Zawartość dodana przez mokrii
-
71. Rajd Polski
> Robert dachował po jakiejś chopce ale kibice szybko ogarnęli sytuację. Na tyle szybko, że stracił > tylko około 30 sekund. filmik nizej https://www.facebook.com/photo.php?v=664076143674084
-
Z cyklu co jezdzi po PL - 2014/2015
>Ale w Polsce musi być tablica jak pisałem wyzej i nie ma innej opcji. i zeby bylo smieszniej ma byc w zderzaku centralnie chyba ze producent ma homologacje w innym miejscu (np AR156) oraz ma byc zgodna z rozporzadzeniem (jednorzedowa wzor ustalony ) ale oczywiscie policja zwraca na to uwage tylko wtedy jak juz nie ma sie do czego doczepic
-
W111
> Nie mogłem się oprzeć - warto zawiesić oko na czymś zacnym i szlachetnym ... > wg opisu obrazka: 1961 Mercedes-Benz 220SE coupe W111 > źródło (wtórne): wykop.pl > jak ktoś skomentował: "Elegancki, ale wciąż wygląda jak nazista na galowo. " zacne choc wyglada jak nazista na galowo
-
Z cyklu co jezdzi po PL - 2014/2015
> No dajesz, wierc . to auto ma tablice taaaaaaaak?
-
Mały, ekonomiczny dla żony, do 10 tysi...
> Najlepsza propozycja z tych podanych tutaj . > . pod wzgledem czego ? znaczy tak zebys zrozumial - co lepszego jest w tym aucie od innych sugerowanych w watku ? podaj przyklady
-
Niezawodna skrzynia automat. z lat 00-06? A jakich unikać?
> > Mi zaproponowali przy trafiającym się nie zapinaniu 4-go wymianę skrzyni... zgaduje ze trafiles do aso opla ?
-
Nowe Twingo - pan gwóźdź
> Masakra. Gosc chwali, ze w ten sposób uzupelniajac plyny się nie ubrudzi Tylko ze musi dotykać > całej maski brudnej od błota pośniegowego, deszczu, sniegu itd. to stanąć z boku auta sie nie da ? zwroc uwage na to tez ze jak juz zechcial zamknac maske to ona w magiczny sposob bez zednego problemu znalazla sie na miejscu i nie trzebabylo celowac ani sie starac, ba nie trzebabylo nawet tej maski przekrzywiac czesi to fajny narod - ten pewnie za ta prezentacje dostał citigo
-
Nowe Twingo - pan gwóźdź
> Ten samochód pozycjonowany jest w klasie tanich, prostych, miejskich aut. Zastosowanie w nim > silnika umieszczonego z tyłu jest konstrukcyjnym błędem, który zupełnie niepotrzebnie > komplikuje użytkowanie. yyyyeeeeyyyyyy niby jak komplikuje uzytkowanie ? >Nie wiem co autorzy mieli na myśli ale silnik z przodu jest > najbardziej sensownym rozwiązaniem dla przeciętnego pojazdu, twierdzisz tak bo...... ? >który ma łączyć wiele różnych > praktycznych cech i podążanie inną droga musi odbyć się kosztem wyrzeczeń. wskaż prosze te wyrzeczenia > No i nie rozumiem ochów i achów nad takim rozwiązaniem wszystkie ochy/achy juz byly ja pozwole sobie przypomniec tylko jedno- promien skretu ( to jest autko klasy A(no dobra A+,B) >i naśmiewania się z 500. Niech ten wynalazek > odniesie sukces jak 500 to porozmawiamy dalej. 500 odniosla sukces bo jest ładna i troche nawiazuje do starej 500 - starczy ze twingo bedzie 2kpln tansze i bedzie realnym konkurentem 500 > A tak nawiasem mówiąc to Renault nie jest mistrzem nowatorskich rozwiązań technicznych, pomysły co > prawda mają ale w emocjach przy projektowaniu gadżetów zapominają o jakości. na te kilka renuarow ktorymi jechalem - jakos nie mam zastrzezen a mialbym kilka do fiatow z tego samego czasookresu produkcji ( ale przepraszam nie jestem fanem marki )
-
Mały, ekonomiczny dla żony, do 10 tysi...
> auto bardzo fajne jednak koleś prze....... z ceną nie zrozumiales trzebabyć naprawde fanem marki aby proponowac "tego" pascia koledze na forum pomijajac wszelkie niedogodnosci tego pojazdu jak mozna proponowac komukolwiek 1.4tdi
-
Nowe Twingo - pan gwóźdź
> czyli auto nie jest dla każdego przeciętnego usera ? auto jest dla kazdego przecietnego usera ale ze sa ludzie ktorzy z kazdej błachostki potrafia zrobić problem nie do przejscia to juz nie jest moj problem
-
Mały, ekonomiczny dla żony, do 10 tysi...
