Skocz do zawartości

Poldek i dwa Fiaty


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejsze łowy z rowerowej przejażdżki zlosnik.gif

1) Stał sobie na parkingu na Sobieskiego ok.gif

001poldek.jpg

002poldek.jpg

003poldek.jpg

2) To cudo z kolei stoi od dłuższego czasu na Rosoła ok.gif Co to takiego? hmm.gif Duży Maluch? zlosnik.gif

004fiat.jpg

005fiat.jpg

006fiat.jpg

3) I na koniec rodzynek w ekstra kolorze ok.gif Stoi sobie na parkingu na Śródziemnomorskiej od kiedy pamiętam i wrasta...

Foto z komórki, więc może nie widać, ale na dachu i na drzwiach ma meszek... icon_rolleyes.gif ALE rudej za to wcale ok.gif

Logo Polski Fiat, Licencja Fiat, Chromowana długa antenka (mam taką), bagażnik dachowy zlosnik.gif Wszystko jest ok.gif

007fiat.jpg

008fiat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiejsze łowy z rowerowej przejażdżki

> 1) Stał sobie na parkingu na Sobieskiego

> 2) To cudo z kolei stoi od dłuższego czasu na Rosoła Co to takiego? Duży Maluch?

> 3) I na koniec rodzynek w ekstra kolorze Stoi sobie na parkingu na Śródziemnomorskiej od kiedy

> pamiętam i wrasta...

> Foto z komórki, więc może nie widać, ale na dachu i na drzwiach ma meszek... ALE rudej za to

> wcale

> Logo Polski Fiat, Licencja Fiat, Chromowana długa antenka (mam taką), bagażnik dachowy Wszystko

> jest

Maluszek śliczny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolor poldka to "zielony groszek" i moze sugerować zakup z wojskowego ZN (zapas nienaruszalny)...

> dobry stan budy by za tym przemawiał

LWP trzymało całe masy różnej broni, sprzętu i żarcia na czas W, ale Poldek ? Rozumiem GAZ-y, UAZ-y... Nic dziwnego, że PRL tyle kasy na zbrojenia wydawał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kolor poldka to "zielony groszek" i moze sugerować zakup z wojskowego ZN (zapas nienaruszalny)...

> dobry stan budy by za tym przemawiał

Były takie zupełnie cywilne zlosnik.gif U mnie na wsi był nawet w takim kolorze rodzynek z silnikiem 1.3 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dzisiejsze łowy z rowerowej przejażdżki

> 1) Stał sobie na parkingu na Sobieskiego

> 2) To cudo z kolei stoi od dłuższego czasu na Rosoła Co to takiego? Duży Maluch?

> 3) I na koniec rodzynek w ekstra kolorze Stoi sobie na parkingu na Śródziemnomorskiej od kiedy

> pamiętam i wrasta...

> Foto z komórki, więc może nie widać, ale na dachu i na drzwiach ma meszek... ALE rudej za to

> wcale

> Logo Polski Fiat, Licencja Fiat, Chromowana długa antenka (mam taką), bagażnik dachowy Wszystko

> jest

Może tego maluszka warto wyrwać od właściciela żeby tak nie zarastał sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak, ratujcie go, "ratownicy" ratujcie... brawo.gif

Pewnie warto zainteresować się tym 126p, ale nie ukrywam, że takie nawoływania w stylu ludzie, tak go szkoda, niech ktoś nim sie zajmie trochę mnie bawią. Jak tak Ci go żal, to kupuj i remontuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O tak, ratujcie go, "ratownicy" ratujcie...

> Pewnie warto zainteresować się tym 126p, ale nie ukrywam, że takie nawoływania w stylu ludzie, tak

> go szkoda, niech ktoś nim sie zajmie trochę mnie bawią. Jak tak Ci go żal, to kupuj i

> remontuj.

Ciebie to bawi a inni podchodzą do tego inaczej. To akurat kwestia człowieka. Ja dlatego kupiłem swojego i teraz go robię. Mam nadzieję że znajdzie się ktoś kto nie będzie miał takiego poczucia humoru jak Ty i też podejdzie spokojnie do tematu przedstaionego powyżej auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

> Dzisiaj na osiedlu trafiłem na smurfowego Fiaciora

Bajeroza smile.gif moi rodzice mieli takiego tylko czerwonego, darzę te auta wielkim sentymentem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz to ładnie na Wikipedii opisane:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Fiat_127

> Tak wyglądał 127 już jako klasyczny hatchback

ale żeś zarzucił zwieśtuningowany egzemplarz biglaugh.gif

BTW... I na tym, co ja ustrzeliłem i na tym:

800px-Fiat_127_Heck.JPG

to są te same felgi, co w 126 BIS, tylko, że z dekielkiem? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale żeś zarzucił zwieśtuningowany egzemplarz

Chodziło mi konkretnie o klapę palacz.gif

> BTW... I na tym, co ja ustrzeliłem i na tym:

> to są te same felgi, co w 126 BIS, tylko, że z dekielkiem?

