Zawartość dodana przez mokrii
-
ceed 2009 - kilka szybkich pytań
> i zamówione takie cudo 1.6 90 km z 2010 ale odbiór po wpłacie ma juz ?
-
1980r Super nowoczesne wnętrza aut...
> dlatego ze dzisiaj zaczynaja robic takie jak 20 lat temu
-
alfa romeo 159 2.4jtdm elminacja DPF i EGR
> A może warto odwiedzić Cinka mimo odległości (nie wiem jakiej)? GD --> SG ~600km w jedna strone
-
Mamy tu cabrio-maniaków?
> To by znaczyło, że Niemcy nie lepsi od nas i też drutują a to cos dziwnego ?
-
Octavia III cennik PL
> Czy jest prawdą że przy częstym korzystaniu z wysokich obrotów, procentowa relacja użycia benzyny > wobec LPG wzrasta ? nie znam sie pytaj na gazowym
-
Octavia III cennik PL
> Kolega z byłej pracy kupił 1.4 TSI z gazem. Gaz zakładany był u dealera i na całość już z gazem > brał leasing. > Nie ma żadnego problemu > O ile pamiętam, to tłumaczył że auto jedzie czasem na gazie, a czasem na benzynie. I nigdy nie > wiesz na czym bezposredni wtrysk co ktoras dawka to noPb
-
Ku przestrodze
> No tak. W instrukcji obsługi kredy gumiarskiej wyraźnie jest napisane, że napisy powinno się robić > na bieżniku opony, ponieważ robienie napisów na boku może spowodować bicie boczne, oraz > niewyważenie skośne. Ale kto by tam czytał instrukcję obsługi kredy. kurdesz musze skoczyc na zaprzyjazniona oponiarnie i poczytac
-
Ku przestrodze
> Pokaż gdzie parkujesz, nawypisuję Ci kredą bzdur na kołach i będziesz jeździł zapraszam to moje padło
-
Ku przestrodze
> Później człowiek pół roku jeździ z literkami bo ciężko je zmyć. a w czym do jazdy przeszkadza zolta kreda ?
-
Ku przestrodze
> litera była na > całe ramię... 99% to wlasciciel auta tak zaznaczyl
-
Dzien dobry - tutaj mozesz sie przywitac
> 1300?
-
Polska - zaorane kartoflisko
> Tak nasi południowi sąsiedzi postrzegają nadal polskie drogi. Tekst pochodzi z wp.pl mam okazje od casu do czasu jezdzic po czeskiej stronie standart jak u nas lub troche gorzej ( na drogach platnych ) na bezplatnych ajk u nas lub znacznie gozej niestety ale pani ktora napisala o brambrowisku chyba nigdy w polsce nie byla ( lub odwiedzala przygraniczne wiochy ) zreszta od czeskiego cieszyna wszyscy na zachod to male niemce ( z wyjatkiem tych ktorzy o tym nie wiedza ) a na wschod jest z koleii slowacja
-
Wersja lancera - invite, czy comfort?
> Dzięki; staram się jak mogę.
-
Wersja lancera - invite, czy comfort?
> Coś za często mdlejesz. Połóż sobie zimny kompres na głowę i zawołaj kogoś, kto ma coś do > powiedzenia. nie mdleje padam na ryj żeby mi sie nie spalil w blasku Twojej zajebistosci
-
Wersja lancera - invite, czy comfort?
> Nie pomogłeś nic a nic. nie ma to jak zadac pytanie wolisz miseczke B czy C miska B http://www.img.chh.pl/large_size/450d7f1cdf34d1bf9bf84b15ca74e571.jpg miska C http://www.moon-pearl.net/wp-content/gallery/szklo/miska-c.jpg
-
Wersja lancera - invite, czy comfort?
> Ktoś tu ogarnia, jak rozróżnić? Jest invite, invite+, comfort, comfort+... i nie błądź już wiecej
-
Głupi pomysł + profanacja
> Na pewno? > Jak robiłem "żółte papiery" do moto, to wymagali wysokiego stopnia oryginalności. Coś się zmieniło? 75% ztcp
-
1980r Super nowoczesne wnętrza aut...
> Mówią, że teraz robią "szerokie progi" że trudno wsiąść/wysiąść. Mam nadzieję, że ten wynalazek > pozostał na etapie nieudanego konceptu... Podobnie jak auta z miejscem kierowcy na środku. > Jakaś porażka... no tak porazka
-
Jak to w końcu jest z OC po sprzedaży/kupnie auta?
> I na świstku była normalnie napisana kwota polisy za cały rok? nie chce mi sie tego kwitu szukac ale na 99% tak
-
Jak to w końcu jest z OC po sprzedaży/kupnie auta?
> Była na cały rok opłacona (przynajmniej na świstku, który dostałem wraz z dowodem rejestracyjnym > nic nie wskazywało, że jest inaczej), a ja korzystałem już wtedy z pełnych zniżek, tj. 60 %. moge ci pokazac taki swistek - tesc oplacal na pol roku ale umowa byla zawarta na rok ( PZU )
-
Jak to w końcu jest z OC po sprzedaży/kupnie auta?
> W tamtym roku kupiłem samochód. Po miesiącu przyszło pismo o konieczności zapłaty pozostałej części > ubezpieczenia, choć polisa poprzedniego właściciela była ważna jeszcze na pół roku. polisa byla oplacona tylko na pol roku i musiales doplacic reszte skoro nie wypowiedziales umowy > Pomyślałem, że widocznie tak jest; jednakże ostatnio sprzedałem inny samochód, poszedłem do > ubezpieczalni, a tu zonk - zwrot polisy dla mnie będzie tylko w przypadku, gdy nowy właściciel > ubezpieczy gdzie indziej. tak bo polisa OC jest do auta i tylko nowy wlasciciel moze ja wypowiedziec >albo ktoś mnie ewidentnie robi w siurka sam sie robisz
-
Głupi pomysł + profanacja
> ale już jest sprzedany fak ju
- Kolizja
-
Głupi pomysł + profanacja
> oj tam oj tam > dreswagena ile i co trzeba zrobic ? > w ogóle to 108 to nie jest prawdopodobnie 1969 tylko 1966
-
Golf VII czy Focus MK3 - prośba o pomoc.
> Witam Szanownych Kolegów, mazda 3 w zasadzie focus a nie ma tak "krzykliwego" wnetrza motor 2.0 ma 150kM