Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

mokrii

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez mokrii

  1. > Co to jest SSS? to wrrrrrruuuummmmmm
  2. > No właśnie nowego SSS chciałem wpisać... > Ksenony i skrzynia szóstka... i zawraca na recznym co sie nie udalo Mikiciukowi w automaniaku udalo sie viki Butler-Henderson w fifth gear co prawda to nie ona ciagnela za rekaw tylko Jason Plato ale da sie Mikiciukowi nie udalo sie 10x
  3. > Punto - ale utrata wartosci bedzie ogroooomna, szybko tego auta nie zmieni > Alfa Mito - ale bedzie drozsza od punto > A moze 500 abarth? > Twingo 1.6 - ale bedzie maly > Fiesta 1.6 moze cos ustrzeli z modelu przed FL > Najrozsadniejszym wyborem bylby vw polo 1.2 TSI one czest jeszcze gift od fabryki maja. > Suzuki Swift jeszcze ale to brzydal. > Jakby bral pod uwage demo to jeszcze moze ds3 150HP i Fabia RS. Ale to juz bedzie drozej. > KIA nie polecam, szkoda kasy na RIO. ktore z 3 pierwszych wymienionych ma 5 drzwi ? sam bym proponował SSSport
  4. mokrii odpowiedział lnk na temat - Motokącik
    > Wi > Coś poza Pandą /i10/picanto spełnia te warunki. Który proponujecie? > Dzięki za rady. suzuki alto
  5. > Znaczy się klasa B-autko miejski, klasa B bez bagaznika http://www.autocentrum.pl/testy/samochod-zagadka-nissan-juke/zdjecia/14
  6. mokrii odpowiedział koNik na temat - BMW
    > > pewnie tak. Cokolwiek by to nie było ten YT. a tak mi w oko wpadlo i mam pytanie http://img11.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/17/34/91/2917349144_2 http://img02-otomoto.sogastatic.pl/C27285385_7.jpg ktory to anglik?
  7. mokrii odpowiedział karax na temat - Motokącik
    > A może co takiego? > http://otomoto.pl/chevrolet-spark-6-miesiecy-gwarancji-1-0-C27400208.html michau czy ty chcesz zeby michau sie z zonom rozstau ?
  8. > laguna no i ? mercedes bmw ta laguna ma 9 lat
  9. mokrii odpowiedział mrBEAN na temat - Motokącik
    > Fabia z ESP? To jakiś unikat. do kazdej fabi mozesz dokupic Quote: ESP plus z ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, TPM, HHC za jedyne 2kpln a fabia rs ma zdaje sie w standarcie
  10. mokrii odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > Poszukaj sobie przepisów. Ja tylko piszę, co usłyszałem od pracownika stacji. wiec jezeli to uslyszales od pracownika to potwierdz to jakims przepisem a nie siej plotek
  11. mokrii odpowiedział kaczorek79 na temat - Motokącik
    > ...już jest, a tu cisza. Wczoraj stałem na stacji, gdzie zawsze tankuję i czekałem na obsługę > (dzwonka nie ma), pan wyszedł po czasie i mówi, że już można samemu. Dla mnie bomba potwierdz to jakims przepisem
  12. mokrii odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > No i dobrze.... a dlaczego auto sportowe nie może być ciche wybaczcie bo ja nie rozumiem ... > Znaczy rozumiem, że uwalnianie wydechu w latch 20...60-tych zeszłego wieku powodowało, ze kierowca > miał 1 koń więcej a czasami nawet mniej ale mamy XI wiek i uwierzcie mi że obecnie > możecie mieć wydech w 100% uwolniony a i tak auto może być niesłyszalne.... > Więc przestańcie tu wyć z rozpaczy byles kiedys na jakiejkolwiek motoimprezie ? obejrzyj sobie tor w tychach istnieje od zawsze ale protesty zaczely sie jak sie nowokredytobogaccy pobudowali za plotem to samo dzieje sie w lublinie https://www.facebook.com/ratujmy.tor.lublin?fref=ts pomysl
