Skocz do zawartości

Tankowanie gazu na stacjach typu Auchan


MaserTi

Rekomendowane odpowiedzi

> Witajcie,

> Jakie macie zdanie o tankowaniu na stacjach przy hipermarketach typu Auchan? Warto jechać i

> zaoszczędzić czy to i tak bez sensu bo spalanie gazu wzrośnie i wyjdzie na zero?

Tankuje na stacjach Carrefour,nie zauwazylem wiekszego spalania,zaoszczedzenie kilku groszy przyjemnie mnie laskocze po duszy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Jakie macie zdanie o tankowaniu na stacjach przy hipermarketach typu Auchan? Warto jechać i

> zaoszczędzić czy to i tak bez sensu bo spalanie gazu wzrośnie i wyjdzie na zero?

Mi jakby więcej trochę palił na gazie z Auchan, ale różnica niewielka i może wynikać z różnych warunków. W zachowaniu samochodu nie widać różnicy, chodzi tak jak na shellowym czy bp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Jakie macie zdanie o tankowaniu na stacjach przy hipermarketach typu Auchan? Warto jechać i

> zaoszczędzić czy to i tak bez sensu bo spalanie gazu wzrośnie i wyjdzie na zero?

Nic nie będzie większe spalanie, bo niby z jakiej paki? Oni mają gaz normalnie z dostaw od wiekich producentów czy dystrybutorów. Oszczędzają na tym, że nie ma stacji z prawdziwego zdarzenia z tym całym burdelem wokół, więc mogą zejść z ceny. Gaz i bena bez zarzutu. Kiedy moge to tankuje na A. i nie ma problema i nigdy nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak (pomiar z kilku tankowań):

Auchan 270km na baku

BP 300km na baku

Shell 330km na baku.

Centralka Bingo S, parownik AT07 Asterik. Skoro cenowo wychodzi podobnie to wolę jednak Auchan omijać.

Olej silnikowy też wolę kupić jeden ale dobry i markowy niż 2 tanie noname bo nikt nie wie co to mi z silnikiem zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Centralka Bingo S, parownik AT07 Asterik. Skoro cenowo wychodzi podobnie to wolę jednak Auchan

> omijać.

> Olej silnikowy też wolę kupić jeden ale dobry i markowy niż 2 tanie noname bo nikt nie wie co to mi

> z silnikiem zrobi.

No własnie. Mi przez "tańszy", mocno zaolejony gaz z krakowskich stacji Carrefour i MPO wysypały się drogie wtryskiwacze Necam. Od tego czasu oba te obiekty omijam szerokim łukiem. Może i nawet poprawili jakość, ale jakoś nie ciągnie mnie do eksperymentów. Z własnego doświadczenia wiem, że zwłaszcza w instalacjach IV gen. trafiają się wtryskiwacze, ale i też reduktory, które nie znoszą gazu marnej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No własnie. Mi przez "tańszy", mocno zaolejony gaz z krakowskich stacji Carrefour i MPO wysypały

> się drogie wtryskiwacze Necam. Od tego czasu oba te obiekty omijam szerokim łukiem. Może i

> nawet poprawili jakość, ale jakoś nie ciągnie mnie do eksperymentów. Z własnego doświadczenia

> wiem, że zwłaszcza w instalacjach IV gen. trafiają się wtryskiwacze, ale i też reduktory,

> które nie znoszą gazu marnej jakości.

hmm, może MPO było winne, bo na Carrefour w 90% tankowałem poprzednie auto (IIgen) i prawie nic z reduktora nie spuszczałem cool.gif

większego spalania też nie zauważyłem hmm.gif

fordem omijałem stacje noname i te tańsze, tankując na orlenach czy BP, a zawsze było trochę oleju w filtrze

teraz tankuje "gdzie popadnie" i kurczę nie widzę różnicy jeśli chodzi o filtry niewiem.gif

zaobserwowałem za to jedną kwestie, na prywatnej stacji na której tankuje, a która ma opinię "oszukują", wchodzi mi jakby więcej gazu hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi stacjami to są cuda, każdy mówi coś innego.

