Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Piterus_123

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Piterus_123

  1. chyba bede sie po malutku rozgladal za takim stilonem, ale to co w tej chwili jest na allegro to wola o pomste, 90% to szroty, a do niemiec 800km nie widi mi sie robic, bo w promieniu 300km od berlina nic nie ma
  2. duzo drozsze i gorzej wyposazone niz abarth, dziwne
  3. kurcza grzebie w necie i same zle opinie na temat tej skrzyni ze sie sypie, jak to wyglada z ta zmiana na inna?
  4. spalania sie nie boje mam teraz 2.0t w ciezkiej budzie i daje rade pod dystrybutorem
  5. > jak jeździ płynnie to nie > w razie co za max, 3 klocki wstawiasz tam manuala jakiego tylko chcesz i jedziesz dalej zawsze mi sie stilon podobal no i genialnie wyposazony jest
  6. fajne fajne a tego automatu to trzeba sie bac?
  7. > http://otomoto.pl/honda-civic-swap-k20a2-k20-jdm-type-r-C30334643.html brak klimy skresla ta honde chciaz przyznam ze zacna
  8. > Sunny fajne, jaki to ma naped co ala subarowskie symetrikal 4wd? czy jakis dolaczany?
  9. aha zapomnialem powiedziec ze VAG odpada mam uraz psychiczny do tych samochodow aha i musi byc dobrze wyposazone klima elektryka itp
  10. Co jesze za wyjatkiem, clio, 206 i colta? moc min 170km lub 150km turbo, benzyna oczywiscie
  11. mialem w serwisie doczyniena z ta pierwsza, ludzie przynosili i blagali zeby naprawic, ale niestety nie ma czesci do tego. a lecialo na potege, lancuch strasznie sie rozciaga, prowadnica sie wyciera w oka mgnieniu. zdazaly sie pady gaznikow i zatarte tloki. niestety jednorazowka
  12. samochody non stop wystawione na allegro ale ceny maja kosmiczne to i stoja
  13. ten ma silnik vipera
  14. z vipera hymm dziwne bo ja tam wide orginalny saabowski slnik z duzym turbo
  15. impreza/evo tylko i wylacznie, eszta samochodow bdzie tylko namiastka aut sportowych ewentualnie jakies starsze porsche
  16. Boze jak slysze o tymdownsizingu to az mnie na wymioty bierze, co za idiota to wymyslil? Ja rozumiem maly silnik do malego auta i mamy male spalanie mam colta 1.3 - 900kg masy i w miesci przy ciezkiej nodze wychodzi mi 7,5 bez spinania sie i to uwazam za ekonomiczne auto. Nie da sie oszukac fizyki duze auto musi duzo spalic. Mam tez saaba 9-5 2.0turbo - 1700kg, ktory ma jedynie 150km i pali w tych samych warunkach okolo 11l a turbo sluzy do tego by wyprostowac i polepszyc przebieg i wysokosc momentu obr., zreszta porownujac dwa bardzo podobne silniki, opel 2.0 bez turbo 150km i 200nm a tu jest ponad 240nm w pelnym zakresie (wykres nm jest jak w dizlu). Do czego zmierzam, ano do tego ze turbo moze jedynie sluzyc za pomoc w osiagnieciu odpowiedniej mocy w samochodzie a nie glownie za jej tworzenie bo to bez sensu, bedzie i ta palil tyle samo a jego elastycznosc i trwalosc beda na drastycznie niskim poziomie.
  17. najmniejsza znana mi spalinowka 41cm http://allegro.pl/castelgarden-kosiarka-spalinowa-xc43b-gratis-i3443971834.html
  18. fiat 1.9d chodzi nawet bez aku
  19. hibernatus, budzimy sie klik
  20. Witajcie, jaki jest na dzis dzien koszt zrobienia prawka na D i co jeszcze za wyjatkiem kursu i egzaminu wchodzi w sklad kompletu uprawnien by jezdzic autobusem miejskim np.?
  21. jedz tak jak piszesz do ludzi zajmujacych sie hydraulika silowa i dorobia wszystko od reki
  22. wspanialy, pierwsze z czym mi sie skojazyl to e9, chyba nawet podobny rocznikowo? A nie fiata zaczeli robic w latch 61-69 a bmw dopiero w 69 wiec jeszcze wiekszy szacun dla fiata. przydaly by sie jednak mocniejsze silniki bo 140KM to nie za duzo
  23. > tak się zastanawiam po co - koty moje i znajomych nigdy nie latały , a na balkonach przesiadują > bez ograniczeń aha do czasuznajoma tez tak mowila az ktoregos dnia jej kot wyskoczyl za golembiem z 10 pietra - przezyl n szczescie

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.