Zawartość dodana przez mokrii
-
mercedes w201 wtrysk mechaniczny
znajomy zanabyl silnik 1.8 z wspomnianym wtryskiem na allegro sa dostepne zestawy naprawcze do tego jest sens - czy moze jakas inna opcja ? jak bede wiedzial OCB dokladniej to dopisze
-
Yaris TS - zawracać sobie nim głowę?
> Jesteś pewny że ta wersja silnika bierze olej? > Słyszałem, że żre tylko wersja 95KM z GP. 90KM z Bravo i 100HP z 500 i Pandy chyba nie 1.4 100hp w pandzie 100hp pije olej w ponadnormatywnych ilosciach
-
suzuki swift - czym to się je?
> to 36'550 30% ładnie
-
Montaż LPG - nasz produkt eksportowy
> Sibuj, czy jest cokolwiek, nie wiem, radio, sprawdz na co odpowiadasz komu i czy ten ktos ma ochote z Toba gadac btw to watek z 2011 a sibuj Quote: ostatnio obecny17/12/2012 10:54 i nie ma bana
-
Niebezpieczne zachowania spotykane na drogach
> ale jeden Kol z AK pisał, że na takie szybkie omijanie to szkoda kierunków prund sie marnuje a w temacie "dojeżdzacze" - dojezdza taki na zderzak auta ktore jest przed nim ( to auto ma właczony prawy kierunek) gość z tylu ma problem aby zachowac odstep i zjezdza na lewy pas bo nie moze poczekac ( przyhamowac )
-
suzuki swift - czym to się je?
> za mało (przypominam, że yarisy były mocno zakombinowane i sprzedawca musiał się nieźle > nagimnastykować, żeby pokazać po protestach o cenę dumpingową od konkurencji-że ta takową nie > będzie). ergo: za mało 1.2 club od 37kpln do 1.2 a/t comfort 48kpln zgaduje ze strzelamy od dolnej granicy w cenniku 28kpln ? ( czyli jakies -25%, i to by byla doskonala oferta bo w suzuki to nawet dywanikow sie nie da wywalczyc )
-
Światła drogowe razem z klaksonem - dobry schemat?
> > Ja bym do tego dodał przekaźnik odpalający petardę w dupie K3 gumka cisnie ?
-
suzuki swift - czym to się je?
> btw poznałem "przez przypadek" cenę swifta w wersji comfort 5d metalik.... w sytuacji kiedy > kupowałbym 25 sztuk > minikonkurs > strzelcie cenę: > (TIP: dotyczy rocznika 2012) > - > - > - > kto będzie najbliżej i będzei na mojej trasie może poza wirtualnym browarem dostać lokalnego Ambera > Żywego skoro yaris dla word kosztowal 16kpln to obstawiam ze okolo 15-20kpln
-
Nissan Altima - płyn chłodniczy
> Bo np. ASO nie bardzo lubi się tym > autem zajmować przeciez to maxima jest
-
kolejny Unijny farmazon już w drodze
> W Japonii nie kupisz samochodu, jeżeli nie masz garażu, lub wykupionego miesjca > parkingowego. troche mijasz sie z prawdą owszem sa obostrzenia ale dotyczy to najwiekszych miast
-
suzuki swift - czym to się je?
> To akurat mało ważne. Żona turla się od świateł do świateł, nie ma się gdzie rozpędzić... > Ale co konkretnie może razić? jakosc wykonania w nju swiftach mozna znalezc rzeczy z odleglego o epoke swifta 2 generacji > SZCZERZE wątpię pacze w ten twoj podpis V6 i 345kM i miasto krakow i raczej upewniam sie ze mam racje swift jest genialnym autkiem do miasta - i smiem twierdzic ze prowadzi sie znacznie lepiej niz to co masz w podpisie a 140kM sporta i usztywniony zawias w miescie daje niesamowita frajde
-
Wszystko OK a stuka
> dasz gwarancje?? przy 140kkm w B5 z dieslem pod maska to calkiem prawdopodobne
-
suzuki swift - czym to się je?
