Skocz do zawartości

androidy, carplay'e itd


maro_t

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, akisel napisał(a):

Mógłbyś rozwinąć, na jakiej zasadzie to dziala?

w sensie ze bramę można otworzyć dzwoniąc na jakis numer, a CarPlay wie ze podjechałes do tej bramy?

 

 

Jak dojeżdżasz do domu w którym masz smarthome w oparciu o ekosystem apple (apple tv, głośnik homepod jako centrum sterowania i oczywiście kompatybilne peryferia w tym właśnie sterownik do bramy) to podjeżdżając pod dom na ekranie samochodu pojawia ci się możliwość otworzenia bramy/ furtki czy co tam jest podpięte. Możesz też poprosić Siri żeby ci otworzyła bramę... 

 

image.png.e53922eb138b916ad107944e051fcecc.png

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, KJO napisał(a):

 

Jak dojeżdżasz do domu w którym masz smarthome w oparciu o ekosystem apple (apple tv, głośnik homepod jako centrum sterowania i oczywiście kompatybilne peryferia w tym właśnie sterownik do bramy) to podjeżdżając pod dom na ekranie samochodu pojawia ci się możliwość otworzenia bramy/ furtki czy co tam jest podpięte. Możesz też poprosić Siri żeby ci otworzyła bramę... 

 

image.png.e53922eb138b916ad107944e051fcecc.png

 

w android w 2154 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kufa, czytając wasze komentarze dochodzę do wniosku że ja zacofany jestem :old:. Może dlatego że tych nowinek, androidów, komórek, tabletów i innych innowacji mam aż za dużo w pracy i sam to współtworzę i nie chce mi się już tym bawić jak nie muszę ;]

Pewnie też dlatego że mało jeżdżę w dalekie trasy, więc mało korzystan z nawigacji. Szczerze mówiąc w nissanie mówili że fabryczna nawi nie widzi ruchu online jeśli nie wykupię jakiegośtam abonamentu, a moja raz widzi raz nie widzi. Ale w sumie korzystałem z niej kilka razy, głównie za granicą. Może o to chodzi. We Włoszech i Austrii widziała korki, może w PL nie widzi. Sprawdzę to. A jak mam jechać do roboty w Krakowie to przed wyjściem zerkam na rozkład korków w Krakowie, decyduję czy jechać obwodnicą czy przez miasto i więcej już na to nie patrzę. Jak są korki to i tak zazwyczaj wszędzie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ryb napisał(a):

 

Więcej. Śledzi trasę, zgaduje dokąd jadę i pokazuje korki ale nie podpowiada głosowo. Jeśli jednak na jakimś skrzyżowaniu mogę wybrać lepszą trasę to pokoazuje alternatywy. Dodatkowo, gdy zjadę ze zwykłej trasy to zaczyna nawigować. Ta funkcja nazywa się "dojazdy".

:ok:

 

Dodatkowo nie gubi się w tunelach i na parkingach podziemnych, wie ile mam paliwa, kiedy zatankować i sama podpowiada stacje po drodze gdy się zbliża rezerwa lub gdy planuję trasę dłuższą niż prognozowany zasięg (z cenami paliw na tych stacjach!), wyświetla informacje o ograniczeniach prędkości integrując dane z mapy z danymi z kamer śledzących znaki drogowe i zapewne coś jeszcze, czego nawet nie zauważam bo po prostu działa.

Kupię tanio nowego Jaga :phi: Wygląda z Twojego opisu lepiej niż Tesla! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bergerac napisał(a):

jak od marki samochodu, jak to funkcjonalność GM - bo rozumiem, że o tym rozmawiamy?

no ale w telefonie pokazuje inaczej a poprzez CP inaczej. Sporo jezdze i to się rzuca w oczy. Idealny samochod na ten momen to JAG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucash napisał(a):

Kupię tanio nowego Jaga :phi: Wygląda z Twojego opisu lepiej niż Tesla! 

