Skocz do zawartości

[dyskusja] Autko małe, zadziorne, mocne, dobre prowadzenie


Bartłomiej

Rekomendowane odpowiedzi

Taka rozkmina......

Potrzebne jest autko do jeżdżenia po mieście i na krótsze dystanse. Ma być szybkie, mocne, ma się dobrze prowadzić. A nawet ponadprzeciętnie dobrze.

Preferowane takie modele, które w swoich najmocniejszych wersjach nie mają jakiś wydumanych rozwiązań, które często się psują i można je naprawiać wyłącznie w ASO za idiotyczne pieniądze.

Dobrze, gdyby było to autko jak najmłodsze ze względu na konstrukcję nastawioną na duże bezpieczeństwo podróżujących.

 

Chodzi mi po głowie Renault Clio Sport RS - taki mały, fajny samochodzik z 2.0l pod maską, napisem Renault Sport oraz niecałymi 200KM.

Ktoś zna taki samochód? Co można o nim powiedzieć?

A może jakieś alternatywy?

 

Aha, budżet nie jest sztywny, ale do wydania jest 35tys. Chętnie mniej.

A, i musi mieć co najmniej 4 miejsca. Żałuję, bo proponowałbym MX-5, ale ten warunek jest na razie nie do ruszenia.

BMW raczej nie wchodzi do puli wygranych w tym konkursie. Awersja do marki.

 

I co powiecie?

 

Pzdr

Bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chodzi mi po głowie Renault Clio Sport RS - taki mały, fajny samochodzik z 2.0l pod maską, napisem Renault Sport oraz niecałymi 200KM.

Ktoś zna taki samochód? Co można o nim powiedzieć?
Aha, budżet nie jest sztywny, ale do wydania jest 35tys. Chętnie mniej.

 

Czyli miałoby to być Clio III RS? No to z lektury AK wynika, że jest dość drogie w eksploatacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałoby to być Clio III RS? No to z lektury AK wynika, że jest dość drogie w eksploatacji.

Civic VII type R, Ibiza Cupra 1.8T 180km...Clio ww.- takie zabawki zawsze będą dość drogie, bardziej jak kosztów eksploatacji należy bać się przykatowania, albo dwona zakamuflowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli miałoby to być Clio III RS? No to z lektury AK wynika, że jest dość drogie w eksploatacji.

No jakoś sobie nie przypominam dyskusji na MK, dlatego pytam. Masz może jakieś linki do wątków, gdzie takie Clio RS jest porządnie opisane?

Z tego, co wyszukałem w zachodnich ogłoszeniach, mowa raczej o Clio z okolic rocznika 2006-2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakoś sobie nie przypominam dyskusji na MK, dlatego pytam. Masz może jakieś linki do wątków, gdzie takie Clio RS jest porządnie opisane?

Z tego, co wyszukałem w zachodnich ogłoszeniach, mowa raczej o Clio z okolic rocznika 2006-2008.

 

Poszukaj na Francowatych. Badalem kiedys temat i stosunkowo drogie jest przednie zawieszenie, ktore leci co 30-50kkm i naprawa to jakies 1,5-2kPLN.

Hamulce, opony tez odpowiednio drozsze, ale to standard.

Ewentualnie odezwij sie do Muzyka na priv, on jest dobrze zorientowany w temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli miałoby to być Clio III RS? No to z lektury AK wynika, że jest dość drogie w eksploatacji.

A nie pomyliłeś Clio z Megane i problemem ze zwrotnicami?

Kolega z pracy przez 2 lata miał Clio i był bardzo zadowolony, co ciekawe auto bardzo mało traci na wartości, pod warunkiem dobrego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rozkmina......

Potrzebne jest autko do jeżdżenia po mieście i na krótsze dystanse. Ma być szybkie, mocne, ma się dobrze prowadzić. A nawet ponadprzeciętnie dobrze.

Preferowane takie modele, które w swoich najmocniejszych wersjach nie mają jakiś wydumanych rozwiązań, które często się psują i można je naprawiać wyłącznie w ASO za idiotyczne pieniądze.

