Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

kjk

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez kjk

  1. > A może oryginał GM, kiedyś to były bardzo dobre akumulatory Bardzo dobre są te, z którymi samochody opuszczają fabrykę. Sprzedawane jako części zamienne to już podobno nie to samo. k.
  2. kjk odpowiedział amazaque na temat - Motokącik
    > Wstydzilbym sie postawic tego cruza przed domem. > Wolalbym cos z normalnych marek. Tylko pasek w tedeiku?
  3. kjk odpowiedział pifko na temat - Opel
    > każda stacja diagnostyczna to może wykonać Niby tak, ale jakoś mam więcej zaufania do doświadczonych fachowców używających sprzętu z laserami niż do nowych, "komputerowych" urządzeń. k.
  4. kjk odpowiedział Piotrus na temat - Motokącik
    Tak jak jeden z kolegów napisał. Jak ktoś będzie chciał i umiał ukraść to ukradnie. Albo zniszczy. Alarm jest natomiast najbardziej upierdliwy dla właściciela. Ewentualnie możesz pomyśleć o jakimś zabezpieczeniu mechanicznym albo nietypowym wyłączniku czegoś. Ale to też raczej dla zabawy.
  5. > Może się i zawalił ,sprawdzę ale to jest odwrotnie .Jak włączę przycisk =dioda zapalona , to przestaje świstac . No właśnie. Przy włączonym obiegu wewn. powietrze nie idzie przez filtr, więc nie ma świstu. k.
  6. Jeżeli jest świst przy obiegu otwartym a przy zamkniętym nie ma, to może po prostu masz już zapchany filtr kabinowy ? k.
  7. Zakładając że nie rozbiłeś samochodu celowo, to nie jest znajomy tylko zwykły s......n Ludziom, którzy marnie jeżdżą nie pozwalam prowadzić mojego samochodu. A jeżeli już komuś pozwolę, to w życiu nie wpadłbym na pomysł wyciągania jakiejś kasy gdy coś się wydarzy... k.
  8. > i po pokazuje takie napięcia. W moim aucie pokazuje zbliżone wartości - to może mój chiński > miernik zaniża? . Sprawdzę raz jeszcze innym przyrządem - bo teraz nie da mi to spokoju Dokładność chińskiego miernika to zwykle +/- kilka %. Może nawet 10%, a to już ponad 1V. k.
  9. kjk odpowiedział muzoholik na temat - Opel
    Masz zainstalowany w samochodzie podsłuch
  10. > Dzisiaj na moich oczach jeden umundurowany kierowca radiowozu włączył "koguty" tylko po to, by > przelecieć na czerwonym, bo zaraz za skrzyżowaniem wyłączył sygnał dźwiękowy, a 200 m dalej - > również świetlny. Różnie to bywa. Czasem faktycznie chłopaki śpieszą się do McDonaldsa. A czasem mogą jechać na jakąś interwencje i zwyczajnie nie chcą np. spłoszyć złodzieja sygnałem. k.
  11. > czerwone to czerwone nie ma zmiłuj, czy jakiś telefon Znowu "mentalność niewolnika". Są też tacy dla których światła to taka świętość, że nawet jak policjant kieruje ruchem, to uparcie chcą jechać/stać zgodnie ze światłem. A jak na dużym skrzyżowaniu w centrum miasta czasem zdarzy się awaria sygnalizacji to chaos totalny, bo nikt nie wie kto ma pierwszeństwo k.
  12. > Wykroczenie to wykroczenie. > Teoretycznie powinieneś stać ad mortem defecatum. To jest typowa mentalność niewolnika. Prawo powinno być dla ludzi a nie odwrotnie. Nawet w Europie jest parę miejsc, gdzie jeżeli wokół jest pusto, nikt normalny nie będzie stał na czerwonym świetle, a policji nawet do głowy nie przyjdzie, żeby się czepiać. k.
  13. > Mandaty dla wszystkich. I nie ma zmiłuj. Jeżeli światła są zepsute - jest na to sposób, polecany > zresztą przez samą policje. Dzwonisz do nich, zgłaszasz problem, jeżeli pozwolą przejechać - > jedziesz. Rozmowę oczywiście na wszelki wypadek nagrywasz. Wtedy jest OK To trochę głupie. Możesz nie mieć telefonu, zasięgu, zestawu hands-free (dodatkowy mandat za gadanie ). Pamiętam taki kawałek filmu - może ktoś podpowie, w czym to było? Gość dojeżdża do sygnalizatora z czerwonym światłem. Jakaś głusza, środek nocy, zero ruchu. Czeka dłuższą chwilę. Wychodzi z auta, rozgląda się. Wraca do samochodu. W końcu decyduje się przejechać na czerwonym. Tuż za skrzyżowaniem z krzaków wychodzi policjant z lizakiem k.
