Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. mokrii odpowiedział Qubczyk na temat - MotoSport
    > Robert dachował po jakiejś chopce ale kibice szybko ogarnęli sytuację. Na tyle szybko, że stracił > tylko około 30 sekund. filmik nizej https://www.facebook.com/photo.php?v=664076143674084
  2. >Ale w Polsce musi być tablica jak pisałem wyzej i nie ma innej opcji. i zeby bylo smieszniej ma byc w zderzaku centralnie chyba ze producent ma homologacje w innym miejscu (np AR156) oraz ma byc zgodna z rozporzadzeniem (jednorzedowa wzor ustalony ) ale oczywiscie policja zwraca na to uwage tylko wtedy jak juz nie ma sie do czego doczepic
  3. > Nie mogłem się oprzeć - warto zawiesić oko na czymś zacnym i szlachetnym ... > wg opisu obrazka: 1961 Mercedes-Benz 220SE coupe W111 > źródło (wtórne): wykop.pl > jak ktoś skomentował: "Elegancki, ale wciąż wygląda jak nazista na galowo. " zacne choc wyglada jak nazista na galowo
  4. > No dajesz, wierc . to auto ma tablice taaaaaaaak?
  5. > Najlepsza propozycja z tych podanych tutaj . > . pod wzgledem czego ? znaczy tak zebys zrozumial - co lepszego jest w tym aucie od innych sugerowanych w watku ? podaj przyklady
  6. > > Mi zaproponowali przy trafiającym się nie zapinaniu 4-go wymianę skrzyni... zgaduje ze trafiles do aso opla ?
  7. > Masakra. Gosc chwali, ze w ten sposób uzupelniajac plyny się nie ubrudzi Tylko ze musi dotykać > całej maski brudnej od błota pośniegowego, deszczu, sniegu itd. to stanąć z boku auta sie nie da ? zwroc uwage na to tez ze jak juz zechcial zamknac maske to ona w magiczny sposob bez zednego problemu znalazla sie na miejscu i nie trzebabylo celowac ani sie starac, ba nie trzebabylo nawet tej maski przekrzywiac czesi to fajny narod - ten pewnie za ta prezentacje dostał citigo
  8. > Ten samochód pozycjonowany jest w klasie tanich, prostych, miejskich aut. Zastosowanie w nim > silnika umieszczonego z tyłu jest konstrukcyjnym błędem, który zupełnie niepotrzebnie > komplikuje użytkowanie. yyyyeeeeyyyyyy niby jak komplikuje uzytkowanie ? >Nie wiem co autorzy mieli na myśli ale silnik z przodu jest > najbardziej sensownym rozwiązaniem dla przeciętnego pojazdu, twierdzisz tak bo...... ? >który ma łączyć wiele różnych > praktycznych cech i podążanie inną droga musi odbyć się kosztem wyrzeczeń. wskaż prosze te wyrzeczenia > No i nie rozumiem ochów i achów nad takim rozwiązaniem wszystkie ochy/achy juz byly ja pozwole sobie przypomniec tylko jedno- promien skretu ( to jest autko klasy A(no dobra A+,B) >i naśmiewania się z 500. Niech ten wynalazek > odniesie sukces jak 500 to porozmawiamy dalej. 500 odniosla sukces bo jest ładna i troche nawiazuje do starej 500 - starczy ze twingo bedzie 2kpln tansze i bedzie realnym konkurentem 500 > A tak nawiasem mówiąc to Renault nie jest mistrzem nowatorskich rozwiązań technicznych, pomysły co > prawda mają ale w emocjach przy projektowaniu gadżetów zapominają o jakości. na te kilka renuarow ktorymi jechalem - jakos nie mam zastrzezen a mialbym kilka do fiatow z tego samego czasookresu produkcji ( ale przepraszam nie jestem fanem marki )
  9. > auto bardzo fajne jednak koleś prze....... z ceną nie zrozumiales trzebabyć naprawde fanem marki aby proponowac "tego" pascia koledze na forum pomijajac wszelkie niedogodnosci tego pojazdu jak mozna proponowac komukolwiek 1.4tdi
  10. > czyli auto nie jest dla każdego przeciętnego usera ? auto jest dla kazdego przecietnego usera ale ze sa ludzie ktorzy z kazdej błachostki potrafia zrobić problem nie do przejscia to juz nie jest moj problem
