Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Mi w Kia notorycznie zamarzała klapka ładowania. Świetne umiejscowienie na jazdę w śniegu czy marznącym deszczu. Do otwarcia używałem karty kredytowej. Najlepsze narzędzie do penetrowania zasklepionej szpary.
  2. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Jakby zrobili bez wyraźnego opóźnienia jak w Reno i zaoszczędzili kolejne 1,5% energii to bym z radością przyłączył się do fapfapu. Co do samych klamek to Tesli i tak jest lepiej niż w ID3/4. Tam niby są normalne, ale nie są. Nie da się plynnie pociągnąć i otworzyć. Pociągnięcie najpierw naciska czujnik, który po ułamku sekundy uwalnia blokadę drzwi. Więc otwiera sie jakby na raty W Tesli jest bardziej płynnie i "mechanicznie".
  3. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Jechałeś takim autem? Jak tak, to bardzo nieprzyjemne uczucie. Jest opóźnienie, bardzo małe, ale zauważalne dla organizmu. Coś jak używanie VR.
  4. Można, można. 1. Współpraca z innymi operatorami / roaming. 2. Możliwość korzystania przez użytkowników zagranicznych. 3. Ogarnięty help-desk. 4. Podstawowe wtajemniczenie personelu pobliskiej obsługi stacji benzynowej. Punkty 2-4 mogą być już przeterminowane. Oby.
  5. To są już 20-letnie Pandy? Kurna, ten czas zapieprza, jak Pasek do Kapsztadu.
  6. Orlen nie współpracuje z nikim. Ich ładowarki pełnią funkcję propagandowo-marketingową. Ich głównym zadaniem jest uzmysłowienie potencjalnym userom, o ile prostsze i tańsze jest użytkowanie auta spalinowego. Kiedyś nawet nie mogłem sobie zainstalować apki, bo mam zagraniczna kartę sim.
  7. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    Też mam białą. Ciężko tę muskową ceratę zabrudzić.
  8. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    Ja jeszcze nie mam. Ale jakis update czeka, w nocy się zainstaluje. Niesamowite sa te updaty online.
  9. mi wieki temu w fiacie i daewoo mocno zalecano nawet wymiane tarcz. raz chyba nawet inblanco, zanim ktos zobaczyl samochod. 😆
  10. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Skrzynie biegów w elektryku są bardzo pożądane jeśli silnik elektryczny danego EV źle znosi wysokie obroty. Skrzynie biegów są również miłym dodatkiem z punktu widzenia warsztatów serwisujących.
  11. Poniżej taki świeży przykład pierwszy z brzegu. Oglądam wszystko, co on kręci. Takie coś nie zdarza sie często. A mój kolega właśnie z radością skończył leasing Citroena phev, dwa razy pod dom wzywał lawetę, auto miało problem z gniazdem ładowania AC. https://youtu.be/qMuLE6owMic?si=ct2ocKShUle71JCj
  12. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    Nie mieszajmy innych systemów walutowych. Tesla to zupłenie inna e-bajka. 🥰 Kia w kategori samochodów nieTeslowych jest całkiem dobra. Jest lepsza od takiego Peugota. Dokładnie tak samo jak demokracja na Białorusi jest lepsza od tej w Korei Północnej.
  13. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    None taken. Każdy może mieć swoja opinię, ale jak ktoś w używa słowa szmata, to wyczuwa się swego rodzaju brak obiektywizmu, albo zwykłą niedojżałość. Jeszcze nie podoba mu sie, że ktoś przed nim macał samochód brudnymi łapami. Możliwe, że pisał to fanboj innej marki, albo koleś, co ma kosę z kiją.
  14. EV3

    HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    To jest Twoja opinia, czy jakiś przypadkowy cytat kogoś?
  15. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Hyundai, Kia, Genesis
    Nowa ev6 dużo cichsza od starej. https://youtu.be/c_nzpNaqE8M?si=-RnWhRHFFSdQ_ddu
  16. HelixSv odpowiedział slawekw na temat - Tesla
    A ne wykręca się od dożywotniego pro za 200 minus 100 usd po tym jak Tesla podniesie im ceny? https://elektrowoz.pl/auta/tesla-ujawnila-ceny-api-teslafi-teslascope-teslamate-podniosa-ceny-albo-beda-musialy-zniknac/ Pytam się zupełnie dla sportu, nie jest mi to do niczego potrzebne.
  17. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Z doświadczenia wiem, że wygląd ładowarek czy też stopień zaawansowania budowy jest średnio wiążący. UDT. One to rule them all. Na pewno mi sie przyda lokalizacja w moich corocznych, jakże lokalnych, wyprawach w Tarty (poważnie).
  18. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Po czym wnosisz? Jeśli chodzi o termin...
  19. Jak scamować klienta w 14 punktach. Muszę dobrze zapamiętać, w razie jakby przyszła mi do głowy myśl, aby kupić auto z dobrodziejstwem przymusu "serwisowania".
  20. Czyli jednak trzeba czasem trochę przyhamować. Dobrze sobie przypomnieć.
  21. Ciekawe, czy świst wynikający z powodu źle spasowanej klapy bagażnika kwalifikuje się jako defekt. Bo takie coś miałem w Y (naprawione u mnie pod domem 12 godzin po zgloszeniu). Natomiast w ID4 miałem pewnego dnia choinkę błędów, nie działały kierunkowskazy, nie można było wyłączyć świateł drogowych i ciagle cos piszczalo (nie ja). W każdym przypadku wybieram defekt Y.
  22. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Infrastruktura
    To masz zajebiscie silna psychikę, u mnie kolega ma ignora. To od kiedy napisał, że z po wyprzedzaniu EV specjalnie przed nimi hamuje, aby zobaczyć jak zareagują. 🦥
  23. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Infrastruktura
    Nie musisz mi wierzyć. Ktoś mądry zaczadzony oparami dizla powinien tu wpaść i Ci wytlumaczyć, jak bardzo się mylisz. Kiedyś przynajmniej wpadali. To były czasy...
  24. HelixSv odpowiedział Ralph78 na temat - Infrastruktura
    Czytam między wierszami, że wydaje Ci się, że jesteś zadowolony, a nie jesteś. Elektryki to tylko moda, wymysł ekooszołomów, łuni i szatana.
  25. Pewnie jazda po torze znacznie sie do tego przyczynia. Muszę sprawdzić jakoś u siebie. 50000km, z 90% AC i bateria lfp. Ciekawe.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.