> Nie mam pojęcia o tym aucie, ale od zawsze mi się podobało (rocznik 2004 wzwyż). Myślę o zmianie > auta żony z dość niewygodnego dla niej w mieście mondeo na coś mniejszego. No i uwidziała > sobie swifta. Ceny dobre, można trafić fajne wyposażenie za niezłą kasę, ale... po prostu nie > wiem czy te auta mają jakieś wady? Znane bolączki? Interesuje mnie 5D, benzynowy silnik 1,3 i > rok 2006/2009. uwagi : kiepski lakier i w zasadzie tyle ale owszem 1.3 92kM dla kobiety bedzie idealny - z tym ze bedzie musiala naumiec sie jezdzic z wiekszymi obrotami 1.5 troche lepiej - czuc ze ma 10kM wiecej co do samego auta moga razic pewne rzeczy - ale prowadzenie to mocno rekompensuje gdybys trafil na 1.6 sport to po krotkim czasie zona by dostala Twoje auto nie jezdzilem 1.2 - ale on jest akurat nowy ( od 2010) silniki na łancuszku - ponoc bezobsługowym ogolnie jak bym mial $ to bym szukal 1.6 ( ale tu z kolei tylko 3d)
-
Lista obecności H/K, czyli kolejno odlicz ;)
> hyundai i30 cw, czarny dizel this tread is worthless itd
-
Witam
> Przywitać się chciałem > Znanbyłem drogą kupna i odbieram 14-go maja Suzuki Swifta. 1.2?
-
zjawiska "pogodowe" na autostradzie
> czyli teoretycznie na rozbiegówce liczącej około 100m masz się rozpędzić z 50 km/h do > prędkości "autostradowej" . jest to wykonalne w sc900 tyle ze trzeba troche na 2 pociagnac a ze 90% kierowcow to melepety - trudno
-
ASO Chevrolet - nie polecam
> Koszt prawnika: 0zł. Ale ten prawnik mówi, że tego się nie da niestety wygrać. e-sad w 99% przypadkow dziala w trybie nakazowym ( niestety)
-
zjawiska "pogodowe" na autostradzie
> Ale sam rozumiesz... Nie dość, że stoi już jeden kretyn (zakładam, że to nie awaria), to jeszcze > obok zatrzymuje się drugi kretyn. > mar00ha mieszkam "na skrzyzowaniu " A1 i A4 i uwierz, nie takich debili juz widzialem
-
zjawiska "pogodowe" na autostradzie
> Nieeee, najlepsi są ci, którzy zatrzymują się na początku pasa i wykręcając durny łeb próbują > włączyć się do ruchu na koncu pasa o jak ja kocham takich miszczow
-
zjawiska "pogodowe" na autostradzie
> Czy Ty jesteś normalny? > Mam nadzieję, że nie jeździsz autostradami. > mar00ha ztcw to ma autostrade "pod nosem" platna co prawda ale.......
-
ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> to pytanie odnośnie zakupu koreańca czy decyzji o sprzedaży/oddaniu na złom włocha? to pytanie odnosnie odkupienia maryski
-
Hyundai Sonata Y2 FL 3.0 v6
> No własnie nie 142HP 140hp to ma 2.0 tego samego producenta w sonacie 3.0 bedzie 142kW -------------------------- edyta OŻ http://en.wikipedia.org/wiki/Hyundai_Sonata ja pi......... Engine 1.8 SOHC Mitsubishi Sirius engine 105PS 2.0 Mitsubishi Sirius engine 110PS 2.0 L (131 hp) I4 Mitsubishi 4G63 2.4 L (110 hp) I4 Mitsubishi 4G64 3.0 L (146 hp) V6 Mitsubishi 6G72 ---------------------- nastepna generacja 2.0 L I4 SOHC 70 kW (95 PS; 94 hp) 4G63 2.0 L I4 DOHC 92 kW (125 PS; 123 hp) 4G63 16-valve 3.0 L V6 107 kW (145 PS; 143 hp) 6G72 bez sensu
-
Czy kupilibyście biały samochód?
> Nie chcę płacić za metalik, a w wersji nie-metalik najsensowniejszy jest chyba właśnie biały. Mnie > ten kolor nie przeszkadza, ale zastanawiam się, czy nie będzie później problemu z odsprzedażą. > Stąd pytanie jak w tytule. tak co wiecej nastepny bedzie albo bialy albo najjjasniejszy jaki znajde
-
ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> wysłał przelew, odbierze w przyszłym tygodniu > a co chce brave odkupić? pogielo kolege ?
-
Opony uzywane z Niemiec - dziwne malunki na biezniku
> > Cos podobnego jak tu - tylko "N" ktos zamalowal na zielono. mial zielona "krede"