  11. > Dobra - pobijamy cenę - 12k. > Dalej Panda+lpg? getz 1.3 +lpg
  12. > Kup te auto i będziesz zadowolony. jakiś tekst > . trzeba byc naprawde fanem marki
  13. . > Natomiast ewentualne Twingo RS może być motoryzacyjnym cudem na miarę Renault 5 Turbo. mozliwe ale przeciez razem z twingo był pokazany koncept reno5
  14. > A to nie o nowym Twingo był ciekawy filmik na Youtube, o uzupełnianiu płynów pod przednią "maską"? tak a filmik byl nagrany tylko po to by pokazac jak debil i techniczna melepeta nie radzi sobie z maską
  15. mokrii odpowiedział koNik na temat - Motokącik
    > niezły plastikowy hebel im wyszedł sandero do dustera to jej brakuje ze 20cm poszerzen na blotnikach albo raczej wzieli ten koncept i wykoncypowali
  16. > zawsze liczace sie dla mnie marki to bylo bmw,merc audi ew toyota... po pierwsze to jest 307sw 308 to nowy model i wyglada tak po drugie jesli Ci wyglad nie przeszkadza - to niesłyszałem o dziwnych fakapach tego modelu
  17. mokrii odpowiedział kudlaty1990 na temat - Motokącik
    > Potrzebuję opinii o tanich autach. Które lepsze: Golf 3, astra 2, Mazda 323f, Lanos. z wymienionych
  18. > W ubiegłym tygodniu pojechałem do zaprzyjaźnionego warsztatu zrobić przegląd klimatyzacji (Octavia > 2 Climatronic). parownik wymieniony? przepelnienie ukladu tez powoduje wylaczanie urzadzenia
  19. > bardzo ładnie pojechanie. no to był najlepszy przejazd - poprzedni sekunde gorzej a pierwszy Radek opisał >kierowca ogarnia, to fakt, dawno temu na autodromie w chorzowie jego czas był o ponad 5sekund lepszy od mojego >a i pilot tez ładnie dyktuje, a dzieki - >ale ja osobiście nie > lubie takich prób. same szykany i nawroty na jedynce. nie ma to jak szybkie próby gdzie > idziesz pełna bombą i dokręcasz "czwórke" w subaraku poprzednie 2 rundy były lekko szybsze, niestety regulamin srednia mielismy 60kmph
  20. Quote: 3 Runda SMT - nieco pechowo rozpoczęliśmy na pierwszej próbie. Wypadnięcie biegu na starcie i małe sponiewieranie przez trawnik przed szykaną... Na OS2 i OS3 robimy max attack i w konsekwencji awansujemy z 6 miejsca na miejsce 2 Do pierwszego brakło jednej sekundy W klasyfikacji rocznej Samochodowych Mistrzostw Tychów udało się obronić 1 miejsce Podziękowania również dla Adrian i www.przegladysamochodow.pl za świetne ustawienie geometrii w naszym Swifcie! dodam tylko ze do pierwszego miejsca (zajetego przez 130konnego zeszperowanego seja ) braklo rowno 1 sekunde tak to wygladało w obiektywach oesrecords a tak ze srodka dziekuje za uwage
  21. > > Any ideas? Lex is ?
  22. mokrii odpowiedział SzefSzefow na temat - BMW
    > ja już upatrzyłem ładną i tanią, znaj moje chamskie serce > http://www.marktplaats.nl/a/auto-s/bmw/m...previousPage=lr berlinska taksa podobamniesie
  23. > > duże bezpieczeństwo kolege miesiac temu wycinali z tego ( nie mogł sie z autem rozstać ) strzał centralnie w drzwi kierowcy przy dosc duzej predkosci - strazacy mowili ze jakiekolwiek nizsze auto i wycinaliby zwłoki
  24. mokrii odpowiedział Filipfm na temat - MotoSport
    > 5 miejsce po drugim dniu, dwa razy w pierwszej trójce oesowej, a Ty mówisz, że średnio??... no bo calkiem do dupy skoro nie jest pierwszy matadorowi sie kaciki pomylily
  25. mokrii odpowiedział matadorRS na temat - MotoSport
    ten film jest prywatny

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.