> Dobra - pobijamy cenę - 12k. > Dalej Panda+lpg? getz 1.3 +lpg
-
Mały, ekonomiczny dla żony, do 10 tysi...
> Kup te auto i będziesz zadowolony. jakiś tekst > . trzeba byc naprawde fanem marki
-
Nowe Twingo - pan gwóźdź
. > Natomiast ewentualne Twingo RS może być motoryzacyjnym cudem na miarę Renault 5 Turbo. mozliwe ale przeciez razem z twingo był pokazany koncept reno5
-
Nowe Twingo - pan gwóźdź
> A to nie o nowym Twingo był ciekawy filmik na Youtube, o uzupełnianiu płynów pod przednią "maską"? tak a filmik byl nagrany tylko po to by pokazac jak debil i techniczna melepeta nie radzi sobie z maską
-
Duster v2.0 ?
> niezły plastikowy hebel im wyszedł sandero do dustera to jej brakuje ze 20cm poszerzen na blotnikach albo raczej wzieli ten koncept i wykoncypowali
-
Potrzebuje zebyscie mnie znechecili Pug 308sw
> zawsze liczace sie dla mnie marki to bylo bmw,merc audi ew toyota... po pierwsze to jest 307sw 308 to nowy model i wyglada tak po drugie jesli Ci wyglad nie przeszkadza - to niesłyszałem o dziwnych fakapach tego modelu
-
Co lepsze?
> Potrzebuję opinii o tanich autach. Które lepsze: Golf 3, astra 2, Mazda 323f, Lanos. z wymienionych
-
Po napełnieniu Climatronik przestał działać [LONG]
> W ubiegłym tygodniu pojechałem do zaprzyjaźnionego warsztatu zrobić przegląd klimatyzacji (Octavia > 2 Climatronic). parownik wymieniony? przepelnienie ukladu tez powoduje wylaczanie urzadzenia
-
SMT 3runda tor FAP 15.06.14
> bardzo ładnie pojechanie. no to był najlepszy przejazd - poprzedni sekunde gorzej a pierwszy Radek opisał >kierowca ogarnia, to fakt, dawno temu na autodromie w chorzowie jego czas był o ponad 5sekund lepszy od mojego >a i pilot tez ładnie dyktuje, a dzieki - >ale ja osobiście nie > lubie takich prób. same szykany i nawroty na jedynce. nie ma to jak szybkie próby gdzie > idziesz pełna bombą i dokręcasz "czwórke" w subaraku poprzednie 2 rundy były lekko szybsze, niestety regulamin srednia mielismy 60kmph
-
SMT 3runda tor FAP 15.06.14
Quote: 3 Runda SMT - nieco pechowo rozpoczęliśmy na pierwszej próbie. Wypadnięcie biegu na starcie i małe sponiewieranie przez trawnik przed szykaną... Na OS2 i OS3 robimy max attack i w konsekwencji awansujemy z 6 miejsca na miejsce 2 Do pierwszego brakło jednej sekundy W klasyfikacji rocznej Samochodowych Mistrzostw Tychów udało się obronić 1 miejsce Podziękowania również dla Adrian i www.przegladysamochodow.pl za świetne ustawienie geometrii w naszym Swifcie! dodam tylko ze do pierwszego miejsca (zajetego przez 130konnego zeszperowanego seja ) braklo rowno 1 sekunde tak to wygladało w obiektywach oesrecords a tak ze srodka dziekuje za uwage
-
Jakie wybrać auto - dziwne wymagania
> > Any ideas? Lex is ?
-
E24...?
> ja już upatrzyłem ładną i tanią, znaj moje chamskie serce > http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m...previousPage=lr berlinska taksa podobamniesie
-
bezpieczne rodzinne auto do 18 tys
> > duże bezpieczeństwo kolege miesiac temu wycinali z tego ( nie mogł sie z autem rozstać ) strzał centralnie w drzwi kierowcy przy dosc duzej predkosci - strazacy mowili ze jakiekolwiek nizsze auto i wycinaliby zwłoki
-
Rally Italia Sardegna
> 5 miejsce po drugim dniu, dwa razy w pierwszej trójce oesowej, a Ty mówisz, że średnio??... no bo calkiem do dupy skoro nie jest pierwszy matadorowi sie kaciki pomylily
-
Karkonoski Live
ten film jest prywatny