Ja osobiście obserwuję większe spalanie gdy tankuję na auchanie i do zbiornika wchodzi więcej, najlepiej mi się jeździ na gazie z bp i robię na nim najwięcej kilometrów, na gazie z statoil ZAWSZE zapalała mi się kontrolka check engine. Orlen, shell, lukoil stawiam na równi jako przeciętną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> Jakie macie zdanie o tankowaniu na stacjach przy hipermarketach typu Auchan? Warto jechać i

> zaoszczędzić czy to i tak bez sensu bo spalanie gazu wzrośnie i wyjdzie na zero?

Konkretnie Auchan - to nie wiem.

Mogę powiedzieć o stacji przy TESCO w krk. z dwa lata temu tam tankowałem i nie polecam.

Filtr na reduktorze po 10kkm był oblepiony brązowym pyłem w takiej ilości, że nie widać było żeber filtra.

Przerzuciłem się na BP i filtry czyste - zmieniają kolor na lekko brązowy le bez pyłu itp rzeczy.

Płacę parę groszy więcej i wiem, że nie syf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja też tankuję głównie na BP i jest wszystko .

> Nie za bardzo mam ochotę robić eksperymenty drugi raz.

już kiedyś tu pisałem, jak czekałem na serwis, to zmieniał gość filtry,

fazy lotnej po 15kkm był suchy, a ciekłej też prawie jak nówka

właściciel powiedział że tankuje tylko na BP, głownie na Prandoty

był okres że sporo tankowałem na BP, ale teraz mam "nie po drodze"

a cena też nie zachęca, przy różnicy 20gr to lepiej zmienić filtr fazy lotnej częściej wink.gif

do swojego odkąd tankuje byle gdzie, to zaglądam co 5kkm i tragedii nie ma, powycieram, przedmucham i do 15kkm dojeździł grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja nie mam ani za ani przeciw tanim stacjom wink.gif tankuje gdzie taniej smile.gif na gazie juz 10 lat i 120kkm smile.gif i nie mam problemów z silnikiem smile.gif tylko ze co roku wymieniam filtr gazu a 2x w roku spuszczam syf z parownika wink.gif no i czyszcze blosa ale to bardziej przyjemnosc niz udreka smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja nie mam ani za ani przeciw tanim stacjom tankuje gdzie taniej na gazie juz 10 lat i 120kkm i

> nie mam problemów z silnikiem tylko ze co roku wymieniam filtr gazu a 2x w roku spuszczam syf

> z parownika no i czyszcze blosa ale to bardziej przyjemnosc niz udreka

I i II generacja nie jest na pewno tak wymagająca pod tym względem, jak niektóre IV. Mój Lanos też jeździł na czymkolwiek, natomiast nowszy wóz (w zasadzie wtryskiwacze LPG) nie tolerował takiego podejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Nic nie będzie większe spalanie, bo niby z jakiej paki? Oni mają gaz normalnie z dostaw od wiekich

> producentów czy dystrybutorów. Oszczędzają na tym, że nie ma stacji z prawdziwego zdarzenia z

> tym całym burdelem wokół, więc mogą zejść z ceny. Gaz i bena bez zarzutu. Kiedy moge to

> tankuje na A. i nie ma problema i nigdy nie było.

bardzo dobrze prawisz.Tak samo jak są stacje bez obsługi, i tam jeszcze tansze paliwo.Bo nie muszą opłacać pracowników ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam_w

> bardzo dobrze prawisz.Tak samo jak są stacje bez obsługi, i tam jeszcze tansze paliwo.Bo nie muszą

> opłacać pracowników

To niby prawda.

Kiedyś tankowałem na Auchan benzynę. Silnik normalnie pracował. Raz tylko miałem sporo wyższe spalanie na ich paliwie. Potem już nie tankowałem u nich i nie tankuję do dziś. Mimo, że ceny mają niskie.

