Skocz do zawartości

Potwór od skody


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

Są rzeczy wazne i ważniejsze 😄

 

Np to jest wręcz niezbędne

Cytat

Do tego Enyaq RS iV jest błyszczący i świecący jak żaden inny SUV. Wszystko przez 131 diod podświetlających cały przedni pas między reflektorami – ten szpanerski gadżet styliści nazwali Crystal Face.

 

  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Filipfm napisał(a):

Są rzeczy wazne i ważniejsze 😄

 

Np to jest wręcz niezbędne

 


Taki cyganpakiet swoje kosztuje. Nie ma szansy, żeby się sprzedawał, bo jak ktoś chce szpanować, to sobie szybciej kupi stare spalinowe BMW niż metroseksualną elektryczną Skodę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak widzę taki tablet

image.png.336c8831322c8d0c81d2f9bac674ebf8.png

 

przypomina mi się pimp my ride, jak brygada siedziała za stołem i snuła plany co zrobić z autem

-Janek co zrobisz?

-Dowalę na maxa 100 głośników i plazmę 42 cale

-Zenek a ty co zapodasz?

-Będą złote felasy 25 cali na oponkach o profilu 5mm

-Ryszard co z silnikiem?

-Wpakujemy nitro +500KM

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bielaPL napisał(a):

Zawsze jak widzę taki tablet

image.png.336c8831322c8d0c81d2f9bac674ebf8.png

 

przypomina mi się pimp my ride, jak brygada siedziała za stołem i snuła plany co zrobić z autem

-Janek co zrobisz?

-Dowalę na maxa 100 głośników i plazmę 42 cale

-Zenek a ty co zapodasz?

-Będą złote felasy 25 cali na oponkach o profilu 5mm

-Ryszard co z silnikiem?

-Wpakujemy nitro +500KM

 

Ale ten tablet ma z 10 cali max ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 00:35, K3 napisał(a):

Bardzo szybka, max 180km/h... ;]

 

Cytat

Prędkość maksymalna to 180 km/h, czyli o 20 km/h więcej niż jakikolwiek inny wariant zwykłego e- SUV-a Skody.

 

Serio?

;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, wujek napisał(a):

Koniec swiata Porsche mecenasa szybsze od Skody :panic: Cenowo grubo no ale ja za biedny jestem na Skode za 300k.

 

Za 300k to masz zwykłą Skodę a nie tego "superszybkiego" RSa. Piszą, że RS będzie droższy.

;l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bielaPL napisał(a):

Zawsze jak widzę taki tablet

ten faktycznie wyglada karukaturalnie, ale rozmawialem z kolega, ktory jezdzil P5008 i tam wyswietlacz byl w podobnym miejscu.
Mowil, ze on tak woli, bo jak chce zerknac na wyswietlac to nie musi praktycznie odwracac wzroku od drogi, a jak ten wyswietlacz jest wkomponowany w deske i jest nizej to jednak troche trzeba.
W kazdym razie teraz jezdzi Tiguanem, wiec musze go przy okazji podpytac czy sie przyzwyczail, czy moze podtrzymuje swoje wczesniejsze zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2022 o 00:16, PawelWaw napisał(a):

Fajna, taka nie za szybka i nie za szybko się ładująca.

Czyli sukces gwarantowany, bo to Skoda :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

znajdz taniego elektryka 😄

 

 

Tańszego to nie bardzo ale w tej cenie można znaleźć szybszego. A skoro w tej cenie inny jest szybszy to ten powinien być tańszy. Ta Skoda kosztuje jak droższe elektryki ale nie oferuje tyle co one.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Tańszego to nie bardzo ale w tej cenie można znaleźć szybszego. A skoro w tej cenie inny jest szybszy to ten powinien być tańszy. Ta Skoda kosztuje jak droższe elektryki ale nie oferuje tyle co one.

 

Tylko pytanie, czy przyspieszenie to najwazniejsza funkcja EV?;) Gdybym ja stal przed wyborem ev i mial auta w porownywalnej cenie itp i jedno szybsze ale z mniejszym zasiegiem, drugie nieco wolniejsze ale z wiekszym zasiegiem, to sklanialbym sie ku temu drugiemu. Oczywiscie to uproszczenie, ale wiadomo o co chodzi.

To taka luzna uwaga, nie twierdze ze ta skoda jest lepsza niz jakies inne ev czy ma lepszy zasieg, bo nawet nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Tańszego to nie bardzo ale w tej cenie można znaleźć szybszego. A skoro w tej cenie inny jest szybszy to ten powinien być tańszy. Ta Skoda kosztuje jak droższe elektryki ale nie oferuje tyle co one.

