Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. To bardzo bogato. Ja najbardziej jestem zadowolony z systemu monitorowania ruchu pojazdów podczas cofania, pamięci ustawienia fotela kierowcy i wentylacji foteli. Będziecie zadowoleni.
  2. Jaki wypas? No i najważniejsze, jaki kolor? Bateria, rozumiem, 64?
  3. Świetnie. Przez ostatnie 8 dni przejechałem tym 2300 km po Szwecji, Polsce, Niemczech, Holandii i Danii. 4 osoby z bagażami. Żadnych problemów. W Niemczech zamknąłem nawet budzik - całe 160 km/h Świeża fotka z Danii dla przypomnienia pięknej sylwetki omawianego modelu.
  4. Czyli trzeba zgadywać. Zobaczmy... 1. Dostępne od ręki 2. Nie Skoda, czyli znaczek się liczy. 3. Większe niż Ioniq 4. Szybsze niż Ioniq 5. Z większym zasięgiem niż Ioniq. 6. I chyba raczej nie Hyundai czy Kia bo znowu zniknie jak Ioniq... Oby nie Leaf. Moze być eNiro, trochę kłóci się z pkt 2, ale z drugiej strony, Hyundai to też nie był Bentley. No i ten wymyślony przeze mnie pkt 6... Ewentualnie ID4, ale nie jestem pewien pkt 1. A Q4 to na 99% nie spełnia warunku pkt 1. Wynalazek jak 2008 też nie, zasięg kiepski i to nie jest duże. EQA jest zwyczajnie małe, tak jak Kona. Może jakaś lepsza wersja ID3, to jest chyba trochę większe od Ioniqa. Stawiam na eNiro, ID4 lub ID3. Albo niespodziankę w postaci TM3
  5. Raczej auto produkowane ku pamięci sławnego gruzińskiego prozaika czyli "pan Dawgazie".
  6. Ale napisałeś już, co to będzie? Bo mi chyba gdzieś umknęło... Dawaj.
  7. Te ceny wyglądają dziwnie. Za mała różnica między różnymi bateriami. W każdym razie, kupienie q4 z tą większą baterią za poniżej 250 jest jak najbardziej możliwe. Te audi jest nieprzyzwoicie nisko wycenione, inna sprawa, że to technicznie to samo co Skoda czy VW tylko ubrane w znaczek Audi.
  8. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Nie ma problemu. Ta cena z savings jest chyba skierowana do średnio rozgarniętych Amerykanów...
  9. Q4 40 e-tron lub Ioniq 5
  10. HelixSv dodał temat w Infrastruktura
    Oby się dalej rozwijali, najlepiej w całej Europie. Ceny mają lepsze niż Ionity, a z abonamentem jest zupełnie dobrze. I taka artystyczna fotka właśnie cyknięta:
  11. HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    To jest cena z "potential savings". Kliknij na "purcharse price".
  12. Tak, docisnąć wtyczkę do gniazdka.
  13. Jestem na Ionity Auetal Nord. Na stanowisku obok lekko spanikowana para holenderska bezskutecznie próbowała naładować Ioniqa5. Infolinia nie potrafiła im pomóc, ale mi się udało. Trzeba było docisnąć wtyczkę przy inicjacji ładowania. Widziałem ten trick u Bjørna, w końcu na coś się przydał.