Benzynę leję tylko na Lukoilu od ponad 3 lat (w weekendy mają spore obniżki cen paliwa względem innych stacji). Ani razu się nie zawiodłem. LPG tankuję tylko na 2 stacjach - BP albo Lukoil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To niby prawda.

> Kiedyś tankowałem na Auchan benzynę. Silnik normalnie pracował. Raz tylko miałem sporo wyższe

> spalanie na ich paliwie. Potem już nie tankowałem u nich i nie tankuję do dziś. Mimo, że ceny

> mają niskie.

> Benzynę leję tylko na Lukoilu od ponad 3 lat (w weekendy mają spore obniżki cen paliwa względem

> innych stacji). Ani razu się nie zawiodłem. LPG tankuję tylko na 2 stacjach - BP albo Lukoil.

aha... to fajnie.. i na podstawie jednorazowego wyższego spalania uważasz, ż eniby tam jednak gówno leją zamiast paliw? aha... to gratuluję intelektu... nprawdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku lat tankuje na orlenie. butla 50, wchodzi 41-42 i starcza na 400 km

ostatnio chciałem zobaczyć co z tym auchanem.

3 tankowania, za każdym razem ''nabiło'' 55 i starczyło na 280 km. nie wspominając, że silnik sie dławi i szarpie

także syf jakich mało sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podkuszony tym watkiem, w srode zatankowalem na Carrefourze. Przejezdzalem obok, gaz sie skonczyl, to pomyslalem, ze zaryzykuje. Pierwsze "zdziwko" bylo przy dystrybutorze. Nie zdarzylo mi sie, zeby do zbiornika weszlo wiecej niz 36 litrow ... a tu panu nalewaczowi udalo sie napompowac 38... Drugie "zdziwko" bylo po przejechaniu 208 km, po ktorych te 38 litrow sie skonczylo yikes.gif Daje to jakies 18 l / 100 km ... Tak kosmicznego spalania to jeszcze nigdy nie mialem...

Reasumujac: nigdy wiecej ! crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od kilku lat tankuje na orlenie. butla 50, wchodzi 41-42 i starcza na 400 km

> ostatnio chciałem zobaczyć co z tym auchanem.

> 3 tankowania, za każdym razem ''nabiło'' 55 i starczyło na 280 km. nie wspominając, że silnik sie

> dławi i szarpie

> także syf jakich mało

hahaha.gifwiesz, ale takie bajki to możesz opowiadać swoim dzieciom na dorbanoc, a nie na poważnym forum. nie traktuj innych ludzi jak idiotów i nie próbuj sprowadzać ich do swojego poziomu... chcesz powiedzić, że do zbiornika 50 l weszło ci 55 l gazu (zakładajć, że zbiornik była całkowicie pusty co przy gazie jest praktycznie niemożliwe) i tak dałeś się zrobić w balona aż 3 razy pod rząd?

przecież jesli tak było to to jest jawne oszustwo i należąło nawet nie odjeżdżac spod dystrybutora i od razu dzownić po policję, żeby zamkneli tę stację na 4 sposty.

i na dodatek chcesz powiedzieć, że 3 razy z rzędu twoje auto palące do tej pory ok. 10 l gazu nagle spaliło ok. 20 litrów gazu na 100 km i ty aż 3 razy musiałes to sprawdzać, zeby się upewnić?

ja naprawde nie wiem kto tu jest większym idiotą... mysle, że jesteś jakims zakompleksionym pracownikiem staci paliw orlen, który ma prowizję od literka i pod bokiem konkurenta w postaci stacji Auchan, ba takie bzdury mogła tylko taka osoba wymyśleć... nono.gif marna prowokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podkuszony tym watkiem, w srode zatankowalem na Carrefourze. Przejezdzalem obok, gaz sie skonczyl,

> to pomyslalem, ze zaryzykuje. Pierwsze "zdziwko" bylo przy dystrybutorze. Nie zdarzylo mi sie,

> zeby do zbiornika weszlo wiecej niz 36 litrow ... a tu panu nalewaczowi udalo sie napompowac

> 38... Drugie "zdziwko" bylo po przejechaniu 208 km, po ktorych te 38 litrow sie skonczylo

> Daje to jakies 18 l / 100 km ... Tak kosmicznego spalania to jeszcze nigdy nie mialem...

