Skocz do zawartości

Nowy i30


wujek

Rekomendowane odpowiedzi

I co Panstwo na to?

 

http://www.samar.pl/__/3/3.a/89980/Nowy-Hyundai-i30-zaprezentowany.html?locale=pl_PL

 

Na plus, ze w koncu jakis rozsadny silnik 1.4T ale pewnie cena bedzie porownywalna z astra/octavia wtedy to juz nie bedzie za kolorowo.

 

Wyglada jak skrzyzowanie Volvo V40 z Pugiem 308 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się. Jakiś taki golfowaty. Obecna generacja ma "wschodnie" rysy i zupełnie niepotrzebnie na siłę to europeizują, a raczej germanizują.

Zobaczcie sobie jak wygląda nowa kia rio. To jest dopiero dramatyczna podróba vw polo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Panstwo na to?

 

http://www.samar.pl/__/3/3.a/89980/Nowy-Hyundai-i30-zaprezentowany.html?locale=pl_PL

 

Na plus, ze w koncu jakis rozsadny silnik 1.4T ale pewnie cena bedzie porownywalna z astra/octavia wtedy to juz nie bedzie za kolorowo.

 

Postep - u mnie przynajmniej - 2.0l - 127kW wersja bazowa/bieda.

 

Stylistycznie - :facepalm:  - IMVHO ...

 

dsc05532.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Panstwo na to?

 

http://www.samar.pl/__/3/3.a/89980/Nowy-Hyundai-i30-zaprezentowany.html?locale=pl_PL

 

Na plus, ze w koncu jakis rozsadny silnik 1.4T ale pewnie cena bedzie porownywalna z astra/octavia wtedy to juz nie bedzie za kolorowo.

Praktycznie nic nie napisali.

Wymienili kolory wnętrza i lakieru i wiadomo że będzie 8" ekran. No i moce silników, które niewiele mówią komuś, kto nie nadużywa wysokich obrotów.

Dwusprzęgłówka będzie.

Nic o zawieszeniu. Nic o spalaniu. Nic o miejscu w środku, pojemności bagażnika czy ogólnie wymiarach.

Wg mnie za mało danych, żeby cokolwiek się wypowiedzieć o tym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Panstwo na to?

 

http://www.samar.pl/__/3/3.a/89980/Nowy-Hyundai-i30-zaprezentowany.html?locale=pl_PL

 

Na plus, ze w koncu jakis rozsadny silnik 1.4T ale pewnie cena bedzie porownywalna z astra/octavia wtedy to juz nie bedzie za kolorowo.

 

Nie wiem jak ten, ale ja jakoś ze 2 lata temu dostałem ten dotychczasowy model jako auto zastępcze i bym skłamał jakbym twierdził że to złe auto było.

Niczego nie brakowało, przyjemny w środku i dobrze rozplanowany.

Silnik miał jakiś słaby, ale ja tym po mieście w korkach miałem dojechać, to by tam 0,8 z Matiza starczało w takich warunkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie nic nie napisali.

Wymienili kolory wnętrza i lakieru i wiadomo że będzie 8" ekran. No i moce silników, które niewiele mówią komuś, kto nie nadużywa wysokich obrotów.

Dwusprzęgłówka będzie.

Nic o zawieszeniu. Nic o spalaniu. Nic o miejscu w środku, pojemności bagażnika czy ogólnie wymiarach.

Wg mnie za mało danych, żeby cokolwiek się wypowiedzieć o tym aucie.

 

TUTAJ jest coś więcej. Wrażenia z pierwszej jazdy egzemplarzem jeszcze zamaskowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ten, ale ja jakoś ze 2 lata temu dostałem ten dotychczasowy model jako auto zastępcze i bym skłamał jakbym twierdził że to złe auto było.

Niczego nie brakowało, przyjemny w środku i dobrze rozplanowany.

Silnik miał jakiś słaby, ale ja tym po mieście w korkach miałem dojechać, to by tam 0,8 z Matiza starczało w takich warunkach.

 

mój ojciec ma takiego: rocznik 2013, silnik 1.6 benzyna 120KM. To jest, podobnie jak moja kia Rio, samochód idealnie nijaki w swoim segmencie. Nie ma ani większych wad, ani nic nad czym można się zachwycać. Po prostu wszystko w miarę ok: siedzi się w miarę wygodnie, wyciszenie jest w miarę dobre, silnik w miarę dynamiczny (jak się go kręci), prowadzenie takie sobie, podobnie komfort, ergonomia przyzwoita, miejsca w miarę dużo itd. Do zwykłej jazdy samochód idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest chyba jeszcze obecna generacja.

Nie, obecna generacja ma 1.8l w wersja bieda już nie pamietam 107kW?

Ten New/Nouvo/Neu dostaje 2.0l żeby spelnic nowe normy spalania - podobne do Euro 5 od 2017.