  14. Widać kilka interesujących rzeczy. Mach jednak jest już dostępny, duuży samochód, duży zasięg, oryginalny wygląd. Eniaq jest świetny, lepszy od id4 ale też droższy. Ale Id4 jest też wysoko, udane i obszerne auto. Ioniqa 5 zaczęli już dostarczać? Super. Zamiesza mocno. Ix3 poza moim zasięgiem i zainteresowaniem. Klasycznemu Etronowi wróżę spadek, no chyba że wyjdzie jakiś bardzo udany update. Eqc jest fajne i drogie, dla mnie podobna sprawa, jak z Ix3. Xc40 to dla mnie pomyłka, małe i niewarte swojej wysokiej ceny. Leafy kupują teraz chyba tylko ci, co się nie znają, ale skuszeni bardzo dobrymi cenami. Q4 etron czyli brat id4 i Eniaqa. Jest on, przynajmniej w Szwecji, bardzo atrakcyjnie wyceniony. Spóźnił się miesiąc, aby w moim wypadku mógł rywalizować z id4. Wg mnie zaszkodzi dużemu Etronowi. Takiego MG ZS kupił właśnie mój znajomy, nie mogę się jemu nadziwić, bo stać go na pełnoprawnego elektryka. ID3 miał być takim golfem tyle że EV. Miał... Niesamowita ilość bugów i marna jakość bardzo mu zaszkodziła. Kona to wg mnie najlepszy mały EV, trochę już wiekowy mimo odświeżenia. ENiro. Świetny, spory, komfortowy, ale brzydki i już starszy model. Właśnie jutro jadę nim ze Szczecina do Utrechtu, nie mogę się doczekać. Dzięki karcie od id4 będę ładował na Ionity po ludzkich cenach. Polstar jest dla ludzi oryginalnych, ceniących wygląd, jakość. Ale nie dla mnie, to sedan. Reszta wiekowa (Ioniq, i3, Soul) albo średnio udana i nijaka (e2008, Mokka). T3 wróci do zestawienia i pokaże, kto tu rozdaje karty.
  15. Ładne cacko. Ciekawe, ile razy użyjesz czerwonej wtyczki. Ale żeby dzewa w kanadzie sadzić... nie pomyślałbym 🙂
  16. Absolutnie nie! Nikt tu nie ma zakazu wjazdu. Tak samo, jak ja nie mam zakazu wjazdu np na Forum Lanosa. Oczywiście nigdy bym nie pomyślał o tym, aby przesiadywać na tamtym kąciku tylko po to, aby pisać, że Lanosy są do dupy. Myślę, w takim przypadku w końcu podpadł bym pod punkt 10.4. regulaminu i dostał banem przez plecy. Witamy serdecznie!
  17. "Sympatyków" dodałem przez sympatię... A kącik jest taki:
  18. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Forum EV
    zawsze mnie te schody zastanawiają, dlaczego nie schodzi bardziej płynnie...? ale moc jest świetna.
  19. Jak rybie ręcznik. Mam ignora, więc problem rozwiązany.
  20. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    W sumie, to racja. Przy uruchomionym aucie, nie różni się to niczym od zjeżdżania z górki.
  21. To jeszcze raz. Po co tu przychodzisz? To jest kącik właścicieli i sympatyków EV. Ty najwyraźniej czerpiesz satysfakcję z wszelkich niedogodności związanych z EV. Leziesz tu codziennie, tylko po to aby bezinteresownie i złośliwie dogryzać. Wydaje mi się, że próbujesz się w ten sposób dowartościować. Ja widzę plusy i minusy poszczególnych EV, czy infrastruktury i szczerze o nich pisze. Natomiast ty widzisz TYLKO minusy i jeszcze głupkowato się z nich śmiejesz. Hejtujesz zupelnie jak TVP Tuska, może wyslisz tam swoje CV? Właśnie sobie przypomniałem, że mogę włączyć ignora. Polecam.
  22. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Forum EV
    Widzę, że przygotowania mentalne do wyprawy na Mazury inna pełną parą.... Na https://www.reliableguystowing.com/roadside-assistance/essentials-of-towing-an-electric-car/ Znalazłem to: "Many electric cars don’t have a neutral position which allows the car to move the wheels without affecting the motor. If you have your electric car towed with a hook and chain tow truck, you’ll be damaging the motor and will be risking more damage to your car."
  23. Znowu? Pośmiałeś się, dowartościowałeś? Weź sobie poluźnij gumkę. Efekt taki sam a nie będziesz innym psuł krwi. Nie wnosisz na to forum niczego wartościowego.
  24. Zgorzelec!

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.