nie pamiętam co to było) na jakiegoś crossovera

Oglądali: Mazdę CX/ Q5 / Ravkę/ XC60.... zgadniji co kupiła

.

.

.

.

.

..

.

ix35... Hyundaia...

No chyba, że ma być prestiż to wiadomo... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bez sensu. Zabrac kobite do salonu niech wsiadzie zobaczy czy kolor dobry i kupic. Po co uszczesliwiac na sile. Ja bym ograniczyl do premium Lexus, Infinity, Merc, BMW. Koniec kropka mozna zamknac temat bo polecana tu Kila to sorry ale nie w tym budzecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żony Volvo XC60 wczoraj uległo samozniszczeniu :(

 

Jeździliście autami vw, audi, bmw, volvo, przesiadka na japończyka typu lexus, który jest w zasadzie ravką, cx, forek etc nie ma sensu, bo zobaczycie przepaść jakościową jeśli chodzi o wnętrze- plastiki, skóra etc. Technologiczną nie, ale przesiadka powinna być na coś z porównywalnym wnętrzem i wyciszeniem. Faktycznie te mercedesy nie wyglądają źle. Co do volvo też bym drugi raz nie kupił- dwa razy kupowałem ten sam model (2x golf, 2x A6) i mimo lepszego silnika i wypasu było beznadziejnie nudno i nie odczuwałem zmiany samochodu a pieniedzy ubyło ;) Co do bmw x1 to takie kombi podniesione :/ a x3 trąci myszką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez senso ten samochod jest, strasznie drogi i jakis taki nieciekawy w srodku.

Krawiec

Cena premium a wyglada jak ceed za 60k. TO pewnie wynik cla, podatkow i innych ot to za drogi samochod. Nadal jest tanszy od konkurencji ale ja bym na to worka kasy nie wydal.To tak jak z ceedem GT niby tanszy ale nadal drogi i z problemem z trakcja. Ot lepiej kupic cos lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śfagier (jeżdżacy od nowości Q7 i zmieniający w najbliższym czasie na kolejna Q7)

żone szukał na zmianę "starego" Legacy czy tam Outbacka (juz nie pamiętam co to było) na jakiegoś crossovera

Oglądali: Mazdę CX/ Q5 / Ravkę/ XC60.... zgadniji co kupiła

.

.

.

.

.

..

.

ix35... Hyundaia...

No chyba, że ma być prestiż to wiadomo... :-)

 

Jeśli tal zdecydowal,i to niech się cieszą z ix35, ja bym takiego paszkwila nie kupił ;]  nowy Tucson podoba mi się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździliście autami vw, audi, bmw, volvo, przesiadka na japończyka typu lexus, który jest w zasadzie ravką, cx, forek etc nie ma sensu, bo zobaczycie przepaść jakościową jeśli chodzi o wnętrze- plastiki, skóra etc. Technologiczną nie, ale przesiadka powinna być na coś z porównywalnym wnętrzem i wyciszeniem. Faktycznie te mercedesy nie wyglądają źle. Co do volvo też bym drugi raz nie kupił- dwa razy kupowałem ten sam model (2x golf, 2x A6) i mimo lepszego silnika i wypasu było beznadziejnie nudno i nie odczuwałem zmiany samochodu a pieniedzy ubyło ;) Co do bmw x1 to takie kombi podniesione :/ a x3 trąci myszką...

Macałem dziś, NX-a , Mercedesa, Volvo i CX5 i w sumie tylko te modele są brane pod uwagę. Lexus raczej odpadnie, CX pewnie też bo jest tańszy tylko 20 tyś od Volvo.

Zostanie pewnie XC60 i Mercedes.

Volvo w porównaniu do starego, byłoby dużo lepiej wyposażone, skrzynia automat i napęd 4x4 z zewnątrz po lekkim lifcie. Plus Volvo jest taki że gdybym się zdecydował w ciągu 2 dni to mam możliwość zamówienia auta do produkcji z odbiorem za miesiąc. Mercedesa trzeba brać to co jest i cena wychodzi ok 30 tyś drożej od Volvo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bez sensu. Zabrac kobite do salonu niech wsiadzie zobaczy czy kolor dobry i kupic. Po co uszczesliwiac na sile. Ja bym ograniczyl do premium Lexus, Infinity, Merc, BMW. Koniec kropka mozna zamknac temat bo polecana tu Kila to sorry ale nie w tym budzecie.