 

No weź, ja myślałem, że każda nowoczesna nawigacja w premiumach to potrafi. Kolega ma MB, inny BMW i mówi, że dają radę. Ja miałem okazję oglądać ten MBUX i zrobił na mnie duże wrażenie.

:nie_wiem:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

 

w android w 2154 roku

 

W Tesli trzeba będzie kupić elonowy dom i teslańską bramę. Za to zupełnie gratis dostaniesz takie ficzery, że dom będzie na Twój widok radośnie pierdział a brama będzie chowała się w podjeździe zamiast otwierać na boki. Oczywiście będzie to bezużyteczne zimą ale przecież nikogo to nie obchodzi.

;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucash napisał(a):

Idealny samochod na ten momen to JAG :)

 

Nie wiem czy idealny ale nawigacja oparta o Here jest dobrze zrobiona. Po prostu. Ale widzę, że normalnie zrobiona nawigacja to taka rzadkość, że nie mieści się to w głowie i powoduje kpiny.

BTW, w MB jest jeszcze augumented reality wyświetlana na HUD. To dopiero kupa śmiechu by była, przecież takie rzeczy są niemożliwe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maro_t napisał(a):

oglądam czasami jakieś testy aut na YT, siedzę na jakichś grupach na fb itd. Zauważyłem, że prowadzący takie programy coraz więcej czasu poświęcają elektronice w samochodzie, zwłaszcza temat łączenia się z telefonem, to jest ostatnio jakiś numer 1 i w ogóle staje się jakimś Bożkiem w motoryzacji. Czy przewodowo, czy bezprzewodowo, którym kablem się udało, którym nie. Czasami już serio więcej czasu poświęcają na to z jakim telefonem się samochód łączy niż na to jak jeździ. Tak samo ludzie na grupach pytają czy android auto działa bezprzewodowo, zanim kupią samochód. Serio to jest powód kupna lub rezygnacji? Nie jestem jakimś przeciwinikiem gadżetów, jak się to do czegoś przydaje to fajnie, ale przyznam, że w samochodzie który mam od 10 miesięcy nawet ani razu nie uruchamiałem android auto. Wystarczy mi że się łączy przez bluetooth z telefonem. A nawigacja fabryczna jest całkiem ok, dodatkowo jak byłem na wakacjach za granicą to nie musiałem się zastanwiać ile mam danych komórkowych w roamingu. I tyle. Będe potrzebował to podłączę, ale nawet jak nie zadziała to nic wielkiego się nie stanie. Żona ma iphona, połączyło jej się to jakoś samo bezprzewodowo, no fajnie, bo jest inne menu, kolorowo, są google mapy, tylko że ona i tak tylko do pracy jeździ albo do fryzjera ;].

A jak u was? Nie kupilibyście jakiegoś auta bo nie ma AA mimo że wszystko inne by Wam pasowało?

 

Nie wiem co tam oglądałeś i co dokładnie pokazywali.

AA czy Google jest ważne szczególnie jak ktoś używa dwóch kompletnie różnych samochodów. Wygodnie jest wtedy korzystać z tego co jest takie samo, tzn zależnie od tego jaki ma telefon, czy to AA czy google.

 

Mogę tylko zgadywać, że ci testerzy bardziej skupiali się, czy te całe wyświetlacze nie są totalnie skopane i interfejs na nich działa jak trzeba.

Tak, dla mnie to byłaby blokada i ja już na pewno nie kupię auta w ciemno. Muszę na tym poklikać dużo przed zakupem, sprawdzić jakie opcje są gdzie ukryte i nawet upewnić się, że nie przestawiają się same po wyłączeniu auta.

To co odp... odwalił VW skutecznie mi tą sytuację wyjaśniło, że to trzeba sprawdzać.

