Zawartość dodana przez mokrii
-
Hyundai Genesis Coupe
> prawie nowe... Okazja? nie tylko z tego watka Quote: jakby było takie super to by ich jeździło więcej po Polsce.. Quote: Ale ten znaczek na klapie... widzialem ze dwa razy na drodze wyglad ok zbiera sie calkiem niezle znaczy zrobił bruuuuummmmm wzziiiuuuuuuum i juz go nie widzialem
-
Hyundai Sonata - warte to coś
> > Jak te auta się sprawują na dłuższą metę? >Silnik z mitsubishi z tego co wyczytałem więc to na plus. sasiad ma ten motor w coupe bezproblemowy z gazem ale np pierdola katalizator tylko orginal - cena zabija > A jak blacharka? coupeta z tego rocznika nie gnije
-
troche Uad
> mówta co chceta, ale ruscy zaczynają sobie poczynać ta druga to prawie jak Twoja btw CO TO ZA MUZYCZKA w drugim filmie ? dobra juz mam - wystarczylo obejrzec do konca
-
Hyundai coupe
> chłopak ma dylemat bo albo ten coupe z linka z pierwszego postu albo ta bertone > Mnie osobiście bardziej podchodzi astra a i tu jest dylemat spory albo auto nietuzinkowe albo astra jakich miliony ale biorac pod uwage to ze oba te auta beda "jechac" jak lanos 1.6 to chyba wzial bym astre
-
Hyundai coupe
> Znajomi mają... ło matko... wszystko się tam psuje, ciągle - samochód dla majsterkowicza. Ale wiesz > jak to jest, jednemu się trafi drugiemu nie. sasiad ma 2.0 jezdze czasem sama eksploatacja
- tęsknie za BMW....
-
e34 ktoś szuka?
> ale teraz możesz dzieciom opowiadać, jak to tata zrobił bmw spod świateł tyle ze to nie ja byłem a jakiś starszy pan w lanosie
-
e34 ktoś szuka?
> że 2,0 to nie > silnik tyle ze to nie silnik widzialem wczoraj jak mlody gniewny w e34 ruszal zpod swiatel halas huk i start jak lanos obok ( z emerytem za kierownica )
-
[E39] czy się w to pakować?
> wywal ta fote spokojnie ogarniete.
-
[E39] czy się w to pakować?
> czy tak > pytanie pomocnicze czy ma koles rdze na klapie w kombiaku ?? wywal ta fote
-
Golf 7 VS Giulietta
> Niedługo wchodzi nowy model, więc chyba szkoda się pakować w niezbyt urodziwą 3 pytanie brzmi : Quote: Czy mazda 3 z silnikiem 2.0 benzyna 150KM jest jakiś konkurentem dla golfa i alfy ? apropo urodziwosci to oczywiscie z tej trojki golf jest najbardziej ?
-
VeeDub - cd - DSG 7s (DQ200) na service we wtorek marsz!
> Obecnie Honda (i Toyota chyba też) \ i bardzo dobrze >Dla Mercedesa czy BMW > samochody które mają 10 lat już dawno powinny być na złomie. i to jest własnie olewanie klienta, masz 10 letni złom, zezlomuj i przyjdz do nas po nastepne auto bo my ci czesci juz nie damy nie, bo ja lubie moje auto i nie zamierzam jezdzic nowszym i tym sposobem taka firma traci klienta
-
VeeDub - cd - DSG 7s (DQ200) na service we wtorek marsz!
> I to pewnie dlatego, że podniósł się szum. tylko dlatego i teraz zwroc uwage ze w ich przypadku chodzi o w miare nowe auta 2 lata temu suzuki wzywalo do serwisow na bezplatna wymiane amortyzatorow w swift mk2 roczniki od 1995 do 2001 bez znaczenia przebieg ilosc poprzednich wlascicieli i to czy auto choc raz widzialo ASO z tego co wiem wciaz wymieniaja i teraz zerknij na to od strony vw ktory wie ze jest usterka - i olewa klientow jakem dzichadysta produktow z wolfsburga nie kupie
-
jak zapłacić mandat
> takie powinieneś kwity oprócz samego mandatu dostać naprawde warto tak zapi.. znaczy szybko jezdzic ? 800pln
-
Małe z 4x4 Pinin/ GV 3d z lpg
> Witam! pinin z tematu odpada maly silnik jaki tam siedzi to GDi
-
ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> coraz bardziej jest friendli chociaż ubogość pewnych elementów jest dotkliwa (najbardziej to brak > regulacji fotela kierowcy góra-dół) no to jest przydatne chociaz nie w moim przypadku, bo zawsze jak wsiadam do auta ktore ma regulacje fotel spada na max na podloge a oparcie idzie do pionu i dopiero wtedy probuje sie dopasowac >, popielniczka też mała, a kipować do schowka na okulary > jeszcze nie wypada > za ilość miejsca i plastik z tyłu siedzenia jestem wdzięczny bo zabawa "czy jak kopnę w fotel ojca > to się udusi czy tylko zakrztusi" jest utrudniona na tyle, że mogę w miarę bezpiecznie podczas > jazdy czegoś się napić palisz w aucie i do tego z dzieciakami za sobą > w sumie jest dobrze > "użytkownik skody htp" została włączona i > zaakceptowana przez system a przy stosowaniu eko oscyluje koło 5 niby ok ale jednak mi taniej wychodzi 10l.lpg i troche przyjemnosci z jazdy
-
Suzuki Alto-warto?
