Zawartość dodana przez HelixSv
- y lr awd
- y lr awd
- y lr awd
-
Smart #5
Nawet przy takim samych zasięgach, różnica w zużyciu prądu ma znaczenie. Tak samo, jak w spalinowych ludzie wolą auta, co palą 6 a nie 8 l/100km. Elektryka w trasie ze swojego słońca się naładuje, prąd kosztuje. Co do jakości i wyglądu, to mi się w Tesli podoba - kwesta gustu. Jednak, jak ostatnio usiadłem w nowym CLA, to zrobił na mnie spore wrażenie.
-
Smart #5
Pojemność baterii nie ma żadnego znaczenia, może mieć nawet 0,5 kWh. Liczy sie zasięg (wiadomo) i zużycie pradu (koszty), ewentualnie szybkość ładowania i to nie w czasie wypełnienia baterii a w czasie potrzebym do przejechania danego dystansu (ev database dobrze podaje te dane) . Przy porównywaniu warto też wziąć pod uwagę: - łatwość ładowania w trasie (nawigacja, niezawodność ładowarek, proces samego ładowania) - koszt obowiązkowego serwisowania
- y lr awd
-
y lr awd
Stara jest dobra, ale wszyscy spalinowcy tylko o tym zasięgu i mnie skołowali. Wentyli będę już używał od pierwszego dnia, to znaczy gdzieś od połowy listopada. Trudno, ludzie zachwalają, musi byc dobre, ubiore sie cieplej i tyle. 🧑🌾
-
y lr awd
Stara ma ponad 2.5 roku i 74000 km Na nową dali raty 0% na 5 lat i właśnie poprawili baterię. W porownaniu ze starą ma: - Lepsze zawieszenie - Lepsze wyciszenie - Lepsze przyspieszenie - Wiecej napędzanych kół - Większy zasieg - Szybszy komputer - Wygoniejsze fotele, wentylowane! - I klika innych drobiazgów Nie dało się nie skorzystać. Przez kilka tygodni bedą dwie, potem stara
- y lr awd
-
Ciekawy test
Tesla, nawet śpiąc, "pali" najmniej teście, jest najbardziej przestronna i ma największy bagażnik. ...o systemie, nawigacji, ładowarkach, update'ach nie ma co wspominać, bo to zwykłe kopanie leżących. ps. Wydaje mi się, że własnie dziś Tesla zwiększyła zasięgi na kilka modeli. Nie wiem, czy to kreatywne certyfikowanie, czy faktyczne ulepszenie.
-
Co z małych nowych aut jest warte uwagi?
Tylko, ze ja nie pisałem o oprogramowaniu, tylko o usterkach. Swoją drogą, to mam nadzieję, że teraz oprogramowanie jest mniej żenujące, i że np na przesłanie update'u nie czeka sie miesiącami (tego tez testujący jutuberzy się nie dowiedzą).
-
Co z małych nowych aut jest warte uwagi?
Tylko, żeby to przetestować, to trzeba pojezdzic autem rok albo dwa. Na podstawie kilku godzin czy dni to testujący niczego sie nie dowie. Mimo całego stresu, jakie te auto mi dostarczyło, życzę rodzinie ID dobrze. Całkiem wygodne auta.
-
Co z małych nowych aut jest warte uwagi?
Bo VW robi elektryki nie dlatego, że chce, tylko bo musi. - Awarie komputera pokładowego (choinka błedów na ekranie) - Awarie świateł, kierunkowskazów - Całkowite unieruchomienie auta z komunikatem o niebezpieczeństwie pożaru - Awarie klamek - Awarie ryglowania drzwi - Awarie klimatyzacji - Baterie w pilotach padały po roku Wszystko na podstawie id4, którego używałem sam i dwóch id4 używanych przez kolegów.
-
Co z małych nowych aut jest warte uwagi?
ID4, w momentach kiedy nie jest popsuty, jest bardzo dobrym samochodem w trasę (komfort, spoko zasięg (wersja 77 kWh)) i fajnym do miasta - bardzo mała średnica zawracania.
-
Superchargery
Ta stacja jest w optymalnym miejscu. Aleja Krakowska tuż obok skrzyżowania z drugą najbardziej popularną drogą w kraju - wspólny przebieg S2 i S7.
-
Superchargery
16 nowych wtyczek w Warszawie 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 🔌🔌🔌🔌 https://supercharge.info/map?siteID=9765
-
A teraz raty dla fizola!
Te sekundy spalinowe nie są dużo warte w codziennym użytkowaniu. Trzeba mocno pałować silnik, żeby mieć jakiś wynik. Przejedź się taką 3 lr awd. Łyka płynnie w zasadzie wszystko bez wysiłku i hałasu. Bardzo inna bajka.
-
A teraz raty dla fizola!
Już zwykłe awd lr jest dla mnie dużo za szybkie, szczególnie 3. Generalnie elektryki zręcznym kopem zapsuły spalinowym całą zabawę w przyspieszanie... ... i zaczeły swoją własną w zasięg
-
A teraz raty dla fizola!
U mnie - tm3 wszystkie wersje i tmy lr awd - 0,20% na 5 lat. Baaardzo dobra oferta. Aż się dziś przejechałem nową 3 i y. Jakby takie warunki były na tmy lr rwd, to pewnie bym się zdecydował.
-
Wisi coś w najbliższej przyszłości z małych EV?
Też widziałeś aferę z applem?
-
Wisi coś w najbliższej przyszłości z małych EV?
Elektryczna Dacia ma za zadanie zniechęcić do elektryków. Szkoda bo nowe spalinowe Dacie są świetne (jak na spalinowe).
-
Superchargery
Robią się Wrocław przy A4 i Legnica. Obie lokalizacje po 12 wtyczek. Mi do pełni szczęcia brakuje Ostródy, Strykowa i Zielonej Góry.
-
Superchargery
-
Kia 2 widzieli?
Marketing. Nazwali by suvem nawet termimoxa aby tylko się sprzedawało. Z racji grubszej podłogi każdy sensowny elektryk jest, w jakimś stopniu, "suvem".
-
bZ7
Rozdzielczość ekranu 640x480