Zawartość dodana przez mokrii
- Ozi tu pokazywal Reno dla hindusow za 3930$-crashtest
-
Ecoboost 1,0 zaskoczył mnie
znacznie miej niz wymiana rozrzadu w np 19 tdi ze o 3.2 jjuz nie wspomne
-
Nowa Vitara
z tym ze poprzednia GV to typowa terenówka której do suva daleko - to bardzo srednio wygodna taczka
-
Sprawdzenie historii serwisowej MINI
Ztcw to vin ma ze 30 znaków ? klaptaptap
-
to i ja sie pochwalę - 100kkm Partner teepe
nie chodzi o to ze trumna tylko o to ze wg mnie ładne sbROO skonczyły sie na bezramkowych modelach te nowe to po prostu takie se auta jakich pełno
-
Mercedes W203 coupe lub W208
jakbym miał brac to własnie 203 ( to zdaje sie nowsze auto) z compressorem
-
to i ja sie pochwalę - 100kkm Partner teepe
jak wyżej
-
to i ja sie pochwalę - 100kkm Partner teepe
to nie jest ładny forek
-
to i ja sie pochwalę - 100kkm Partner teepe
pokaż
-
Megane III?
"no co ty to japonskie jest, oni robio silniki na nity, to jednorazowe jest " tez bym sie przy takich zalozeniach rozgladał
-
XC70 D4 AWD
a sprzedajesz czy zostawiasz ?
-
Abonament na samochód...
a wiesz moze jaki jest najkrótszy okres na jaki można "wziąć" pojazd ?
- Toyota 86 Shooting Brake - concept - premiera jutro
-
Policja ma nowy bat na piratów drogowych. Dron z kamerą nad miastami
w jakimś programie popularno naukowym dowiedziono tego że jest to prawie niemozliwe
-
Bytom ---> Poznań wybor trasy -- szybkie pytanie
jak by szanowne koleżeństwo pojechali do wyboru 3 opcje 1 bytom -- kluczbork -- ostrów -- jarocin czyli klasycznie 11 -- 25 -- 12 czas podroży 4:30 do 5:10 kilometrow 300 2 bytom -- czestochowa -- piotrkow -- zgierz czyli A1 --S1-- 1 --A1 -- A2 czas 4:20 do 5:40 km 410 3 bytom --wrocław -- trzebnica -- rawicz-- gostyn czyli A1 --A4 --A8-- 35 czas 4:10 do 5:00 km 365 wyjazd sobota rano pojazd diesel - paliwko firmowe gdzieś korki zwęzki inne losowe ? to jak ?
- Ściereczka
-
Ściereczka
Mikrofibra sie to nazywa klaptaptap
-
Mały, tani blaszak
byly na tym forum zdjecia podłóg w kangoo i berlingo - z powodu wielu warstw baRDZO sie podobno szybko poddaje
-
Mały, tani blaszak
widziałes watki o podwojnej podłodze we francuzach ?
-
Parkowanie w strefie w niewyznaczonym miejscu
czyli wg ciebie jezeli auto parkuje w strefie ale nie na miejscu parkingowym to nie parkuje tylko se stoii ? nie róbcie kurtyzany z logiki
- Dieselgate: VeeDub odkupuje 600,000 aut min $5k dla klienta...
-
Dieselgate: VeeDub odkupuje 600,000 aut min $5k dla klienta...
no widzisz tyle ze to wszystko to normalna praktyka w EU od lat mowi sie ze auta nie sa w stanie spalic tak mało jak podaje producent, bo to co powyzej + optymalne warunki pracy temp 20°C i rozrzedzone powietrze w górach i sie robi wyniki a klient sie wpienia eh
-
Daihatsu Rocky - wybijcie mi go z głowy
z dzemomorem ?
-
Dieselgate: VeeDub odkupuje 600,000 aut min $5k dla klienta...
my tu gagu gadu a do oszukiwania klientów przyznało sie japońskie MITSUBISHI łał -- tyle ze mitsu co wiadome jest kupowało diesle od VW - więc to chyba taka tajemnica poliszynela jest/była
-
jak wielką wtopą może być to sbROO
do gory temat ktoś cos dziwnego - poza wiertłem widzi ? http://allegro.pl/show_item.php?item=6103932927#0d99046fde @@ppmarian były 2.0 bez reduktora?