 

Kobita przez 2 tygodnie po wypadku, raczej z domu nie wyjdzie :(  wiec trzeba podjąć decyzje z katalogu :phi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego..... ?

 

Forek żonie się nie podoba

 

Bo ma wszystko to co napisałeś. Wersja XT jest bezpieczna, prowadzi się jak gokart, jeździ bardzo dobrze paląc przy tym zaskakująco mało. Tylko nie jest premium. Ale jak się kobiecie nie podoba to nie ma tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałem dziś, NX-a , Mercedesa, Volvo i CX5 i w sumie tylko te modele są brane pod uwagę. Lexus raczej odpadnie, CX pewnie też bo jest tańszy tylko 20 tyś od Volvo.

Zostanie pewnie XC60 i Mercedes.

Volvo w porównaniu do starego, byłoby dużo lepiej wyposażone, skrzynia automat i napęd 4x4 z zewnątrz po lekkim lifcie. Plus Volvo jest taki że gdybym się zdecydował w ciągu 2 dni to mam możliwość zamówienia auta do produkcji z odbiorem za miesiąc. Mercedesa trzeba brać to co jest i cena wychodzi ok 30 tyś drożej od Volvo.

 

A jak Twoje wrażenia w porównaniu Merc vs Volvo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macałem dziś, NX-a , Mercedesa, Volvo i CX5 i w sumie tylko te modele są brane pod uwagę. Lexus raczej odpadnie, CX pewnie też bo jest tańszy tylko 20 tyś od Volvo.

Zostanie pewnie XC60 i Mercedes.

Volvo w porównaniu do starego, byłoby dużo lepiej wyposażone, skrzynia automat i napęd 4x4 z zewnątrz po lekkim lifcie. Plus Volvo jest taki że gdybym się zdecydował w ciągu 2 dni to mam możliwość zamówienia auta do produkcji z odbiorem za miesiąc. Mercedesa trzeba brać to co jest i cena wychodzi ok 30 tyś drożej od Volvo.

 

To weź pod uwage ze kupujac merca bedziecie mieli nowy model przez kilka lat a kupujac volvo w przyszlym roku bedziecie jezdzic starym modelem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, żony Volvo XC60 wczoraj uległo samozniszczeniu :(  Szkoda całkowita na 100%. Żona cudem uszła z życiem :( .

Teraz na szybko trzeba coś kupić, za jakieś 2 tygodnie jak  :serce:  dojdzie do siebie, będzie potrzebny samochód. Do wydania 150-200 tyś brutto za nowe auto, rozważam też opcje zakupu czegoś używanego w cenie max 80 tyś, ale tylko taki model na którym przy sprzedaży za rok nie stracę dużo kasy. 

Auto, po pierwsze ma być bezpieczne, po drugie ma się kobicie podobać :phi: po trzecie musi być automat i napęd na 4 koła...silnik bez znaczenia. Acha.... i po czwarte, fajnie gdyby to nie było BMW :phi:

Są 3-4 typy, ale na razie nie chciałbym nic sugerować

 

Przy okazji zapytam, jak wygląda likwidacja szkody całkowitej ? Nie miałem nigdy z tym do czynienia.

 

Dziękuje wszystkim za pomoc :piwko:

 

 

Myślę, że gdybym dysponował takimi środkami na zakup auta dla żony to nie zadawałbym takiego pytania na forum, gdzie doradzać będą internetowi znawcy tematu tylko poszedłbym do 5-6 salonów różnych marek i tam wyłuszczył swoje oczekiwania czekając na ofertę i jazdy próbne.

 

Chyba, ze ktoś chce się pochwalić cyferkami, to jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdybym dysponował takimi środkami na zakup auta dla żony to nie zadawałbym takiego pytania na forum, gdzie doradzać będą internetowi znawcy tematu tylko poszedłbym do 5-6 salonów różnych marek i tam wyłuszczył swoje oczekiwania czekając na ofertę i jazdy próbne.

 

Chyba, ze ktoś chce się pochwalić cyferkami, to jak najbardziej.

 

Myślę że to jest forum motoryzacyjne, więc ludzie się pytają. Wraz z posiadaną kwotą wiedza motoryzacyjna nie rośnie. Jazdy próbne są za krótkie żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego o aucie.

 

A podane cyferki to normalna kasa na nowego SUVa premium. Człowiek normalnie pyta a Ty szukasz dziury w całym.  :facepalm:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jest forum motoryzacyjne, więc ludzie się pytają. Wraz z posiadaną kwotą wiedza motoryzacyjna nie rośnie. Jazdy próbne są za krótkie żeby się dowiedzieć czegoś konkretnego o aucie.