 

Gdyby gdzieś jednak była wersja auta, totalnie bez tego ekranu, to by mi to nie przeszkadzało. Pewnie wszystkie funkcje by były na przyciskach i pokrętłach dostępnych pod ręką. A w takim przypadku telefon na przyssawce na szybie by mi nie przeszkadzał.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ryb napisał(a):

 

Nie wiem czy idealny ale nawigacja oparta o Here jest dobrze zrobiona. Po prostu. Ale widzę, że normalnie zrobiona nawigacja to taka rzadkość, że nie mieści się to w głowie i powoduje kpiny.

BTW, w MB jest jeszcze augumented reality wyświetlana na HUD. To dopiero kupa śmiechu by była, przecież takie rzeczy są niemożliwe.

 

 

nagraj filmik jak tam sie wyszukuje punkty.

wpisz np "hotel z aquaparkiem pluski" i pokaz jak to dziala :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, PawelWaw napisał(a):

 

nagraj filmik jak tam sie wyszukuje punkty.

wpisz np "hotel z aquaparkiem pluski" i pokaz jak to dziala :)

 

 

Haha, sprawdziłem w aplikacji bo Jaga pod domem nie mam teraz. Route planner w telefonie nie widzi czegoś takiego. Muszę pojechać do innego hotelu.

:lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wujek napisał(a):

Nie widziałem jeszcze dobrej nawigacji w aucie nie elektrycznym. Większość to jest  kupsko i syf. Dlatego tak ważna jest integracja telefonu z autem. 

 

To nie o elektryczne chodzi.

Chyba tylko Tesla ma dobrą nawigację, bo tam pod spodem jest zwyczajnie google maps. A google zna nazwy hoteli i dobrze rozumie taki język pisany jak "hotel z akwaparkiem"
Nie wiem jak w tych Volvo, gdzie pod spodem jest Android, a więc pewnie i googlowa ekosfera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PawelWaw napisał(a):

i to jest podsumowanie tej nawigacji fabrycznej ;]

 

To jest podsumowanie hotelu w Pluskach. Sheratony znajduje bez zająknięcia.

:hehe:

 

 

Edytowane przez Ryb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryb napisał(a):

 

Nie wiem czy idealny ale nawigacja oparta o Here jest dobrze zrobiona. Po prostu. Ale widzę, że normalnie zrobiona nawigacja to taka rzadkość, że nie mieści się to w głowie i powoduje kpiny.

BTW, w MB jest jeszcze augumented reality wyświetlana na HUD. To dopiero kupa śmiechu by była, przecież takie rzeczy są niemożliwe.

 

Dobrze, ale częściej miała braki niż GM. Brak było też synchronizacji z GM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, sherif napisał(a):

Dobrze, ale częściej miała braki niż GM. Brak było też synchronizacji z GM.

 

Oczywiście. W kwestii jakości wyszukiwania GM nie ma sobie równych ale gdy wziąć pod uwagę też inne kwestie to wcale nie jest najlepsza na rynku. Ja np. zawsze wolałem TomToma ze względu na genialny pasek postępu i informowanie zawczasu o tym, co mnie czeka po drodze, pozwalając na wygodne zaplanowanie objazdu. Jag też takie coś ma a nie ma tego np. Ford, nad czym bardzo ubolewam bo o korku dowiaduję się zbyt późno jeśli co jakiś czas ręcznie nie przejrzę mapy przed sobą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wujek napisał(a):

Za jakiś czas Apple wprowadzi swój system do samochodu i zaora wszystko do okola. 