Dobrze, gdyby było to autko jak najmłodsze ze względu na konstrukcję nastawioną na duże bezpieczeństwo podróżujących.

 

Chodzi mi po głowie Renault Clio Sport RS - taki mały, fajny samochodzik z 2.0l pod maską, napisem Renault Sport oraz niecałymi 200KM.

Ktoś zna taki samochód? Co można o nim powiedzieć?

A może jakieś alternatywy?

 

Aha, budżet nie jest sztywny, ale do wydania jest 35tys. Chętnie mniej.

A, i musi mieć co najmniej 4 miejsca. Żałuję, bo proponowałbym MX-5, ale ten warunek jest na razie nie do ruszenia.

BMW raczej nie wchodzi do puli wygranych w tym konkursie. Awersja do marki.

 

I co powiecie?

 

Pzdr

Bartek

mitsubishi colt turbo :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No właśnie z tego co pamiętam, Clio III w najmocniejszej wersji, ma ten sam problem ze zwrotnicami co Megane RS.

Ja też kojarzę problemy w Megance RS a nie w Clio. Ale oczywiście pogadam z Muzykiem; niedługo będę u niego robił zamówienie do swojej cytryny.

 


MCS

Możesz nieco rozwinąć swoją myśl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abarth Punto w wersji normalnej 155 KM bądź "SS" 180 KM.

A jak przy Punto jesteśmy, to jeszcze GP Sport z Multijetem 1.9 (standardowo 135KM, po zawirusowaniu spokojnie 160KM)

Samochód jakiś specjalnych rozwiązań nie ma, o części w miarę łatwo, a w bogatej wersji wyposażenia będzie 6 poduszek, climatronik 2-strefowy, wszystkie ESPy ASRe i inne HillHoldery. Z rdzą problemów nie ma (przynajmniej u mnie, rocznik 2006/2007, auto od X.2008 trzymam pod chmurką)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW się nie podoba. Poza tym ma skazę "dresowozu" i nie chce mi się z tym walczyć. Już kiedyś namawiałem na "trójkę" coupe i nic to nie dało. A tak poza tym to BMW będzie jednak sporo droższe od renówki, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brat właśnie zakupił Clio III Sporta.
IMHO dużo bardziej komfortowy od Clio II Sport. Bardzo fajny do miasta jeśli nie denerwują ciebie stuki i puki od nierówności – we Wrocławiu bardzo to słychać.

Brat oglądał kilka egzemplarzy i tylko jeden był bezwypadkowy ale miał ponad 200 kkm przebiegu i mechanicznie po nim było to czuć. Wybrał tego z najmniejszymi ingerencjami blacharskimi (po dachu – nie będę tutaj oceniał słuszności takiej decyzji) i przebiegiem 70 kkm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW się nie podoba. Poza tym ma skazę "dresowozu" i nie chce mi się z tym walczyć. Już kiedyś namawiałem na "trójkę" coupe i nic to nie dało. A tak poza tym to BMW będzie jednak sporo droższe od renówki, nieprawdaż?

 

Uważam że seria 1 jest specyficzna pod względem wyglądu (zwana była "kociakiem") i może właśnie dlatego na dresowóz się kiepsko nadaje :) Osobiście wolę mieć 150KM w RWD niż 200KM w FWD ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że seria 1 jest specyficzna pod względem wyglądu (zwana była "kociakiem") i może właśnie dlatego na dresowóz się kiepsko nadaje :) Osobiście wolę mieć 150KM w RWD niż 200KM w FWD ;)

 

Tylko, ze wiekszosc ogloszen to klekoty albo takie bieda wersje, ze az zal na to patrzec  :facepalm:

Skorzana kierownica to juz luksus ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="Bartłomiej" post="5706515" timestamp="1445983261".

 

Chodzi mi po głowie Renault Clio Sport RS - taki mały, fajny samochodzik z 2.0l pod maską, napisem Renault Sport oraz niecałymi 200KM.

Ktoś zna taki samochód? Co można o nim powiedzieć?

A może jakieś alternatywy?