 

A podane cyferki to normalna kasa na nowego SUVa premium. Człowiek normalnie pyta a Ty szukasz dziury w całym.  :facepalm:

 

 

Myślę, że na tym forum raczej nie ma zbyt wiele osób jeżdzących czymkolwiek za 150-200kpln. Jak byś nie patrzył jest to 50cio krotność średniej krajowej brutto, którą i tak rzadko kto na oczy widzi.

Dlatego też odpowiedzi będą czysto teoretyczne, stąd też wyraziłem opinię, że prościej będzie jak się gość przejdzie po salonach i sam wymaca na miejscu, przejedzie się.

 

 

Równie dobrze mógłby zapytać co w budżecie 700kpln-1mln, czy lepiej Lambo czy Ferrari z prośbą o opinie nt. spalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym forum raczej nie ma zbyt wiele osób jeżdzących czymkolwiek za 150-200kpln. Jak byś nie patrzył jest to 50cio krotność średniej krajowej brutto, którą i tak rzadko kto na oczy widzi.

Dlatego też odpowiedzi będą czysto teoretyczne, stąd też wyraziłem opinię, że prościej będzie jak się gość przejdzie po salonach i sam wymaca na miejscu, przejedzie się.

 

 

Równie dobrze mógłby zapytać co w budżecie 700kpln-1mln, czy lepiej Lambo czy Ferrari z prośbą o opinie nt. spalania.

 

Skoro nie masz nic do dodania w temacie, to po co sie odzywasz i produkujesz bezsensowne posty?

NIe pierwszy juz raz :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym forum raczej nie ma zbyt wiele osób jeżdzących czymkolwiek za 150-200kpln. Jak byś nie patrzył jest to 50cio krotność średniej krajowej brutto, którą i tak rzadko kto na oczy widzi.

Dlatego też odpowiedzi będą czysto teoretyczne, stąd też wyraziłem opinię, że prościej będzie jak się gość przejdzie po salonach i sam wymaca na miejscu, przejedzie się.

 

 

Równie dobrze mógłby zapytać co w budżecie 700kpln-1mln, czy lepiej Lambo czy Ferrari z prośbą o opinie nt. spalania.

 

Na razie jesteś chyba jedynym w tym wątku, który nie ma żadnych doświadczeń z wymienionymi samochodami, a jednak tu pisze. Udowadniasz własną teorię.

 

Bo poza tym to ja w tym wątku widzę również merytoryczne porady od ludzi, którzy wiedzą co mówią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie masz nic do dodania w temacie, to po co sie odzywasz i produkujesz bezsensowne posty?

NIe pierwszy juz raz :ok:

 

 

 

Dobrze, zatem znikam z wątku.

Chciałem jedynie zasugerować, że takich pytań nie zadaje się na forum, gdzie przeciętny użytkownik jeździ Tedeikiem 10 letnim (bez urazy) i co trzeci wątek jest pt. " co kupić do 25 tysi" .

Bo jakąż opinie można tu dostać? Każdy wchodzi po kolei na strony producenta i porównuje parametry, wyposażenie poszczególnych modeli, bo rzadko kto taki ma na co dzień.

Ale jeżeli chcecie się bawić w rozmówki teoretyków to wasza sprawa.

 

 

Dla mnie koniec dyskusji, pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bez sensu. Zabrac kobite do salonu niech wsiadzie zobaczy czy kolor dobry i kupic. Po co uszczesliwiac na sile. Ja bym ograniczyl do premium Lexus, Infinity, Merc, BMW. Koniec kropka mozna zamknac temat bo polecana tu Kila to sorry ale nie w tym budzecie.

Ale ja jej nie polecam-lata mi ona

mówię, że ktoś z podobnymi założzeniami jak kolega na starcie .....w końcu kupił Kiłę bo kobiecie tak pasowało :-)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Volvo w porównaniu do starego, byłoby dużo lepiej wyposażone, skrzynia automat i napęd 4x4 z zewnątrz po lekkim lifcie. Plus Volvo jest taki że gdybym się zdecydował w ciągu 2 dni to mam możliwość zamówienia auta do produkcji z odbiorem za miesiąc. Mercedesa trzeba brać to co jest i cena wychodzi ok 30 tyś drożej od Volvo.