 


Szybkość to nie wszystko. 
Zwróć uwagę na przestrzeń na kanapie i wielkość bagażnika. Tu Skodę ciężko pobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zinger napisał(a):

Tylko pytanie, czy przyspieszenie to najwazniejsza funkcja EV?;) Gdybym ja stal przed wyborem ev i mial auta w porownywalnej cenie itp i jedno szybsze ale z mniejszym zasiegiem, drugie nieco wolniejsze ale z wiekszym zasiegiem, to sklanialbym sie ku temu drugiemu. Oczywiscie to uproszczenie, ale wiadomo o co chodzi.

To taka luzna uwaga, nie twierdze ze ta skoda jest lepsza niz jakies inne ev czy ma lepszy zasieg, bo nawet nie sprawdzalem.

 

Oczywiście, że przyspieszenie to nie jest najważniejszy parametr. Akurat w przypadku Skody najważniejszy jest zupełnie inny: cena. Oh, wait...

;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, HelixSv napisał(a):

Szybkość to nie wszystko. 
Zwróć uwagę na przestrzeń na kanapie i wielkość bagażnika. Tu Skodę ciężko pobić. 

 

Fajnie, ale my tu o wersji RS. Która jest droższa, dlatego właśnie, że jest RSem.

:hehe:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Fajnie, ale my tu o wersji RS. Która jest droższa, dlatego właśnie, że jest RSem.

:hehe:

 


Niby tak. Ale zwykła Eniaq już jest wystarczająca szybka. Jak się pojeździ trochę elektrykami, to się można przekonać, że sekundy przyspieszenia w EV cieszą dużo bardziej niż w spalinowych. 

Jeżdżąc po wiosce ID4 bardzo często wykorzystuję maksymalne przyspieszenie, bo to jest fajne. W spalinowym hałasującym wyjcu takie zachowanie w normalnym ruchu oznacza idiotę, w EV można mieć frajdę nie sprawiając takiego wrażenia. ;]
Choć ostatnio, czekająca na mnie pod szkołą, córka powiedziała, że słyszała pisk opon zanim mnie zobaczyła. Silnik nie hałasuje, ale opony już tak. Fizyki nie oszukasz. ;]

 

 

Edytowane przez HelixSv
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, HelixSv napisał(a):

Niby tak. Ale zwykła Eniaq już jest wystarczająca szybka.

 

Zwykły Eniaq jes ogólnie wystarczający do zwykłych zastosowań.

 

Ale jak ktoś robi szybką wersje RS tego Eniaka za odpowiednio większą kasę to warto żeby ta szybka wersja była rzeczywiście jakoś szybka bo inaczej jaki jest sens tej gimnastyki?

 

 

4 minuty temu, HelixSv napisał(a):

Jak się pojeździ trochę elektrykami, to się można przekonać, że sekundy przyspieszenia w EV cieszą dużo bardziej niż w spalinowych. 

Jeżdżąc po wiosce ID4 bardzo często wykorzystuję maksymalne przyspieszenie, bo to jest fajne. W spalinowym hałasującymi wyjcu takie zachowanie w normalnym ruchu oznacza idiotę, w EV można mieć frajdę nie sprawiając takiego wrażenia. ;]
Choć ostatnio, czekająca na mnie pod szkołą, córka powiedziała, że słyszała pisk opon zanim mnie zobaczyła. Silnik nie hałasuje, ale opony już tak. Fizyki nie oszukasz. ;]

 

Dla mnie tym co cieszy w elektrykach jest to, że właśnie tego gazu nie trzeba zbyt głęboko wciskać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.11.2022 o 17:47, Furvus_Eques napisał(a):

Ale jak ktoś robi szybką wersje RS tego Eniaka za odpowiednio większą kasę to warto żeby ta szybka wersja była rzeczywiście jakoś szybka bo inaczej jaki jest sens tej gimnastyki?

 

Bardzo prosty.

Wizualnie ma lepiej wyglądać i to wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az popatrzylem w cenniki, bo na ulicach pojawiaja sie pierwsze egzemplarze (glownie te jasno zielone), i co do ceny to nie jest jakos wybitnie drogo/tanio.

RS kosztuje caly czas mniej niz podstawowa wersja MY (long range, bez lakier, autopilot, itd). ID.4 GTX kosztuje za to tyle samo;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kiwal napisał(a):

Az popatrzylem w cenniki, bo na ulicach pojawiaja sie pierwsze egzemplarze (glownie te jasno zielone), i co do ceny to nie jest jakos wybitnie drogo/tanio.

