Zawartość dodana przez mokrii
-
luźne rozważania nad klasą B
> Co to jest SSS? to wrrrrrruuuummmmmm
-
luźne rozważania nad klasą B
> No właśnie nowego SSS chciałem wpisać... > Ksenony i skrzynia szóstka... i zawraca na recznym co sie nie udalo Mikiciukowi w automaniaku udalo sie viki Butler-Henderson w fifth gear co prawda to nie ona ciagnela za rekaw tylko Jason Plato ale da sie Mikiciukowi nie udalo sie 10x
-
luźne rozważania nad klasą B
> Punto - ale utrata wartosci bedzie ogroooomna, szybko tego auta nie zmieni > Alfa Mito - ale bedzie drozsza od punto > A moze 500 abarth? > Twingo 1.6 - ale bedzie maly > Fiesta 1.6 moze cos ustrzeli z modelu przed FL > Najrozsadniejszym wyborem bylby vw polo 1.2 TSI one czest jeszcze gift od fabryki maja. > Suzuki Swift jeszcze ale to brzydal. > Jakby bral pod uwage demo to jeszcze moze ds3 150HP i Fabia RS. Ale to juz bedzie drozej. > KIA nie polecam, szkoda kasy na RIO. ktore z 3 pierwszych wymienionych ma 5 drzwi ? sam bym proponował SSSport
-
Małe toczydło klasy A.
> Wi > Coś poza Pandą /i10/picanto spełnia te warunki. Który proponujecie? > Dzięki za rady. suzuki alto
-
Klasa B chyba nietypowo=nie chce bagażnika
> Znaczy się klasa B-autko miejski, klasa B bez bagaznika http://www.autocentrum.pl/testy/samochod-zagadka-nissan-juke/zdjecia/14
-
Moje marzenie na dupowóz
> > pewnie tak. Cokolwiek by to nie było ten YT. a tak mi w oko wpadlo i mam pytanie http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/17/34/91/2917349144_2 http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C27285385_7.jpg ktory to anglik?
-
107/C1/Aygo oraz 1007
> A może co takiego? > http://otomoto.pl/chevrolet-spark-6-miesiecy-gwarancji-1-0-C27400208.html michau czy ty chcesz zeby michau sie z zonom rozstau ?
-
Duże przebiegi w osobówkach
> laguna no i ? mercedes bmw ta laguna ma 9 lat
-
ESP komu niepotrzebne
> Fabia z ESP? To jakiś unikat. do kazdej fabi mozesz dokupic Quote: ESP plus z ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, TPM, HHC za jedyne 2kpln a fabia rs ma zdaje sie w standarcie
-
Samoobsługa lpg...
> Poszukaj sobie przepisów. Ja tylko piszę, co usłyszałem od pracownika stacji. wiec jezeli to uslyszales od pracownika to potwierdz to jakims przepisem a nie siej plotek
-
Samoobsługa lpg...
> ...już jest, a tu cisza. Wczoraj stałem na stacji, gdzie zawsze tankuję i czekałem na obsługę > (dzwonka nie ma), pan wyszedł po czasie i mówi, że już można samemu. Dla mnie bomba potwierdz to jakims przepisem
-
Ciszej tam!!!!
> No i dobrze.... a dlaczego auto sportowe nie może być ciche wybaczcie bo ja nie rozumiem ... > Znaczy rozumiem, że uwalnianie wydechu w latch 20...60-tych zeszłego wieku powodowało, ze kierowca > miał 1 koń więcej a czasami nawet mniej ale mamy XI wiek i uwierzcie mi że obecnie > możecie mieć wydech w 100% uwolniony a i tak auto może być niesłyszalne.... > Więc przestańcie tu wyć z rozpaczy byles kiedys na jakiejkolwiek motoimprezie ? obejrzyj sobie tor w tychach istnieje od zawsze ale protesty zaczely sie jak sie nowokredytobogaccy pobudowali za plotem to samo dzieje sie w lublinie https://www.facebook.com/ratujmy.tor.lublin?fref=ts pomysl
-
Ciszej tam!!!!