Ergo nie bawia sie w turbo I przyklad Golf z 1.4l pokazuje Ze ludzi tego nie chca... -17% spadek sprzedazy dwa miesiace temu, -18% za zeszly miesiac... Udzial Gti I Golf R wzrosl z 19% do 26% calej sprzedazy Golf, wiec to pokazuje Co rynek Imvho chce... Hyundai Imvho idzie w dobrym kierunku... Eu kosiarki wykosi

Sent from my iCrap using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg. od razu mi się ten 'błyszczyk" z mad maxa nowego skojarzył :) ikona stylu ze ho ho.

Nowego nie widzialem... Ale I Kolor I i30 okropne Imvho, wiec Madman musi byc lepszy

Sent from my iCrap using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, obecna generacja ma 1.8l w wersja bieda już nie pamietam 107kW?

Ten New/Nouvo/Neu dostaje 2.0l żeby spelnic nowe normy spalania - podobne do Euro 5 od 2017.

Ergo nie bawia sie w turbo I przyklad Golf z 1.4l pokazuje Ze ludzi tego nie chca... -17% spadek sprzedazy dwa miesiace temu, -18% za zeszly miesiac... Udzial Gti I Golf R wzrosl z 19% do 26% calej sprzedazy Golf, wiec to pokazuje Co rynek Imvho chce... Hyundai Imvho idzie w dobrym kierunku... Eu kosiarki wykosi

Sent from my iCrap using Tapatalk

 

to co pokazałeś OZI, to jest OBECNY model I30, tylko pewnie u Ciebie wyszedł z jakimś nowym silnikiem. To co jest pokazane na zdjęciach to jest NOWY model, którego jeszcze nigdzie na świecie nie sprzedają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, obecna generacja ma 1.8l w wersja bieda już nie pamietam 107kW?

Ten New/Nouvo/Neu dostaje 2.0l żeby spelnic nowe normy spalania - podobne do Euro 5 od 2017.

Ergo nie bawia sie w turbo I przyklad Golf z 1.4l pokazuje Ze ludzi tego nie chca... -17% spadek sprzedazy dwa miesiace temu, -18% za zeszly miesiac... Udzial Gti I Golf R wzrosl z 19% do 26% calej sprzedazy Golf, wiec to pokazuje Co rynek Imvho chce... Hyundai Imvho idzie w dobrym kierunku... Eu kosiarki wykosi

Sent from my iCrap using Tapatalk

To dziwne bo VW ma zwykle silniki. Powinni wsadzic jakies 2.0 i szedlby jak swieze buleczki. Moze koszty vs zyski za duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co pokazałeś OZI, to jest OBECNY model I30, tylko pewnie u Ciebie wyszedł z jakimś nowym silnikiem. To co jest pokazane na zdjęciach to jest NOWY model, którego jeszcze nigdzie na świecie nie sprzedają

Zgadzam sie Sir

Moja pomylka Ze zdjeciem. O silnikach mowie o tym nowym Co jeszcze nie klepia.

Eu dostaje:

1.4l Turbocharged z 6s manual lub Dct 103kW/242Nm

1.0l kosiarka 3 cylinder 88kw/171Nm manual tylko

1.4l 4cyl naturally 73kW/134Nm

Diesel:

1.6l z 3 wariacjami kW: 70/81/100

70kW I 81kW - manual tylko

100kW - 7s DCT lub manual.

Wszystkie auta Made in Czech Republic (Czechia )

Teraz Ja:

Auta Made in Korea

2.0l 124kW 4 cylinder z 6s Automatic. - Wersja bieda.

1.6l Turbo z Veloster 150kW/265Nm w lepszych wersjach.

Brak Diesel - ale mozliwy potem 100kW z Eu jak automatic Bedzie destepny. Produkcja - Eu??!!

Manual nie.kupisz.

Zarowno Eu jak I Oz ma dostac wersja 'N'

Sent from my iCrap using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TUTAJ jest coś więcej. Wrażenia z pierwszej jazdy egzemplarzem jeszcze zamaskowanym.

Dzięki - jest nieco więcej, jakkolwiek brakuje choćby zwykłych danych technicznych. Dziennikarz do bagażnika nie mógł zajrzeć.

To mnie zaciekawiło:

Zdecydowane wciśnięcie prawego pedału powoduje zredukowanie przełożenia o jeden bieg, a wduszenie go do podłogi i tym samym uruchomienie przycisku kick down zrzuca od razu dwa biegi, dając możliwie największy moment obrotowy do wykorzystania na przykład podczas wyprzedzania.

U mnie muśnięcie to redukcja o 1-2 biegi, gaz do końca (bez kicka) o 3, a z kickiem o 4. Czyżby zaprogramowali skrzynię normalnie - żeby nie redukowała i nie zrzucała obrotów jak głupia przy normalnej miejskiej jeździe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.