 

 

Pzdr

Bartek MEGANE RS...4 osoby, szybkie a koszty podobne jak clio. Renault-sport.pl odwiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wybralem baby evo czyli colta czt kwotowo ok 15kpln wychodzi ale autko fajne a czesci smiesznie tanie klocki np wczoraj zakladalem na przod kosztuja 60zl gumy stabilizatora oem placilem 22zl. Colcik seryjnie ma wzmocniona bude zmieniony uklad kier oraz zmodzone podwozie i wszystko w standardzie. Przy tym masz japonska niezawodnosc (silniki przychodza z japonii w akrzyniach) a auto montowane przez mercedesa w holandii. Dzieli konstrukcje ze smarem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc to nie wszystko. Jak na 136KM, to Swift całkiem sprawnie sobie radzi...

Przecież to jedzie gorzej niż Octavia 3 1.4 Tsi lub zachipowany Passat B6 2.0 Tdi. Osiągi Clio to kosmos w stosunku do takiego Swifta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jedzie gorzej niż Octavia 3 1.4 Tsi lub zachipowany Passat B6 2.0 Tdi. Osiągi Clio to kosmos w stosunku do takiego Swifta.

 

Osiągi to nie wszystko, by auto dawało frajdę z jazdy. A jeśli dla ciebie B6 po chipie jest autem, które "ma się dobrze prowadzić. A nawet ponadprzeciętnie dobrze", to dalsza dyskusja nie ma sensu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi to nie wszystko, by auto dawało frajdę z jazdy. A jeśli dla ciebie B6 po chipie jest autem, które "ma się dobrze prowadzić. A nawet ponadprzeciętnie dobrze", to dalsza dyskusja nie ma sensu...

 

Ale ten Swift nie spelnia juz na wstepie 2 z 3 warunkow. Nie jest mocny i nie jest szybki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, Mini Cooper S

Pogadałem sobie kiedyś z Kunerem i jego mechanikami i jakoś mi przeszło. Mini jest fajne pod względem wyglądu, ale też trochę za dużo kosztuje.

Uważam że seria 1 jest specyficzna pod względem wyglądu (zwana była "kociakiem") i może właśnie dlatego na dresowóz się kiepsko nadaje :) Osobiście wolę mieć 150KM w RWD niż 200KM w FWD

Tak jak pisałem - BMW jest raczej out of scope, głownie ze względu na awersję do marki. Poza tym większość "jedynek" to diesle a moim zdaniem warunki postawione na wstępie spełniać będzie lepiej benzyna.

MEGANE RS...4 osoby, szybkie a koszty podobne jak clio. Renault-sport.pl odwiedź

Dzięki, poczytam na pewno. Tego mi właśnie brakowało.

Megane jest fajne, ale wygląd za bardzo kojarzy się z "młodymi gniewnymi'. A Clio ma wymiar idealny do miasta, gdzie ten samochodzik będzie w większości używany.

Ja wybralem baby evo czyli colta czt <...>

Popatrzę. Kwestia urody może tu być kluczowa.


Ale ten Swift nie spelnia juz na wstepie 2 z 3 warunkow. Nie jest mocny i nie jest szybki
Wczoraj próbowałem się z takim Swiftem ze świateł. Słabo. Przegrał z autobusem C8 z kompletem pasażerów. W zakrętach pewnie by mnie zostawił w tyle, ale ja nie ścigam się Cytryną w zakrętach.

 

Ogólnie zastanawiam się nad Civikiem, Fiestą ST, Peugeotem 208.

Samochodem miałaby jeździć moja małżonka, która ostatnio zażądała kupna jakiegoś mocniejszego samochodu, bo wstydzi się ścigać na mieście 23-letnią Toyotą. ;-) A ona lubi przycisnąć.

Obiecałem jej, że jeżeli uda mi się znaleźć coś fajnego, to zanim dostanie kluczyki do 200-konnego auta, będzie musiała pójść na kurs jazdy sportowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wczoraj próbowałem się z takim Swiftem ze świateł. Słabo. Przegrał z autobusem C8 z kompletem pasażerów. W zakrętach pewnie by mnie zostawił w tyle, ale ja nie ścigam się Cytryną w zakrętach.