RS kosztuje caly czas mniej niz podstawowa wersja MY (long range, bez lakier, autopilot, itd). ID.4 GTX kosztuje za to tyle samo;-)

 

No ale Tesla to premium (wannabe premium ale zawsze ;]) a Skoda to Skoda. Nie można ich porównywać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

No ale Tesla to premium (wannabe premium ale zawsze ;]) a Skoda to Skoda. Nie można ich porównywać.

 

Oglądałem test Marek Drives jakieś nowej szybkiej elektrycznej kily i mówił ze to kupsko. Podejrzewam ze w przypadku Skody będzie tak samo. Lepiej kupić zwykła wersje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

No ale Tesla to premium (wannabe premium ale zawsze ;]) a Skoda to Skoda. Nie można ich porównywać.

 

Prosze cie - Tesla byla pierwsza, ma caly czas fajna technologie, ale wykonczenie ma amerykanskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Kiwal napisał(a):

Prosze cie - Tesla byla pierwsza, ma caly czas fajna technologie, ale wykonczenie ma amerykanskie.

 

Dzięki uprzejmości jednego z kącikowiczów miałem przyjemność pomacać wnętrze Tesli i muszę powiedzieć, że klasa premium by się nie powstydziła. 

:ok:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

Dzięki uprzejmości jednego z kącikowiczów miałem przyjemność pomacać wnętrze Tesli i muszę powiedzieć, że klasa premium by się nie powstydziła. 

:ok:

 

 

 

Czyli tesla premium ?

A dal ci się @format przejechać? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Furvus_Eques napisał(a):

No, Skoda to na pewno nie jest.

 

Ja dementuję. Wczoraj bowiem widziałem film pana Macieja Pertyńskiego w którym mówił że Tesla wnętrze ma tandetne, zrobione z materiałów jakości Trabanta. Ja mu wierzę, bo to światowej sławy dziennikarz motoryzacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

I jestem ciekaw reakcji.

Jaguar anulowany i nowa tesla zamówiona w Ząbkach? :)

 

 

To było zanim zamówiłem Jaga. Rozważałbym tę Teslę ale w opcji wynajmu dostępna od ręki była tylko RWD a ja jednak potrzebuję auta AWD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, format napisał(a):

 

Ja dementuję. Wczoraj bowiem widziałem film pana Macieja Pertyńskiego w którym mówił że Tesla wnętrze ma tandetne, zrobione z materiałów jakości Trabanta. Ja mu wierzę, bo to światowej sławy dziennikarz motoryzacyjny.

 

Lubię Pertyna oglądać ale rzadko się z nim zgadzam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, format napisał(a):

 

Ja dementuję. Wczoraj bowiem widziałem film pana Macieja Pertyńskiego w którym mówił że Tesla wnętrze ma tandetne, zrobione z materiałów jakości Trabanta. Ja mu wierzę, bo to światowej sławy dziennikarz motoryzacyjny.


Te wszystkie dziennikarzyny… 


Poprawny ranking (bo mój) to:

 

1. https://youtube.com/c/autogefuehl

2. https://youtube.com/user/bjornnyland

3. https://youtube.com/c/carwow

4. https://youtube.com/c/Electrifyingcom

5. https://youtube.com/c/OutofSpecReviews

 

Z krajowych, to najmniej nie lubię Kornackiego i Petrolheada. Marek czasem palnie taką głupotę…


 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, HelixSv napisał(a):


Te wszystkie dziennikarzyny… 


Poprawny ranking (bo mój) to:

 

1. https://youtube.com/c/autogefuehl

2. https://youtube.com/user/bjornnyland

3. https://youtube.com/c/carwow

4. https://youtube.com/c/Electrifyingcom

5. https://youtube.com/c/OutofSpecReviews

 

Z krajowych, to najmniej nie lubię Kornackiego i Petrolheada. Marek czasem palnie taką głupotę…


 

 

 

 

Z krajowych to ja Bąka oglądam (Caroseria). Gada co prawda głupoty ale akurat u niego o to właśnie chodzi.

;l

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.11.2022 o 19:46, wujek napisał(a):

No kupsko nie kiepsko.
 

 

Ten chłop już kompletnie odleciał, mając trochę wiedzy nie da się tego szitu oglądać. 
 

Wersja GT ma dedykowany tryb Drift to zabaw, oczywiście nie włączył go, bo nawet nie wie jak. 
 

Reakcja na gaz jest zależna od włączonego trybu rekuperacji, też mu to umknęło i opowiada głupoty 🧐

 

Dalej nie mam siły oglądać 🙃
 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.