 

No to masz odpowiedź

Żona pewnie też szczęśliwa będzie, że obsługi nie będzie musiała się uczyć od nowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GLC nasz faworyt nr 1 :)  Nie widziałem na żywo ale na zdjęciach fajnie się prezentuje.

XC90 za drogie i za duże, żona coś wspomina o drugim XC60 ale średnio mi się widzi kupowanie drugi raz takiego samego auta, jak się uprze to nie będzie wyjścia :phi:

BMW już jedno jest w garażu, X4 nie powinienem kupować ;] X3 średnio się podoba, wychodzi nowa X1 i nawet fajnie wygląda ale ..... raczej nie.

 

audi q3 ?

IMO bardzo fajne zgrabne auto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz odpowiedź

Żona pewnie też szczęśliwa będzie, że obsługi nie będzie musiała się uczyć od nowa...

 

Była bardzo zadowolona z Volvo i lubiła to auto, gdzieś w głowie jej tez siedzi że to właśnie Volvo jej uratowało życie..... Ale Merc jej się tez podoba :oki:  Zresztą nigdy nie mieliśmy Mercedesa i fajnie byłoby spróbować :hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że na tym forum raczej nie ma zbyt wiele osób jeżdzących czymkolwiek za 150-200kpln. Jak byś nie patrzył jest to 50cio krotność średniej krajowej brutto, którą i tak rzadko kto na oczy widzi.

Dlatego też odpowiedzi będą czysto teoretyczne, stąd też wyraziłem opinię, że prościej będzie jak się gość przejdzie po salonach i sam wymaca na miejscu, przejedzie się.

 

 

Równie dobrze mógłby zapytać co w budżecie 700kpln-1mln, czy lepiej Lambo czy Ferrari z prośbą o opinie nt. spalania.

 

Nie mierz ludzi własną miarą ;)

 

Myślę, że jest tu wiecej osób mających samochod za 200 czy 300 tyś niż Ci się wydaje  ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak Twoje wrażenia w porównaniu Merc vs Volvo? :)

 

Mercedes zrobił pozytywne wrażenie, wykończenia dobre ale pomimo wymiarów zbliżonych do XC60 ma dużo mniej miejsca w środku a z zewnątrz wydaje się mniejszy. Ale akurat to nie ma znaczenia.

Volvo znam więc nawet nie zwracałem uwagi na wykończenia. Volvo mogę skonfigurować do odbioru za 4 tygodnie a Mercedesa za 9 tygodni i jeśli się zdecydujemy na GLC to chyba poczekamy i kupimy taki jak nam pasuje a nie taki jak jest od ręki. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gdzieś w głowie jej tez siedzi że to właśnie Volvo jej uratowało życie....

 

o tym juz nie pisałem ale też tak czułem zwłaszcza że marka Volvo przez długi czas robiła za synonim bezpieczeństwa

 

merce sa specyficzne (w sensie kokpitu i sterowania elementami- albo to pokochasz albo znienawidzisz... przy aucie dla kobiety nie ryzykowałbym zakupu bez jazdy próbnej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mercedes GLC wygląda świetnie :ok: . A może braliście pod uwagę Range Rovera Evoque?

Plotki mówią, że podobno w przyszłym roku można spodziewać się premiery nowego xc 60, designem nawiązującego do XC 90.

 

Była bardzo zadowolona z Volvo i lubiła to auto, gdzieś w głowie jej tez siedzi że to właśnie Volvo jej uratowało życie..... Ale Merc jej się tez podoba :oki:  Zresztą nigdy nie mieliśmy Mercedesa i fajnie byłoby spróbować :hmm:

Hmm może i tak jest, że jest wdzięczna Volvo za uratowanie życia, ale to jest dziś. Kilka lat temu kolegi żona miała poważny wypadek Hondą CRV - na drodze poza miastem jechała dość szybko i wyjechał jej gość z podporządkowanej. Po uderzeniu odbiła się, wpadła rowu i dachowała. W sumie poza paroma siniakami i kołnierzem usztywniającym na szczęście nic poważnego jej nie było. Też miała zaufanie i "wdzięczność" do modelu, który ją ocalił, dlatego pojechali do salonu i mieli kupić nowy egzemplarz. Kobieta wsiadła, po chwili wysiadła i wyszli z salonu. Nagle jej się odechciało tego modelu. IMO przed decyzją warto poczekać by  :piekna: doszła do siebie i poszła obejrzeć czy na pewno znowu chce XC 60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.