> Reasumujac: nigdy wiecej !

a ja na auchanie ma zawsze tyle samo nalewane co na innych stacjach (różnice maks. 1-1,5), a tankuje na róznych w tym markowych, spalanie nigdy nie było wyższe niz gdzie indziej, wszystko w normie. na carfourze nie tankowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mysle, że jesteś jakims zakompleksionym pracownikiem staci paliw orlen,

dla twojej informacji, nie jestem. pracuje na koparce i powiem Ci jeszcze, ze moj szef do koparki tez kupuje na auchanie rope, bo jest najtansza. i wiesz co? filtry paliwa musze wymieniać co miesiąc, a jak tankowalismy np. na BP to wymieniałem raz w roku, nie wspominając o tym, ze koparka miała więcej mocy niż teraz

wszystko co napisałem w poprzednim poście potwierdzić może również mój kumpel, który ma inne auto z inną instalacją i ma takie samo doświadczenie z auchanem

także bajki to Ty opowiadasz, ale wolno Ci przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla twojej informacji, nie jestem. pracuje na koparce i powiem Ci jeszcze, ze moj szef do koparki

> tez kupuje na auchanie rope, bo jest najtansza. i wiesz co? filtry paliwa musze wymieniać co

> miesiąc, a jak tankowalismy np. na BP to wymieniałem raz w roku, nie wspominając o tym, ze

> koparka miała więcej mocy niż teraz

> wszystko co napisałem w poprzednim poście potwierdzić może również mój kumpel, który ma inne auto z

> inną instalacją i ma takie samo doświadczenie z auchanem

> także bajki to Ty opowiadasz, ale wolno Ci przeciez

od jakiegos czasu tankuje na Auchanie, co prawda ON i jakos filtra nie wymieniam co miesiac i roznicy w spalaniu czy pracy silnika nie widze w porownaniu z Orlenem, BP czy Shell´em

znam przypadek ze ON zatankowany na Shellu przy -20 st zamarzl... a tankowany w tym samym czasie na Auchanie nie...

Poza tym kazde paliwo, noPb czy ON nie wiem jak z gazem, idzie z Orlenu... wiec ciekawy jestem skad te rzekome roznice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> od jakiegos czasu tankuje na Auchanie, co prawda ON i jakos filtra nie wymieniam co miesiac i

> roznicy w spalaniu czy pracy silnika nie widze w porownaniu z Orlenem, BP czy Shell´em

> znam przypadek ze ON zatankowany na Shellu przy -20 st zamarzl... a tankowany w tym samym czasie na

> Auchanie nie...

> Poza tym kazde paliwo, noPb czy ON nie wiem jak z gazem, idzie z Orlenu... wiec ciekawy jestem skad

> te rzekome roznice

no oczywiście, że tak, po prostu kolega blue myśli, że paliwo na Auchan i inne nie tego typu stacje to hipermarkiety ciąfną tajmenicymi podziemnymi rurociągami z nielegalnych rolzewni na grnicy pol-ukr czy też pol-biał i tam psrzedaje sie mazut zamiast on i cng zamiast lpg, a bezyne to tylko żółą, niebieką tudzież zieloną... jak za komuny. Jest to wierutną bzdurą, bo te stacje maja tańsze paliwo tylko z jednego pozowdu. Zarabiają na ludziach kupujących w ich sklepach, ale tych wilekopowierzchniowych. Na stacjach zatrudniają minimalna liczbe ludzi, nie maja do utrzymania powierzchni biurowo-sklepwoych, nie płacą, wieć np. za ogrzewanie tych lokali, za ich powierzchnie, prąd i inne, które normalna stacja musi pokryć wpływami z paliwa. dlatego Auchan i inne stacje ma o te 10-15 gr taniej paliwo, a nie dlatego, że opyla ludziom paliwo niewiadomego pochodzenia "łod ruskich" ciągnięte nielegalnie w przerobionych zbiornikach PAsków od dziadka z wermachtu... ale koleg blue nie jest w stanie tego pojać, bo jem ubzdurało się (przypuszczalnie podśiwadomie), że po tym paliwie musi 4 razy w roku se przeczyścić.