  14. > Nie rozumiem czemu to uważasz za bezprawie? Co złego jest w tym, że wyciągnę z samochodu silnik > przed złomowaniem i użyję go powiedzmy do napędu generatora A to, że Hydra się nie naje... K.
  15. > chyba bede zmuszony zakupic nowy. ale kurcze wszystkie ceny są około 100zł. A czy w F nie da się tego naprawić analogicznie jak w G: link - za równowartość piwa? k.
  16. > a ja zapytam inaczej, kto widząc swój samochód wystawiony do sprzedaży z przekręconym licznikiem, > zgłosił na policję próbę oszustwa ? Jeśli nie, to chyba problem nie jest tak istotny. Mój samochód został sprzedany przez komis z licznikiem cofniętym o 50%. Nabywca po jakimś czasie wyczuł przekręt bo przy okazji licznik został uszkodzony i przestał się kręcić. Dotarł do mojego nr tel. i po rozmowie w sumie chyba był zadowolony jak mu podałem prawdziwy przebieg, zdementowałem informację o emerycie, który tylko na działkę i do kościoła, ale też potwierdziłem, że pojazd nie był bity i nic istotnego mu nie dolega. k.
  17. kjk odpowiedział pondelek na temat - Motokącik
    > ale nie bierzesz pod uwagę , że 120 W nikt nie zauważy - 10 razy tyle jakoś daje radę Kilka razy zdarzyło mi się odladzać samochód przy użyciu umieszczonej w środku farelki (1500W, zasilanie po kablu z domu). Przy dużym mrozie grzejnik musiał pracować dłuższą chwilę, żeby był jakiś efekt. k.
  18. kjk odpowiedział pondelek na temat - Motokącik
    > Kolega chyba nie przeczytał, nim skomentował. > W urządzeniu tym jest własny akumulator 7 Ah, Ależ przeczytałem. Tylko że ten opis jest tak napisany, że da się go interpretować na wiele sposobów. Jak "Dziady" Mickiewicza Np. "moc pobierana z akumulatora" - ale którego? A przy okazji - niecierpliwie czekam na recenzję tego cuda. Obstawiam, ze użyje to kolega max 3 razy i wyrzuci tam, gdzie jego miejsce. Ale może się mylę? k.
  19. kjk odpowiedział pondelek na temat - Motokącik
    > nieprawda. > grzejnik elektryczny lekko brzęczy jak przystawisz do niego blisko ucho. To znaczy, że część > energii zamienia na dźwięk Owszem, ale również ten dźwięk (czyli drgania cząsteczek powietrza) ostatecznie zamienia się na energię cieplną. A swoja drogą, zawiodłem się, bo link sugerował, że można to naładować przez USB k.
  20. > kupić stare BMW za > 2000tys zł przez małolata nie problem Nie no, za 2000tys. czyli 2mln PLN to już pewnie jakieś Bugatti da się wyrwać. Ale małolaty rzadko takimi jeżdżą. k.
  21. kjk odpowiedział pondelek na temat - Motokącik
    > nie wiem czy wiesz ale raczej na razie nie ma zbyt duzo urzadzen o sprawnosci 100% Kosa z fizyki Wbrew pozorom jest ich trochę. Jeżeli masz grzejnik elektryczny o mocy 1000W, to ten grzejnik tyle mocy będzie pobierał z sieci energetycznej i dokładnie tyle ciepła wyemituje do otoczenia.
  22. kjk odpowiedział pondelek na temat - Motokącik
    Świetne "Realna moc cieplna 120W jest mocą oddawaną przez urządzenie, a nie pobieraną z akumulatora". Jeżeli z akumulatora pobiera mniej niż 120W, to skąd bierze dodatkową energię? Działa na zasadzie pompy ciepła? A jeżeli bierze więcej niż 120W, to co robi z tym nadmiarem? Emituje w postaci promieni gamma? k.
  23. kjk odpowiedział YarooS na temat - Motokącik
    > że jeśli kwestionują stan faktyczny stwierdzony w momencie nakładania sankcji przez funkjonariusza Bardzo ciekawe, policyjne rozumowanie . To co stwierdza funkcjonariusz to "stan faktyczny". A jeżeli człowiek kwestionuje "stan faktyczny", to chyba bardziej mu potrzebny psychiatra niż sąd? k.
  24. kjk odpowiedział MarCo na temat - Motokącik
    > instrukcji obslugi nie macie? Bywa że instrukcja nie podaje typu żarówek tylko odsyła do ASO....... k.
  25. kjk odpowiedział MARS na temat - Motokącik
    > Najwyraźniej masz 10 lat i mało wiesz o zyciu Nie. Mam 8 i nic nie wiem.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.