Skocz do zawartości

Promocją na yarisa


PawelWaw

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, awruK napisał(a):

I rdza w gratisie🤣

TAK, ten samochód ma swoje plusy i minusy. Ale jak masz jeździć z 6 lat i po mieście to plusy przykrywają minusy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

39 minut temu, Camel napisał(a):

TAK, ten samochód ma swoje plusy i minusy. Ale jak masz jeździć z 6 lat i po mieście to plusy przykrywają minusy :) 

 

Toyota którą obecnie użytkuję po 3 latach zasłużyła sobie na ksywkę "ruda".;]

 

Screenshot_20240301_101252_Gallery.jpg.7aae8d704b8cac96274d040950fd44ad.jpgScreenshot_20240301_101328_Gallery.jpg.8cafdc1b6330b708db410639ab5d4f91.jpgIMG_0008.jpeg.1b20b9bb04dde7ccade176b0eb54ca77.jpegIMG_0009.jpeg.9845b48d55f88784b67b3b948f16f06b.jpeg

Edytowane przez awruK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, awruK napisał(a):

 

 

Toyota którą obecnie użytkuję po 3 latach zasłużyła sobie na ksywkę "ruda".;]

 

Screenshot_20240301_101252_Gallery.jpg.7aae8d704b8cac96274d040950fd44ad.jpgScreenshot_20240301_101328_Gallery.jpg.8cafdc1b6330b708db410639ab5d4f91.jpgIMG_0008.jpeg.1b20b9bb04dde7ccade176b0eb54ca77.jpegIMG_0009.jpeg.9845b48d55f88784b67b3b948f16f06b.jpeg

co to za model ? Koledze w jarku wyskoczyły takie kropki na podwoziu jak u ciebie na blachach zewnętrzych po roku i pomimo zawoskowania całej płyty podłogowej. U mnie w corollce po 6 latach od spodu tak było, ale na zewnątrz nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Camel napisał(a):

co to za model ? Koledze w jarku wyskoczyły takie kropki na podwoziu jak u ciebie na blachach zewnętrzych po roku i pomimo zawoskowania całej płyty podłogowej. U mnie w corollce po 6 latach od spodu tak było, ale na zewnątrz nic.

To jest corolla sedan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Camel napisał(a):

Koledze w jarku wyskoczyły takie kropki na podwoziu jak u ciebie na blachach zewnętrzych po roku i pomimo zawoskowania całej płyty podłogowej.

Ja mam prawie 3-letniego Yarisa, którego sam konserwowałem i nie ma nawet kropki rdzy.

Woski są różne, wykonanie też może być lepsze lub gorsze.

Fakt, Toyota ma słabe blachy, ale przy dzisiejszej chemii można z tym walczyć skutecznie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ghost2255 napisał(a):

Ja mam prawie 3-letniego Yarisa, którego sam konserwowałem i nie ma nawet kropki rdzy.

Woski są różne, wykonanie też może być lepsze lub gorsze.

Fakt, Toyota ma słabe blachy, ale przy dzisiejszej chemii można z tym walczyć skutecznie.

Woskiem robiłeś czy bitex ?

U niego wyskoczyło pod woskiem, jakby z blachy wyszło przez „parodie” lakieru (bo jest go 20 mikronów). Także może trafił się z blachą już  źle oczyszczoną 🤷

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Camel napisał(a):

Woskiem robiłeś czy bitex ?

Woskiem, ale prosto z salonu więc nie było brudu i ubytków.

Bitexem dzisiaj już się nie robi. 🙂

 

5 minut temu, Camel napisał(a):

U niego wyskoczyło pod woskiem, jakby z blachy wyszło przez „parodie” lakieru (bo jest go 20 mikronów). Także może trafił się z blachą już  źle oczyszczoną

Dlatego napisałem, że są różne woski. Ja preferuję środki penetrujące, które nie dopuszczają do takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, 62545tomasz napisał(a):

widać, że toyota boi się mg3 

już cena yarisa w hybrydzie jest tylko 2000 wyższa od mg3...

podobnie widze zleciala yaris cross

 

 

MG3 ma ocynkowane blachy, w przeciwieństwie do Yarisa który jest nieocynkowany.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Camel napisał(a):

Jakieś sprawdzone ?

Mike Sanders, Axenol, Noxudol, Fluid Film, Innotec(ale on nie penetruje, za to jest dobrą bazą).

Niestety oprócz polskiego wyrobu to nie są budżetowe opcje.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.