> Dzięki... poczytałem troszkę i chyba mi przeszło to samo przeczytasz na kacikach technicznych innych maluchow
-
Suzuki Alto-warto?
> Od pewnego czasu szukam małego autka dla swojej (Yaris II, Jazz, Micra ) > Niedawno w oko wpadło mi Suzuki Alto jako kolejna opcja w wyborze. > Warto się nad tym zastanawiać? Ktoś ma? Ktoś używa? Opinii w necie jest niewiele niestety. klubsuzuki.pl male zwawe malo palace
-
[KzAK] e46
> Czyli jest przycisk ASC lub DSC w zależności od zamontowanej kontroli ? prawdopodobnie ale przyznam ze nie widzialem e46 bez > Za drogo oj tam > Duży jest koszt naprawy ? groszowy podobno > Czym to się objawia ? uslyszysz > Głównie atakuje podwozie czy nadwozie ? glownie atakuje miejsca spawane > Jakieś szczególnie wrażliwe miejsca ? te ktore znam maja wykwity roznie ( ale to pewnie przez niefachowe spawy )
-
[KzAK] e46
> > Czy wszystkie e46 miały kontrolę trakcji DSC (jeśli nie to jak poznać czy konkretny egzemplarz ją > posiada) ? ztcw to wlacznik/wylacznik jest przed lewarkiem > Najlepiej chyba by było wziąć wersje 323 lub 328 ale zakładając że się taka nie trafi to jest > jeszcze jakiś silnik na który warto zwrócić uwagę ? 3.0 3.5 > Zależało by mi również na tym aby rozrząd był na łańcuchu. wszystkie ztcp > Silnik musi się lubić z LPG wszystkie ztcw > Czy ten model ma jakieś typowe usterki/wady ? padajaca podpora walu > Jak wygląda sprawa z rdzą, bo e36 nie było zbyt mocne pod tym względem. raczej brak > No i na co jeszcze zwrócić szczególnie uwagę przy zakupie na rdze > I jeszcze takie może dziwne pytanie, ale czy e46 będzie jakoś znacząco droższe w utrzymaniu od e36 > ?
-
Do oglądaczy zdjęciowych - Alfa 147
> > Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie, to bardzo chętnie się czegoś dowiem. zwrociles uwage na zdjecie felgi ?
-
VeeDub-cd-VW oficjalnie " Mamy problem z (Q) DSG i Diesel"
> Nie, ale zamiast pisać WiDap można napisać VW - mniej egzotycznie tak z siła takiego argumentu faktycznie nie ma co sie spierac > Nie wiem, nie wnikam, nie chodzi mi o kolegę OZI a ogólne nazewnictwo przyjęte do używania, i IMO > każdego tak samo to dotyczy Quote: kolega OZI nie jest polakiem ( i ztcw to nigdy nie byl ) u nas na rynku sa fałweje, renie, eslajny i inne wynalazki u nich sbROO i veedub > Z tematem pod względem merytorycznym to ten, jak i mój poprzedni post nie ma i nie miał mieć nic > wspólnego. EOT Quote: Moderator został powiadomiony Za chwilę wrócisz do forum.
-
VeeDub - cd - DSG 7s (DQ200) na service we wtorek marsz!
> czytac sie tego nie da, piszesz jakims w dziwnym dialekcie kolejny nie pasuje nie czytaj nie bedziesz musial komentowac kolega OZI nie jest polakiem napisac ci to po angielsku ?
-
VeeDub-cd-VW oficjalnie " Mamy problem z (Q) DSG i Diesel"
> A co to VeeDub? tak ciezko sie domyslec ? >Tu Polska jest, po polsku piszemy a nie zagraniczniaka odstawiamy kolega OZI nie jest polakiem ( i ztcw to nigdy nie byl ) ponadto twoja wypowiedz mało ma wspolnego z tematem
-
2014 Corolla
> W USA przychodzi toyobaru cala bryla wyglada jak 4d impreza a zegarek to tradycja tego chca klijenci