 

Ogólnie zastanawiam się nad Civikiem, Fiestą ST, Peugeotem 208.

Samochodem miałaby jeździć moja małżonka, która ostatnio zażądała kupna jakiegoś mocniejszego samochodu, bo wstydzi się ścigać na mieście 23-letnią Toyotą. ;-) A ona lubi przycisnąć.

Obiecałem jej, że jeżeli uda mi się znaleźć coś fajnego, to zanim dostanie kluczyki do 200-konnego auta, będzie musiała pójść na kurs jazdy sportowej.

 

P208 to sobie odpusc ze wzgledu na silnik.

To jest wariacja na temat 1.6 THP ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj próbowałem się z takim Swiftem ze świateł. Słabo. Przegrał z autobusem C8 z kompletem pasażerów. W zakrętach pewnie by mnie zostawił w tyle, ale ja nie ścigam się Cytryną w zakrętach.

A miało być tak pięknie...

 

Ogólnie zastanawiam się nad Civikiem, Fiestą ST, Peugeotem 208.

Samochodem miałaby jeździć moja małżonka, która ostatnio zażądała kupna jakiegoś mocniejszego samochodu, bo wstydzi się ścigać na mieście 23-letnią Toyotą. ;-) A ona lubi przycisnąć.

Obiecałem jej, że jeżeli uda mi się znaleźć coś fajnego, to zanim dostanie kluczyki do 200-konnego auta, będzie musiała pójść na kurs jazdy sportowej.

Jeśli to ma być auto dla babki i ma mieć 200KM to szukaj czegoś z 4x4, najlepiej stałym ale od biedy haldex IV też daje radę. W zimie będziesz spał spokojnie.

Np. Audi A3 2.0TFSI - po programie 260 KM i łomocze wszystkie które wymieniłeś. Albo po prostu Impreza lanos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiągi to nie wszystko, by auto dawało frajdę z jazdy. A jeśli dla ciebie B6 po chipie jest autem, które "ma się dobrze prowadzić. A nawet ponadprzeciętnie dobrze", to dalsza dyskusja nie ma sensu...

Tyle że potrzeby żony Bartka są na 99% takie jak mojej - ma być pierwsza ze świateł i już. W zakręcie i tak nie pójdzie na 100% możliwości bo się boi, więc w tych kategoriach przykład który zaproponowałeś jest delikatnie mówiąc nietrafiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli to ma być auto dla babki i ma mieć 200KM to szukaj czegoś z 4x4, najlepiej stałym ale od biedy haldex IV też daje radę. W zimie będziesz spał spokojnie.
Np. Audi A3 2.0TFSI - po programie 260 KM i łomocze wszystkie które wymieniłeś. Albo po prostu Impreza lanos.

 

Nie jestem przekonany do tego napędu 4x4. Tym bardziej, że w małych miejskich samochodach nie występuje. Raczej będzie musiała się nauczyć jeździć mocniejszą ośką.

 

A Audi A3 to dla mnie zupełnie niepotrzebny wydatek w "prestiża". I na "łomotaniu wszystkiego" mi nie zależy, ale na frajdzie z jazdy.

Tak dla ustalenia uwagi - mówimy tu o dorosłych ludziach z czterema dziesiątkami wiosen na karku - nie chodzi więc o ściganie się wszędzie i ze wszystkim tylko o przyjemność z jazdy mocnym samochodem z dobrze wyprofilowanymi siedzeniami i fajnym wyposażeniem.

Mały miejski samochodzik z silnikiem 160KM i więcej powinien wystarczyć, pod warunkiem, że ma dobre zawieszenie i fajnie się prowadzi.

 

W Clio nie podoba mi się plasticzany środek. Z generacji na generację jest coraz lepiej, ale dopiero Clio IV wygląda przyzwoicie. Niestety, taki Clio Sport jest poza budżetem. Clio III jest wporzo, szczególnie siedzenia z wersji Sport mi się podobają. I tak musi się tym małżonka przejechać, bo same zdjęcia nie wystarczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem przekonany do tego napędu 4x4. Tym bardziej, że w małych miejskich samochodach nie występuje. Raczej będzie musiała się nauczyć jeździć mocniejszą ośką.

