Zawartość dodana przez HelixSv
-
Klamki vs mróz
Mi w Kia notorycznie zamarzała klapka ładowania. Świetne umiejscowienie na jazdę w śniegu czy marznącym deszczu. Do otwarcia używałem karty kredytowej. Najlepsze narzędzie do penetrowania zasklepionej szpary.
-
Klamki vs mróz
Jakby zrobili bez wyraźnego opóźnienia jak w Reno i zaoszczędzili kolejne 1,5% energii to bym z radością przyłączył się do fapfapu. Co do samych klamek to Tesli i tak jest lepiej niż w ID3/4. Tam niby są normalne, ale nie są. Nie da się plynnie pociągnąć i otworzyć. Pociągnięcie najpierw naciska czujnik, który po ułamku sekundy uwalnia blokadę drzwi. Więc otwiera sie jakby na raty W Tesli jest bardziej płynnie i "mechanicznie".
-
Klamki vs mróz
Jechałeś takim autem? Jak tak, to bardzo nieprzyjemne uczucie. Jest opóźnienie, bardzo małe, ale zauważalne dla organizmu. Coś jak używanie VR.
-
Z jakich sieci ładowarek korzystacie ?
Można, można. 1. Współpraca z innymi operatorami / roaming. 2. Możliwość korzystania przez użytkowników zagranicznych. 3. Ogarnięty help-desk. 4. Podstawowe wtajemniczenie personelu pobliskiej obsługi stacji benzynowej. Punkty 2-4 mogą być już przeterminowane. Oby.
-
W zapowiedziach TM2, ID.2, a tu cichaczem cały na biało INSTER ;) IONIQ 1?
To są już 20-letnie Pandy? Kurna, ten czas zapieprza, jak Pasek do Kapsztadu.
-
Z jakich sieci ładowarek korzystacie ?
Orlen nie współpracuje z nikim. Ich ładowarki pełnią funkcję propagandowo-marketingową. Ich głównym zadaniem jest uzmysłowienie potencjalnym userom, o ile prostsze i tańsze jest użytkowanie auta spalinowego. Kiedyś nawet nie mogłem sobie zainstalować apki, bo mam zagraniczna kartę sim.
-
Świąteczny update 🎅
Też mam białą. Ciężko tę muskową ceratę zabrudzić.
-
Świąteczny update 🎅
Ja jeszcze nie mam. Ale jakis update czeka, w nocy się zainstaluje. Niesamowite sa te updaty online.
-
A niezawodność elektryków (i nie tylko) w Niemczech była?
mi wieki temu w fiacie i daewoo mocno zalecano nawet wymiane tarcz. raz chyba nawet inblanco, zanim ktos zobaczyl samochod. 😆
-
To co dają te biegi?
Skrzynie biegów w elektryku są bardzo pożądane jeśli silnik elektryczny danego EV źle znosi wysokie obroty. Skrzynie biegów są również miłym dodatkiem z punktu widzenia warsztatów serwisujących.
-
Nowy Citroen C3 EV - warto to kupić z dopłata?
Poniżej taki świeży przykład pierwszy z brzegu. Oglądam wszystko, co on kręci. Takie coś nie zdarza sie często. A mój kolega właśnie z radością skończył leasing Citroena phev, dwa razy pod dom wzywał lawetę, auto miało problem z gniazdem ładowania AC. https://youtu.be/qMuLE6owMic?si=ct2ocKShUle71JCj
-
EV3
Nie mieszajmy innych systemów walutowych. Tesla to zupłenie inna e-bajka. 🥰 Kia w kategori samochodów nieTeslowych jest całkiem dobra. Jest lepsza od takiego Peugota. Dokładnie tak samo jak demokracja na Białorusi jest lepsza od tej w Korei Północnej.
-
EV3
None taken. Każdy może mieć swoja opinię, ale jak ktoś w używa słowa szmata, to wyczuwa się swego rodzaju brak obiektywizmu, albo zwykłą niedojżałość. Jeszcze nie podoba mu sie, że ktoś przed nim macał samochód brudnymi łapami. Możliwe, że pisał to fanboj innej marki, albo koleś, co ma kosę z kiją.
-
EV3
To jest Twoja opinia, czy jakiś przypadkowy cytat kogoś?
-
KIA EV6
Nowa ev6 dużo cichsza od starej. https://youtu.be/c_nzpNaqE8M?si=-RnWhRHFFSdQ_ddu
-
Apka Tessie - promka na BF
A ne wykręca się od dożywotniego pro za 200 minus 100 usd po tym jak Tesla podniesie im ceny? https://elektrowoz.pl/auta/tesla-ujawnila-ceny-api-teslafi-teslascope-teslamate-podniosa-ceny-albo-beda-musialy-zniknac/ Pytam się zupełnie dla sportu, nie jest mi to do niczego potrzebne.
-
Superchargery
Z doświadczenia wiem, że wygląd ładowarek czy też stopień zaawansowania budowy jest średnio wiążący. UDT. One to rule them all. Na pewno mi sie przyda lokalizacja w moich corocznych, jakże lokalnych, wyprawach w Tarty (poważnie).
-
Superchargery
Po czym wnosisz? Jeśli chodzi o termin...
-
A niezawodność elektryków (i nie tylko) w Niemczech była?
Jak scamować klienta w 14 punktach. Muszę dobrze zapamiętać, w razie jakby przyszła mi do głowy myśl, aby kupić auto z dobrodziejstwem przymusu "serwisowania".
-
A niezawodność elektryków (i nie tylko) w Niemczech była?
Czyli jednak trzeba czasem trochę przyhamować. Dobrze sobie przypomnieć.
-
A niezawodność elektryków (i nie tylko) w Niemczech była?
Ciekawe, czy świst wynikający z powodu źle spasowanej klapy bagażnika kwalifikuje się jako defekt. Bo takie coś miałem w Y (naprawione u mnie pod domem 12 godzin po zgloszeniu). Natomiast w ID4 miałem pewnego dnia choinkę błędów, nie działały kierunkowskazy, nie można było wyłączyć świateł drogowych i ciagle cos piszczalo (nie ja). W każdym przypadku wybieram defekt Y.
-
Obniżka cen
To masz zajebiscie silna psychikę, u mnie kolega ma ignora. To od kiedy napisał, że z po wyprzedzaniu EV specjalnie przed nimi hamuje, aby zobaczyć jak zareagują. 🦥
-
Obniżka cen
Nie musisz mi wierzyć. Ktoś mądry zaczadzony oparami dizla powinien tu wpaść i Ci wytlumaczyć, jak bardzo się mylisz. Kiedyś przynajmniej wpadali. To były czasy...
-
Obniżka cen
Czytam między wierszami, że wydaje Ci się, że jesteś zadowolony, a nie jesteś. Elektryki to tylko moda, wymysł ekooszołomów, łuni i szatana.
-
3 lata, 100 kkm, 7 baterii, jeden las
Pewnie jazda po torze znacznie sie do tego przyczynia. Muszę sprawdzić jakoś u siebie. 50000km, z 90% AC i bateria lfp. Ciekawe.