Te stacje są zaopatyrywane przez Orlen, zresztatak jak i BP, Shell czy inny Aral. O ile dobrze pamiętam to 90% paliw w polsce sprzedawanych jest z krajowej dystrybucji i choćby z tego powodu nie te stacje sę tam zaopatrują. Reszta jest ciągnięta od ruskich, ciut z zachodu, ale to barziej paliwa specjalistyczne, wysokoooktanowe jakis np. Shell verva 110. i tyle pozostało ze spiskowej teorii dziejów pana blue...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dla twojej informacji, nie jestem. pracuje na koparce i powiem Ci jeszcze, ze moj szef do koparki

> tez kupuje na auchanie rope, bo jest najtansza. i wiesz co? filtry paliwa musze wymieniać co

> miesiąc, a jak tankowalismy np. na BP to wymieniałem raz w roku, nie wspominając o tym, ze

> koparka miała więcej mocy niż teraz

> wszystko co napisałem w poprzednim poście potwierdzić może również mój kumpel, który ma inne auto z

> inną instalacją i ma takie samo doświadczenie z auchanem

> także bajki to Ty opowiadasz, ale wolno Ci przeciez

i niech kolega nam odpoisze co nim kieorwało, że aż 3 razy musiał tankowac gaz na A., żeby sie przekonac, ze tam oszukują i leją jakieś zlewki nie do jeżdżenia? Bo ja mam tylko dwa wytłumaczenia: kolega blue jest niespełna rozumu (wątpliwe), albo: 2: kolega blue wymyślił se historię z tankowanie gazu na A., żeby się uwiarygodnić, niestety przeszarżował i się do cna skompromitował... i to jest bardziej prawdopodobna wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> i niech kolega nam odpoisze co nim kieorwało, że aż 3 razy musiał tankowac gaz na A., żeby sie

> przekonac, ze tam oszukują i leją jakieś zlewki nie do jeżdżenia? Bo ja mam tylko dwa

> wytłumaczenia: kolega blue jest niespełna rozumu (wątpliwe), albo: 2: kolega blue wymyślił se

> historię z tankowanie gazu na A., żeby się uwiarygodnić, niestety przeszarżował i się do cna

> skompromitował... i to jest bardziej prawdopodobna wersja.

Co Ty taki agresywny jestes ? Stara Cie tlucze przed swietami ? Gumka w berecie uciska ?

Czy po prostu masz wzmozone samopoczucie i strasznie drazliwy jestes, gdy ktos odwazy sie miec inne zdanie ....

Czy juz nie mozna prowadzic polemiki jak cywilizowani ludzie ? Trzeba tu robic forum onetu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no oczywiście, że tak, po prostu kolega blue myśli, że paliwo na Auchan i inne nie tego typu stacje

> to hipermarkiety ciąfną tajmenicymi podziemnymi rurociągami z nielegalnych rolzewni na grnicy

> pol-ukr czy też pol-biał i tam psrzedaje sie mazut zamiast on i cng zamiast lpg, a bezyne to

> tylko żółą, niebieką tudzież zieloną... jak za komuny. Jest to wierutną bzdurą, bo te stacje

> maja tańsze paliwo tylko z jednego pozowdu. Zarabiają na ludziach kupujących w ich sklepach,

> ale tych wilekopowierzchniowych. Na stacjach zatrudniają minimalna liczbe ludzi, nie maja do

> utrzymania powierzchni biurowo-sklepwoych, nie płacą, wieć np. za ogrzewanie tych lokali, za

> ich powierzchnie, prąd i inne, które normalna stacja musi pokryć wpływami z paliwa. dlatego

> Auchan i inne stacje ma o te 10-15 gr taniej paliwo, a nie dlatego, że opyla ludziom paliwo

> niewiadomego pochodzenia "łod ruskich" ciągnięte nielegalnie w przerobionych zbiornikach

> PAsków od dziadka z wermachtu... ale koleg blue nie jest w stanie tego pojać, bo jem ubzdurało

> się (przypuszczalnie podśiwadomie), że po tym paliwie musi 4 razy w roku se przeczyścić.