 

Zaora? Chyba portfele ceną subskrypcji. No ale sekciarze nadgniłego jabłka i to przekują w suckcess. :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kenickie napisał(a):

 

Zaora? Chyba portfele ceną subskrypcji. No ale sekciarze nadgniłego jabłka i to przekują w suckcess. :P

 

 

Google wprowadził swój system do Volvo i z tego co można w Internecie przeczytać to wyszło to dość słabo. I będzie to delikatne określenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Ryb napisał(a):

 

Oczywiście. W kwestii jakości wyszukiwania GM nie ma sobie równych ale gdy wziąć pod uwagę też inne kwestie to wcale nie jest najlepsza na rynku. Ja np. zawsze wolałem TomToma ze względu na genialny pasek postępu i informowanie zawczasu o tym, co mnie czeka po drodze, pozwalając na wygodne zaplanowanie objazdu. Jag też takie coś ma a nie ma tego np. Ford, nad czym bardzo ubolewam bo o korku dowiaduję się zbyt późno jeśli co jakiś czas ręcznie nie przejrzę mapy przed sobą.

 

 

IMHO to kwestia przyzwyczajeń. Ja mam odwrotnie na wszelkich urządzeniach GM i każde inne obecnie są mniej używalne.

GM niby też powiadamia o "niebezpieczeństwach" ale jest jeszcze Yanosik od tego. Jeżeli jest to korek to GM zawczasu zmienia trasę, czasem się o to pyta.

W Fordzie to generalnie dziwne te radia są ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ryb napisał(a):

 

Google wprowadził swój system do Volvo i z tego co można w Internecie przeczytać to wyszło to dość słabo. I będzie to delikatne określenie.

To nie tak. To genialne rozwiązanie, ale wprowadzili je niedopracowane. U jednych działało to lepiej, u innych gorzej. Ja np słucham radia FM i był z tym problem. Kolega słucha mediów stumieniowych i dla niego nie było problemu, a problem był banalny: przełączanie stacji. Jakiś czas ten problem usunięto. Updaty są dość często i obecnie działa to całkiem sprawnie i bezproblemowo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sherif napisał(a):

IMHO to kwestia przyzwyczajeń. Ja mam odwrotnie na wszelkich urządzeniach GM i każde inne obecnie są mniej używalne.

GM niby też powiadamia o "niebezpieczeństwach" ale jest jeszcze Yanosik od tego. Jeżeli jest to korek to GM zawczasu zmienia trasę, czasem się o to pyta.

 

Ja jakoś się do GM nie potrafię przekonać, IMO auta które mam robią to lepiej. Ale problemu nie ma, bo wszystkie obsługują AA/CarPlay więc to kwestia przełączenia się i działa. Zdarzyło mi się kilka razy skorzystać ale jak długo fabryczne systemy podobają mi się bardziej to nie mam powodu.

 

 

Godzinę temu, sherif napisał(a):

W Fordzie to generalnie dziwne te radia są ..

 

IMO ten Sync3 nie jest zły, chociaż do Jaguara jest przepaść. Za to absolutnie nigdy się nie zawiesił, czego nie można powiedzieć o Jagu.

;]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Ryb napisał(a):

IMO ten Sync3 nie jest zły, chociaż do Jaguara jest przepaść. Za to absolutnie nigdy się nie zawiesił, czego nie można powiedzieć o Jagu.

;]

Akurat dla mnie nie przypadł do gustu, szczególnie w połączeniu z AA. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, KJO napisał(a):

 

Jak dojeżdżasz do domu w którym masz smarthome w oparciu o ekosystem apple (apple tv, głośnik homepod jako centrum sterowania i oczywiście kompatybilne peryferia w tym właśnie sterownik do bramy) to podjeżdżając pod dom na ekranie samochodu pojawia ci się możliwość otworzenia bramy/ furtki czy co tam jest podpięte. Możesz też poprosić Siri żeby ci otworzyła bramę... 

 

image.png.e53922eb138b916ad107944e051fcecc.png

Aaaaa,

No to oprócz CP , to trzeba jeszcze mieć smarthome… a to juz tak trochę zmienia sytuacje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, sherif napisał(a):

działa to całkiem sprawnie i bezproblemowo.

