Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Za dwa tygodnie robię takie coś. 🤗 Ma byc zimno 🐻‍❄️❄️ a ja mam Tesle o malutkim zasiegu. Muszę założyć podwójne EV_skarpety do jazdy bez ogrzewania i wziać sprzęt do rozpalania ogniska. No i pomnożyć te 15h 6m x 10.
  2. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Forum EV
    Coś sie ta historia grubymi nićmi szyta jest... W Zieleńcu w zimę z Warszawy ELEKTRKIEM? Człowieku, elektryk to dookoła (ciepłego) komina zaprojektowany do jazdy jest.
  3. Otóż życie właśnie pokazuje, że tylko. Jeszcze 2-4 lata temu, chińskie EV miały średnie paramerty, idiotyczne interfejsy i żenujące designy. Teraz zaczyna sie zalew chińczyków, którym nie brakuje niczego. Tylko cła chronią zachodnich producentów, inaczej orka szłaby pełną parą. Nie jestem fanem chińskiej motoryzacji, ani jej przeciwnikiem, bo to nie ma żadnego znaczenia. To tylko kwesta czasu.
  4. Zachód się rozwija, Daleki Wschód rozwija się szybciej. Zobacz gdzie były słuchawki Xiaomi czy Huawei 20 lat temu. Z drugiej strony, gdzie teraz są wyroby Grundiga czy Blaupunkta, gdzie w ogóle jest europejskie audio dla mas. Sam VW jest na równi pochyłej. Trzeba zakazać sprzedaży EV w EU, aby eurpejski przemysl motoryzacyjny miał jakieś szanse. Motoryzacja to jeden z ostatnich bastionów produkcji czegokolwiek w Europie. Swoją drogą, i tak długo się trzymał. Jak to mówią Indianie: "We will see".
  5. Jesteś tym razem "w mylnym błedzie". Znaczy Chińczycy oczywiście kopiowali i jeszcze kopiują (czasem nawet legalnie), ale teraz często ulepszają. Byd zaczyna robić bardziej europejskie (normalne) auta. A Zeekr szarpie prędkością ładowania w okolicach 460 kWh. To nie jest kopiowanie. No i te vany z pierwszego filmu... Jak to porównam do Stelantisa, Forda czy VW to witki opadają. Zachodnie fabryki samochodów skończą tak samo, jak zachodnie fabryki komputerów, telewizorów, t-shirtów, żelazek czy prodiży. Ewentualnie zostaną przez chnoli kupione i mocno zautomatyzowane, coby nie płacić drogim pracownikom. Jakieś niszowe jeździdła będą nadal produkowane na zachodzie przez zachodnie firmy, ale auta dla mas będą mandaryńskie.
  6. Europejskie, amerykanskie i pewnie koreańskie auta wypadną na daleki margines. Chyba, że Unia i USA dadzą 1000% cła. No, ale zawsze Chiny mogą produkować swoje auta za granicą. Przewiduję spektakularny koniec nie_chińskich marek. https://youtu.be/7wxAbbyHgno?si=mhfMEMmjn9Ar-WdV
  7. Można na miesiąc.
  8. Jak będzie tak samo w lutym i marcu, to coś będzie na rzeczy. Pewnie skutek aktywności politycznej Muska i luzowania wymagań proekologicznych.
  9. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Bo tej półki w pierwszych Y nie było i jest ona w zasadzie niepotrzebna. Tył jest bardzo dobrze zaciemniony i jedyne, wg mnie, zastosowanie półki w Y to lekkie wyciszenie.
  10. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Ale ja mam Teslę starszą niż kravitza. W każdym razie, ta w Juniperze jest chyba jeszcze lepsza.
  11. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    A ta 1641293-00-H to nie jest stara półka? Jak ta moja?
  12. Kupuje się, tylko możliwe, że się żałuje. 😀
  13. Też mi się podoba. Patent z kablem świetny.
  14. HelixSv odpowiedział Chalek na temat - Forum EV
  15. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Koledzy szukają się siusiakami. A tymczasem moja teselka szaleje. Zimna bateria, otoczenie 0C. Jest moc.
  16. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Pewnie mniej, jak będzie mi się chciało, to przetestuję. Możliwe, że w trasce w poniedziałek. 🇪🇸 ✈️ 🇸🇪 🚘 🏠
  17. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Tesla
    Raczej nie grzeję baterii. Nie spieszy mi się i wolę zużycie 180 Wh/km od 300 Wh/km.
  18. EV9

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    W Szwecji 690ksek czyli 253 kpln I to z 3 letnim ubezpieczeniem AC (które sprzedawca musi dawać do każdej nówki). Słaba korona mocna złotówka.
  19. FSD

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Tesla
    Ocho. Czytam między wierszami, że w okolicach Cape Canaveral wyląduje w zaraz jakiś Juniper.
  20. Jakbym mieszkał w kraju, to bym się nie zastanawiał.
  21. Spółdzielnie sa najlepsze.
  22. HelixSv odpowiedział rwIcIk na temat - BMW i MINI
    No, ale w 2026 BMW ma przenieść produkcję do Oxfordu, gdzie, jak znam życie, Mini będą klepać nie Chińczycy a Polacy z Rumunami. Kolejny przykład globalizacji.
  23. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    To już takich młodych w Toyocie zatrudniają? To się nie może dobrze skończyć. Najważniejsze jest doświadczenie!
  24. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    No i za słabo pukałem. Znalazłem dziś rano.
  25. HelixSv odpowiedział mikgri91sa na temat - Forum EV
    Jak będziesz miał elektryka i do tego z tanim prądem, to będziesz jeździł sporo więcej. Tak to już jest. Nikt nie wie, dlaczego. Moja Y się nie psuje (puk-puk). Klamki padały w Tesli S i X bo tam same się wysuwają i chowają. Rwd działa dobrze. Elektronika szybko naprawia błędy użytkownika. Ale nigdy nie miałem AWD (poza pseudo-AWD w Mini Countryman Phev), więc nie mam porównania.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.