> Te stacje są zaopatyrywane przez Orlen, zresztatak jak i BP, Shell czy inny Aral. O ile dobrze

> pamiętam to 90% paliw w polsce sprzedawanych jest z krajowej dystrybucji i choćby z tego

> powodu nie te stacje sę tam zaopatrują. Reszta jest ciągnięta od ruskich, ciut z zachodu, ale

> to barziej paliwa specjalistyczne, wysokoooktanowe jakis np. Shell verva 110. i tyle pozostało

> ze spiskowej teorii dziejów pana blue...

Co do paliw "tradycyjnych" - w czasach, gdy duzo ujezdzalem dieselka, to rozbieznosc w spalaniu miedzy beznadziejna ropa z Orlenu (ktora byla zolta jak olej do smazenia), a paliwem ze stacji lokalnego PKSu, siegala ok. 15 %. Nadto zdarzylo mi sie, ze przy -15 stopniach w orlenowskiej ropie wytracila sie parafina...

Jesli zas chodzi o LPG, to ow na Orlenie jest beznadziejny. Pomijajac kwestie kalorycznosci i duzo zwiekszonego spalania, to wielokrotnie w warsztatach LPG ostrzegano mnie przez nim, gdyz podobno puchna po nim gumowe elementy wtryskiwaczy.

Z mojego doswiadczenia wynika, ze najlepiej auto zachowuje sie po tankowaniu na stacjach, ktore leja LPG pochodzace od Baltyk-Gazu, tudziez Petrolinvestu...

Nie mniej jednak szanuje prawo Kolegow, do tankowania na marketowych stacjach, jesli autka Kolegow zachowuja sie na takim paliwie w sposob poprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co Ty taki agresywny jestes ? Stara Cie tlucze przed swietami ? Gumka w berecie uciska ?

> Czy po prostu masz wzmozone samopoczucie i strasznie drazliwy jestes, gdy ktos odwazy sie miec inne

> zdanie ....

> Czy juz nie mozna prowadzic polemiki jak cywilizowani ludzie ? Trzeba tu robic forum onetu ?

czasami do niektórych, którzy próbują z ludzi robić idiotów tylko takia forma przekazu trafia. Mówisz po ludzku to taki nie rozumiei i jeszcze ma cię za większego idiotę od siebie, choc to obiektywnie mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czasami do niektórych, którzy próbują z ludzi robić idiotów tylko takia forma przekazu trafia.

Nie podzielam Twojego zdania w tej materii. Nikt tu jakichś totalnie dziwnych historii nie opowiadał. Z resztą, nawet gdyby tak było, to uwagę można zwrócić w inny sposób. Dodałem Ci do profilu ostrzeżenie, bo poprzednia prośba nic nie dała. Mam nadzieję, że tym razem będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie podzielam Twojego zdania w tej materii. Nikt tu jakichś totalnie dziwnych historii nie

> opowiadał. Z resztą, nawet gdyby tak było, to uwagę można zwrócić w inny sposób. Dodałem Ci do

> profilu ostrzeżenie, bo poprzednia prośba nic nie dała. Mam nadzieję, że tym razem będzie OK.

ok. wytłumaczmi zatem jak to nie jest robienie z ludzi idiotów jak koleś pisze, że trzy razy tankował na stacji i za kazdym razem wchodziło mu do 50 l zbiornika 55 l gazu? uważasz, że on nas traktuje poważnie? bo ja jestem tu odmiennego zdania. To onpowinien bana dostać za prowokację na kąciku, bo to była głupwawa prowokacja. i do tego jeszcze mu auto spaliło 80% więcej gazu niż normalnie i też jest tym zdziwiony... no kto tu jest idiotą? i na dodatek koles wymownie zamilkł jak się go do ściany przyparło.

ostrzeżenie wystarczy, nie zamierzam się tu wywnętrzniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiesz, ale takie bajki to możesz opowiadać swoim dzieciom na dorbanoc, a nie na poważnym forum.