W sumie, żyć sie da

ale, zdarzyło sie raz, ze sie zawiesił konkretnie

zapalila sie rezerwa i zachciało mi sie przetestować, jak znajdzie i poprowadzi do stacji (chociaż trasę znałem i wiedziałem ze starczy do następnej i jeszcze następnej)

no i chyba (tak sobie wywnioskowałem) byl słaby zasięg akurat w momencie, kiedy nacisnąłem „prowadź do najbliższej stacji” …

wisiał aż do momentu jak dojechałem na miejsce i wyłączyłem silnik ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, akisel napisał(a):

Aaaaa,

No to oprócz CP , to trzeba jeszcze mieć smarthome… a to juz tak trochę zmienia sytuacje 

 

nie są to jakieś gigantyczne pieniądze, sterownik kosztuje koło 200zł a homepod mini koło 490zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, akisel napisał(a):

W sumie, żyć sie da

ale, zdarzyło sie raz, ze sie zawiesił konkretnie

zapalila sie rezerwa i zachciało mi sie przetestować, jak znajdzie i poprowadzi do stacji (chociaż trasę znałem i wiedziałem ze starczy do następnej i jeszcze następnej)

no i chyba (tak sobie wywnioskowałem) byl słaby zasięg akurat w momencie, kiedy nacisnąłem „prowadź do najbliższej stacji” …

wisiał aż do momentu jak dojechałem na miejsce i wyłączyłem silnik ;)

 

 

Miałem podobnie, ale to było niecały rok temu. Od tego czasu problem nigdy się nie powtórzył. Próbowałem kilka razy wyznaczać po rezerwie i działało ok.

System możesz zrestartować podczas jazdy, trzeba przytrzymać home z 20s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podejdzie Ci od nowszego ?
Te nowsze maja AA.

Tam jest inny panel klimatyzacji. Jest opcja z wersji Shelby ale cena za używkę zniechęca, są też różne rozwiązania w USA, dedykowane do Mustanga i jeszcze je rozważam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



 
Nie próbowałem ale wydaje mi się, że w przypadku dość ostrego skrętu mogłaby się zorientować. Na parkingach podziemnych się orientuje, prawdopodobnie bierze dane ze skrętu kół i kompasu.
 
 
 


Z ABS'u, czujnik kąta skrętu kierownicy i obrotu kół

pozdr.

Wysłane z mojego RMX2170 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie dorzucilem dongla do AA wireless i sobie chwale. W miescie tel w kieszeni. W trasie wrzucony na indukcyjna ladowarke. W windzie ustawiam navi, po wejsciu do auta mam juz trase. I odpalonego audiobooka.

 

Przydal mi sie tez na wakajkach w rentalu, ktory na probe odpalenia nawi powiedzial - Panie Areczku nie nie, nawigacja jest dla dyrekcji, dla pana jest kompas :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PawelWaw napisał(a):

 

Jakiś link ?

 

Juz jest ponizej. 

U mnie dziala. Sa miejsca gdzie zrywa polaczenie. Np skrzyzowanie Jerozolimskich i Lopuszanskiej, albo na obwodnicy w poblizu lotniska. 

Ewidentnie cos tam "wisi" w powietrzu.

 

Kumpel byl zainteresowany i probowalismy u niego w kurze kodiaq i mozna powiedziec, ze nie dzialalo. Rozlaczalo co kilkanascie sekund. Wiec ewidentnie sporo zalezy od samwgo auta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Filipfm napisał(a):

Ewidentnie cos tam "wisi" w powietrzu.

to tez zalezy od telefonu, ktory podpinasz
u mnie xiaomi tracilo polaczenie w innych miejscach niz samsung

po aktualizacjach AA potrafily sie zmienic miejsca, w ktorych sie rozlacza

 

przez jakis czas pomagala zmiana komunikacji wifi z 5Ghz na 2.4, ale teraz ta opcja nie jest juz polecana, wiec uzywam 5Ghz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, komandos80 napisał(a):

to tez zalezy od telefonu, ktory podpinasz
u mnie xiaomi tracilo polaczenie w innych miejscach niz samsung

po aktualizacjach AA potrafily sie zmienic miejsca, w ktorych sie rozlacza

 

przez jakis czas pomagala zmiana komunikacji wifi z 5Ghz na 2.4, ale teraz ta opcja nie jest juz polecana, wiec uzywam 5Ghz

 

 

Ciekawe z telefonem 8]

na 2.4 rozpinało częściej więc wróciłem do 5. 