 

A Audi A3 to dla mnie zupełnie niepotrzebny wydatek w "prestiża". I na "łomotaniu wszystkiego" mi nie zależy, ale na frajdzie z jazdy.

Tak dla ustalenia uwagi - mówimy tu o dorosłych ludziach z czterema dziesiątkami wiosen na karku - nie chodzi więc o ściganie się wszędzie i ze wszystkim tylko o przyjemność z jazdy mocnym samochodem z dobrze wyprofilowanymi siedzeniami i fajnym wyposażeniem.

Mały miejski samochodzik z silnikiem 160KM i więcej powinien wystarczyć, pod warunkiem, że ma dobre zawieszenie i fajnie się prowadzi.

 

W Clio nie podoba mi się plasticzany środek. Z generacji na generację jest coraz lepiej, ale dopiero Clio IV wygląda przyzwoicie. Niestety, taki Clio Sport jest poza budżetem. Clio III jest wporzo, szczególnie siedzenia z wersji Sport mi się podobają. I tak musi się tym małżonka przejechać, bo same zdjęcia nie wystarczą.

 

A moze rozjerzyj sie za takim VTSem jak ja mam w podpisie?

Osiagi nie powalaja na kolana (180KM 8.5s-100) ale auto jest naprawde wygodne i tanie w utrzymaniu :)

Ja jezdze juz 4 lata i caly czas go lubie  :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ustalenia uwagi - mówimy tu o dorosłych ludziach z czterema dziesiątkami wiosen na karku - nie chodzi więc o ściganie się wszędzie i ze wszystkim tylko o przyjemność z jazdy mocnym samochodem z dobrze wyprofilowanymi siedzeniami i fajnym wyposażeniem.

Mały miejski samochodzik z silnikiem 160KM i więcej powinien wystarczyć, pod warunkiem, że ma dobre zawieszenie i fajnie się prowadzi.

 

 

szukaj czegoś niepozornego cichociemnego  :ok:  aby później była mina :totalszok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat ciekawy, który chodzi mi po głowie od jakiegoś czasu. Po zmianie NB na dupowóz też mam w planach małego hothatcha jako drugi na zwinne poruszanie się po stolicy, a zaraz na zakupy dla żony. Zanim jednak się namyślę to stanieje fiesta mk7 st, a imho to bardzo ciekawy wybór bo: benzynowy, skrzynia manual, po wirusie na +200PS jedzie, świetne zawieszenie, wygląda jakoś, popularny silnik fordowski z rodziny ecoboost. Za obecny fundusz chyba brałbym GP Abarth, co prawda za szybki nie jest, bo mój poprzedni GP Sport po wirusie robił go bez problemu, ale większy fun z TB i zawieszenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Corsa D OPC? 

 

Albo trochę większa propozycja - Bravo 2.0 MJTD @ 220KM lub Delta 1.9 Bi turbo - może to nie są auta które się najlepiej prowadzą, ale napewno są dośc szybkie i tanie w eksploatacji jak na nowe auta.

 

Bravo szybkie? bez żartów...  co najwyżej dynamicznie, ale nie do miasta, ciężkie, długa skrzynia, to idealne w trasę, do miasta prędzej GP sport z wirusem

temat wyraźnie zaznaczony, ma być fun do miasta, to musi być małe TB . Corsa OPC też ciekawa propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam nowego zawodnika do rozgrywki: Alfa Romeo Giulietta w wersji QV lub 1.4t 150KM.

Silnika MultiAir nie biorę pod uwagę.

Co powiecie o tym, jak się ten samochód prowadzi?

Oczywiście wiem, że tego się nie da porównać z Clio RS, ale wczoraj dostałem wyraźną rekomendację, że "się podoba". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam nowego zawodnika do rozgrywki: Alfa Romeo Giulietta w wersji QV lub 1.4t 150KM.