> nie traktuj innych ludzi jak idiotów i nie próbuj sprowadzać ich do swojego poziomu... chcesz

> powiedzić, że do zbiornika 50 l weszło ci 55 l gazu (zakładajć, że zbiornik była całkowicie

> pusty co przy gazie jest praktycznie niemożliwe) i tak dałeś się zrobić w balona aż 3 razy pod

> rząd?

> przecież jesli tak było to to jest jawne oszustwo i należąło nawet nie odjeżdżac spod dystrybutora

> i od razu dzownić po policję, żeby zamkneli tę stację na 4 sposty.

> i na dodatek chcesz powiedzieć, że 3 razy z rzędu twoje auto palące do tej pory ok. 10 l gazu nagle

> spaliło ok. 20 litrów gazu na 100 km i ty aż 3 razy musiałes to sprawdzać, zeby się upewnić?

> ja naprawde nie wiem kto tu jest większym idiotą... mysle, że jesteś jakims zakompleksionym

> pracownikiem staci paliw orlen, który ma prowizję od literka i pod bokiem konkurenta w postaci

> stacji Auchan, ba takie bzdury mogła tylko taka osoba wymyśleć... marna prowokacja.

Kol kawo zolta.gif jeśli chcesz upuścić ciśnienie to zmień miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>To on powinien bana dostać za

> prowokację na kąciku, bo to była głupwawa prowokacja.

Pierwsza sprawa, to wchodzisz w nie swoje kompetencje, a druga, to nawet, jeśli mamy do czynienia z prowokacją, czy chociażby przerysowaniem sprawy, to nie jestem tego w stanie w żaden sposób udowodnić. Normalne, że nie wszyscy będą jednego zdania, ale Twoje "zwrócenie uwagi" nastąpiło w sposób niedopuszczalny i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsza sprawa, to wchodzisz w nie swoje kompetencje, a druga, to nawet, jeśli mamy do czynienia z

> prowokacją, czy chociażby przerysowaniem sprawy, to nie jestem tego w stanie w żaden sposób

> udowodnić. Normalne, że nie wszyscy będą jednego zdania, ale Twoje "zwrócenie uwagi" nastąpiło

> w sposób niedopuszczalny i tyle.

dobra... dobra... wstarczy tych połajanek... spadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżdziłem autem na gaz przez 3 lata, zazwyczaj tankowałem na auchan, czasem na bliskiej, orlen, shell, nie zauważałem róznicy w osiągach i spalaniu.. Kilka razy zatankowałem na carrefourze i było gorzej (wieksze spalanie). Nikgdy nie maiłem problemów z odpalniem, szarpaniem itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio tankowałem na auchan w Bielsku i o dziwno znowu przejechałem tylko ~280km.....Piszę znowu bo ile razy tankowałem na auchan to spadał mi zasięg właśnie do około 280km.....w większości tankuje na bliskich i zasięg mam około 300km.

Na auchanie takuje sporadycznie 2-3x w roku.

btw. Najlepszy gas imo maja na Mixpolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ostatnio tankowałem na auchan w Bielsku i o dziwno znowu przejechałem tylko ~280km.....Piszę znowu

> bo ile razy tankowałem na auchan to spadał mi zasięg właśnie do około 280km.....w większości

> tankuje na bliskich i zasięg mam około 300km.

> Na auchanie takuje sporadycznie 2-3x w roku.

> btw. Najlepszy gas imo maja na Mixpolu.

różnica 20 km na tym dystansie nie jest wiarygodna. zbyt dużo zmiennych tu wchodzi w grę, żeby wyciągać sensowne wnioski. i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.