  13. mokrii odpowiedział poziomek na temat - Motokącik
    > Przecież nikt nie zabrania robić cichych spalinowych. A na elektryczne i tak się wszyscy przesiądą > jak się ropa skończy. ale sa niestety takie auta ktorych sie cichych nie da zrobic Quote: Co więcej, projekt ten nie przewiduje żadnych wyjątków dla np. samochodów sportowych.
  14. > Jak już zostało wspomniane powyżej, od lutego, kupującemu samochód nie przysługuje już tzw. > 30-dniowy okres obowiązywania polisy poprzedniego właściciela. wytłumacz bo czegos chyba nie rozuumiem 30 dni to byl wymog ( niepoparty zadnymi przepisami ) TU polisa OC jest sprzedawana razem z pojazdem i to kupujacy ma prawo ale nie musi wypowiedziec taka umowe ( warto udac sie do TU by rekalkulowac skladke ) > W związku z tym, zwykle (bo pewnie nie wszystkie TU to robią) kupujący za każdy dzień wykorzystania > polisy poprzedniego właściciela powinien zostać rozliczony. eeeeee co ?
  15. > Oczywiście że tak > Czasami duże hamulce wymuszają zastosowanie wiekszej felgi o r'ly ? 15" wroc 14" ale rozmiaru tarcz nie umiem znalezc
  16. mokrii odpowiedział wujek na temat - Ford
    > Z czym to sie je? chce male wozidelko. Podoba sie Jej 500 ale jest za droga. ka i 500 to klony robione w tychach/bielsku
  17. > ale jednak pojadą bez mamusi, to kierowca powinien siedzieć na > środku, by móc jednakowo na lewo i prawo opiekować się dziećmi... a to wtedy tylko mclaren f1
  18. mokrii odpowiedział kaka32 na temat - Motokącik
    > obiektywnie patrzac to jednak Fiat jest ladniejszy od sx4 w wersji sedan sie zgodze
  19. mokrii odpowiedział kaka32 na temat - Motokącik
    > Ktoś kto jeździ 207SW stwierdza, że inny samochód wygląda jak kupa... fakt o gustach sie nie dyskutuje sx wyglada lepiej niz fiat
  20. mokrii odpowiedział kaka32 na temat - Motokącik
    > Jak te samochody wchodziły do sprzedaży, mówili że Suzuki zawsze ma 4WD, tylko Fiaty są w wersji > FWD. bzdura byly sx4 z napedem tylko na przod ale z racji ceny sie nie sprzedawaly ( na poczatku produkcji wszystkie sxy byly sprowadzane z JP ) dopiero jak suzuki zaczelo w estregom produkowac seidici zaczely sie pojawiac sx4 z napedem na przod
  21. > Pierwsza??? ta???? ta jest sliczna
  22. mokrii odpowiedział kaka32 na temat - Motokącik
    > Jak na pierwszy rzut oka > rozpoznać czy jest to wersja 4x4 czy 4x2 zerknac czy ma most z tylu zajdz na kacik 4x4 tam bylo kilka watkow nt sx4/seidici
  23. > Bzdury powiadasz?Niech Ci będzie...Dlaczego dostajesz DR po 3 tyg? DR miekki dostajesz do reki a na "twardy" czekasz bo jest robiony w PWPW
  24. > to będzie zestaw tylko na lotnisko. > Tak to dosyć nawet wygląda powiem szczerze > Przynajmniej na wizualizacji. te warsiawiak, czemu to auto ma lub a nie lkr ?
  25. > > Po nowym roku oddaję samochód do blacharza celem likwidacji kilku niewielkich ognisk rdzy. > Udało mi się zdobyć tylną klapę, po rozebraniu której okazało się, że ma tylko dwa malutkie zalążki > rdzy, które były ukryte pod uszczelką szyby. zdejmij błotniki z przodu tylko ostrzegam to moze byc drastyczny widok ( wszystkie felicje jakie widzialem miały tam zgnilizne )

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.