Zawartość dodana przez Lisek
-
Idealne auto na dojazdy do pracy
Masz idealne auto... Jedynie auta elektryczne mogą z Yariską konkurować jeśli chodzi o ekonomie... Statystyka Tu zobacz najmniej palące może coś poza TICO znajdziesz dla siebie
-
i40 kto to kupuje ?
> E-Klasse to już chyba pod prestiż w Polsce podpada... W Dubaju - nie wydaje mnie się Bez gwiazdy nie ma jazdy Co do I40 to z tego co widzę to głównie firmy kupują pewnie dobre rabaty dla flot ... nawet moja ma 3 w kombi .. przyznam, ze tyłeczki maja bardzo dynamicznie zarysowane
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> o i jeszcze takie mam Jakaś taka brudna
-
Gumy mocujące osłony silnika i akumulatora
> Zauważyłem brak jednego elementu gumowego w osłonie-pokrywie akumulatora. Ta cześć, która nachodzi > na metalowe bolce i mocuje pokrywy. Pewnie mechanicy pogubili. Gdzie mogę kupić takie coś? Łatwo je zgubić.. zobacz w EPR-e czy występują osobno... szukał bym tylko w ASO bo na alledrogo będą kilka razy droższe a tam dostaniesz pewnie za kilka zł ..
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Sprzedawca namawiał mnie na szklany dach, ale wolałem szklane drzwi. To jest super ... paski będzie widać na dresie
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> CN+ jest wynalazkiem sprzed ery BT. Pamięta Stilo ... czyli powstało w 2000 roku
-
chwilowy brak mocy przy ruszaniu
> dla zainteresowanych może się kiedyś przydać po wymianie czujnika przy pedale hamulca objawy się > już nie pojawiły (od połowy lutego) elektryk powiedział ze czujnik ten powoduje także > ograniczenie obrotów silnika (koszt wymiany z czujnikiem w ASO niecałe 50zł) Zawsze można czujnik sprzęgła i hamulca przetestować włączając tempomat... jeśli się nie włączy to prawdopodobnie jedno z 2-ch jest uszkodzone
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> 360zł za kpl podwójną podłogę bagażnika to dużo czy mało? boczki + górna i dolna podłoga? A po co to tobie.... szkoda bagażnika.... w kole zapasowym jest mnóstwo miejsca
-
Płukanie silnika - spostrzeżenia
> Jak ktoś robi 12 tyś rocznie jak ja to prędzej fotele przez podłogę wylecą niż się jakiś nagar w > silniku zbierze. Mi kompot od stania w piwnicy zamienił się w galaretę to może i tobie olej zamieni się w smar
-
Wybór samochodu - szybki, rodzinny, nowy
> Cześć i20 a resztę na biedne dzieci daj
-
Płukanie silnika - spostrzeżenia
> Może te nowsze odmiany Selenii do TwinAirów/T-Jetów są lepsze ale tak to zapewne płaci się tylko za > opakowanie i "rekomendacje" Fiat/Alfa. Zmienił się właściciel marki Selenia... jakość się zmieniła diametralnie na +
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Sobie może przywozić, kasy już nie ma, kontener Lubuskiego kupiłem Croma nie jest warta kapsla a co dopiero kontener gdzie ty takiego frajera znalazłeś
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Teraz zaopatruje się w największym przyrodzeniu w Polsce A co to?
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> Mi wyszło spalanie 4,3l/100 i to benzynki + proteinki gratis Ale to na Simsonie czy na Ogarze... a może na Komarze
-
Kwiecień - plecień , czyli wiosna w pełni - wątek spamerski
> A ja dzis tankowalem cromalka i ku mojemu zaskoczeniu przebilem LISKA, spalanie w miescie > 5,2l/100km > Srednia predkosc w sam raz To niemożliwe ... masz zepsutą Cromę U mnie Croma na razie stoi ... w użyciu jest W203... ale widzę że pali o 0,7 litra więcej od Cromy mimo, że ma mniej Nm i jakieś 28 KM mniej...
-
SLS AMG zalamka
> A wiec, dzis kopnalem sie do Mesía. Przecież to auto jest beznadziejne w prowadzeniu... wygląd tez ma "dyskusyjny" Ale jak bym go kupił to oczywiście piał bym z zachwytu..
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> Też brałem pod uwagę te opony i stawiał bym na Apollo, słyszałem o nich dużo dobrego, tylko > obawiałem się dużej ścieralności. Sam po wypowiedzi Liska wybrałem Hankook K115, dzisiaj > montaż, mam nadzieję że będą ok za tą cenę Moje jeszcze czekają na założenie... Ja kupiłem w rozmiarze 215/55 R16
-
croma hamulce
> Ostatnio taki efekt to widziałem u siebie wiele lat temu w Uno . > Ciekawe czy to wada materiału czy czynnik zewnętrzny Podobno się to zdarza u Ferodo.... ja osobiście twierdzę, że to woda spenetrowała klocek i rozsadziła,...
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> Czy ja dobrze widzę że kolega jojo81 Paska w Tedeiku kupił Nie wie że bez gwiazdy nie ma jazdy auta dla pospólstwa się zachciało
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> W sobote zalewam Millersa eco cos tam, napisze czy warte to taaaakiej ceny:) Ja na ten sezon kupiłem sobie Motula do Cromy stoi i czeka ... jeszcze 3 tyś km
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> olej na bagnecie ? > bo u mnie tak: przebieg na tym oleju 10kkm, przebieg auta 170kkm > chyba nieźle, jak na diesla, nie ? Ja bym na nim frytek juz nie smażył... no może małą flądrę
-
kzak volvo c70 2.4 t
To może takie za 5,5 tys zł V70 2,4 Quote: I. Silnik oraz układ napedowy. Silnik o zapłonie iskrowym - nie uruchomiono. Silnik zamocowany prowizorycznie - po lewej stronie podwieszony przy u¿yciu pasa transportowego. Brak rozrusznika, brak skrzyni biegów. Stwierdzono wycieki oleju silnikowego. Stwierdzono slady przepocen i przedmuchów oleju na elementach silnika i osprzetu. Elementy osprzetu silnika- nie sprawdzono podczas pracy, czesciowo zdekompletowane. Skrzynia biegów - zdemontowana, rozło¿ona na elementy składowe, niekompletna (czesc elementów znajduje sie wewnatrz samochodu). 287608015-135_DOA_02_14_VOLVO_XC_70_2.4_AWD_AUT._LU_5152G.pdf
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> no ale bez gwiazdy nie mma jazdy:) Zawsze można sobie gwiazdę kupić za 40 zł na alledrogo i włożyć do bagażnika
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> Zagrycha darmowa jest Do Cromy cały grill z krzesełkami i namiotem wejdzie o kiełbasie nie wspominając ... Jutro muszę skoczyć do teścia po stół ... w Mietka to jedynie paczkę pieluch można włożyć - SEDAN
-
W marcu jak w garncu - czyli spamerski wątek wiosenny :-)
> Fiat lepszy od Mercedesa Tak stwierdziła cała moja rodzinka na podstawie kilkuset przejechanych km... Mi osobiście bardzo podoba się audio w Mietku ...jakość dźwięku i czułość radia, praca skrzyni biegów powala Cromę... oraz zabawa z tylnym napędem ale ciasnota i pozycja za kierownicą do tego to wychodzenie i wchodzenie ...