Silnika MultiAir nie biorę pod uwagę.

Co powiecie o tym, jak się ten samochód prowadzi?

Oczywiście wiem, że tego się nie da porównać z Clio RS, ale wczoraj dostałem wyraźną rekomendację, że "się podoba". :)

 

Da sie to kupic w zakladanym budzecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam nowego zawodnika do rozgrywki: Alfa Romeo Giulietta w wersji QV lub 1.4t 150KM.

Silnika MultiAir nie biorę pod uwagę.

Co powiecie o tym, jak się ten samochód prowadzi?

Oczywiście wiem, że tego się nie da porównać z Clio RS, ale wczoraj dostałem wyraźną rekomendację, że "się podoba". :)

 

Giulietta to kompakt.... nie pomyliłeś przypadkiem z AR Mito?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jakie mogą być wrażenia przy masie 1400 ~`1500kg i mocy 150KM

Uwielbiam takie odpowiedzi. Napisz pls konkretnie, co wiesz o prowadzeniu się tego samochodu. O układzie jezdnym, kierowniczym, hamulcach. O WRAŻENIACH z jazdy, bo na tym mi najbardziej zależy. Ja rozumiem, że spora masa ogranicza osiągi, ale nie o same cyferki mi w tym wątku chodzi. Szukam w miarę nowoczesnego samochodu, do którego chce się wsiadać i których chce się jeździć. Chodzi mi o przysłowiowego banana na gębie, gdy się śmiga autkiem po mieście.

 

Giulietta to kompakt.... nie pomyliłeś przypadkiem z AR Mito?

A dlaczego miałbym pomylić ją z MiTo? MiTo się nie podoba i zostało określone jako "za małe". Zresztą MiTo znam, bo ma je mój kumpel z roboty. Miałem nawet okazję nim pojeździć. Fajnie się zbiera te 155 kucy, choć w środku ciasno jest. I widoczność do tyłu to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od Clio Sport albo innego HH ? :hehe:

Wysłane z mojego GT-I9195 przy użyciu Tapatalka

tego  nie  napisałem  - ale  zwróć uwage  na  to   czego Bartłomiej  oczekuje  

 

btw   Twoj  vts  ma  180kM i  w  stosunku  do  SS  okolo 150kg  wiecej  

 

czy  napiszesz  że  vts  jest  bardziej?   :smirk:  ;] 

 

 

-----------------------------------------------------

edyta ;] 

 

http://www.zeperfs.com/en/duel1265-2732.htm 

 

z  tego  co ja  widze  to   różnice  są  minimalne  z  wyjatkiem  startu   i  ciągniecia  do  max  gdzie  C$ VTS odchodzi    wow  0.o  :pff: :ee: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego  nie  napisałem  - ale  zwróć uwage  na  to   czego Bartłomiej  oczekuje  

 

btw   Twoj  vts  ma  180kM i  w  stosunku  do  SS  okolo 150kg  wiecej  

 

czy  napiszesz  że  vts  jest  bardziej?   :smirk:  ;] 

 

 

-----------------------------------------------------

edyta ;] 

 

http://www.zeperfs.com/en/duel1265-2732.htm 

 

z  tego  co ja  widze  to   różnice  są  minimalne  z  wyjatkiem  startu   i  ciągniecia  do  max  gdzie  C$ VTS odchodzi    wow  0.o  :pff: :ee:

 

Nie bardzo wiem co chcesz mi udowodnic...

Ja nigdzie nie twierdzilem, ze VTS jest lepszy od Clio sport czy Swifta.

C4 jest bardzo ciezkie i osiagi jak na 180KM nie powalaja, to zwykly kompakt z troche lepszymi osiagami niz przecietne.

Ale jest wygodny, dobrze wyposazony, tani w zakupie i utrzymaniu do tego nie rdzewieje :ok:

Rzucilem to jako propozycje i tyle, a Ty z K3 probujecie na sile uszczesliwic caly siwat Swiftem.

9sec -100km/h to obecnie poziom Fabii 1,2TSI z chipsem ;]

Dlam mnie EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.