Nie mogą być te same, bo pod dekielki muszą mieć przetłoczenia, a w BIS-ie nie miały przetłoczeń...

Poza tym w BIS-ie nie było czasem podłużnych otworów jak w zwykłym FL ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Chodziło mi konkretnie o klapę

wieeem, śmieję się ok.gif

> Nie mogą być te same, bo pod dekielki muszą mieć przetłoczenia, a w BIS-ie nie miały przetłoczeń...

> Poza tym w BIS-ie nie było czasem podłużnych otworów jak w zwykłym FL ?

a no własnie nie zlosnik.gif inaczej bym nie pytał zlosnik.gif

bis007.jpg

w FL były 12 a w BIS były 13 zlosnik.gif właśnie chyba takie jak w 127... albo baaardzo podobne waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może tego maluszka warto wyrwać od właściciela żeby tak nie zarastał

Bylem, rozmawialem ze straznikiem parkingu na ktorym stoi maluch. Udalo mi sie wyciagnac tlefon do wlascicielki. Rozmawialem z nia i nie jest zainteresowana sprzedaza malucha. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bylem, rozmawialem ze straznikiem parkingu na ktorym stoi maluch. Udalo mi sie wyciagnac tlefon do

> wlascicielki. Rozmawialem z nia i nie jest zainteresowana sprzedaza malucha. Niestety.

I przyznaj że jest to chore, że niektórzy wolą by to zarosło niż miało szansę jeszcze trochę pojeździć i wygladać sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bylem, rozmawialem ze straznikiem parkingu na ktorym stoi maluch. Udalo mi sie wyciagnac tlefon do

> wlascicielki. Rozmawialem z nia i nie jest zainteresowana sprzedaza malucha. Niestety.

A może trzeba było zaproponować jakąś cenę ?

Bo może pani spodziewała się 200-300 PLN

Swoją drogą ile za takiego Malucha trzeba by zapłacić ? hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A może trzeba było zaproponować jakąś cenę ?

> Bo może pani spodziewała się 200-300 PLN

> Swoją drogą ile za takiego Malucha trzeba by zapłacić ?

rozrzut cen jest ogromny.

Jakiś dziadek może i by za parę set zł sprzedał, ale znaleźliby się chętni, którzy by zaoferowali parę tysi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rozrzut cen jest ogromny.

> Jakiś dziadek może i by za parę set zł sprzedał, ale znaleźliby się chętni, którzy by zaoferowali

> parę tysi

poniżej 1000 pln jest już chyba bardzo ciężko znależć jakiś kpl w stanie pozwalającym coś dalej z nim robić sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jemu nie chodzi o bezsensowność remontowania takich autek, tylko o sugestie, żeby KTOŚ go kupił i remontował...

Z doświadczenia na innych forach wiemy, że jest grupa ludzi, którzy "tak by zrobili", "takiego by kupili", "zrobiliby na ideał", ale nigdy nie podjęli się remontu.

Po prostu, najlepiej się wydaje czudze pieniądze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlaczego

Ponieważ allegro jak wszysycy wiemy jest listą życzeń cenowych zlosnik.gif albo albumem nieruchomości które kiedyś były autami i ktoś próbuje je sprzedać sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po prostu, najlepiej się wydaje czudze pieniądze...

Tu się z Tobą zgodzę i z autopsji wiem że pomomo kupienia "przyzwoitego samochodu" w ramach "zabawy" związanej z jego odtwarzaniem wydaje się spore pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale żeś zarzucił zwieśtuningowany egzemplarz

> BTW... I na tym, co ja ustrzeliłem i na tym:

> to są te same felgi, co w 126 BIS, tylko, że z dekielkiem?

jam ustrzelił ostatnio takowego na pokazie, uadny ok.gifzlosnik.gif

DSC02136.JPG

DSC02068.JPG

DSC02073.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.