> Przecież nikt nie zabrania robić cichych spalinowych. A na elektryczne i tak się wszyscy przesiądą > jak się ropa skończy. ale sa niestety takie auta ktorych sie cichych nie da zrobic Quote: Co więcej, projekt ten nie przewiduje żadnych wyjątków dla np. samochodów sportowych.
-
OC a nowy właściciel
> Jak już zostało wspomniane powyżej, od lutego, kupującemu samochód nie przysługuje już tzw. > 30-dniowy okres obowiązywania polisy poprzedniego właściciela. wytłumacz bo czegos chyba nie rozuumiem 30 dni to byl wymog ( niepoparty zadnymi przepisami ) TU polisa OC jest sprzedawana razem z pojazdem i to kupujacy ma prawo ale nie musi wypowiedziec taka umowe ( warto udac sie do TU by rekalkulowac skladke ) > W związku z tym, zwykle (bo pewnie nie wszystkie TU to robią) kupujący za każdy dzień wykorzystania > polisy poprzedniego właściciela powinien zostać rozliczony. eeeeee co ?
-
Przywiezione :D
> Oczywiście że tak > Czasami duże hamulce wymuszają zastosowanie wiekszej felgi o r'ly ? 15" wroc 14" ale rozmiaru tarcz nie umiem znalezc
-
Now y ford KA.
> Z czym to sie je? chce male wozidelko. Podoba sie Jej 500 ale jest za droga. ka i 500 to klony robione w tychach/bielsku
-
Samochody z trzema pełnymi siedzeniami z przodu
> ale jednak pojadą bez mamusi, to kierowca powinien siedzieć na > środku, by móc jednakowo na lewo i prawo opiekować się dziećmi... a to wtedy tylko mclaren f1
-
Suzuki SX 4
> obiektywnie patrzac to jednak Fiat jest ladniejszy od sx4 w wersji sedan sie zgodze
-
Suzuki SX 4
> Ktoś kto jeździ 207SW stwierdza, że inny samochód wygląda jak kupa... fakt o gustach sie nie dyskutuje sx wyglada lepiej niz fiat
-
Suzuki SX 4
> Jak te samochody wchodziły do sprzedaży, mówili że Suzuki zawsze ma 4WD, tylko Fiaty są w wersji > FWD. bzdura byly sx4 z napedem tylko na przod ale z racji ceny sie nie sprzedawaly ( na poczatku produkcji wszystkie sxy byly sprowadzane z JP ) dopiero jak suzuki zaczelo w estregom produkowac seidici zaczely sie pojawiac sx4 z napedem na przod
-
Co jest złego w modusach?
> Pierwsza??? ta???? ta jest sliczna
-
Suzuki SX 4
> Jak na pierwszy rzut oka > rozpoznać czy jest to wersja 4x4 czy 4x2 zerknac czy ma most z tylu zajdz na kacik 4x4 tam bylo kilka watkow nt sx4/seidici
-
[KzAK] Astra II Bertone do oceny
> Bzdury powiadasz?Niech Ci będzie...Dlaczego dostajesz DR po 3 tyg? DR miekki dostajesz do reki a na "twardy" czekasz bo jest robiony w PWPW
-
wejdzie do E36 compact? 8J17 ET35
> to będzie zestaw tylko na lotnisko. > Tak to dosyć nawet wygląda powiem szczerze > Przynajmniej na wizualizacji. te warsiawiak, czemu to auto ma lub a nie lkr ?
-
Postanowienie nie noworoczne.
> > Po nowym roku oddaję samochód do blacharza celem likwidacji kilku niewielkich ognisk rdzy. > Udało mi się zdobyć tylną klapę, po rozebraniu której okazało się, że ma tylko dwa malutkie zalążki > rdzy, które były ukryte pod uszczelką szyby. zdejmij błotniki z przodu tylko ostrzegam to moze byc drastyczny widok ( wszystkie felicje jakie widzialem miały tam zgnilizne )