Ale odgrzebie jakiegoś starego szrota i sprobuje potestowac czy bedzie wypinać w innych miejscach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Filipfm napisał(a):

 

Ciekawe z telefonem 8]

na 2.4 rozpinało częściej więc wróciłem do 5. 

Ale odgrzebie jakiegoś starego szrota i sprobuje potestowac czy bedzie wypinać w innych miejscach

mialem wczesniej Xiaomi i ten rozlaczal mi sie w trzech miejscach w mojej okolicy
zmienilem na samsunga i rozlacza sie tylko w jednym (ale tym samym, w ktorym Xiaomi tez sie rozlaczal), cale szczescie rzadko tamtedy przejezdzam :)

chyba nawet opisalem ten problem na ich supporcie, ale nic mi nie odpowiedzieli :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, komandos80 napisał(a):

kupuj, widze, ze promocja


ja ok. dwa lata temu placilem wiecej, a na dodatek musialem ok 2 m-ce na dostawe czekac :)

image.png.030779c16b64a6be69ba3a2d0f67a223.png
  

Aż tyle płacić za brak kabelka 8] ?

 

Odnośnie bezprzewodowego, to korzystałem w wypożyczonym Audi. Do celu nie dojechałem (3h) a już mi baterię zdrenowało z 50% do 0%. Akurat tam ładowarki bezprzewodowej nie było, ale w moim aucie bezprzewodowo ładuje się bardzo wolno, więc taka średnia ta idea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sherif napisał(a):

Aż tyle płacić za brak kabelka 8] ?

 

Odnośnie bezprzewodowego, to korzystałem w wypożyczonym Audi. Do celu nie dojechałem (3h) a już mi baterię zdrenowało z 50% do 0%. Akurat tam ładowarki bezprzewodowej nie było, ale w moim aucie bezprzewodowo ładuje się bardzo wolno, więc taka średnia ta idea.

Bo dziadki z zarządów nie wpadły na pomysł, że ładowarka bezprzewodowa powinna być wymienna. Technika idzie do przodu a ładowarka słaba. Powinna być możliwość upgradu płacisz i masz nową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, wujek napisał(a):

Bo dziadki z zarządów nie wpadły na pomysł, że ładowarka bezprzewodowa powinna być wymienna. Technika idzie do przodu a ładowarka słaba. Powinna być możliwość upgradu płacisz i masz nową.

Dla mnie jest wystarczająca ;), ale ja nie używam ani kabla ani bezprzewodowych AA.

Jak to sobie wyobrażasz, wymienna ? Już do Nokii6310 były uniwersalne ładowarko- zestawy, pięknie to doklejone wyglądało ;).

Poza tym kto zabroni kupić lepszą i sobie zamocować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, sherif napisał(a):

Dla mnie jest wystarczająca ;), ale ja nie używam ani kabla ani bezprzewodowych AA.

Jak to sobie wyobrażasz, wymienna ? Już do Nokii6310 były uniwersalne ładowarko- zestawy, pięknie to doklejone wyglądało ;).

Poza tym kto zabroni kupić lepszą i sobie zamocować.

To zazwyczaj jest na półce albo we wgłębieniu. Wymiana w ASO i po kłopocie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wujek napisał(a):

To zazwyczaj jest na półce albo we wgłębieniu. Wymiana w ASO i po kłopocie. 

 

Ale po co? Jak Ci coś nie pasuje to wymień auto na nowy model i po kłopocie.

:skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.