Jump to content

Nasze "pierdzidełka"

Keryp_
 Share

Recommended Posts

• 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Najwyższa pora się oficjalnie przywitać na tym kąciku.

Zakupiona niespełna 2 tygodnie temu: Suzuki SV 650 K3

w jedynej słusznej wersji - czyli naked 893goodvibes.gif

285545003-sv1.jpg

Zdjęcia dzięki uprzejmości poprzedniego właściciela.

Foty mojego autorstwa na wiosnę.

IThankYou.gif

post-80280-14352514819387_thumb.jpg

• 2 months later...

Moja babcia w zimę została rozebrana do gołej ramy bo wymagała pospawania... Starość nie radość , trzydziecha jej niebawem pęknie zlosnik.gif Dzisiaj zbliżyłem się fo finału powrotu do żywych, jeszcze szyba sakwy i tłumik i w tym tygodniu pierwsza przejażdżka.

hanka1.jpg

Jak dokończę to pozwolę sobie jeszcze jedno foto dodać. Ze zmian widocznych to nowe poszycie siedzenia. Tu podziękowania dla szanownej Pani mamusi za pomoc w szyciu, i pomalowany aerografem zbiornik, ty z kolei podziękowania dla kolegi Qby. Podziękowań nie przeczyta bo nie jest userem ale należy mu się jak psu zupa

• 1 month later...

za marne grosze wyrwalem takie cus...

zdjcie556.jpg

anglik, wiec do jakichs tam poprawek. w kazdym razie wyglada na nietyranego. silnik nie kopci, kreci sie jak dziki, biegi nie wyskakuja, nawet przy tyraniu, opony ok, klocki ok, lancuhc ponad polowe naciagu jeszcze ma zlosnik.gif ogolnie po przesiadce z zephyra 550 jestem mega zadowolony zlosnik.gif

• 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Długo się zastanawiałem, czy powinienem zamieszczać fotkę swojego Cwajtakta tutaj ale w końcu i on jest daaaaaaaaaaaaaaaalekim krewnym Waszych maszyn wink.gifzlosnik.gif Silniczek 2T 48 cm3 umożliwia utrzymanie leniwych 25-30 km/h. Spalanie 2l/100 km mieszanki benzyny z olejem. Brak jest skrzyni biegów (jest jeden bieg na stałe + sprzęgło), więc odpalanie jest na pych grinser006.gif Trzeba się rozpędzić siłą swoich mięśni do prędkości 16-18 km/h, puścić sprzęgło i gotowe old.gifzlosnik.gifok.gif

286184892-Zdj%EAcie0876ma%B3e.jpg